Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2008., 17:19   #201
Nakon hrpe novaca potrošenih na razne regeneratore i maske, konačno sam našla regenerator koji stvarno njeguje moju koma suhu kosu- Keune iz žute linije . Po prvi puta nakon ne znam koliko vremena nisam morala na opranu kosu stavljati regenerator koji se ne ispire. A što sam sve probala...skupo ili jeftino, učinak isti- koma ( slama, plikovi po glavi, svrab...)
Da sve bude još ironičnije, taj mi je regenerator bio u kolicima nekoliko puta , ali sam ga svaki puta izvadila i kupila nešto drugo.
Jučer sam dvoumila između njega i regeneratora za bojanu kosu, pa imam pitanje- ako je netko isprobao oba, koji mu je bio bolji?
Naravno, kupit ću prvom prilikom i ovaj za bojanu kosu ( da sama usporedim ), maska je u planu ( jedna od te dvije opcije )- samo da mi stigne plaća.
plavuša u duši is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 00:22   #202
Jeli tko od vas provao njihovu Lecitol masku u zadnje?

Ja sam je koristila prije nekih 10-tak godina kad mi je kosa bila u katastrofa stanju i spasila me

Sad me zanima jeli još uvijek tako dobra?

http://www.keune.com/Lecitol%20Cream-360.html

__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 00:28   #203
Quote:
LennaDU kaže: Pogledaj post
koristim njihove preparate za kosu od dana kad mi je frizerka preporučila ih i jako jako sam zadovoljna.koristim njihov šapon za svakodnevno pranje jer volim blage šampone.jako volim njihovu masku za kosu.meni su cijene OK
to mi je najbolji šampon ikada
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 01:06   #204
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
to mi je najbolji šampon ikada
Jeli to onaj svijetlo narančasti? Ako jest uistinu je predobar
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 01:21   #205
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Jeli to onaj svijetlo narančasti? Ako jest uistinu je predobar
e, to je taj.
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 02:37   #206
Ja već duže vrijeme koristim njihov regenerator koji se ne ispire i jako sam zadovoljna.
Estee Lauder is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 11:42   #207
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Ja već duže vrijeme koristim njihov regenerator koji se ne ispire i jako sam zadovoljna.
u spreju ili tubici?
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 14:56   #208
U maloj tubici 30 ml,a tuba je u prozirnoj kutiji,35 kn.Leave -in hair repair.Odlično u kombinaciji ako koristite dermatološke šampone protiv seboreje,jer ne morate nanositi na čitavo tjeme nego samo na kosu.Jako malo se stavlja i dugo traje.Od kad sam to otkrila odavno nisam stavila masku na kosu.
Estee Lauder is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 17:49   #209
Danas sam oprala kosu u silver šamponu i nisam očekivala da je taj šampon crn,kao crnilo od sipe.Kako sam prala kosu,on se pretvarao u onu ljubičastu nijansu za neutralizaciju žutila.Šokirala sam se kada sam vidjela nokte i kožicu oko noktiju,cri i prljavi,kao da sam automehaničar.Mislila sam da se neće skinuti,ali nakon pranja suđa sve je otišlo.Ili stavljati rukavice kad perem kosu ili je prati prije pranja suđa.Pramenovi malo pobijele,a kako će mi biti na duže staze vidjet ću.Ovaj šampon mi djeluje više kao neka farba za kosu.
Estee Lauder is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 18:28   #210
...

... dajte molim vas savjet s cim da malo pocrnim prosijedu kosu, sisam se na kratko, ne bih koristio boje, vec samo nesto kao onaj keune tinta color regenerator, a taj mi je slab i brzo se ispire .. ima li jos nesto?


hvala!
fango is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 21:38   #211
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Danas sam oprala kosu u silver šamponu i nisam očekivala da je taj šampon crn,kao crnilo od sipe.Kako sam prala kosu,on se pretvarao u onu ljubičastu nijansu za neutralizaciju žutila.Šokirala sam se kada sam vidjela nokte i kožicu oko noktiju,cri i prljavi,kao da sam automehaničar.Mislila sam da se neće skinuti,ali nakon pranja suđa sve je otišlo.Ili stavljati rukavice kad perem kosu ili je prati prije pranja suđa.Pramenovi malo pobijele,a kako će mi biti na duže staze vidjet ću.Ovaj šampon mi djeluje više kao neka farba za kosu.
ne, taj šampon je sasvim normalan i prirodno je tako ljubičast. i nije ''farba za kosu'' , samo ti se tako čini.
 
