Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Da Vam se ponudi da Hrvatska postane dio SAD-a? Rekli bi...
Da! 15 33.33%
Ne! 30 66.67%
Glasovatelji: 45. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2015., 16:03   #21
a zasto HRvatska nebi vladala Amerikom,lako moguce,psoto sam JA na Zemlji,hehe

dakle sto mislite sto moze Ametrika protiv Moci?
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 16:06   #22
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Zaštićena kao Atlantida? Ne zvuči baš obećavajući.
si siguran/sigurna

zasto to mislis objasni,ajmo biti iskreni Amerika nema nikakvu sansu protiv mene,cak is a demonima tamo,kuzis

prouci malo stare spise ako ih imas,i saznaj tko je Iknar,pa ce ti biti jasnije,samo su skriveni,nedostupni,ali nevazno

a ti objasnis to si mislio nemogu jos citati ljudske msili ,ali zasada bar mislim
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 17:21   #23
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
saznaj tko je Iknar

Iknar je davež...
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 19:30   #24
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Iknar je davež...
između ostalog jesam i to veliki davez,zato se i jesu demoni uskomesali jer je predator na Zemlji,kuzis
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 22:04   #25
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
između ostalog jesam i to veliki davez,zato se i jesu demoni uskomesali jer je predator na Zemlji,kuzis
Mmmmm...ti si predator? Ja mislio da ih ima samo u filmovima.

Ček, ako postoje predatori, onda postoje i alieni!! Oni bijeli, sluzavi.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:00   #26
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Mmmmm...ti si predator? Ja mislio da ih ima samo u filmovima.

Ček, ako postoje predatori, onda postoje i alieni!! Oni bijeli, sluzavi.
predator znaci netko vise na hijerarhiji,kuzis
ako je covjek nize bice,demon vise,a ja predator demonu itd,kuzis
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:01   #27
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Mmmmm...ti si predator? Ja mislio da ih ima samo u filmovima.

Ček, ako postoje predatori, onda postoje i alieni!! Oni bijeli, sluzavi.
ne i pogledu kojem tui kuzis,"alieni
2 vec tisucljecima upravljaju ZEmljom i dan danas,zato je najveca ironija traziti izvanzemaljski oblik zivota posto upravlja ZEmljom jako dugo vec,zisku
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2015., 14:03   #28
Nemoramo biti dio, treba samo prepisati zakone i prdrzavati ih se, a prije toga investirati 1 milijardu ( posudimo od banaka ) na zatvore... za 4 godine bi bilo 200 000 ljudi u zatvoru, al bi ovih 4 000 000 zivjelo bar 40% bolje, tako da taj "trošak" za zatvore nebi bio niti bitan...
mustang_925 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 13:05   #29
Quote:
mustang_925 kaže: Pogledaj post
Nemoramo biti dio, treba samo prepisati zakone i prdrzavati ih se, a prije toga investirati 1 milijardu ( posudimo od banaka ) na zatvore... za 4 godine bi bilo 200 000 ljudi u zatvoru, al bi ovih 4 000 000 zivjelo bar 40% bolje, tako da taj "trošak" za zatvore nebi bio niti bitan...
Tako je, anglosaksonski Zakon nema rupa ni rupica poput svih ostalih ... stoga ta društva i napreduju u odnosu na sva ostala ... "to" je sukus svega dobrog poglavito u "klubu od pet očiju" (USA, UK/Commonwealth, Canada, Australia and New Zeland).
arthura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 10:08   #30
Zaokružio sam NE, jer u njihovom zdravstvenom sustavu nebih dobio ni aspirin besplat no. A kamolik što drugo.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 13:46   #31
A kao da u hrvatskom zdravstvenom sustavu dobiješ nešto besplatno (a pogotovo aspirin), uostalom "besplatno" ne postoji, što netko ne plati, plaće netko drugi.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 18:33   #32
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
A kao da u hrvatskom zdravstvenom sustavu dobiješ nešto besplatno (a pogotovo aspirin), uostalom "besplatno" ne postoji, što netko ne plati, plaće netko drugi.
Znam da što netko ne plati, mora platiti netko drugi. Nego sam mislio na čisti kapitalizamn tamo.

