Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2008., 10:51   #41
I meni se ranije pojavljivalo par tih, isto sam ih sama vadila - iglom probušim površinski sloj kože i onda tu kuglicu istisnem van. Ali stvarno je nezgodno ako ti je direktno ispod oka
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 11:41   #42
Isto sam ih dobila par,ali po obrazima,nikad prije to nisam imala pa sam se čudom čudila što je to dok mi sestra nije rekla,onda sam probila sterilnom iglicom i vani je izašla mala bijela kuglica,tako sam ih sve riješila.Prije toga sam ih pokušala glupača istiskati kao prištić ali nema šanse,to ne ide tako,samo bih se nairitirala.
Inače,skontala sam da mi se pojave od krema koje u sebi sadrže puno silikona pa sad izbjegavam takve proizvode.Oni su navodno nekomedogeni ali očito nisu,naizgled zaglade kožu a onda ti naprave probleme.
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 12:00   #43
ja sam imala 2 ta bijela cudesa. nemam pojma jesu to miliumi - jer nisu bili na karakteristicnom mjestu za miliume nego jedan na celu i jedan na obrazu. uglavnom, ja ko manijak istiskala, samo si ranice napravila . ranice prosle, to bijelo cudo ostalo. ja i dalje istiskala i opet ista prica. nakon par tjedana sam uspjela istisnut :bravo ja: . bas kao sto soleiol kaze - izisla je ko bijela mala kuglica... nadam se da mi se to vise nece pojavljivat, sta god da je
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 14:00   #44
imala sam i ja jedan prosle godine i bas je bilo tvrdo, nemoguce istisnut pa sam ja to iglicom otvorila i otislo bez problema. sad mi se opet pojavio jedan, kraj vanjskog kuta oka pa cu opet pokusat s iglicom.
enigma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 20:15   #45
Ok, jel' postoji način za ovo riješiti osim igle?
Jedan mi se napravio odmah ispod donjih trepavica i baš se ne usudim tu ić blizu iglom
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 20:20   #46
pa nemoj sama, idi dermatologu.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 20:55   #47
To privatno da idem? Kojeg dermatologa preporučate? I koliko to uopće košta?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 21:01   #48
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
To privatno da idem? Kojeg dermatologa preporučate? I koliko to uopće košta?
Ja idem Bartolićki u Čk (no znam da tebi to ništa ne znači, ali nekome možda hoće ). Otprilike svakih godinu dana mi na licu naraste neka bradavica, odem, spali to, i nema ni traga nakon toga. Platim između 250 i 300kn. Tata je imao po cijeeeeeeelom vratu, platio je 600kn, ali na njemu je bome imala posla.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 23:45   #49
Niš, upalila je igla ipak! Nema nikakvig tragova nit je crveno ni niš slično
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 00:44   #50
a kako sterilizirate iglu, alkoholom? baš gledam ovu temu i mislim da i ja to imam, pojavili mi se pred neko vrijeme na lijevoj strani lica kod usta i na obrazima ti neki čudni prištići, bijeli, nisu upaljeni, ni ne vide se baš, samo stoje ali čini mi se da nisu tvrdi baš kao kuglice tj. malo kao da su mekši i manje vidljivi..
Helou Kiti is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 07:54   #51
Ja koristim alkohol
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 07:20   #52
kako to probušite? ja sam probala jučer i samo je iskrvarilo, ništa drugo nije izašlo
calmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 18:28   #53
pazi, možda nije milia, već neka infekcija, herpes i sl.
miliu probušiš sterilnom iglicom i izaći će mrvica/kuglica/
sve drugo, ne dirajte same..
možete samo napraviti štetu i veći problem od malih bijelih točkica..
zuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 09:24   #54
nemam pojma jel ovo kod milium al iritantno je . bijela minijaturna tockica, nije uopce ispupcena, koza je tu potpuno ravna. jedna na celu, jedna na obrazu. istisnut se ne da. i ne idu ca mjesecima. vec par dana busim iglom sterilnom svaki dan, i dalje se ne daju istisnut. jucer sam ovu na obrazu kakti rijesila, izasla je mala bijela kuglica (nakon valjda pol h stiskanja i mrcvarenja ), danas mi se cini da opet vidim bijelu tockicu iako je tesko za rec s obzirom da sam si ranu napravila stiskajuc to cudo. ovo na celu i dalje ne ide van . pa koji je to vrag i kako ga se rijesit ?
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 09:44   #55
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
nemam pojma jel ovo kod milium al iritantno je . bijela minijaturna tockica, nije uopce ispupcena, koza je tu potpuno ravna. jedna na celu, jedna na obrazu. istisnut se ne da. i ne idu ca mjesecima. vec par dana busim iglom sterilnom svaki dan, i dalje se ne daju istisnut. jucer sam ovu na obrazu kakti rijesila, izasla je mala bijela kuglica (nakon valjda pol h stiskanja i mrcvarenja ), danas mi se cini da opet vidim bijelu tockicu iako je tesko za rec s obzirom da sam si ranu napravila stiskajuc to cudo. ovo na celu i dalje ne ide van . pa koji je to vrag i kako ga se rijesit ?
Ja bih na tvom mjestu otišla kozmetičarki ili dermici da me toga riješi.
Inaće, ja sam imala milijice ispod očiju, vjerojatno od prejakih krema i riješila sam ih se laganim pilingom i vitamin A-palmitat ( Kemig, oko 20-30 kn), samo ne znam jel sad pametno njega koristiti zbog sunca
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 09:54   #56
a pitat cu svoju kozmeticarku, sta cu . al ne volim da mi iko dira facu osim mene . cudna sam, znam . peeling ne pomaze, ovo je ocito bas jako duboko jer na povrsini se vidi samo bijela tockica i nema ispupcenja .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 00:41   #57
moze li to kakvim biljnim oblogom da se izvuce, mala mi ima to ispod oka, ne znam kako da joj objasnim iglicu,ustvari nema sanse da mi dopusti iglicu blizu lica khm...
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 00:00   #58
Dobila sami i ja i to prije nekog vremena, samo stoje, slučajno sam prošla po oku i mislim si koji k..neda se istisnuti, nedaju ništa..mislim da mi se to stvorilo od Alverde tuša kojeg koristim svaki dan i to poprilično al opet na drugom oku nema ništa tako da
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 16:39   #59
To vam liječnik opće prakse može skinut, a može i očni (ako je na oku) ili dermatolog.

Moja je prijateljica dvaput kod doktora skidala, tu miliu.

Ja sam ju imala jednom, ispod oka, kod samog suznog kanala, i sama ju probušila sterilnom iglicom. Ne slijedite moj primjer!

Nije mi niš bilo, ali nemojte to doma
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 22:24   #60
Ja ih imam po jagodicama, po jedno 7-8, ne primijete se, mislila sam da su to neki čudni prištići, i mislim da znam koja mi je krema kriva za njih.
Jer ih imam nekako otkad to koristim. I vide se tek kad se približim ogledalu.
I naravno, obrazi, pa sve do čeljusti.
Ne vide se kada me izravno pogledaš, ali sa strane, fuj. Mnoštvo malih izbočina.
__________________
netrijeznost rula.
Dreama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.