Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2015., 20:15   #41
šalu nastranu, ali što ti je došlo da tamaniš kobasice sumnjive kvalitete i to još po noći?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 21:08   #42
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
šalu nastranu, ali što ti je došlo da tamaniš kobasice sumnjive kvalitete i to još po noći?
Kako znaš da su sumnjive kvalitete prije nego li ih probaš, a i noć počinje rano ?

Dobro da je sve bilo zdravstveno ispravno, nisam imao tih problema, samo ujednačeno nekvalitetno, bezukusno i napravljeno vjerovatno od K+ mesa.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 21:18   #43
[QUOTE=Pellaprat;56711219]Potpisujem !

U posljednjih desetak dana sticajem okolnosti prošao sam cijeli sajam (samo noću) od Cvjetnog do Evropskog 7-8 puta i pritom pojeo dvadesetak raznih kobasica i zamalo, kao što reće Lego "Ništa vrijedno pamćenja". Zamalo, jer sam na jednom štandu na Zrinjevcu naletio na kobasice PIK Vrbovec "Premium dimljena kobasica". Izvrsno !!! Odskače od svega ostalog ponuđenog.
Od tada ih tražim po Konzumima ali ih nigdje ne nalazim.



Evo danas kupljene Premium dimljene kobasice od Pik Vrbovca u Super konzumu (22 kune 370g pakiranje). Piše na njima "vrhunska receptura", a uz ovu preporuku Pellea možda stvarno i jesu premija u odnosu na ostale.
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 21:54   #44
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Kako znaš da su sumnjive kvalitete prije nego li ih probaš, a i noć počinje rano ?

Dobro da je sve bilo zdravstveno ispravno, nisam imao tih problema, samo ujednačeno nekvalitetno, bezukusno i napravljeno vjerovatno od K+ mesa.
Nekako sam i mislio da je tako, ljudi su žderali te kobase kao da su uspjeli izaći iz Lenjingrada pije se Žuja iz limenke u jednoj ruci a kobasa u drugoj... odmah me prošla me volja da nešto pojedem
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 21:54   #45
U kojem Super Konzumu ?
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 21:56   #46
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Nekako sam i mislio da je tako, ljudi su žderali te kobase kao da su uspjeli izaći iz Lenjingrada pije se Žuja iz limenke u jednoj ruci a kobasa u drugoj... odmah me prošla me volja za tim
Baš tako i sve to po neprimjerno previsokim cijenama.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 22:05   #47
evo postoji i slika od toga, ajde sutra u Konzum pa kupi jedne i probaj pa javi jesu li to te iste koje si ti jeo
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 22:17   #48
Pa dobro jel moguće da nema dobre kobasice u nijednoj kućici?? Ma nemoguće!
Brzo recite, idem sutra. Po mogućnosti da ne kosta 25-30 kn!
Meni je u Staroj presi bila fina kobasa i pecivo (iako veličina nije nešto). Pecivo odlično, mekano, nije kruh (to mi je posebno blah..) Eat me slobodno preskočiti.
Bar 45 fritule 18 fakin kuna?!? Bozesacuvaj. Nisam htjela uzet.
Probala germknedle u Amelie jučer, tj zadnji dan kad su bile 15 i okej...solidne, al nije me oduševilo. Kuhano vino volim iz bistroa Karlo.
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 22:20   #49
pa ako si se toliko napalila onda odi u Oktogon na kobasice kod Mate Jankovića, evo Deedy ih je nahvalio prije koji dan
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 22:22   #50
Procitala sam. Ne daje mi se 30kn za kobasicu u pecivu pretjerano, to mi je nekako precijenjeno isto ko i hambici za 40.
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 22:26   #51
e sad će navaliti da si uzmeš sendvič od frtalj kruha i parizera, ali nemoj se obazirati
šalu nastranu, kobase po štandovima su 25 kuna pa ako si još uvijek napaljena na kobasu onda je bolje da odeš u Oktogon, isto košta a Deedy kaže da je odlično
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 22:30   #52
O čemu ti? Na Tomislavcu su uglavnom 15, 16, tamo radim pa sam pod dovoljno pauza bila da znam
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 22:31   #53
a ne znam, ovo su cijene sa Trga
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 22:31   #54
Nisam jos jeo po standovima i osobno nisam neki kobasoljubac (bar ne ove industrijske koje se nude okolo... zanimalo me npr sto nudi Jankovic, Rougemarin i sl. pa sam to probao);
Ali evo nek potrazi ovo na Zrinjevcu sto je Pelle spomenuo da mu odskace... tu Premium dimljenu Pikovu. Samo hos da kaze gdje je to tocno da zena ne trazi pol sata.
Jbt pojeo je 20 kobasa ovih dana lol
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 22:35   #55
Hebate izgledat ću ko neka čudakinja budem li gurala glavu u svaki kotao kobasa dok ne nadjem tu dimljenu :isusbog:
Nek kaže na kojoj kućici
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 23:44   #56
Kakvo otprilike radno vrijeme imaju kucice sa hranom? Hvala!

Probala schladming knedle, zgodno je to. Ja bih vise sosa i manje slatko punjenje, ali sasvim su solidna comfort hrana i veselilo me probati ih. Arnie me takodjer razveselio.
Ako niste bas gladni gladni, komotno mozete pojesti knedlu udvoje.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 00:51   #57
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
Hebate izgledat ću ko neka čudakinja budem li gurala glavu u svaki kotao kobasa dok ne nadjem tu dimljenu :isusbog:
Nek kaže na kojoj kućici
To je na štandu koji se zove Kobasičarnica, točno na sred Zrinjevca

17 kn košta
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 11:57   #58
Hvala lijepo L3go. Probat ću
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:08   #59
Bili. Kupili nesto hrane na Malom placu, popili par punceva i kuhanih vina, pojeli kestene, od kobasica odustali citajuci vas i iskustveno donijevsi zakljucak kako nam se ne svida jesti s nogu na hladnoci i u guzvi balansirajuci sa hranom i vrucim vinom. Mislili smo da Istrijani vole fritule, ali Zagreb nas sije po tom pitanju.Bili u dva restorana, o tome na gdje ste jeli.

Zagreb je krasno okicen i lipo je setati gradom, bas gust, bez obzira na grozne guzve ali nikamo nismo zurili pa je bilo podnosljivo.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 21:23   #60
:
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Od ovog s dodatkom krvi, heljde i začina
A od čega bi onda napravil presvuršt?

Zadnje uređivanje L3go : 13.12.2015. at 23:01. Reason: img
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.