Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2007., 16:33   #181
crta se pomice full puno.. bez brige.. ako budes i preko tristo pedesetog mjesta na listi, moguce je da upadnes.
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 16:53   #182
Quote:
marko1987 kaže: Pogledaj post
A kaj ak hocu i novinarstvo i politologiju i izvanredno?!?!? Cirka soma kuna, a?! I onda jos ne upadnem.....e da, se puno spusti lista nakon prijamnog?! Mislim, buduci da je puno njih ovo uzelo kao B faks, a recimo da upadnu....
Nećeš upast jedino ako si idiot.

Makar, da se mene pita, ja bih šikanirao sve one koji nisu završili među prvih deset.

Iz tog smeća pod hitno treba napravit elitistički snobovluk.
Strahl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 18:08   #183
Quote:
Može li mi netko (npr. tko studira na tom faksu) reći nešto o faksu, upisima i sl... neke činjenice koje smatrate važnima i voljeli bi ih znati prilikom upisa tj tijekom studiranja.
baš to je upisala Lana Jurčević... hehe. i mene taj fuks zanima... al je u Zg.
__________________
To get something you never had, you have to do something you never did.
sve_naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 22:25   #184
ej
ja bih neke iskusne ljudove s ovog vašeg faxa htjela priupitati malo nešto o razlikama između vijesti i izvještaja. one fore...pitanja na koja se oslanjati kod pisanja vijesti i kak onda istu pretočiti u izvještaj i tak.
svi savjeti su više neg dobrodošli ) može tu al i na pp
tnx
__________________

as cold as ice
natural_f is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 23:56   #185
Ja bi zamolila ljude koji su na FPZG-u da me prosvijetle gdje da za ime Boga nađem kad su konzultacije kod pojedinih profesora? ...a da ne moram dolaziti na faks u Zagreb za bezveze samo da to saznam i onda opet na konzultacije .

Ispričavam se na svojoj gluposti, ako pišu negdje na sajtu, ali ja ih zaista nisam mogla naći...
-Andain- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 10:56   #186
negdje pise na netu, negdje ne. ovako: telefon u ruke, nazovi portu (01/ 4642 - 000), i draga i ljubazna teta ce ti sve reci... ti kazi ime profesora ona ce ti reci kad su konzultacije i to ti je to.
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:33   #187
ajd' ako netko ima skripte kakve za učit za prijemni nek mi se javi na pm ako je voljan podijeliti (za politologiju)
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 15:08   #188
Quote:
zvonzi kaže: Pogledaj post
ajd' ako netko ima skripte kakve za učit za prijemni nek mi se javi na pm ako je voljan podijeliti (za politologiju)
imas posebnu temu za politologiju...
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 11:21   #189
Da malo osvježim temu Za točno mjesec dana nam je prijemni, jel se pripremate već? Učite li iz knjiga ili skripti?
Hugo Boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 13:33   #190
Quote:
natural_f kaže: Pogledaj post
ej
ja bih neke iskusne ljudove s ovog vašeg faxa htjela priupitati malo nešto o razlikama između vijesti i izvještaja. one fore...pitanja na koja se oslanjati kod pisanja vijesti i kak onda istu pretočiti u izvještaj i tak.
svi savjeti su više neg dobrodošli ) može tu al i na pp
tnx


vijest je kratka i odgovara na pitanja "tko, što, kada, gdje, zašto i kako"
izvještaj je, recimo, proširena vijest.
čut ćeš još deset raznih teorija, ali u pravilu je to to.
curry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 15:06   #191
Molio bih Strahla/Riona/Caith Sitha da ne podjebava poštene ljude bez razloga. Hvala
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 11:15   #192
Ej ekipica, ak upadnem izvanredno jel postoji neka mogucnost da se prebacim na redovno i u kojem roku i na koji nacin?!
marko1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 12:32   #193
Quote:
marko1987 kaže: Pogledaj post
Ej ekipica, ak upadnem izvanredno jel postoji neka mogucnost da se prebacim na redovno i u kojem roku i na koji nacin?!
sve se može tu. samo molbe piši..

kad počnu predavanja, onda se referada zatrpa raznim molbama, oko prebacivanja smjerova, redovno/izv.. i tako dalje. uglavnom se ne odbijaju..
pa probaš.
curry is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 16:15   #194
jedno pitanje: prijemni za politologiju i novinarstvo je isti. kada određujem koje od toga želim upisati - prije ili poslije prijemnog? dakle - jel mogu ić na prijemni pa nakon rezultata odlučit šta ću upisat?
 
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 18:57   #195
Quote:
Grimm kaže: Pogledaj post
jedno pitanje: prijemni za politologiju i novinarstvo je isti. kada određujem koje od toga želim upisati - prije ili poslije prijemnog? dakle - jel mogu ić na prijemni pa nakon rezultata odlučit šta ću upisat?
Pa nakon rezultata odlučuješ što želiš upisati..
crna_dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 18:57   #196
Quote:
marko1987 kaže: Pogledaj post
Ej ekipica, ak upadnem izvanredno jel postoji neka mogucnost da se prebacim na redovno i u kojem roku i na koji nacin?!
Nisam baš sigurna da se to može.. ne bih rekla.
crna_dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 20:59   #197
Imam pitanje u vezi bodovanja ovih radova. Kakvi se radovi mogu donijeti? Meni je objavljeno nekoliko tekstova u školskim novinama (uglavnom su to tekstovi i pjesme), sa jednom pjesmom sam bio na županijskom Lidranu (u Zagrebu). Pa me zanima dal to kaj vrijedi. I ako da, jel onda trebam donijet te novine ili samo stranicu na kojoj je moj tekst? A, imam i zahvalnicu sa tog Lidrana pa jel se može i to donijet? I jel se vrednuju i pjesme ili baš treba bit novinarski rad? Hvala
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 21:05   #198
brijem da se ne broje tekstovi iz školskih novina..
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 21:08   #199
Quote:
mousse od čokolade kaže: Pogledaj post
brijem da se ne broje tekstovi iz školskih novina..
A je... ga. A Lidrano? Kakvi bi tekstovi trebali bit?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 01:51   #200
Quote:
crna_dalija kaže: Pogledaj post
Pa nakon rezultata odlučuješ što želiš upisati..
kad ideš na prijamni, moraš se prijaviti i za novinarstvo, i za politologiju (ako nisi siguran kaj točno hoćeš). tak je bar bilo kad smo se mi upisivali. tako da je, npr meni prijamni za politologiju bio u 9 ujutro, a za novinarstvo u 14h popodne. a pošto je isti prijamni, ja sam mogla birati kad ću izaći, pa sam izašla u 9, da se riješim. i ime mi je u rezultatima izašlo na obje liste, i za novinarstvo i za politologiju. i onda, kad vidiš rezultate, biraš kaj ćeš upisati.
curry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:55.