Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2007., 21:50   #1
Exclamation Kako skinuti salo s trbuha?

Fallen Angel 66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 21:52   #2
Trbušnjaci na parketu umjesto CSI-a na čipsu?
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 21:57   #3
I to sve zamotana u najlon.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 22:00   #4
trbušnjaci na pilates lopti
leđnjaci
lagana hrana
jogurti,što više kretanja

nema čarobnog štapica da se to skine...red rad i disciplina
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 22:21   #5
- za početak uspravno držanje. Od pogrbljenog i povijenog stava se stvara salo na stomaku.
- lagana prehrana. Ne pretjerivati sa sirevima, od njih se baš na tom dijelu tijela nakupljaju viškovi
- puno kretanja
- ne odmah trbušnjaci, prvo istezanje, na kraju raditi na mišićima.

Imaš li generalno višak kilograma ili ti se samo tu nakuplja? Je li samo salce na trbuhu ili i oko struka?
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 18:01   #6
Quote:
ditta kaže: Pogledaj post
- za početak uspravno držanje. Od pogrbljenog i povijenog stava se stvara salo na stomaku.
- lagana prehrana. Ne pretjerivati sa sirevima, od njih se baš na tom dijelu tijela nakupljaju viškovi
- puno kretanja
- ne odmah trbušnjaci, prvo istezanje, na kraju raditi na mišićima.

Imaš li generalno višak kilograma ili ti se samo tu nakuplja? Je li samo salce na trbuhu ili i oko struka?
sir? zasto sir?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 11:31   #7
Quote:
ditta kaže: Pogledaj post
- Ne pretjerivati sa sirevima, od njih se baš na tom dijelu tijela nakupljaju viškovi
ja bas ovisna o sirevima, na njima doslovno i zivim, pa toga nemam
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 15:03   #8
Quote:
ditta kaže: Pogledaj post
- za početak uspravno držanje. Od pogrbljenog i povijenog stava se stvara salo na stomaku.
- lagana prehrana. Ne pretjerivati sa sirevima, od njih se baš na tom dijelu tijela nakupljaju viškovi
- puno kretanja
- ne odmah trbušnjaci, prvo istezanje, na kraju raditi na mišićima.

Imaš li generalno višak kilograma ili ti se samo tu nakuplja? Je li samo salce na trbuhu ili i oko struka?
moj slučaj - sireve obožavam, pogotovo one masne kao Fetu, Livanjski, Dimsi, Parmezan, Gorgonzolu mmmmmmmmmmmljac draži su mi od čokolade!
Ja uopće nemam višak kilograma samo me jebe taj stomak i salce oko struka. Do prije godinu dana to nisam imala (
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 22:23   #9
- za početak uspravno držanje. Od pogrbljenog i povijenog stava se stvara salo na stomaku.
- lagana prehrana. Ne pretjerivati sa sirevima, od njih se baš na tom dijelu tijela nakupljaju viškovi
- puno kretanja
- ne odmah trbušnjaci, prvo istezanje, na kraju raditi na mišićima.

Imaš li generalno višak kilograma ili ti se samo tu nakuplja? Je li samo salce na trbuhu ili i oko struka?
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 23:45   #10
Nije moguće selektivno skidati masno tkivo s određenog dijela tijela.Jedino rješenje za skinuti salo s trbuha je smanjati ukupni postotak masnog tkiva u cijelom tijelu.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 00:14   #11
Quote:
ditta kaže: Pogledaj post
- za početak uspravno držanje. Od pogrbljenog i povijenog stava se stvara salo na stomaku.
- lagana prehrana. Ne pretjerivati sa sirevima, od njih se baš na tom dijelu tijela nakupljaju viškovi
- puno kretanja
- ne odmah trbušnjaci, prvo istezanje, na kraju raditi na mišićima.

Imaš li generalno višak kilograma ili ti se samo tu nakuplja? Je li samo salce na trbuhu ili i oko struka?
POGRBLJEN STAV A SIR OBOŽAVAM JESTI,PUNO SE KREČEM,I STALNO SAM U POKRETU NISAM OVAKO DEBELA VEČ SAMO NA TRBUHU
IMAM TO V,,,SALO UH MRZIM TAJ TRBUŠČIĆ
__________________
BY THE WAY,,,IM JUST KIDDING AROUND!!!!
Fallen Angel 66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 10:26   #12
Quote:
ditta kaže: Pogledaj post
- za početak uspravno držanje. Od pogrbljenog i povijenog stava se stvara salo na stomaku.
- lagana prehrana. Ne pretjerivati sa sirevima, od njih se baš na tom dijelu tijela nakupljaju viškovi
- puno kretanja
- ne odmah trbušnjaci, prvo istezanje, na kraju raditi na mišićima.

