Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2011., 21:53   #1
Psihologija muškog uma...da li ženskaroš ostaje ženskaroš cijeli život?!

Sta mislite?
Da li ce jednom nevjeran opet to biti, ili je moguce da se promijeni?
slatko zlo 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 22:07   #2
Quote:
slatko zlo 23 kaže: Pogledaj post
Sta mislite?
Da li ce jednom nevjeran opet to biti, ili je moguce da se promijeni?
Vrlo vjerojatno hoće. A to što misliš da se radi o jednom, vjerojatno znači da ti znaš samo za taj jedan slučaj, odnosno:

a) Ako ti je dečko/muž, tek sad ti je priznao ili si ga ulovila. Možda mu je to prvi put. Možda mu je to zadnji put. Mooožda...

b) Ako ti osobno sudjeluješ u nevjeri koju on čini drugoj ženi, i razmišljaš o vašoj zajedničkoj budućnosti, opet - upoznata si samo s tom jednom situacijom. Možda ih ima još, ili ih je bilo u prošlosti. Ili će ih biti u budućnosti.

Savjet - biti u vezi s takvom osobom, samo ako ti vjernost nije među prvima na ljestvici vrijednosti koje očekuješ od muškarca.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 22:12   #3
Zanima me sta mislite o ovome: bila sam s deckom par godina, pa me ostavio na jako cudan nacin, nista mi nije rekao. To je bilo prije 2 godine. Nisam mu se vise javljala, i mislim da sam ga preboljela. Imam potpuno novi zivot. On je isto nastavio svoj, ozenio se skoro i dobio dijete.
Svrljajuci po fejsu, a naravno, naidjem na profil njegovog brata- blizanca, koji je isto u sretnoj vezi, vanbracnoj zajednici i koji mi se uvijek cinio ok. Ovaj moj bivsi se okretao za svakom suknjom u gradu, imali smo par scena oko tog njegovog zenskaroskog ponasanja.
Bila sam prenerazena u kakve se grupa uclanjuje i kakve komentare ostavlja, doslovce se tu sve vrti oko toga ko ce koga...
Bivsi ima zajednicki profil sa zenom, i potpuno je neaktivan, cak mislim da se on pretvara da je buraz.
izgleda da se neki ljudi nikada ne mijenjaju...
slatko zlo 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 22:18   #4
c) ako je bivši, probaj ga ignorirati, i budi sretna da je bivši

d) ako je stvarno blizanac od bivšeg, imaj u vidu istraživanja koja pokazuju identičnost poklapanja ponašanja jednojajčanih blizanaca preko 80%, čak i ako su razdvojeni cijeli život i odgojeni u različitim obiteljima

P.S. Ako se radi o bivšem, onda super za tebe, a manje super za njegovu ženu.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 22:20   #5
Znam da to kod pasa prestane kad se kastriraju, ali zato znadu postati agresivni...
2kune is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 22:28   #6
Quote:
2kune kaže: Pogledaj post
Znam da to kod pasa prestane kad se kastriraju, ali zato znadu postati agresivni...
Kako mogu biti agresivni kad mu odstraniš testise? Pa razina testosterona odmah padne 95%, ostalo proizvode nadbubrežne žlijezde tek toliko da biće živi. Kastracija bi se trebala provoditi u zatvorima, nasilje i silovanje bi postali nepoznat pojam.
Champion_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 22:31   #7
Quote:
slatko zlo 23 kaže: Pogledaj post
Ovaj moj bivsi se okretao za svakom suknjom u gradu, imali smo par scena oko tog njegovog zenskaroskog ponasanja.
Švaler će ostati švaler, a posesivka posesivka
__________________
Moj potpis? (finger) tko zna za što to netko može iskoristit'.
Rasta_Lion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 22:51   #8
Quote:
slatko zlo 23 kaže: Pogledaj post
Sta mislite?
Da li ce jednom nevjeran opet to biti, ili je moguce da se promijeni?
mislim da zenskaros, ostaje zenskaros. nevjeran ce to opet biti. velike promjene nisu moguce, mozda samo novi oblici u kojima izvodi svoje 'izlete', sve ostalo ostat ce isto.
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 22:53   #9
Kog te vraga briga u koje grupe ti se učlanjuju bivši i njegov brat blizanac?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 23:02   #10
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Kog te vraga briga u koje grupe ti se učlanjuju bivši i njegov brat blizanac?

