Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2006., 08:47   #81
uopće niste ot
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 08:59   #82
Quote:
Elysium kaže:
uopće niste ot
Ok, Elysium, onda nam reci koliko si se ti promijenila otkako si se udala?
Jesi prestala pricati o duljini 'hm' svog dragog?
Jesi se zdebljala 10 kila i vise?

Pricaj nam....
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 09:14   #83
u braku sam prekratko da bih ti na to znala točno odgovoriti.
mislim da sam se na bolje promijenila. nekad ga i izmasiram.
o duljini sam pričala samo jedanput. i nije mi bilo lijepo
trudna sam pa sam se zdebljala.

ali nekako sumnjam da sam ot
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 15:56   #84
Prastara tema, ali sta ima veze
Nisam se promenila u braku, niti u zajednickom zivotu.
Nisma nikada volela da kuvam, pa i sada to cinim 1 nedeljno samo, obicno samo pomognem
Sto se ponasanja tice, nisam ni tu primetila promenu.
Manje izlazim, ali to je zbog posla, znaci izadjem petkom ili subotom. Ranije sam i radnim danima, dok nisma imala stalan posao.
Nisam se udebljala u braku, niti promenila nacin oblacenja, sminkanja, frizuru.
Zelja za seksom mi je ista kao i pre 10 godina, znaci ogromna
Pocela sam vise da se setam (sa mm) i otkrila novi hobi, ali to je nevezano za brak, otkrila bih ga i bez muza

Nemamo decu, ne planiramo ih.

Kod drugarica sam primetila da se sve vise njih sisa na kracu frizuru ( do brade), od kada imaju decu. Neke ne vole vise da idu u nocne izlaske, sto me bas nervira ( nemaju decu)
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 00:37   #85
Nisam imala dojam da sam se nesto puno promjenila. Ili bar ta promjenila nije nastupila onog trenutka kad mi je stavio prsten vec su stvari ipak isle malo polaganijim (i teze primjetnim) tempom.

A kakve veze imaju zajebancije oko duzine kurca i bivanje u braku - to mi nije jasno .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 09:43   #86
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Nisam imala dojam da sam se nesto puno promjenila. Ili bar ta promjenila nije nastupila onog trenutka kad mi je stavio prsten vec su stvari ipak isle malo polaganijim (i teze primjetnim) tempom.

A kakve veze imaju zajebancije oko duzine kurca i bivanje u braku - to mi nije jasno .
po meni ima veze kakva si osoba, to mi se oduvijek cinilo degutantno, te teme.
pogotovo mi ne pada o svom decku, danas muzu prepricavat kakav je. nit me najmanje zanima kakav je tuđi..

mozda se misli kad se udas, jer si kao starija pa vise nisi tolko balava u glavi, jerbo te teme su mozda i bile na repertuaru tamo od koje 18-25.

poslije bi bilo logicno da ti to postane glupo, ali neko se nikad ne mijenja tj ne u tom pogledu pa ono...
__________________
Yeah, here come the rooster, yeah
You know he ain't gonna die
rusterka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:38   #87
Quote:
rusterka kaže: Pogledaj post
po meni ima veze kakva si osoba, to mi se oduvijek cinilo degutantno, te teme.
pogotovo mi ne pada o svom decku, danas muzu prepricavat kakav je. nit me najmanje zanima kakav je tuđi..

mozda se misli kad se udas, jer si kao starija pa vise nisi tolko balava u glavi, jerbo te teme su mozda i bile na repertuaru tamo od koje 18-25.

poslije bi bilo logicno da ti to postane glupo, ali neko se nikad ne mijenja tj ne u tom pogledu pa ono...
Ili si takav tip osobe ili nisi.
Mislim da ljudi sazrijevaju sa godinama, a ne bracnim statusom.

Ukoliko se netko voli zajebavat na temu seksa i opcenito je otvoreniji o toj temi, cisto sumnjam da ce dan nakon zenidbe postat toliko drugacija osoba da vise o seksu ni S.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 01:41   #88
Promjenili smo se i ja i on. Ali ne drastično.

On više ne ostavlja robu po svuda (doduše na toj još radimo)
Ja više ne izbjegavam kuhanje (u tolikoj mjeri)

Izlazimo idalje uz dvoje djece (on više ja manje)
Izjave i humor su isti. Doduše nepričamo o našim seksualnim odnosima i ne iznosimo intimu, al idalje se zalomi da se na taj račun šali s ekipom.

Nisam ni promjenila izgled, nije ni on.
Još se tuširamo svaki dan, hodamo ispeglani, nemamo robu za podoma.

Volimo izać na večeru u kino, kazalište ili na neku aktivnost s djecom.

Idalje popijemo vino-pivo navečer nekad. Idalje dosta pričamo, i dalje se svađamo i mirimo.

Počeli smo spravljat zimnice, počeli smo štedit lovu za fakultet klincima.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 11:12   #89
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Ili si takav tip osobe ili nisi.
Mislim da ljudi sazrijevaju sa godinama, a ne bracnim statusom.

Ukoliko se netko voli zajebavat na temu seksa i opcenito je otvoreniji o toj temi, cisto sumnjam da ce dan nakon zenidbe postat toliko drugacija osoba da vise o seksu ni S.
Napisao si kao iz moje glave,
Uz dodatak da na promjenu nas samih utjecu i dogadjaji iz okoline, Koliko na njih mozemo djelovati ili se prepustimo struji .
Kod sebe vidim promjenu kako ide koji dan i godina da ima sve vise NE, a sve manje mozda ili bumo vidli, da razmislim i te price u rukavicama
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 14:21   #90
Promijenila sam se pun kurac, ali ne (samo) zbog ozbiljne veze i braka, nego i zbog života u inozemstvu, upoznavanja novih ljudi, prvoga jako ozbiljnog posla na kojemu bih mogla ostati jako dugo, zdravstvenih poteškoća koje prije nisam imala, razilaženja s ljudima koji su mi do prije pet-šest godina bili bliski, niza pročitanih knjiga iz raznoraznih područja, gledanja serija koje mi osim kraćenja vremena služe (neke) i kao promišljanje o ljudima i njihovu karakteru... A to što je dobar dio toga vremenski podudaran s mojom vezom / brakom, sasvim je slučajno.
__________________
Previše često se zbunimo pa mislimo da su pristojni oni ljudi koji ne psuju.
morcego is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 10:51   #91
ja sam se full promijenila, ali na bolje. prije sam letjela, a sad sam malo više na zemlji. i uopće nije loše hodati po ovoj zemlji.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.