Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2003., 23:02   #1
Red face duga veza

par kreativnih savjeta i idejica trazim... naime, sa deckom sam 2 g i nesto, volim ga, jako mi puno znaci i blabla... ALI, u zadnje vrijeme mi je s njim tak dosadno. ne mislim sad na sex (usponi i padovi, al sam uglavnom zadovoljna), nego npr. nadjemo se i ne znamo kaj bi jedno sa drugim. ima ko mozda iskustva s takvim situacijama? falaaa
nusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 23:19   #2
nemam i nadam se da ni necu

pa ak mi je dosadno onda gga sutiram a ak mi je dobro onda uzivam
simple

kak mozes voljet nekog tko ti je dosadan??
mijita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 23:21   #3
Imam ja iskustva. Mi smo bili pet godina zajedno, i onda smo si dosadili... I znas kako smo doskocili tom problemu? Prekinuli smo....
Ali inace, ono sto ja nisam mogao napraviti sa svojom bivsom dragom, prekinuo sam se truditi oko nje, nije mi se vise dalo truditi oko nje, a taj trud multiplicira ljubav, jer kad primjerice, napravis nesto za nekoga a da te taj netko ne trazi nista (kompliciram... )...
U takvim vezama partneri ponekad zaborave sve ono dobro sto imaju u vezi, smetnu to sa uma. Onda bi trebalo doci do neke dekompresije... Jer, po meni, sve ove sitne svakodnevne pizdarije kupe se u nama, ne mozes pobjeci od zivota... Kad si na pocetku veze, kad si na prvom spoju, svijet oko tebe nije bitan, a takav osecaj ne moze potrajati. Ali moze se prizvati. Vi trebate naci nesto pomocu cega cete zaboraviti na svoj svijet koji vam svakodnevno crpi energiju... Mozete otici na planinu...
A sad, ja kad razmisljam o tome, o odlasku na planinu, to mi totalno ide na pimpac. Otic na planinu... Poanta nije u odlasku na planinu, nego u dolasku do sebe, da se tako izrazim, to mozete napraviti i u svojoj sobi...
Postoji trenutak kad je potrebno ugasiti televizor...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 23:23   #4
Quote:
Originally posted by mijita
kak mozes voljet nekog tko ti je dosadan??
Daj zeno, nemoj si umisljati da si zanimljiva 24 sata na dan... Pogotovo kad primite telefon... Zanimljive u pizdu materinu... Ili kad opisuju svoje torbice i DM i gluposti i sranja.... Sama zanimljivost....
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 23:30   #5
ja sam mom dragom uvijek zanimljiva
a i on meni
steta da je sam tak malo sati u danu


ma daj, pa normalno da svaka veza ima uspona i padova, kao i sve ostalo u zivotu
velim sam ak ti je neko dosadan onda ti je dosadan i to je to i onda noga


to kaj je tebi dosadno nekome je super
ali meni sa mojim bivsima uvijek bilo zanimljivo, zato sam s njima i bila
mijita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 23:38   #6
Quote:
Originally posted by mijita

pa ak mi je dosadno onda gga sutiram a ak mi je dobro onda uzivam
simple

kak mozes voljet nekog tko ti je dosadan??
Iz ovoga zakljucujem da ti svog dragog odbacujes, kao sto dijete odbacuje igracku nakon sto mu dosadi!


Hej, pa i on je ljudsko bice, ima svoje osjecaje, kao i ti, i mi svi...
__________________
NONE OF YOU WILL NEVER KNOW MY INTENTIONS...
Silvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 23:42   #7
pa ak mi dojadi (iz bilo kog razloga) onda mi vise nije ni dragoi pa ga se odreknem

meni najbitnije da ja sama sebi udovoljim


pa zar da budem s nekim kaj mi je dosadan??? NEVER!
ja vas uopce ne razumijem
mijita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 23:47   #8
Quote:
Originally posted by mijita
pa ak mi dojadi (iz bilo kog razloga) onda mi vise nije ni dragoi pa ga se odreknem

meni najbitnije da ja sama sebi udovoljim


pa zar da budem s nekim kaj mi je dosadan??? NEVER!
ja vas uopce ne razumijem
Znaci ti si jedna od onih ciji muskarac mora 24h na dan glumit majmuna da bi se ti zabavljala!
Ti ga tretiras kao izvor tvoje zabave..
Nema tu ljubavi, a pogotovo onog najvaznijeg - postenja!
__________________
NONE OF YOU WILL NEVER KNOW MY INTENTIONS...
Silvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 23:49   #9
pa da vidimo ovako dakle onda je stanooviti glumio majmuna 3 godine
tesko, nebi se slozila


ja znam kaj hocu i znam kako hocu zivjet svoj zivot
pa radim sukladno tome


ti radi po svom, ionako ti sam najbolje znas kaj je za tebe dobro
mijita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 00:01   #10
Quote:
ALI, u zadnje vrijeme mi je s njim tak dosadno ...
ima ko mozda iskustva s takvim situacijama?
Vi'š mijita, ja sam ti nenormalno star. Mislim da sam stariji čak i od magic. Često upotrebljavam izraz: "to je bilo prije više od četvrt stoljeća" kad govorim o stvarima iz moje mladosti. Da sam samo, cijelo to vrijeme, sjedio na klupici u parku sigurno je da bi mi se desilo masu zanimljivih stvari. A znao sam se ja i dizati s klupice i isključiti televizor.

