Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2004., 04:18   #21
ali mislim da bi prijetnje i ostalo ipak morala nekako i dokazati... jer inace bi svatko svakoga mogao prijavit policiji
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2004., 09:11   #22
Quote:
JakeTheMass kaže:
najbolje bi ti bilo otići na policiju i reći da te taj broj stalno zove i da ti prijeti..

kako je to krivično djelo podnjela bi krivičnu prijavu protiv iste i to bi murja rješila sa ht-ovom pravnom službom, čak i da te zove sa skrivenog broja..

uglavnom laži na murji da ti prjeti smrću, osakaćivanjem i postavljanjem bombe u ostavu
Ma šta ti je čoviječe, ma ja sam sitna riba za muriju.

Imala sam slučaj da su mi opljačkali stan i našli se krivci i priznali i kao prva im krađa (maloljetni) oslobođeni, a ja opet tuži privatno (2 tužbe), natežem se snjima već godinu dana, mogu kako hoće i jebe se njima dal će te i ubit, a kamoli da se bace u akciju pronalaska nekoga ko te zeza na telefon. Još kad su došli uzet kao šatra otiske (koje sam čula da se samo kao šatra radi da uopće nešalju da se ispitaju, jer to sve košta) skoro su mene ubijedili da sam ja to negdje makla ili jesam sigurna, masirali me 3 dana dok nisam pukla i mi se bacili svi u akciju igranja detektiva i sve ispitivali po zgradi, susjede i dok nismo im ušli u trag. Ma daj to ima samo u dobrim akcijskim filmovima.
Lu´ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2004., 21:42   #23
Quote:
Lu´ kaže:
kad su došli uzet kao šatra otiske (koje sam čula da se samo kao šatra radi da uopće nešalju da se ispitaju, jer to sve košta) skoro su mene ubijedili da sam ja to negdje makla ili jesam sigurna,
ha! kad su nama prije dosta godina u stan provalili,slicnu spiku nam je murja pokusala prodat... koje su to skice, sramota
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2004., 23:18   #24
Quote:
*Girlie* kaže:
ha! kad su nama prije dosta godina u stan provalili,slicnu spiku nam je murja pokusala prodat... koje su to skice, sramota
to to

ajmo promjenit temu u POLICIJA JE GLUPA I NIŠ NE RADI
__________________
live long and prosper
JakeTheMass is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2004., 21:50   #25
Ne znam.
Nirvana_fan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:38.