Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2010., 13:37   #61
Molio bih odgovore na sljedeća pitanja:

1.) Može li se na prostoru Bihaća i Velike Kladuše (Unsko-sanski kanton (USK)) u većini mjenjačnica promijeniti kune u konvertibilne marke?
2.) Mijenjaju li mjenjačnice puno češće eure, nego kune?
3.) Primaju li kafići i trgovine kune (je li tečaj 1KM:4KN u tom slučaju)?
4.) Postoji li asfaltna cesta Kulen Vakuf-Martin Brod?
5.) Je li cesta Drvar-Martin Brod u potpunosti asfaltirana?
6.) Postoji li granični prijelaz na potezu Bihać-Donji Lapac (Užljebić ?)?
7.) Je li cesta Bihać-Kulen Vakuf u potpunosti asfaltirana?
8.) Je li cesta Zavalje-Baljevac asfaltirana?
9.) Smije li se fotografirati prostor aerodroma Željava s bosanske strane?
10.) Postoji li asfaltna cesta Bihać-Bosanska Krupa preko visoravni Grabež?
11.) Je li prohodna cesta Sanski Most-Stari Majdan-Ljubija-Prijedor?
Severin Svraka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 12:51   #62
Ja mislim da bi ovdje trebala jos jedna grundfosova pumpa......
Tonsjö pacenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 14:14   #63
ima li itko dpbar prijedlog gdje dočekati novu u sarajevu?
nonich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 14:41   #64
Sarajevo ima svoju temu koja je vrlo opsirna.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=139400
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 22:04   #65
Quote:
dsztrrezt kaže: Pogledaj post
Samo ove zadnje slike nisu iz Bosne.
a odakle su molim?
 