Za aspirin sam se malo nezgodno izrazio nastoječi što slikovitije opisati što mislim o američkom vs hrvatskom zdravstvu. Naravno da i kod nas aspirin moraš platiti. Ali barem možeš otići, ako nikome drugome, a onda barem LOM-u na ""besplatni"" pregled.

Tamo u SAD-u moraš skupo platiti svaki udah i izdah doktora dok si u ordinaciji Njegovog Veličanstva Liječnika.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 07:40   #33
Ma ne mislim ni ja ništa dobro o američkom zdravstvenom sustavu , ali ja sam ionako za drugačiju medicinu, znaš i sam jer stalno raspravljamo o tom.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 10:30   #34
Ja mislim da se RH treba što prije priključiti Višegradskoj skupini,a ne lizati ***** Amerima koji nas svakodnevno truju svim i svačim.
__________________
"Ti si moj Meštre ludi čovik. Krepa je balun, raspa se Hajduk."
"Raspast se može Austrija. Krepat moredu svi kraljevi i carevi, ma HAJDUK će ostat"
Rope07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 11:27   #35
Višegradska skupina V4 (do V8) i jest projekt koji čvrsto podržava USA kao branu od penetracije RF-e i radikalnog islama u europsku tj. euroatlantsku zajednicu.

"Onima" koji bi gradili euroazijsku zajednicu - nema mjesta u euroatlantskoj zajednici!

"To" je sada glavna razdjelnica, u ovom dijelu svijeta, bez obzira na nacionalnu/vjersku pripadnost pojedinaca ili skupina.
Stoga, pamet u glavu.

Zadnje uređivanje arthura : 23.04.2016. at 11:40.
arthura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 11:42   #36
Da mi se ponudi da Hrvatska postane dio SAD-a? Rekao bih da je to geografski nemoguće.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 11:46   #37
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Da mi se ponudi da Hrvatska postane dio SAD-a? Rekao bih da je to geografski nemoguće.
Paa pogledajte primjer Portorika:

https://hr.wikipedia.org/wiki/Portoriko

... i vidjet ćete da je "to" itekako moguće.
arthura is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 15:52   #38
Ovih 30ak posto iz ankete je izgubilo pravo žaljenja na postupanja policije u Hrvatskoj.
Savjetnik u GNK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 18:20   #39
.
Ok, možda je izgledniji 'model Islanda' ... a sto se tiče nase policije, uvijek ce ona prije provesti volju anglosaksonskog "kluba od pet očiju" nego bilo koga drugog na ovoj planeti.

Ustvari, mi smo već 2003. prešli vise od pola "tog" puta:

http://www.hrt.hr/arhiv/2003/05/02/HRT0041.html
http://www.hrt.hr/arhiv/2003/05/02/HRT0051.html ( vidi točku 10. i 30.)


Puste zelje onih "za dom ZDRAVLJA spremnih", i ostalih iscjedaka gubitnika-WW2, da nisu komične bile bi tragične.

Zadnje uređivanje arthura : 27.04.2016. at 18:53.
arthura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 03:49   #40
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Znam da što netko ne plati, mora platiti netko drugi. Nego sam mislio na čisti kapitalizamn tamo.

Za aspirin sam se malo nezgodno izrazio nastoječi što slikovitije opisati što mislim o američkom vs hrvatskom zdravstvu. Naravno da i kod nas aspirin moraš platiti. Ali barem možeš otići, ako nikome drugome, a onda barem LOM-u na ""besplatni"" pregled.

Tamo u SAD-u moraš skupo platiti svaki udah i izdah doktora dok si u ordinaciji Njegovog Veličanstva Liječnika.
A kad si osobno bio u nekoj od naših zdravstvenih ustanova?
Ako je ikako moguće,nemoj ni ići...
Umjesto plaćanja svakog udaha i izdaha nekog liječnika,nagrađen si ignoracijom,omalovažavanjem i beskonačnim satima čekanja,bez obzira na zakazano vrijeme,koje uz to moraš i jaaaako dugo čekati...incl. mjesece i godine...
a uskoro neće ni toga više biti...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.