Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2014., 15:50   #2961
Quote:
melone97 kaže: Pogledaj post
bila sam kod njih, dobri su rezultati, puno bolji nego u salonu midi.
meni je već nakon 3 tretmana pazuha i bikinija sve bilo glatko i nisu više rasle... nažalost, to je trajna depilacija u smislu da uspava dlake na par mjeseci (kako kod koga) i onda dlake pomalo počinju opet rasti.. u svakom slučaju preporučam mexico sun, i da 5 tretmana bude dovoljno za bikini (pazi, treba maaalo stisnut zube dok bljeska bikini jer je tamo koža najosjetljivija!)
supeer, hvala jos jednom na dogovoru, mi se čujemo u inbox detaljno.

netko ispustva sa Beauty centru NS design
https://www.ponudadana.hr/IPL-tretma...ll-testimonies
mala fatalna 16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 11:32   #2962
Ima li netko iskustva s ovim uređajem:

http://www.kolektiva.hr/rijesite-se-...-rea-imvx.html

Laserski epilator REA



759 kn na Kolektivi, je li taj laser sličan kao IPL? Isplati li se?
Clarice08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 19:39   #2963
Quote:
Clarice08 kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva s ovim uređajem:

http://www.kolektiva.hr/rijesite-se-...-rea-imvx.html

Laserski epilator REA



759 kn na Kolektivi, je li taj laser sličan kao IPL? Isplati li se?
+1...

i mene zanima isto
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 11:59   #2964
Mislim da se po temi pisalo da je ta Rea neka neprovjerena marka i da nije dobar. Pretrazite temu
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 10:40   #2965
Bok svima
Evo ja imam Remington IPL6000, i mogu reći da sam zadovoljna za sada. Odradila sam 5 tretmana, sada pauziram zbog sunca i mora, ali dlake na nogama su mi se fuuuul prorijedile, i između dva brijanja prođe tjedan dana. Bikini je OK, slično kao i noge. Jedino što sam se malo razočarala na području pazuha, bolje je, ali i dalje svaka tri dana moram brijati. Odmah napominjem da sam se odlučila na kupovinu aparata zbog užasnih problema sa urastanjima dlaka. Svejedno na koji način sam ih uklonila, za par dana je već bilo toliko uraslih dlaka je je bilo koma za vidjeti, a i jako me boljelo. Uglavnom, od kad ga koristim niti jedne urasle dlake nemam, a koža super glatka
Kada iskoristim žarulje koje su došle u paketu, kupiti ću zamjensku Quartz (65.000 bljeskova), uz nju se dobije i nastavak za lice i za tijelo, tako da će onda biti kao da sam kupila IPL6000Fi, a sveukupno na kraju 200kn jeftinije nego da sam u startu kupovala Fi (nije puno, al nije ni za bacit, a i da mi se baš nije pokazao OK uređaj, ipak sam izdvojila manje novaca u startu- 900kn je razlika u cijeni izmedju IPL6000 i 6000Fi)
__________________
mama malog šefa...još jedan na putu...stigao:)
maman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 14:23   #2966
ako može mala promocija stranice koja bi nam "svima" - zainteresiranima mogla dobro doći ...

https://www.facebook.com/pages/IPL-t...28545120636957
3xn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 14:44   #2967
dali tko zna šta o ovom salonu Vabela iz Zagreba...