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 22:16   #66
Quote:
BPNP kaže: Pogledaj post
a odakle su molim?
o kojim slikama pricas?
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 16:40   #67
zna li netko koliko dugo se putuje autobusom od zagreba do mostara?
*the lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 10:53   #68
od 8 do 10h, ovisno kojim busom ides.
vozni red i trajanje voznje mozes pogledati na
www.akz. hr
pa klikni na opciju "Vozni red" i sama ces vidjeti
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 15:53   #69
http://www.aquareumal.ba/
jel netko u zadnjih godinu dana bio u aquareumalu????
dojmovi
ivanabl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 18:55   #70
Imam jedno pitanje koje i nije baš za ovu temu, ali gledao sam po forumu i nigdje nisam vidio sličnu. Išao bi u šoping u Grude, pa me zanima zna li tko kakve su cijene, koliko se može prebaciti preko granice (naravno legalno) i je li itko imao kakvih problema na granici. Kriza i opća situacija su me natjerali na ovu ideju, bio sam zadnji put tamo prije desetak godina i tada mi je bilo ful jeftino. Ako netko zna da već ima ova tema, neka pošalje link! Hvala unaprijed!
nebašslučajni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 10:41   #71
kakav soping? hrana, odjeca ili
ako kupujes hranu, ne moras do gruda, dovoljno je otici do supermarketa "prodex",to jti je neposredno kod hrv./bih granice (mjesto gorica -koje je spojeno sa sovicima)..
kod "prodexa" ima razno raznih ducana sa odjecom pa mozes svasta ubosti jeftino..i cigarete.
e ima kvaka..do 9.mj.2010 je bilo super, carinici nisu previse gnjavili sto nosis preko.. ali otkad je todoric otvorio supermarket unutar novog shopping centra "Park & shop" u Glavini (selo ispod Imotskog), kako ljudi i dalje ne bi kupovali preko grane (jer je to samo 5 km od Imotskog), hrv. carinici sad sve strogo pregledavaju i ne popustaju da bi odvratili hrvate da kupuju u bih, nego da svi moraju kupiti kod todorica.
cak i hercegovci koji zive u hrv. kad odu iz zavicaja natrag u hrv. ne mogu doma nositi ni svoj domaci prsut, vino, grozdje, smokve itd.
sramota..a strancima iz EU dozvoljavamo da unose cijele gepeke kad dodju u Hrv. (i neka, ali neka dozvole i nasima).
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 17:40   #72
Mislio sam na hranu: brašno, šećer, mlijeko, ulje i ostalo najpotrebnije. Koliko se može prenijeti, koliko po osobi? Jer sam ja baš tip osobe na kojoj se obično nešto "zalomi" (u glavi mi scena sa Bepinom i doktorom iz "Našeg malog mista" na granici ) Jel još radi Vokić trade? I kakve su cijene kod Todorića? Za cigarete znam koliko mogu. Što se tiče robe, to ću pogledati, ipak kad idem iz Splita, glupo mi je da ne odem još 5 km...
nebašslučajni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 17:49   #73
aha, klopa ipak
koliko prenijeti hrane? ovisno o cariniku..mi smo ljetos puno toga nakupovali ali kako smo bili i na ljetovanju po jugu imali brdo stvari u autu pa smo uspjeli sakriti..ne znam koliko je sluzbeno..znam da domaci mogu do 2 l vina maksimalno (domace vino). ne znam kak ih smuljati reci da si bio u medjugorju..pitat cu poznate koji odu cesce dole kakva je sad situacija sa carinicima.
vokic radi, ali je definitivno ducan prodex najjaci i najbolji izbor i dobro se drzi a vokic tak tak..
ducani sa robom su ti bas kod prodexa..ima i dobra prodavaonica tenisica sa desne strane kad ides prema sovicima. mala prodavaonica ali se mogu ubosti jeftinije neke bolje tenisice.
cigarete su marlboro 12 kn kutija
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 19:17   #74
Pozdrav svima! Imam jedno pitanje: može li se u Hercegovini još plaćati kunama ili moram promijeniti u KM i do kad rade mjenjačnice subotom? Hvala!
lolica28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 19:29   #75
Pogledao sam i na [URL="http://www.carina.hr"] , ali mi to sve na papiru djeluje zbrkano, neke stvari poput mlijeka u prahu mi trenutno nisu na pameti... Ništa zato, hvala na odgovoru. Ako saznaš još, javi.
nebašslučajni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 19:32   #76
Quote:
lolica28 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Imam jedno pitanje: može li se u Hercegovini još plaćati kunama ili moram promijeniti u KM i do kad rade mjenjačnice subotom? Hvala!
I ti misliš sutra ići u Bosnu?
nebašslučajni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 19:41   #77
Quote:
lolica28 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Imam jedno pitanje: može li se u Hercegovini još plaćati kunama ili moram promijeniti u KM i do kad rade mjenjačnice subotom? Hvala!
moze se u kunama placati. u cijeloj hercegovini, oni odoka racunaju 1 KM = 4 kn iako bi sluzbneo trebalo biti 3.8 kn
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 19:51   #78
Hvala!
lolica28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 14:56   #79
Bosna i Hercegovina

Ta one koji vole povijest:

Jajce - grad sa preko 20 prirodnih i povijesnih spomenika nabrojim neke:

Hram Boga Mitrasa - rimski vojnici donijeli iz male Azije-impresivno
Katakombe - 2 kata pod zemljom, osvjetljeno i predivno
Vodopad - jedan od najljepših u svijetu
Plivska jezera
Stari grad
Džamija Esme Sultanije
Toranj Sv. Luke sa crkvom
Bedemi, kapije, zidovi, kule

Uglavnom na jednom mjestu ostaci rimske kulture, turskog carstva, austro ugarske, bosanskih kraljeva....


Što se tiče hercegovine, vidim da još nije prezentirano zato je sve što imam reći:

http://www.etno-herceg.com

Provjerite samu, uživo izgleda 10 puta bolje nego na slikama!
__________________
What we do in life echoes in eternity
EL GADAFY is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 15:32   #80
Ima se puno toga za vidjeti u Hercegovini i Bosni ali nisam bas pisala o tome, jer ljudi bas ne pitaju..
inace bih se mogla raspisati o tome
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.