Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2013., 00:46   #61
Danas sam jela piadinu s junetinom i mozzarellom u AC i nije bilo loše iako mi je bilo jako malo mozzarelle
Odličan mi je lassi, iako malo previše leda stave.
Nije mi dobar kao aladin, al volim otić zato što nije franšiza.
__________________
And if I only could make a deal with God, and get him to swap our places.
SibylVane is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 02:51   #62
itekako je fransiza (poznajem vlasnika i voditelja)...a užasno su se pokvarili od otvaranja
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 20:54   #63
Nisam znala to, još sam neki dan na kavi čitala u magazinu Like članak o Koykanu i pisalo je da ideja domaćih ljudi koji putuju po svijetu
Da i meni se čini da je prije bio bolji, samo sam ja redovna u zadnje vrijeme
__________________
And if I only could make a deal with God, and get him to swap our places.
SibylVane is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 01:59   #64
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
itekako je fransiza
Kakva ti je to Koykan franšiza?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 22:40   #65
Jela sam burito jednom, piletina i nešto, ne sjećam se. Bio je fin.
A onda sam jela wrap s plodovima mora koji mogu nazvati razočaravajuće splačinastim

I kaj sad, da idem opet i dam im treću šansu?

(lokacija: Arena centar)
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 16:40   #66
Ja sam bila jučer opet, jela opet falafel i gril povrće, preeefino je bilo! Uzeli smo o vegge quiche, isto ukusan, ugriju ga. I krumpiri jako fini, mrvu preslani, ali nije za zamjeriti.
Radio je dečko neki sam, a bio je praznik i gužva u vrijeme ručka.
Htjela sam probati mochi, ali sam zaboravila na kraju i sjetila se tek kad smo otišli već.
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 02:00   #67
Bila jučer na večer prvi puta uzela sam samo piadinu sa nutelom i bananom, al nije bilo normalne vec samo integralne. Nije me dojmilo i otišla sam razočarana. Na stranu to što sam čekala neshvatljivo dugo, a bilo samo četvero ljudi u nutra, dvoje od njih vec dobili svoje. al dobro, nije me to toliko zasmetalo, koliko činjenica da sam nakon dužeg čekanja dobila podgrijanu piadinu u kojoj nije bilo ni N od nutele. I naravno da to nije nutela unutra, vec neki namaz od cokolade. Ni to me ne bi toliko smetalo, (ionako malo tko koristi original nutelu u tim palačinkarnicama i sl. a zamjena za istu je sasvim ukusna i dosljedna) koliko to škrtarenje na namirnicama i punjenju! Dakle, nimalo ukusno, dominiralo je samo bljutavo tijesto i minimalni okus banane. Kad za nešto platim voljela bi to i opravdano dobiti, a dobila sam podgrijanu polu praznu piadinu bez nutele. Više 'nutele' ljudi, više 'nutele'! nemojte škrtariti na takvim stvarima jer se ljudi nece vracati, a šteta vas ugostitelja. Cura koja me poslužila je draga i vidjelo se da joj je bilo žao, al što tu može, nije ona kriva.
Eto. pozdrav.
tcincua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 11:46   #68
Quote:
tcincua kaže: Pogledaj post
Cura koja me poslužila je draga i vidjelo se da joj je bilo žao, al što tu može, nije ona kriva.
Eto. pozdrav.
nije mogla dodati jos toga namaza? jer je vec unaprijed slozena piadina?
countrywoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 13:43   #69
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
nije mogla dodati jos toga namaza? jer je vec unaprijed slozena piadina?
da, ona je samo uzimala narudžbe i naplatila, a odiza u backstageu je kuhar koji slaže, i ne vidi se. Govorim o Koykanu u Gajevoj. Zato preferiram kuhinje/pultove gdje rade ispred mene. Nakon što sam pojela rekla sam da je piadina bila osiromašeno punjena, bilo joj je žao, al šta će ona, jbg oni moje pare su dobili, a ja trbuhobolju od tog tijesta nema veze, u svakom slučaju ne preporučam i ne vracam se. za ostalo iz ponude ne znam jer nisam probala.
tcincua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 14:50   #70
koliko sam skužila, tu u gajevoj bi trebalo zaobilaziti u širokom luku
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 15:15   #71
Quote:
Saireen kaže: Pogledaj post
koliko sam skužila, tu u gajevoj bi trebalo zaobilaziti u širokom luku
tako je.
tcincua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 23:00   #72
Bila sam u arena centru nedavno, u koykanu sam narcila samo male krumpirice, cekala sam ih dulje nego falafel, humus i pita kruh iz Alladina

Cura na kasi je bila

A ja fakat nisam zahtjevna i kuzim da te bole nige, imas pms, decko te napizio i sta ja znam sta ne.

Voljela bih probati veggie ponudu kad ce raditi netko simpatican.
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 15:59   #73
Zadnja četiri puta smo u Areni jeli u Koykanu.

JA
1. Falafel grill povrće u wrapu, zelena salata, paradajz, kukuruz, jogurt umak
2. Falafel u wrapu, zelena salata, paradajz, kukuruz, jogurt umak
3. Falafel u piadini, zelena salata, paradajz, zelje, jogurt umak
4. Falafel u wrapu, zelena salata, paradajz, zelje, jogurt umak

-> Jako, jako volim falafel i ovdje mi je odličan. Vegetarijanka sam i do ovog u Areni nisam baš imala nekog izbora, fora su mi bila one 'složi svoju salatu', al otkad je poskupilo i kad sam skužila da količina ovisi o prodavaču, odustala sam.

ALI! Prvi put kad smo došli, cura je bila jako ljubazna i susretljiva i sve nam je objasnila. To je bio jedan od razloga zakaj smo se vratili. Drugi i treći put je bilo tak tak, četvrti malo bolje.

Isto tako, uvijek naglasim ljuto. Ljuto je bilo samo treći put, ostalo obično.

DEČKO je jeo girll piletinu u lepinji, wrapu, piadini i na kraju zaključio da mu je najbolje u wrapu. Svaki put prilog paprika, kukuruz, paradajz i tomato umak. UVIJEK naglasi blago, a meni ljuto. Osim onog trećeg puta kaj sam spomenula, dobili smo obrnuto.

Tak da - odlazimo jer nam je jako fino i puno jeftinije nego da uzmemo pizzu za van, i zdravije i finije od toga. Ali da usluga može bit bolja, sigurno može. Posebno kad kažeš ljuto, a dobiješ blago i obrnuto.

Još jedna zamjerka: sva četiri puta sam htjela TAHINI umak i nikad ga nemaju. Svaki put ću nastavit prvo pilat s tim, baš me zanima imaju li ga ikad.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 19:45   #74
Varivo od ječma, divlje riže i shitake gljiva im je super.

U falafelu je premalo falafela.
epistola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.