Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2015., 21:13   #941
Poklanjam

...nosenu zensku odjecu velicina 36-38 i nosene zenske cipele 37-38. Po mogucnosti zagreb.
__________________
nabacim osmijeh i briga me
cioccolatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 20:29   #942
Pozdrav. Da li netko zna u Varaždinu neku obitelj koji ima curu kojoj treba obuća broj 37. Poklanjam patike i balernike, a htjela bi to pokloniti nekom kome je to stvarno potrebno. Hvala
katie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 13:45   #943
Poklanjam dva dječja popluna za kinderbet, jedan je vuneni. Zagreb. Javite se privatnom porukom.
MissQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 22:16   #944
Wink Poklanjam

Odječu,obuču raznih veličina i dječju robu uglavnom novu nešto nošeno
Molim da mi se jave osobe iz Splita ili okolice koji su socijalni slučajevi i da osobno odnesem.
Srdačan pozdrav!
N.P
 
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 08:09   #945
poklanjam set odjeće za bebu (dečko)
veličine od 50-68
imam dosta toga pa ako nekome treba može se javiti pa se možemo i dogovoriti šta vam konkretno treba
inače šaljem po svojem odabiru

molim da mi se jave ljudi koji stvarno trebaju

šaljem tiskom na moj trošak
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 19:47   #946
Poklanjam radni stol

http://www.njuskalo.hr/radne-sobe-na...oglas-17494919
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 19:49   #947
Quote:
meli2 kaže: Pogledaj post
poklanjam spaher u ispravnom stanju nije jako star...uredan ....kome god treba...zao mi ga je bacit
Dali ste ga poklonili?
 
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 23:16   #948
Poklanjam očuvanu robicu za muske bebe 0-6 mj. Rijeka - donijeti ću osobno gdje treba
__________________
angel & devil
noica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 12:13   #949
Rijeka

Rijeka i okolica - poklanjam žensku odjeću br. 38 i 40, obuću 37, 38, mušku odjeću i obuću raznih veličina. Sve je nošeno, ali očuvano. Želim pokloniti onome kome stvarno treba. Donijeti ću osobno.
Može i na pp.
__________________
carpe diem
50ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 23:02   #950
Pozdrav svima, poklanjam nešto ženske odjeće 38/40 (miješano), a nalazim se na Rabu. Mogu poslati poštom o svojem trošku gdje je potrebno, samo molim da mi se jave oni kojima je stvarno potrebno. Javiti mi se možete na mail: [email protected]
Hvala.
Kruskica23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 12:35   #951
Poklanjam robicu za bebu od rođenja do 9 mj. Robica je neutralne boje i ima nešto rozoga. Imam i 2 paketa pelena 3-6 kg i chico uloške za trudnice nakon poroda. I viper/ležaljka uz to. Robica je očuvana i ima nešto nove, nenošene. Robicu je nosila samo moja kćerkica ali i brzo prerasla. Viper je očuvan skroz, nigdje poderan niti izgreban, tamno plave boje kao traper, marke Inglesina.

Molilm da se jave samo oni kojima to zbilja treba, trudnice sa slabim imovinskim stanjem i socijalni slučajevi.

Područje Opatije i okolica. Ja sam u samom centru Opatije tako da možete i sami to preuzeti.
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 13:58   #952
Poklanjam sinoc otvorenu kutiju nan 1 djecje hrane. Na istu je beba dobila grcice tako da smo kupili drugu danas. Od dva pakiranja u kutiji iz jednog je potroseno 8 mjerica dok je drugi jos zatvoren. Ako kome treba, nek se javi u inbox.
nesretna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 20:11   #953
Ako znate obitelj prioritet s djecom da znate da Im je potrebna pomoc oko osnovih stvari za zivot,molio bih vas da mi SE javite Na pp
Ceponja7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 18:09   #954
Ako znate obitelji koje su u potrebi ,nudimo pomoc u vidu hrane i postoji mogučnost raznih radnih akcija. Samo ozbiljne molimo da nam se jave ,hvala.
ehinacea ang is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 17:54   #955
Ljudi dobra srca žele pomoći, pokloniti, donirati

Pozdrav, htjela bi donirati nekakvu odjeću na području Zadra ili Zagreba za mlađe djevojke/tinejđerke, očuvana, uglavnom veličina S/M pa ako znate nekog kome je potrebno,javite mi. Nadam se da sam na pravom topicu za ovo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
''Don't be so driven by the past that you throw away your future.'' - K. Beckett // Sometimes people put up walls, not to keep others out, but to see who cares enough to break them down.
Eto tako. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 13:14   #956
Doniram odjeću, uglavnom zimsku, ali ima nešto i ljetne odjeće, veličina L/XL,
a veličina traperica je 44, 42 i 38.

ŠAljem pomoću Tiska, a troškovi su na meni, samo mi recite koji je Vaš najbliži Tisak.
Sweet_Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 16:52   #957
Quote:
Sweet_Candy kaže: Pogledaj post
Doniram odjeću, uglavnom zimsku, ali ima nešto i ljetne odjeće, veličina L/XL,
a veličina traperica je 44, 42 i 38.

ŠAljem pomoću Tiska, a troškovi su na meni, samo mi recite koji je Vaš najbliži Tisak.
Poklonjeno!
Sweet_Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 11:26   #958
Pozdrav svima.... Voljela bih pomoći jednoj obitelji koja se trenutno nalazi u teškoj životnoj situaciji zbog bolesti i plaćanja dijela lijekova nisu u mogućnosti kupiti osnovne stvari za život. Prelomilo me to što oni traže rabljenu odjeću ako netko ima, niti u jednom trenutku me nisu žicali novac....

Dakle, skupljam odjeću za curku u veličini 92 (i ako netko ima viška pelene veličina 5 te nešto kozmetike), curka nosi cipelice 23-24 i imaju još jednu curku koja je starija i nosi veličinu L te cipele broj 39. Imam ja nešto robice u veličini 92, jedne tenisice 23 broj te jedan paket pelena. Ako mi se netko želi pridružiti, neka se slobodno javi, budem slala paket uskoro pa eto, nadam se da netko ima nešto rabljene robice? I nemojte zaboraviti stariju curku koja kreće u srednju školu, ja stvarno nemam ništa što bi joj odgovaralo....
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 17:01   #959
poklanjam madrac za krevetić te poplon i ogradicu za krevetić
Tena789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 11:27   #960
Quote:
Tena789 kaže: Pogledaj post
poklanjam madrac za krevetić te poplon i ogradicu za krevetić
poklonjeno
Tena789 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.