Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2017., 23:41   #421
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
U blizoj familiji imam slucaj da je on 39, a ona 67.
Da li je ipak to "malo" cudno jer joj sinovi imaju vise godina od njega i vise je nego ocito da nije s njom iz ljubavi prema njoj vec prema njenom novcu i da mu nije jedina, ali ona tvrdi da ju jako voli i da je on ljubav njenog zivota. I to kaze pred svojim sinovima sto mi se nikako ne cini u redu.
Meni se ne čini u redu, da žena ne može reći šta misli. Kakve veze imaju djeca sa čovjekom kojeg voli? Nek žive svoj život i puste mamu da uživa u piletini.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 23:51   #422
pa da, žena da ne može pred mulcima od 40 g reći da je zaljubljena u nekog tipa.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 09:17   #423
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
U blizoj familiji imam slucaj da je on 39, a ona 67.
Da li je ipak to "malo" cudno jer joj sinovi imaju vise godina od njega i vise je nego ocito da nije s njom iz ljubavi prema njoj vec prema njenom novcu i da mu nije jedina, ali ona tvrdi da ju jako voli i da je on ljubav njenog zivota. I to kaze pred svojim sinovima sto mi se nikako ne cini u redu.
Jao otkud mu želudac!? No ako si osoba na taj način riješava stambeno pitanje zakaj ne. Respektiram. No nije mu sigurno lako.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 10:10   #424
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
ona tvrdi da ju jako voli i da je on ljubav njenog zivota. I to kaze pred svojim sinovima sto mi se nikako ne cini u redu.

Ne razumijem, zašto to nije u redu?
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 09:16   #425
Niste me dobro shvatili ili se nisam dobro izrazila ili imam drugacije misljenje o tome.
Ona sad odjednom prica kako njihovog oca nikad nije voljela i da zato ne voli ni mladjeg sina jer ju podsjeca na njega. Taj dio mi nekako ne lezi da to pricas svojoj djeci, ali...
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 17:48   #426
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
U blizoj familiji imam slucaj da je on 39, a ona 67.
...
Je li tvoja bliža familija Macron ili familija Trogneux?
JaniJani is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 11:18   #427
Posto je velika razlika u godinama a po tekstu autorice njima veza odgovara savjetujem da nastave vezu ovako dokle ide ali bez osnivanja obitelji jer to na dulje vrijeme nece ici. I onda ce oboje ili jedan od njih (kad ta pocetna zaljubljenost prodje) uvidjeti da to ne ide. Sad ih na silu rastavljati nema smisla, do kraja zivota ce misliti da su nesto propustili. Treba ih pustiti, zato ne razumijem osudu okoline ili zabranu roditelja, pusiti ih da sami uvide da to nece ici. Ako im je sad dobro neka ljudi uzivaju, sad zasto autorica voli starije to je njena stvar, ocito joj pase
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.