Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2012., 15:16   #1
Iskustva s duhovima

ima neko mozda iskustva s duhovima??
cool-ivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 16:02   #2
Quote:
cool-ivana kaže: Pogledaj post
ima neko mozda iskustva s duhovima??
odi na psihijatriju , imaju razno razna iskustva , neke su cak silovali izvanzemaljci , ali i to se uspješno liječi , medicina stvarno napreduje!

ako si imas iskustva s duhovima , brzo po uputnicu !!!
__________________
Hrabro :-)
Hrabri 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 17:06   #3
trebam iskustva a ne tu tvoje gluposti!!
cool-ivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 23:45   #4
Quote:
cool-ivana kaže: Pogledaj post
ima neko mozda iskustva s duhovima??
Čitaj:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=177508

Ja ti mogu samo reći moja iskustva za VODENIM duhovima
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...&postcount=138
krena is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2012., 22:59   #5
Naša je moderatorica imala jedan čudan doživljaj sa umrlim: https://www.forum.hr/showpost.php?p=6643640&postcount=15
krena is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 20:15   #6
Quote:
Hrabri 19 kaže: Pogledaj post
odi na psihijatriju , imaju razno razna iskustva , neke su cak silovali izvanzemaljci , ali i to se uspješno liječi , medicina stvarno napreduje!

ako si imas iskustva s duhovima , brzo po uputnicu !!!
Šteta šta i ove šta se mole Isusu i idu u crkvu ne šalju pod obavezno na psihijatriju jer to je eto normalno i prihvaćeno u našem društvu
Aghori Baba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 21:48   #7
draga moja ivana

Quote:
cool-ivana kaže: Pogledaj post
ima neko mozda iskustva s duhovima??
vjeruj mi svi mi imamo puno iskustva sa duhovima ,ali samo su rijetki toga svijesni.
pjevanje svetih gosp.imena i molitva oslobadja i njih i tebe.
dkujovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 22:46   #8
bokić i ja imam neka iskustva s duhovima.koje molitve mogu pomoći duhovima?
tigrić gabriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 22:59   #9
Quote:
tigrić gabriel kaže: Pogledaj post
bokić i ja imam neka iskustva s duhovima.koje molitve mogu pomoći duhovima?
Moja je naj-jača. Garantirano. Samo ja malo prosta:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...7&postcount=25
krena is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 23:16   #10
baš fora ali ja upotrebljavam drukčije molitve.kad te napadaju demoni obično covjek ima u sebi mržnju kojom se demoni hrane.postoji i mogučnost da je u okolini prisutna neka zla energija ili neki zli duh.
tigrić gabriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 12:42   #11
Quote:
tigrić gabriel kaže: Pogledaj post
baš fora ali ja upotrebljavam drukčije molitve.kad te napadaju demoni obično covjek ima u sebi mržnju kojom se demoni hrane.postoji i mogučnost da je u okolini prisutna neka zla energija ili neki zli duh.
Ja sam o toj soluciji počeo ozbiljno razmišljati. Ako ti se počinju događati sranja na isti kalup, a po statistici bi trebala biti ubitačno rijetka.
Kao npr. ako ti počinješ odjednom patiti od klaustrofobje. Onda i žena. Pa punica. Pa majka. Ali osobe ne žive skupa i jedna drugoj ne govore to. Ali se kasnije to ispostavi.
Mislio sam o tome otvoriti temu.
Da li osoba koja je svima zadala muke, može i dalje to raditi iako je mrtva: https://www.forum.hr/showpost.php?p=6643640&postcount=15
krena is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 14:30   #12
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Ja sam o toj soluciji počeo ozbiljno razmišljati. Ako ti se počinju događati sranja na isti kalup, a po statistici bi trebala biti ubitačno rijetka.
Kao npr. ako ti počinješ odjednom patiti od klaustrofobje. Onda i žena. Pa punica. Pa majka. Ali osobe ne žive skupa i jedna drugoj ne govore to. Ali se kasnije to ispostavi.
Mislio sam o tome otvoriti temu.
Da li osoba koja je svima zadala muke, može i dalje to raditi iako je mrtva: https://www.forum.hr/showpost.php?p=6643640&postcount=15
bokić prema mojem iskustvu može.ali na nama je da toj duši a i sebi pomognemo.
tigrić gabriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 22:26   #13
Quote:
tigrić gabriel kaže: Pogledaj post
bokić prema mojem iskustvu može.ali na nama je da toj duši a i sebi pomognemo.
Pomognemo? Kako? Da im zapjevamo: "idi vraže gdje te traže"

http://www.youtube.com/watch?v=Kkhi34_6jUM
krena is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 23:36   #14
Wink

Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Pomognemo? Kako? Da im zapjevamo: "idi vraže gdje te traže"

http://www.youtube.com/watch?v=Kkhi34_6jUM
pa ne dolaze samo loši duhovi nego i izgubljenje duše a i one koje traže da im mi pomognemo. a to možemo ako su u pitanju naši bliži da im oprostimo ono što su nam loše učinili. odemo na grob zapalimo svijeću i oprostimo im ali od srca.tada oni mogu nastaviti svoj put u svijetlost.mi sami se moramo osloboditi bilo kakvog oblika mržnje,zamjeranja ili djelovanja u zlu kao što je npr.osveta ili slično da nam ne dolaze demoni jer se oni tada nemogu hraniti mržnjom.
tigrić gabriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 08:41   #15
Quote:
tigrić gabriel kaže: Pogledaj post
pa ne dolaze samo loši duhovi nego i izgubljenje duše a i one koje traže da im mi pomognemo. a to možemo ako su u pitanju naši bliži da im oprostimo ono što su nam loše učinili. odemo na grob zapalimo svijeću i oprostimo im ali od srca.tada oni mogu nastaviti svoj put u svijetlost.mi sami se moramo osloboditi bilo kakvog oblika mržnje,zamjeranja ili djelovanja u zlu kao što je npr.osveta ili slično da nam ne dolaze demoni jer se oni tada nemogu hraniti mržnjom.
To je moguće napraviti i to je lijepa gesta. Pod uvjetom da ti nisi sin ovog masovnog ubojice. Ili njegova udovica. Ako ti je otac ili muž bio tako nešto, onda si nadrapala.