Imaš li generalno višak kilograma ili ti se samo tu nakuplja? Je li samo salce na trbuhu ili i oko struka?

uspravno drzanje stvara stalo na trbuhu? Vecu glupost u zivotu nisam cula!
Ono sto stvara salo je losa prehrana i premalo kretanja. Mozes jesti masnoce, ali jedi zdrave masnoce, jedi sto vise zitarica, koristi maslinovo ulje, lanene sjemenke, koristi med umjesto secera, jedi sto vise povrca i voca, mozes jesti i sir, ali odaberi onaj posni koji ima manju udio masnoce. Ne jest 3,4 sata prije spavanja, navecer nes lagano pojest, neko povrce, posni sir...sto god odaberes bitno da je lagano. I da, jedi 5 puta na dan ako treba, ali po male obroke. Mislim da bi bicikl puno pomogao, aerobic, rolanje i trbusnjaci uz sve to.
RedEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 15:04   #13
batler - ne mogu pročitati PM, forum opet skapava
Molim te pošalji mi odgovor na mail [email protected]

Hvala puno
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 17:51   #14
mrdni dupetom
Kamaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 00:40   #15
a samo moraš vježbati..hehe...ja sam sama sebi obećala da ću do ljeta imati trbušne mišiće..kako sam imala prije(šmrc)...smanji malo jedenje...znači,doručak je obavezan,ručak..a večer smiješ do 7h pojesti..poslije 7h nemoj jesti..i vježbaj...trbušnjaci,leđnjaci...
__________________
'Be not afraid of life. Believe that life is worth living, and your belief will help create the fact.'
Aamy_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 15:00   #16
Quote:
Aamy_11 kaže: Pogledaj post
a samo moraš vježbati..hehe...ja sam sama sebi obećala da ću do ljeta imati trbušne mišiće..kako sam imala prije(šmrc)...smanji malo jedenje...znači,doručak je obavezan,ručak..a večer smiješ do 7h pojesti..poslije 7h nemoj jesti..i vježbaj...trbušnjaci,leđnjaci...



a što će ti ikaka dijeta?
MA NEMA LIPŠEG nego kad žensko ima onaj lipi lipi lipi mekani trbuščić, da stavin glavu na njega kad gledam TV.
To je meni super.

Nemoj bit mršava!... KO BIAFRA
RAMBO IZ ZAGORE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 15:04   #17
Kod mene ovo na trbuhu nije salo, nego zulj od sexa.
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 15:08   #18
Quote:
RAMBO IZ ZAGORE kaže: Pogledaj post
a što će ti ikaka dijeta?
MA NEMA LIPŠEG nego kad žensko ima onaj lipi lipi lipi mekani trbuščić, da stavin glavu na njega kad gledam TV.
To je meni super.

Nemoj bit mršava!... KO BIAFRA
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 18:36   #19
Quote:
Aamy_11 kaže: Pogledaj post
a samo moraš vježbati..hehe...ja sam sama sebi obećala da ću do ljeta imati trbušne mišiće..kako sam imala prije(šmrc)...smanji malo jedenje...znači,doručak je obavezan,ručak..a večer smiješ do 7h pojesti..poslije 7h nemoj jesti..i vježbaj...trbušnjaci,leđnjaci...
e leđnjaci, masu ljudi ne zna, nisam ni ja, da cesto imamo istaknut trbusčić zbog lošeg držanja, probala sam par mjeseci radit trbušnjake i lađnjake i stvarno su brži rezulati, no naravno cim se rješiš trbuščića zaboraviš vježbati pa kasnije opet sve iz početka
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 11:39   #20
Izdvojit ću ovo od Batlera: "Ukupnu dnevnu količinu hrane treba podijeliti na što više obroka, barem šest." i to laganih.
Istina je da kad stalno unosiš hranu u organizam, on ju troši na energiju (al ju moraš trošit ne ležat). Kad jedeš 1-2 puta dnevno, organizam stvara zalihe jer misli da više neće dobit
Zadnjih 10 godina imam isto kila a trbušnjaci se vide bez obzira na vježbu. Slušaj organizam, kad puno trošiš energije - više jedi, kad ju ne trošiš - smanji obroke.
I obavezan sport 2-3 puta tjedno!
Na trbuhu se najviše vide mlječni proizvodi, i općenito ono kaj napuhava, prema tome - izbaci to il smanji na minimum. Uvijek možeš birat light mlječne proizvode.
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:48.