Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2006., 17:12   #101
yep,istina.samo da velim kako sam odusevljena collistarovim wet&dry sjenilima,jutros sam ga stavila onako s mokrim aplikatorom,stoji cijeli dan,ko da sam ga sad stavila...vidim da su dobili neke nove bronzere,sjajila i duo sjenila,jel probala koja sta?
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 17:13   #102
Quote:
Noemi kaže:
Collistar u Rijeci je najeftiniji u maloj parfumeriji kraj fontane
da istina, suho ulje za sunčanje je 10 kn jeftinije nego u ostalim parfumerijama
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 17:14   #103
Quote:
marija82 kaže:
yep,istina.samo da velim kako sam odusevljena collistarovim wet&dry sjenilima,jutros sam ga stavila onako s mokrim aplikatorom,stoji cijeli dan,ko da sam ga sad stavila...vidim da su dobili neke nove bronzere,sjajila i duo sjenila,jel probala koja sta?
ja ja

bronzer sa šljokicama

i sjenilo zlatno-brončano u prahu
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 17:23   #104
Quote:
teichy kaže:
ja ja

bronzer sa šljokicama

i sjenilo zlatno-brončano u prahu

to se trazi! daj reci koji bronzer?ja sam svijetla,pa mi jedino odgovara ona jedinica,mislim da je i najsjajnija,ali mi je super.e sad,mozda bi mi na faci bilo presljokavo.
a sjenila u prahu izbjegavam jer se meni to u rekordnom roku prospe,pa mi je i bed nosit po torbici.
koristis jos sta od njih?sto ti je onako the best?navukla sam se na collistar! fala!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 17:37   #105
imam najtamniji jer imam tamnu put, i nije jako napadan
piše na njemu terra abbronzante effeto seta, cristalli di sole
ma super je
što se tiče sjenila u prahu, nemože ti se rasut jer su tri ili četiri rupice i neka spužva tako da nema šanse da ti se raspe kad ga otvoriš
osim tog dvoje imam i sjajila za usne, suho ulje za sunčanje, olovke za oči, ruževe....
imala sam i puder al pošto rijetko kad stavljam puder ne kupujem ga više
neznam šta mi je najbolje, sve im je savršeno
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 18:05   #106
Quote:
marija82 kaže:
yep,istina.samo da velim kako sam odusevljena collistarovim wet&dry sjenilima,jutros sam ga stavila onako s mokrim aplikatorom,stoji cijeli dan,ko da sam ga sad stavila...vidim da su dobili neke nove bronzere,sjajila i duo sjenila,jel probala koja sta?
bronzer(boja-hawaii)inace ih ima oko 5 ili 6 na paleti...ramisljala sam izmedu bali i hawaii ali bali vec imam od neke druge firme,pa reko ajde da uzmem havaje! i jucer sam ga stavila prvi puta-
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 02:13   #107
Quote:
emergence kaže:
zadnjih 2 godine su se razbahatili s cijenama.
jako sam ljuta pa bogte cijene su im u rangu guerlaine
da, cijene su nenormalno skočile. prije godinu i po kupila puder u kamenu za 175 kn, a sad je taj isti 237 kn! mlijeko za sunčanje sa 130 skočilo na 190!
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 17:53   #108
kakvi su im ruzevi?vidim da ih ima pet,sest vrsta.trazim nesto vise transparentno...
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 17:41   #109
collistar pearl

da li je collistar pearl povucen iz prodaje? koristila sam ga godinama kao senku i kao rumenilo odnosno bronzer ali vise nigde ne mogu da nadjem nijednu nijansu...
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 15:04   #110
za one koji ne znaju, to je nesto dosta slicno, ako ne i isto kao MAC pigmenti...
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 12:56   #111
vidjela sam negdje reklamu za collistarovu kremu za trbuh. jel je to za zatezanje ili za sagorijavanje masti?
jel ju je neka od vas isprobala. kolko dođe?
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 13:48   #112
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
vidjela sam negdje reklamu za collistarovu kremu za trbuh. jel je to za zatezanje ili za sagorijavanje masti?
jel ju je neka od vas isprobala. kolko dođe?
spominjala ti se ta krema mislim na topicu o kremama celulitare...
nikit@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 14:08   #113
collistar maskara 3D - dobra je. trajala mi je 5 mjeseci,ako ne i vise a onda sam je bacila jer se eto maskara ne treba koristiti vise od pola godine . uglavnom ova maskara se ne susi tako lako kao ostale i daje lijepe trepavice.
Monika25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 16:30   #114
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
vidjela sam negdje reklamu za collistarovu kremu za trbuh. jel je to za zatezanje ili za sagorijavanje masti?
jel ju je neka od vas isprobala. kolko dođe?
za sagorjevanje - ima cili papricice i mentola u sebi, i hladi i grije istovremeno, trbuh "gori" kad namazes.
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 17:58   #115
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
za sagorjevanje - ima cili papricice i mentola u sebi, i hladi i grije istovremeno, trbuh "gori" kad namazes.
zaaaakon.
kolko dođe otprilike? 200, 300?
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 17:58   #116
jel netko probao kremu ili fluid iz zute linije?
invicta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 20:45   #117
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
zaaaakon.
kolko dođe otprilike? 200, 300?
Mislim da je 240 kuna
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 22:20   #118
Quote:
invicta kaže: Pogledaj post
jel netko probao kremu ili fluid iz zute linije?
Ja imam taj fluid,nije mi bio loš,ali ništa posebno.Nisam potrošila do samog kraja i zamijenila sam ga shiseidom.
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 14:52   #119
Imam collistarov brončani fluid i rozo i crno wet&dry sjenilo!
Egocentrik lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 15:17   #120
mislim da sam već ovdje nahvalila njihoc korektor corettore filler. dolazi u tubici od 15 ml, košta 150 kuna, ali treba ga samo sitna kapljica za oba oka. prekriva podočnjake do savršenstva. ja inače imam malo tamnije kolutove oko očiju, al kad njega stavim, to se uopće ne vidi. ma zapravo mislim da mi je to zapravo najbolji od svih kozmetičkih proizvoda koje imam
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.