Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2013., 19:17   #2341
Ja sam toliko unesena, zanesena i zamantana dok ga gledam da pola toga prečujem....malo blejim u njega pa gubim koncentraciju na izrečeno, pa se malo koncentriram na to šta govori, a onda se od silne koncentracije opet izgubim.....aaaaaaaaa, šta mi radi!!!!!

Sve svoje komentare ću svesti na jedan: očekivala sam daleko, daleko bolji intervju.....prešablonski je, a ona djeluje kao da ga odrađuje preko neke stvari. Priznat ću, možda malo sam subjektivna zbog razočaranja što tako kratko traje...pa nije potegnula u Istanbul da bi nam pružili ravno 20 min intervjua (u totalu)?!? I svakako, kako je jedna od vas primjetila, očekivala sam da će se nadovezati na onaj komentar o očekivanju veza glumaca u RL s pitanjem o Cansu!!! To je bilo tako logično! Ne, ona naprosto nije dovoljno dobro pripremljena i to joj stvarno zamjeram.
Ništa, moram pogledati još jednom, ovoga puta malo smirenija...pa se javim kasnije

P.S. ne moram ponavljati, ali on je tako divan, divan, diiivaaaaan........
__________________
… Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: čovjek samo srcem dobro vidi. Suština se očima ne da sagledati. Oči su slijepe. Treba gledati srcem. (Mali princ, Antonie de Saint-Exupery)
Syrenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:22   #2342
Dakle, u trećem dijelu nas očekuje o manekenskoj karijeri, o privatnom životu nešto, ženama koje mu se sviđaju...

Quote:
inarak84 kaže: Pogledaj post
Nisu još video stavili zasad samo članak.Sad i ja znam zašto MMA slika i super je anegdota o konju bolji mi je danas intervju.Nego znate šta ja se sad pojedoh a evo i zašto.Prije sigurno sedmicu a možda i dvije pročitam na turskom forumu da serija počinje u aprilu i kontam ja ma to oni nagađaju možda GT nije dobro preveo eto mogla sam ovdje ekskluzivu stavit prije Nanutice.
Da, sad sam napokon shvatila značenje MMA.

Drugi put kad na nešto naiđeš, postavi. Pa ćemo mi lako raspravljati jesu li tračevi ili istina.

Quote:
Boranka kaže: Pogledaj post
nego neznam jel se to meni čini da su umjesto Adanali preveli Adanac
Da, tako su preveli.

Quote:
globigerina kaže: Pogledaj post
Jao njegove oči to je posebna priča. Dobro si rekla kao da ima reflektore. Dobro kažu ljudi oči su ogledalo duše i on djeluje baš dobar, smiren i što je najvažnije sretan.
Njegove oči baš kao da potvrđuju tu izreku.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:25   #2343
Vidjet ćemo još sutra, al dosad poprlično neinventvina pitanja, totalno šablonska, predvidljiva kao da je netko poslao članove novinarske sekcije iz osnovne škole.Sreća pa on izvlači stvar, kao da je njemu više stalo da to ispadne o.k.odgovarajući na njena dosadnjikava(pa i neka skoro nesuvisla pitanja) izvlači iz sebe maksimum što i možeš odgovoriti na takva pitanja.
Manolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:27   #2344
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post

Drugi put kad na nešto naiđeš, postavi. Pa ćemo mi lako raspravljati jesu li tračevi ili istina.
Ma stavim ja inače al tad još nije ko u subotu potvrđena informacija da je glavnu ulogu u Fatihu dobio a ima desetak dana sigurno.Ma nema veze ovaj intervju je samo potvrdio da imam sreću što pratim ovu temu i mimo nje informacije jer definitivno viže znam i znamo od novinara.Ne znam zašto do nedjelje moramo čekat zadnji dio umjesto sutra da daju sram ih bilo.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:28   #2345
Manolina nećemo sutra, nažalost. tek u nedjelju.
__________________
♥♥ Cagatay Ulusoy ♥♥
Lilača26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:30   #2346
Quote:
Manolina kaže: Pogledaj post
Vidjet ćemo još sutra, al dosad poprlično neinventvina pitanja, totalno šablonska, predvidljiva kao da je netko poslao članove novinarske sekcije iz osnovne škole.Sreća pa on izvlači stvar, kao da je njemu više stalo da to ispadne o.k.odgovarajući na njena dosadnjikava(pa i neka skoro nesuvisla pitanja) izvlači iz sebe maksimum što i možeš odgovoriti na takva pitanja.

Drago mi je dijelimo mišljenje, a stvarno mi je žao što je to tako ispalo. Odradila je to kao neki dosadan zadatak kojeg se treba što prije riješiti... Naravno da je nama svaka informacija o njemu dragocjena, naravno da smo zahvalne za svaku minutu bilo koje njegove izjave, ali ako ćemo biti imalo objektivne, ovo je kao što je Manolina rekla apsolutno neinventivan i preprosječan novinarski uradak! Dobro, zaradila si je dnevnicu
__________________
… Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: čovjek samo srcem dobro vidi. Suština se očima ne da sagledati. Oči su slijepe. Treba gledati srcem. (Mali princ, Antonie de Saint-Exupery)
Syrenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:34   #2347
Quote:
Lilača26 kaže: Pogledaj post
Manolina nećemo sutra, nažalost. tek u nedjelju.
Bože budala, mora da je zadnji dio neka teška ekskluziva.
Manolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:35   #2348
Mislim da dobar dio problema leži u tome što mi sve to o njemu zapravo znamo. Priznajem da sam i ja očekivala više, ali mi je teško suditi kad sve ovako rascjepkaju na sto komada, još i editiranje zbog prijevoda...čekam nedjelju za konačan sud.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:38   #2349
Znači, snimanje Fatiha ide u ožujku, emitiranje u travnju.. Koliko se već dugo špekulira da bi on mogao imati glavnu ulogu?! Nabasah na ovaj video na YT postavljen u travnju 2011., koji nisam ranije vidjela. Već tamo ide "trailer" sa Mehmetom kao Fatihom, Cansu kao lijepom sultanovom dijevom, a u pozadini Suljina muzika