Njegova bi te bolesna duša mogla proganjati cijeli život.
krena is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 16:18   #16
bokić!nismo mi na ovom svijetu da sudimo a gdje je čija duša to zna samo Bog.shvaćam da je neke stvari teško oprostiti i razumijeti ali nema nam mirnog života bez praštanja jer čovjek nije stvoren za mržnju nego za ljubav jer nas je i stvorila Ljubav.zbog nedostatka ljubavi se i događaju grozne stvari i mnoge duše se izgube.zato treba praštati bez obzira na sve jer to oslobađa a mržnja uništava i samo podupire tamu i demone.
tigrić gabriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 16:25   #17
Quote:
tigrić gabriel kaže: Pogledaj post
bokić!nismo mi na ovom svijetu da sudimo a gdje je čija duša to zna samo Bog.shvaćam da je neke stvari teško oprostiti i razumijeti ali nema nam mirnog života bez praštanja jer čovjek nije stvoren za mržnju nego za ljubav jer nas je i stvorila Ljubav.zbog nedostatka ljubavi se i događaju grozne stvari i mnoge duše se izgube.zato treba praštati bez obzira na sve jer to oslobađa a mržnja uništava i samo podupire tamu i demone.
Sin Ivana Koradea je možda i oprostio svome ocu. A svaki puta kada mu to u životu predstavlja PRAKTIČNI problem, on mu vjerojatno nesvjesno opsuje sve po spisku iako mu je bio otac.
Jer je inače jako lijepo biti sin masovnog ubojice. Svi te gledaju ko najgore govno.
krena is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 16:35   #18
Quote:
tigrić gabriel kaže: Pogledaj post
bokić!nismo mi na ovom svijetu da sudimo a gdje je čija duša to zna samo Bog.shvaćam da je neke stvari teško oprostiti i razumijeti ali nema nam mirnog života bez praštanja jer čovjek nije stvoren za mržnju nego za ljubav jer nas je i stvorila Ljubav.zbog nedostatka ljubavi se i događaju grozne stvari i mnoge duše se izgube.zato treba praštati bez obzira na sve jer to oslobađa a mržnja uništava i samo podupire tamu i demone.
A na koji način oprostiti?

OT: Imam, kao i s demonima.

Zadnje uređivanje Ironrage : 08.05.2012. at 18:02.
Ironrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 20:53   #19
Smile

da nažalost to je istina da takve stvari čovjeka prate cijeli život jer lakše je baviti se tuđom boli da tako prikriješ vlastitu,ali nije sin kriv. a i svi mi ljudi koji se zgražamo nad takvim stvarima bi se trebali zapitati ako je bio sklon takvom ponašanju zašto mu netko nije pokušao pomoći?svaki od nas treba ljubavi i priznanje da vrjedimo iako bi toga i sami trebali biti svijesni.ali mi bježimo od ljudi koji recimo piju,drogiraju se,agresivni su itd.jer ne pripadaju u pravila ponašanja.nitko ne vidi da su to u biti izuzetno ranjeni i odbačeni ljudi i da im više od svega treba ljubavi kao i svima nama.pitanje:kako oprostiti?prvo čovjek to treba željeti ali čovjek kao sam je nemoćan ako ne zatraži Božju pomoć.ovo što pišem je iz vlastitog iskustva.možda nisam u pravu svatko ima svoje mišljenje ali možda nekome taj način pomogne
tigrić gabriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 22:08   #20
Quote:
tigrić gabriel kaže: Pogledaj post
da nažalost to je istina da takve stvari čovjeka prate cijeli život jer lakše je baviti se tuđom boli da tako prikriješ vlastitu,ali nije sin kriv. a i svi mi ljudi koji se zgražamo nad takvim stvarima bi se trebali zapitati ako je bio sklon takvom ponašanju zašto mu netko nije pokušao pomoći?svaki od nas treba ljubavi i priznanje da vrjedimo iako bi toga i sami trebali biti svijesni.ali mi bježimo od ljudi koji recimo piju,drogiraju se,agresivni su itd.jer ne pripadaju u pravila ponašanja.nitko ne vidi da su to u biti izuzetno ranjeni i odbačeni ljudi i da im više od svega treba ljubavi kao i svima nama.pitanje:kako oprostiti?prvo čovjek to treba željeti ali čovjek kao sam je nemoćan ako ne zatraži Božju pomoć.ovo što pišem je iz vlastitog iskustva.možda nisam u pravu svatko ima svoje mišljenje ali možda nekome taj način pomogne
Neki puta je to baš tako. Ali recimo da Parvinja prizna krivnju, kako će njegovi sinovi to moći oprostiti. Oni će biti cijeli život obilježeni. Isto smo imali kada je prije 10-tak godina jedan sinjanin priznao da je ubio a prije toga silovao jednu djevojku. Žena je zatražila rastavu već nakon 3 dana i pobjegla s djecom iz Sinja. Umjesto da pokuša razumiti i pomoći svome mužu - ubojici.
krena is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.