Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2010., 10:52   #201
Quote:
ruco kaže: Pogledaj post
Ja uletio čim sam pročitao naslov teme, a nisam ni vidio da je prošlo 3 godine od početka. Zato bih molio nekoga tko može otvoriti doc. iz prvog posta da mi ga pošalje na PM. Hvala unaprijed.
nisi ti ni procitao post

jer da jesi primjetio bi ovo:
Quote:
zpintar kaže: Pogledaj post
U prilogu su vam i primjeri pisanih zahtjeva u word formatu. Zbog veličine trebao sam ih ZIP-ati, pa kada skinete attachment extenziju preimenujte sa .doc na .zip i to je to.
sretno skidanje s PCMa
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 11:13   #202
Hvala puno na upozorenju.
Pročitao sam taj dio, ali nisam znao prebaciti, ali nakon ovog upozorenja sam ipak uspio.
ruco is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 07:39   #203
Poslao sam zahtjev faxom i sad čekam odgovor.
ruco is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 07:12   #204
Imam jedno pitanjce pa bi molio nekog dovoljno stručnog iskusnog itd....Prije par dana mi bili ljudi iz t-coma provukli optički kabel na tavan i rekoše da su skinuli pcm uređaj no međutim na inerenet stranici kod provjere dostupnosti broja tj.mogućih usluga i dalje mi piše da je instaliran pcm-uređaj....e sad moje pitanje je kako i da li je to moguće:
1.provesti optički kabel a da se ne skine pcm uređaj?
2.da još nisu na netu promijenili na da je pcm uređaj uklonjen?

Isprika na duljini teksta i unaprijed hvala onome ko me prosvijetli.
keke-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 13:53   #205
Quote:
keke-zg kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanjce pa bi molio nekog dovoljno stručnog iskusnog itd....Prije par dana mi bili ljudi iz t-coma provukli optički kabel na tavan i rekoše da su skinuli pcm uređaj no međutim na inerenet stranici kod provjere dostupnosti broja tj.mogućih usluga i dalje mi piše da je instaliran pcm-uređaj....e sad moje pitanje je kako i da li je to moguće:
1.provesti optički kabel a da se ne skine pcm uređaj?
2.da još nisu na netu promijenili na da je pcm uređaj uklonjen?

Isprika na duljini teksta i unaprijed hvala onome ko me prosvijetli.

Opticki kabel su ti provukli na tavan? jesi ti siguran da je to opticki kabel?

Optika je optika i nema veze sa bakrom i pcm-om.Ako su ti stvarno provukli opticki kabel onda sacekaj par dana da uvedu promjene u donat i nazovi ih ponovo pa bi ti trebali doc postaviti kucnu instalaciju sa kanalicama.

Tebi je telefon na bakru na pcmu, a optika ti je za net tv... i onda normalno kad ides provjeravat preko broja da ce ti pisat da je nedostupno jer ide preko pcma. Skidanje pcm-a nema veze sa optikom, to je proces sam za sebe, sumnjam da su to napravili, ako slucajno jesu pricekaj par dana pa opet provjeri.
__________________
Sto me ne ubije nek mi po..si ku.ac!
Cain is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 14:37   #206
A ustvari više niti ja neznam kaj se događa...naime meni je rečeno kad sam zvao tog tipa kaj je bio na stupu da su skinuli pcm uređaj i da mi je kabel doveden na tavan (što sam i osobno vidio)...što to onda točno znači?
Jer ja sam i prije imao kablove od tel.linije na tavanu...kakav je onda ovo k. od kabla sad na tavanu?
keke-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 22:19   #207
Quote:
Cain kaže: Pogledaj post
Opticki kabel su ti provukli na tavan? jesi ti siguran da je to opticki kabel?

Optika je optika i nema veze sa bakrom i pcm-om.Ako su ti stvarno provukli opticki kabel onda sacekaj par dana da uvedu promjene u donat i nazovi ih ponovo pa bi ti trebali doc postaviti kucnu instalaciju sa kanalicama.

Tebi je telefon na bakru na pcmu, a optika ti je za net tv... i onda normalno kad ides provjeravat preko broja da ce ti pisat da je nedostupno jer ide preko pcma. Skidanje pcm-a nema veze sa optikom, to je proces sam za sebe, sumnjam da su to napravili, ako slucajno jesu pricekaj par dana pa opet provjeri.
ne postoji zracna optika za male ljude
flaffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 22:21   #208
Quote:
keke-zg kaže: Pogledaj post
A ustvari više niti ja neznam kaj se događa...naime meni je rečeno kad sam zvao tog tipa kaj je bio na stupu da su skinuli pcm uređaj i da mi je kabel doveden na tavan (što sam i osobno vidio)...što to onda točno znači?
Jer ja sam i prije imao kablove od tel.linije na tavanu...kakav je onda ovo k. od kabla sad na tavanu?

odrezi sve kablove sa tavana i internet dobijes u roku 5 dana
flaffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 23:13   #209
Quote:
flaffy kaže: Pogledaj post
odrezi sve kablove sa tavana i internet dobijes u roku 5 dana
rezanjem kablova na tavanu mozes dobit samo problem koji moras sam rijesit a ne internet.ili je internet poceo rasti na tavanu
__________________
Sto me ne ubije nek mi po..si ku.ac!
Cain is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 09:31   #210
Jedna stvar mi nije jasna kako na oba dva broja koji su i istoj kući priključena na isti stup da jedan ima PCM a drugi nema, znam da je prije 6,7 godina a možda i vise došao tehničar iz T-coma i "uklonio" taj PCM uređaj kako bi ja mogao imati internet jer bez toga meni je bilo nemoguče dobit internet...Bio sam i u T-comu i gospodična je provjeravala na računalu dali je na drugi broj na koji oni tvrde da je na PCM-u da zapravo NIJE jer je to uklonjeno prije dosta godina i podnjeli smo dvije tužbe i opet je bio isti odgovor da ima PCM . sad tko je tu lud ja neznam....
blakcy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 00:44   #211
Kako mogu znati da sam na pcm-u. Malo sam gledo po netu ali neznam kako to izgleda. Nemogu dobiti adsl godinu dana vec. Fiksni telefon nemam. Susjed do mene i dve kuce dalje od mene imaju dsl (vip i t com). Na tavanu mi je zica dovedena i mala metalna kutijica je gore sa klemama i ide zica od mene kroz tavan prema susjedu. Koliko mislim on nema internet, barem nema wlan
Iskreno zica sto ide do susjeda od mene mi ne smeta previse ali ako je to zarlog zbog cega me stalno odbijaju zelim da se makne. Optiku su mi obecali da ce mi sprovesti i nakon 30 dana cekanja rekli su da nemam tehnickih mogucnosti niti ce ih biti u skoroj buducnosti.

Evo i slike:

http://www.pohrani.com/f/k/4f/436VVAqr/cam00099.jpg

Ovo sto je spojeno na klemama to je susjed. Znaci takvo je stanje bilo kada sam kupio kucu.

Zadnje uređivanje Antunhr : 14.01.2014. at 01:02.
Antunhr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.