Evo videić:
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=EzqMhG6K9lg
Lu Salome is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:39   #2350
Quote:
Manolina kaže: Pogledaj post
Bože budala, mora da je zadnji dio neka teška ekskluziva.
mene sve strah da ćemo se razočarati u zadnjem dijelu,
voljela bih da se varam,al neće ona znat izvuć iz njega ono što nas zanima
Boranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:39   #2351
Slažem se. Mi dosta toga već znamo (valjda sve moguće što je dostupno bilo). A ona kreće od toga da ljudi nemaju pojma o njemu. A i oni koji su samo čitali naše novine ni ne znaju.

A ne ide u prilog ta rascjepkanost u tri dijela i još to što ona postavlja na hrvatskom, ne vidimo prevoditelje nego on odmah odgovara na turskom. Propustimo reakciju kad on sluša pitanje.

Nadam se da će nedjeljni dio biti najduži.

Ja bih voljela kad bi nam oni negdje postavili taj intervju u cjelini sa prevođenjem i tako to. Kao i ono sa seta Sile. Na tv-u prikazali samo isječak, na stranici sve ostalo.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:42   #2352
Meni je ovaj intervju totalno neprirodan, valjda zbog jezicke barijere, npr. on prica o konjima i smije se cijelo vrijeme , i ja se smijem i drago mi je sto se sjetio bas te anegdote, a ona mrtva ozbiljna- ok, ne razumije sta on prica, al mogla je ono oponasati sagovornika pa se bar malo nasmijesiti...

A oci mu- cakle se
angell_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:42   #2353
http://www.youtube.com/watch?v=rCODbbDQPCE
evo još jedan kratki ali slatki
Boranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:44   #2354
Mogu se kladit da će opet i u nedjelju bit 5 minuta nisu u stanju bili pola sata izdvojit ko da su u Zagrebu radili intervju a ne potegli do Istanbula sreća pa imam internet i stare intervjue pa makar ne razumjela pola al su bolji fakat sve znamo pa nam nije intervju čemu.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:54   #2355
Quote:
Lu Salome kaže: Pogledaj post
Znači, snimanje Fatiha ide u ožujku, emitiranje u travnju.. Koliko se već dugo špekulira da bi on mogao imati glavnu ulogu?! Nabasah na ovaj video na YT postavljen u travnju 2011., koji nisam ranije vidjela. Već tamo ide "trailer" sa Mehmetom kao Fatihom, Cansu kao lijepom sultanovom dijevom, a u pozadini Suljina muzika

Evo videić:
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=EzqMhG6K9lg
To su sve isjecene scene iz njihovih serija, nemoguce je da ima ista o Fatihu kad pocinje snimanje tek u trecem mjesecu....
lipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:55   #2356
pozdrav svima, neznam jeli video već bio, al eto od viška glava ne boli
http://www.youtube.com/watch?v=jiU5fxnhMVA
audery is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:00   #2357
Quote:
lipo kaže: Pogledaj post
To su sve isjecene scene iz njihovih serija, nemoguce je da ima ista o Fatihu kad pocinje snimanje tek u trecem mjesecu....
Ma skužila sam ja da je namontirano, nego mi je u oko pao datum KAD je namontirano. Travanj 2011.?! Zato pitam otkad kruže priče da je MAA noseći lik u seriji koja se snima dvije godine nakon što je namontiran clip?!
Lu Salome is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:06   #2358
Quote:
Manolina kaže: Pogledaj post
Bože budala, mora da je zadnji dio neka teška ekskluziva.
A valjda jeste, ipak govori kakve žene voli i je li zaljubljen.


došao nam Mehmet na treće mjesto. juuupi jee.
idemo ga gurati ka 2.
http://beauty-around.com/en/votes/it...turkish-actors
__________________
♥♥ Cagatay Ulusoy ♥♥
Lilača26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:29   #2359
Quote:
angell_ kaže: Pogledaj post
A pitam ja svoju mamu je li gledala Borana u InMagazinu, ona ga zna jedino kao Borana i nije znala kad je to tacno snimano, i sad njen komentar je: 'Stariji je, debeo, zabradatio... i jos kaze Sila mu donijela zaradu, a ja placem ko budala svaku noc'
pošteno si me nasmijala, respect za majku u našoj kući kad je Sila na programu ni muha se ne čuje.. čak i tatu nadjačamo moja zna kada je to snimano ( jer je ja zasipam informacijama) ali je isto kao i tvoja zaključila da se za njim ne bi okrenula da ga vidi u sadašnjem izdanju...
Ja mram priznati da bih, dokle god mu one oke onako zrače i osmijeh je uvijek tu za mene mane nema!
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:36   #2360
joj jel ko stavio intervju od današnjeg in magazin,a nisam gledala a neda mi se sad cijela tema čitat,pa ak bi mogli postat?
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.