Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2017., 17:16   #21
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Teško mi je vjerovat da jedini forum sa najvećom aktivnosti u Hrvatskoj nema mogućnosti zarade dovoljnog novca za održavanje bazičnih funkcija.
Nisam rekao da nema

Realno ovaj forum godinama nitko ne održava (baš kao i ostatak u državi). Novci se cijede al samo u nečiji džep...

Ovaj server to ne može. Drugi bi mogao, malo upgrade-a i ok, vrlo jednostavno, ili pak da se jednostavno pobrišu praprastare korisnici u permabanu ili pak imaju 0 poruka, i teme koje nisu aktivne već godinama i leže na sto i ko zna kojoj stranici nekog pdf-a sa 50ak duplih tema ispred.

Sve se to može riješiti lako samo nikome nije u interesu...

Već lagano rezati dok jednom ne propadne sve. Ne tako davno, stariji članovi se sjećaju, popis aktivnih članova na forumu je bio po 3-4 puta dulji i to po noći kad ih je malo članova. Sada je to sve jako opalo, kao i kvaliteta foruma...

A iskreno ne znam zašto... Ovo je nekada bio uzor foruma kojemu nitko nije mogao ništa...
Možda nisam legitiman po tom pitanju jer postova baš i nemam, prije sam još čitao, sada manje ali ipak je primjetno to.

Dok se netko odozgo, od glavnih administratora ne pobrine za forum, nekih promjena, ažuriranja, kako izvana (server i tehnika), tako i iznutra (pdf-ovi, pravila) i dok se to ne sredi, forum će propadat...
__________________
Potpis
gold bullet is offline  
Old 08.06.2017., 11:36   #22
Brišu se prastari postovi. Ja sam prastari član i znam da sam prije koju godinu iz znatiželje htio potražiti moje prastare postove sa drugim username i nisam ništa našao a u to vrijeme je bila, kao što si sam rekao, daleko veća aktivnost. Hrpa toga je pobrisana ali izgleda da to ne rješava probleme.
Ali ajde, barem više nema čestih timeouta koji su se u određenom periodu događali.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Old 08.06.2017., 21:35   #23
Alo, zašto ne mogu čitati stare upise od prije 7-8 godina?
Rory Delap is offline  
Old 12.06.2017., 15:07   #24
Vjerojatno možeš, ali ih trebaš ručno pronaći... (ako nisu izbrisane davno zapuštene teme).
__________________
When there is the will, there is the way!
cici1810 is offline  
Old 15.06.2017., 22:55   #25
Zar nije moguće samo linkati na neki eksterni pretraživač (Google?) sa prilagodbom da pretražuje termine samo na ovom sajtu? Samo izbacivanje opcije je bespotrebni korak unazad.
__________________
PSŠT!
Jack The Ripper is offline  
Old 15.06.2017., 23:04   #26
Dupli post. Sad tek vidim da je server otisao u PM...
__________________
PSŠT!
Jack The Ripper is offline  
Old 16.06.2017., 10:33   #27
Quote:
Jack The Ripper kaže: Pogledaj post
Zar nije moguće samo linkati na neki eksterni pretraživač (Google?) sa prilagodbom da pretražuje termine samo na ovom sajtu? Samo izbacivanje opcije je bespotrebni korak unazad.
Dobra ideja. Mada vjerujem da webmaster već zna za to ali postoji neki problem koji ga sprječava da to napravi.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Old 30.06.2017., 03:34   #28
Kako pretraziti forum? Ako imas Google Chrome, upises u trazilicu gore "forum.hr" i barem kod mene on to oznaci u sivom kvadraticu kao "Pretrazi na forum.hr" i samo upises sto trazis
mezzzzzo is offline  
Old 30.06.2017., 16:14   #29
I ja samo u Google upišem pojam i dodam forum hr i sve izlista.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Old 01.07.2017., 13:03   #30
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
I ja samo u Google upišem pojam i dodam forum hr i sve izlista.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Probaj obratno, prvo upisi forum.hr i onda pojam i bit će ti baš kao tražilica koja je prije bila. Vjerovatno isto prikaže, ili barem većinu toga, no meni ljepše ovako

mezzzzzo is offline  
Old 01.07.2017., 13:23   #31
Ma koristim i jedan i drugi redoslijed, kako mi dođe, nebitno

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Old 02.07.2017., 14:31   #32
Pa jel moguće da je prošlo godinu dana i tražilica još ne radi?

Mislite da je lako kopati ručno po temi od 100 stranica da nađeš informaciju koja ti je potrebna?!
harakiri2 is offline  
Old 02.07.2017., 14:57   #33
Pa evo poviše smo napisali... Zar je uopće bitno kad klasično pretraživanje preko Google ili bilo koje druge tražilice super funkcionira uz dodatak forum.hr...
Mene više nervira što ne radi pregled novih/današnjih/aktualnih postova, nego samo aktivnih pretplata. I što ne radi pregled profila/postova. I još hrpa stvari koje očekuješ da rade...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:10.