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 21:24   #212
čitam ovdje da postoje keune regenareatori koji navodno čuvaju boju i osvježe ofarbanu kosu, kad se boja polako ispere....pa me zanima jel to još postoji i gdje ima za kupiti...nigdje u DM-u nisam vidjela....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 23:17   #213
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
čitam ovdje da postoje keune regenareatori koji navodno čuvaju boju i osvježe ofarbanu kosu, kad se boja polako ispere....pa me zanima jel to još postoji i gdje ima za kupiti...nigdje u DM-u nisam vidjela....
imas u keune dućanu na cvjetnom i moguće u muelleru.

kaj se tiče keune imaju dobre trajne farbe. stara ih moja godinama koristi.

sve drugo kaj sam probala a probala sam bar 15 proizvoda od gloseva, gelova, šampona, voska, ampulica meni nije dobro.

taj renenerator leave in bezveze omekša malo kosu i to je to.

uglavnom styling proizvodi mi il isuše kosu(vosak od naranče) il mi ju zamaste(gloss u spreju)

meni je bolja subrina krema od 15kn nego bilo koji gel od keune. inače imam kovrčavu kosu
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 00:20   #214
Meni je taj regenerator koji se ne ispire odličan.Već ga dugo koristim i kosa mi izgleda baš zdravo.Onaj silver šampon mi se na početku učinio agresivan,ali ustvari nije,ali prvi put da mi pramenovi nisu požutili, nakon evo dva mjeseca od kad sam ih stavila.A i imam jako lijepi sjaj.
Estee Lauder is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 12:53   #215
Bokk!

Već par godina koristim samo Keune boje za kosu...istina lako se ispiru ali to je napravljeno s razlogom... u kosi se pigmenti nebi smjeli taložiti..to uništava kosu. Meni stvarno odgovaraju. 4 godine sam bila crna i sada stvarno uživam u tome da svakih par mjeseci mogu promjeniti nijansu i dubinu boje. Trenutačno sam tamno blond sa svijetlijim pramenovima (otprilike moja prirodna boja) i jako sam zadovoljna. Prvo vrijeme sam koristila silver šampon a sada pjenu. Šampon mi je lagano sušio kosu,mislim da nije pogodan za često pranje ali pjena...pjena je mrak! Samo pigmenti srebrni i aminokiseline, kosa mi je sjajna i stvarno nemam problema sa žučkastim sjajem.
didianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 13:11   #216
Quote:
didianna kaže: Pogledaj post
Bokk!

Već par godina koristim samo Keune boje za kosu...istina lako se ispiru ali to je napravljeno s razlogom... u kosi se pigmenti nebi smjeli taložiti..to uništava kosu. Meni stvarno odgovaraju. 4 godine sam bila crna i sada stvarno uživam u tome da svakih par mjeseci mogu promjeniti nijansu i dubinu boje. Trenutačno sam tamno blond sa svijetlijim pramenovima (otprilike moja prirodna boja) i jako sam zadovoljna. Prvo vrijeme sam koristila silver šampon a sada pjenu. Šampon mi je lagano sušio kosu,mislim da nije pogodan za često pranje ali pjena...pjena je mrak! Samo pigmenti srebrni i aminokiseline, kosa mi je sjajna i stvarno nemam problema sa žučkastim sjajem.
kakva je to pjena?
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 17:51   #217
Keune farbe su meni odlične, vjerojatno najbolje od svih koje sam probala, ali sve ostalo, šamponi, regeneratori, maske, one ampulice i silikoni za kosu, to mi je sve ugl. bez veze, nije mi baš dobro.

Sviđala mi se ona Silver pjena za kosu, koja ubija žutilo (ne znam jel to još proizvode), imali su i jedan takav Silver preljev (ili kolor šampon) koji je isto bio jako dobar, ne znam da li to još postoji.

EDIT: Aha, sad vidim da to i didianna spominje. To stvarno uspješno sredi žutilo.
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 22:32   #218
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Jeli tko od vas provao njihovu Lecitol masku u zadnje?

Ja sam je koristila prije nekih 10-tak godina kad mi je kosa bila u katastrofa stanju i spasila me

Sad me zanima jeli još uvijek tako dobra?

http://www.keune.com/Lecitol%20Cream-360.html

jel ima toga još? mislim nisam vidjela, a koristilo bi...zna neko?
Thunderhorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 16:19   #219
imam pitanje vezano uz keune ampule...jednom sam ih stavila pa mi je kosa nakon toga bila abnormalno masna...zanima me jel se to ispire ili ne?
sarah... is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 22:17   #220
Quote:
sarah... kaže: Pogledaj post
imam pitanje vezano uz keune ampule...jednom sam ih stavila pa mi je kosa nakon toga bila abnormalno masna...zanima me jel se to ispire ili ne?
jesu to one kapsule, po dvije ampulice u jednom pakovanju i koštaju negdje oko 12 kn? ako da, onda se NE ispiru. koristila sam ih i donekle su mi pomogle, ali mi nisu mastile kosu. valjda zato što imam prirodno suhu kosu. i da, uvijek se stavljaju na čistu kosu, tj. netom opranu.
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.