https://www.ponudadana.hr/IPL-tretma...o-69kn-11100_1
3xn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 14:46   #2968
Da li mi itko može preporučiti dobar salon za elektropilaciju u Splitu?
Tratinčica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 21:41   #2969
Quote:
maman kaže: Pogledaj post
Bok svima
Evo ja imam Remington IPL6000, i mogu reći da sam zadovoljna za sada. Odradila sam 5 tretmana, sada pauziram zbog sunca i mora, ali dlake na nogama su mi se fuuuul prorijedile, i između dva brijanja prođe tjedan dana. Bikini je OK, slično kao i noge. Jedino što sam se malo razočarala na području pazuha, bolje je, ali i dalje svaka tri dana moram brijati. Odmah napominjem da sam se odlučila na kupovinu aparata zbog užasnih problema sa urastanjima dlaka. Svejedno na koji način sam ih uklonila, za par dana je već bilo toliko uraslih dlaka je je bilo koma za vidjeti, a i jako me boljelo. Uglavnom, od kad ga koristim niti jedne urasle dlake nemam, a koža super glatka
Kada iskoristim žarulje koje su došle u paketu, kupiti ću zamjensku Quartz (65.000 bljeskova), uz nju se dobije i nastavak za lice i za tijelo, tako da će onda biti kao da sam kupila IPL6000Fi, a sveukupno na kraju 200kn jeftinije nego da sam u startu kupovala Fi (nije puno, al nije ni za bacit, a i da mi se baš nije pokazao OK uređaj, ipak sam izdvojila manje novaca u startu- 900kn je razlika u cijeni izmedju IPL6000 i 6000Fi)
Baš dobro da si ovo napisala...sada razmišljam da li da kupilm Braun depilator za 1.000kn ili tu žarulju (imam još jednu koju sam dobila uz uređaj), pa da se ipak potrudim pobljeskati zaostalih par dlačica nakon lasera.
I da li bi se s time mogla napraviti brazilka? ...imam visok prag boli, to me ne muči, nego da li se smije.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 09:11   #2970
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Baš dobro da si ovo napisala...sada razmišljam da li da kupilm Braun depilator za 1.000kn ili tu žarulju (imam još jednu koju sam dobila uz uređaj), pa da se ipak potrudim pobljeskati zaostalih par dlačica nakon lasera.
I da li bi se s time mogla napraviti brazilka? ...imam visok prag boli, to me ne muči, nego da li se smije.
naravno
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 10:15   #2971
Do idućeg ljeta će valjda biti gotova.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 10:27   #2972
bubamara - isprazni inbox
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 12:09   #2973
bok cure pomagajte, bila sam na tretmanu u vabeli sto sam gore pitala .... nego dali je vama odmah od prvog tretmana išta otpalo, meni nije doslovno niti jedna dlaka otpala, ova u salonu mi kaže da valjda imam jaku dlaku i da bude kod drugog tretmana počelo.... dali je moguće da mi doslovno ni jedna dlaka ne fali ???? da nije da taj salon nevalja pa da ne bacim novce već tražim drugi.... netko je pisao za mexico san da su ok, kako je bilo tebi (koja si bila, nestignem sad tražit tko je bio ) jel ti išta otpalo prvi put????
3xn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 13:23   #2974
Pozdrav curke...zbog popucanih kapilara i vena mi nije preporučljivo koristit ipl, nisam na to obracala paznju kad sam kupila prošle godine Lumeu sc2001, inace aparat je učinkovit, prodajem ga i ako je koja zainteresirana, molim da mi se javi u inbox. Pozdrav
princeza5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 14:07   #2975
Quote:
3xn kaže: Pogledaj post
bok cure pomagajte, bila sam na tretmanu u vabeli sto sam gore pitala .... nego dali je vama odmah od prvog tretmana išta otpalo, meni nije doslovno niti jedna dlaka otpala, ova u salonu mi kaže da valjda imam jaku dlaku i da bude kod drugog tretmana počelo.... dali je moguće da mi doslovno ni jedna dlaka ne fali ???? da nije da taj salon nevalja pa da ne bacim novce već tražim drugi.... netko je pisao za mexico san da su ok, kako je bilo tebi (koja si bila, nestignem sad tražit tko je bio ) jel ti išta otpalo prvi put????
Dlake počnu padati kroz 7-10 dana, ne prije. I što su tamnije, a koža svjetlija provest će više energije do korijena i uništiti dlaku.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 16:05   #2976
Quote:
maman kaže: Pogledaj post
Bok svima
Evo ja imam Remington IPL6000, i mogu reći da sam zadovoljna za sada...
Hvala na recenziji. i ja ću na jesen kupiti ovaj pa ako mi se pokaže kao dobar nadogradit ću ga. ja ću biti zadovoljna ako mi i samo dlake na potkoljeniciama prestanu urastati.
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 13:17   #2977
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Dlake počnu padati kroz 7-10 dana, ne prije. I što su tamnije, a koža svjetlija provest će više energije do korijena i uništiti dlaku.
eh vidiš to mi nije rekla, danas je 8 dan i drže se još uvijek vidjet ćemo još, nego šta bi trebala očekivati ? koliko će ih otpasti odprilike 10 % ili???
3xn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 17:17   #2978
pozdrav da li se radi trajna depilacija u nekoj od bolnica? imam zdravstvenih problema radi upala korjena dlake tj folikulitisa i jedino rjesenje je uklanjanje dlaka.
zvonchica12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 14:32   #2979
Quote:
3xn kaže: Pogledaj post
eh vidiš to mi nije rekla, danas je 8 dan i drže se još uvijek vidjet ćemo još, nego šta bi trebala očekivati ? koliko će ih otpasti odprilike 10 % ili???
To je individualno...koliko si prije dlake samo brijala tj. koliko ih je bilo u istoj fazi rasta, koliko je precizno blicano, jesu li ti sve dlake jednake boje (ja sam primijetila da ih imam par tamnih koje imaju skroz bijeli korijen i njih nema šanse da će ikada ubiti), na koju jačinu je bio podešen aparat (do tvoje granice izdržljivosti), kakav je sam aparat.
Meni je ispalo sigurno 30% nakon prvog tretmana. Možeš se testirati...uzmi pincetu i lagano, ali skroz lagano primi dlaku i vidjet ćeš hoće li ona samo ispast ili pruža otpor.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 15:38   #2980
bok svima, kupila sam Lumeu 2008 prije 10 dana i moram se pohvalit da je već 20% dlaka otpalo da li ima neka koja već koristi duže vrijeme i kakvi su rezultati?
deralicht is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:43.