Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2010., 10:11   #1
tražilica

Ne mogu pronaći post koji sam poslala prije par mjeseci, a u međuvremenu sam zaboravila gdje je točno bio! Možete mi pomoći, jer me tražilica, očito ignorira...
viola_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 11:52   #2
A to je problem pitati na accountu s kojim si i pisala taj post? Jer na ovom accountu imaš samo 1 post, i to ovaj ovdje. ^^

Inače, uvijek možeš kliknuti na svoje (ili bilo čije) ime i odabrati "Nađi još postova od viola_girl" te će ti Forum izbaciti zadnjih 300 napisanih postova.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 13:43   #3
Jel mi moze netko rec gdje je ta forumska trazilica, ja ju na svom ekranu nigdje ne nalazim
shameless is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 13:48   #4
Ispod privatnih poruka.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 23:56   #5
Kada želim pronaći svoje prethodne postove išao sam na Statistics zatim Nađi sve postove od ...., no sad više ne mogu, tj. baca mi ovo:

...., you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

Zašto odjednom, pa nisam ništa napravio?!
__________________
it's my life, I'll take consequences...
Down Under is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 10:43   #6
Imaš negde pinovanu obavijest o tome da ne radi. Doduše, pisalo je da će biti rešeno "uskoro", pa ništa od toga.

Bilo bi lepo da se pišu neki update-i tog obaveštenja tipa "Dragi forumaši, evo, i danas smo probali to da rešimo, ali je nešto pošlo naopako", "Dragi forumaši, i dalje činimo sve što je u našoj moći, ali...", uglavnom, nešto u tom smislu kako bi forumaši imali utisak da je to pitanje aktuelno i da se na njega nije zaboravilo.
Dalaj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 11:30   #7
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
Imaš negde pinovanu obavijest o tome da ne radi. Doduše, pisalo je da će biti rešeno "uskoro", pa ništa od toga.

Bilo bi lepo da se pišu neki update-i tog obaveštenja tipa "Dragi forumaši, evo, i danas smo probali to da rešimo, ali je nešto pošlo naopako", "Dragi forumaši, i dalje činimo sve što je u našoj moći, ali...", uglavnom, nešto u tom smislu kako bi forumaši imali utisak da je to pitanje aktuelno i da se na njega nije zaboravilo.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=1448
Evo nečeg.
Mystery phantom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 21:31   #8
Ne radi mi tražilica; pretpostaviću da je to zbog-poradi duuuge neaktivnosti pa ću ovdje ostaviti jen post. Možda proradi...

edit:

i dalje ne radi, poruka koja se javlja:



Što bi moglo biti posrijedi?
__________________
Do you respect wood?
mike1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 10:09   #9
tema ispod ove https://www.forum.hr/showthread.php?t=927929&page=9
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:10.