No, takvo nešto mi se nikad nije desilo.
Ne mogu ti pomoći nekim svojim iskustvom "s takvim situacijama".
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 00:25   #11
Mijita samo tako, naravno da ces ih odbaziti ak su ti dosadni i zamjeniti friskim, mladim mesom kao da oni nas ne bi
 
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 00:38   #12
Imaju pravo ove ispred mijta, vjerojatno si to rekla malo preuvelicano od onoga sto zaista mislis. prava se veza temelji na trudu i ulaganjima sa obadvije strane, pa bi ovoj djevojci gore preporucila da se sama sjeti stvari koje je zapustila, a prije su joj bile Sex ti je jos uvijek dobar sto je super, probaj na tome earn-at neke extra bodove u toj vasoj bondage- ono sigurno si nakon toga happy i in love, pa onda smisli jos nesto novo... Naravno da ti osoba nakon dvije godine vise nije onako ludo kemijski zanimljiva kao na pocetku, ali ostaje nesto vrlo pozitivno sto se izgradili u ove dvije godine. A toga se ne isplati odreci. I nemoj kod stalo mi je full do njega napisati blablabla, vec probaj umjesto ofucanih fraza smisliti svaki dan novu- nesto sto te taj dan razveseljuje i zbog cega ti je drago da si s njime.
Mozda ce me popljuvati ovdje nazocni, ali za mene ljubav nije onaj feeling koji dolazi sam od sebe kao zaljubljenost, ja na ljubavi moram raditi- da bi mi voljena osoba to znala i vratiti- i kako bi na kraju ja bila vrlo zadovolj(e)na u svakom pogledu-
__________________
U svijetu bez ideala covjek je stranac
missy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 00:42   #13
Dosada moze ubit i najvecu ljubav!
Sad, jel ti dosadan on ili ti je dosadno s njim?
Ak ti je on dosadio, ciao bella! Nece preko noci postat zanimljiv.
Ak ti je dosadno u vezi (meni je bilo - pretvarala sam se u veliki krumpir na njegovom kaucu), onda probaj ozivjet malo vezu - prorijedite vidjanja, nazivanja, radite stvari koje niste do sad i one koje uvijek odgadjate i bla bla. Sve, normalno, pod uvjetom da ti je stalo do njega i odrzavanja veze. Meni nije uspjelo - zasto? Zato jer sam probala sve izvuc sama. Big mistake Za rad na vezi treba oboje!
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 01:05   #14
Quote:
Originally posted by Pale Blue Eyes
Mijita samo tako, naravno da ces ih odbaziti ak su ti dosadni i zamjeniti friskim, mladim mesom kao da oni nas ne bi
Što je, Betmen, imaš loš dan?
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 01:07   #15
Re: duga veza

Quote:
Originally posted by nusha
par kreativnih savjeta i idejica trazim... naime, sa deckom sam 2 g i nesto, volim ga, jako mi puno znaci i blabla... ALI, u zadnje vrijeme mi je s njim tak dosadno. ne mislim sad na sex (usponi i padovi, al sam uglavnom zadovoljna), nego npr. nadjemo se i ne znamo kaj bi jedno sa drugim. ima ko mozda iskustva s takvim situacijama? falaaa
Meni je uvijek pitanje kaj bi ja sama sa sobom. Nekad bih sama brijala, a nekad bih se dovatila partnera u ovom ili onom smislu. Bolje u onom, ali ni u ovom nije loše.

Mislim da ste se lagano zagubili u uzajamnom emocionalnom pijavištvu, pa ste zaboravili tko ste, što ste i što želite. Ko što kaže Leb, treba doć do sebe.

I sretno.
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 01:19   #16
Quote:
Originally posted by lucija
Što je, Betmen, imaš loš dan?

ocigledno je tebi los... pa ne kuzis zajebanciju
 
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 10:03   #17
Možda bi bilo dobro da niste baš 24 sata na dan zajedno, već da probate koji sat-dva dnevno ići na kavicu ti sa svvojim curama, on sa svojim dečkima.
A onda se navečer nađete - u vrućem zagrljaju i shvatite kolko ste jedan drugom nedostajali!
 
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 10:13   #18
Re: duga veza

Quote:
Originally posted by nusha
par kreativnih savjeta i idejica trazim... naime, sa deckom sam 2 g i nesto, volim ga, jako mi puno znaci i blabla... ALI, u zadnje vrijeme mi je s njim tak dosadno. ne mislim sad na sex (usponi i padovi, al sam uglavnom zadovoljna), nego npr. nadjemo se i ne znamo kaj bi jedno sa drugim. ima ko mozda iskustva s takvim situacijama? falaaa
nisam jos upala u takvu situaciju (nakon 5 godina), ali mi se i trudimo. svatko nastoji imati svoj interesni krug kojim se malo odmara od onog drugog (jer ako ste stalno slijepljeni, to postaje dosadno), i zajednicke interese (njih morate sami definirati jer moja konkretna formula vama ne bi znacila nista)...

mozete skupa planinairiti, igrati igre, baviti se kakvim sportom, stetati, ici u muzeje... ovisi sto vas zanima... toliko je opcija
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 11:05   #19
dosada ubija svaku vezu , ako ti je sada dosadno što ti tek nosi budućnost?

ako ga stvarno voliš , preispitaj i njega i sebe, možda je to samo PROLJETNI UMOR
 
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 11:28   #20
Quote:
Originally posted by Pale Blue Eyes
ocigledno je tebi los... pa ne kuzis zajebanciju
zajebancijom na zajebanciju.
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:23.