da vidi jel' fulala u procjeni
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 23:12   #11
Quote:
Champion_1 kaže: Pogledaj post
Kako mogu biti agresivni kad mu odstraniš testise? Pa razina testosterona odmah padne 95%, ostalo proizvode nadbubrežne žlijezde tek toliko da biće živi. Kastracija bi se trebala provoditi u zatvorima, nasilje i silovanje bi postali nepoznat pojam.
džaba ti takvo razmišljanje... jednostavno jesu... potvrđeno stvarnošću... ali ne svi već samo neki...
2kune is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 08:21   #12
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Kog te vraga briga u koje grupe ti se učlanjuju bivši i njegov brat blizanac?
Uze mi pitanje iz usta
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 10:12   #13
nema tu neke pomoći. ajde moguće je da se netko kratkotrajno promijeni, čak i pod utjecajem ljubavi! ali ta odanost prestaje čim najjača zaluđenost prođe.
SamaraMorgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 11:10   #14
Ostaje celi zivot. zato uglavnom i ostaju neozenjeni jer ne mogu ( normalno ) naci nijendu koja ce reci ''vazi ja tebe volim,idi kresi sve zivo ti i ja imamo nesto posebno )

al to da nemaju zenu i decu posle 35te... they dont even give a fuck. zabole njih u susttini za bilo kakvu promenu.
Zira is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 11:38   #15
Quote:
slatko zlo 23 kaže: Pogledaj post
Sta mislite?
Da li ce jednom nevjeran opet to biti, ili je moguce da se promijeni?
da, opet ce to biti i ostat ce takav

s druge strane svatko zasluzuje drugu priliku pa tako i kurvisi
tu je samo pitanje koja ce se naci da mu pruzi tu priliku i da mu povjeruje

ali uglavnom da, mislim da se ljudi odredjenih zrelijih godina vise ne mijenjaju, odnosno da su za to jako male sanse
mozes ove klince rane dvadesete jos promijeniti ali ne mozes covjeku od 30 i nesto godina reci da se promijeni
ako je bio kurva cijeli zivot takav ce i ostati

nikad ne reci nikad, ali u pravilu je tako
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 11:46   #16
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
da, opet ce to biti i ostat ce takav

s druge strane svatko zasluzuje drugu priliku pa tako i kurvisi
tu je samo pitanje koja ce se naci da mu pruzi tu priliku i da mu povjeruje

ali uglavnom da, mislim da se ljudi odredjenih zrelijih godina vise ne mijenjaju, odnosno da su za to jako male sanse
mozes ove klince rane dvadesete jos promijeniti ali ne mozes covjeku od 30 i nesto godina reci da se promijeni
ako je bio kurva cijeli zivot takav ce i ostati

nikad ne reci nikad, ali u pravilu je tako
nekako mi ne zvuči uvjerljivo.
__________________
A kiss is a lovely trick designed by nature, to stop speech when words become superfluous...
Doll House is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 11:49   #17
Quote:
Doll House kaže: Pogledaj post
nekako mi ne zvuči uvjerljivo.
a cuj s jedne strane znam da su sanse 99 % da se takav nece promijeniti ali opet ne bi bilo pravilo da nema izuzetaka
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 23:52   #18
Meni je drago da ste se ukljucili u temu.
Hahaha, koji vrag kopam po profilima/ pitao je neko/ vjerovatno iz ciste dosade, kao i svi ostali sto "vise"na FB, tako i ja))
Sad sam mu jakoooo zahvalna, ali to mu naravno nikad necu reci
slatko zlo 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 14:03   #19
Gle, svi se oni smire nakon šezdesete..
Gaad is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 14:24   #20
to jest

Quote:
slatko zlo 23 kaže: Pogledaj post
Sta mislite?
Psihologija odnosno patologija ženskog uma, ka sklonosti mijenjanju datog muškarca..

Da li to ostaje cijelog života ili prestaje u nekom trenutku..

Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.