Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2016., 17:36   #861
Quote:
zag0 kaže: Pogledaj post
Hvala na reviewu, upravo sam je naručio u Segaru







Karticom ili uplatom na račun? Uplata je sigurno ista ko i keš, ali kartica je nešto drugo.

Kartično plaćanje odjednom - DEBIT kartica. Ne kreditna (amex, diners itd). Elektronsko plaćanje jer nemam POS doma .


Sent from my something using Tapatalk
Rijeka555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 19:56   #862
Kupovina

Hvala vam na odgovorima i ja mislim da ću baš tamo u segaru naručiti.
leica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 16:02   #863
Quote:
Rijeka555 kaže: Pogledaj post
Kartično plaćanje odjednom - DEBIT kartica. Ne kreditna (amex, diners itd). Elektronsko plaćanje jer nemam POS doma .
Nije bitno kakva je kartica, kad se plaća karticom (debitnom, kreditnom) banka uzima proviziju i zato firme daju bolju cijenu ako se plaća gotovinom (novčanicama) ili uplatom na račun (internet/mobilno bankarstvo, banka, pošta, FINA, ...)

PS. U utorak navečer preko Segarovog weba napravio narudžbu, u srijedu ujutro dobio potvrdu da je pećnica na Electroluxovom lageru, odmah uplatio i idući dan ujutro mi dostavili pećnicu. Dakle ako je roba na lageru možete je 2 dana od klika dobiti. Preporuka za Segar i Tehnopolis - s obje firme imam dobra iskustva.
zag0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 20:58   #864
Quote:
zag0 kaže: Pogledaj post
Nije bitno kakva je kartica, kad se plaća karticom (debitnom, kreditnom) banka uzima proviziju i zato firme daju bolju cijenu ako se plaća gotovinom (novčanicama) ili uplatom na račun (internet/mobilno bankarstvo, banka, pošta, FINA, ...)

Idemo u offtopic pa zavrsavam s ovim.
U NE JEDNOM ducanu dobio sam popust za GOTOVINU ako platim debitnom karticom.
Isti ducan , ista kupovina NEMA popusta ako je kreditna.
To je moje iskustvo i ponavljam ne jedno.
Za kreditnu karticu proviziju uzima i npr amex , diners itd... I u tom slucaju provizija je ( veca) kako si rekao.


Sent from my something using Tapatalk
Rijeka555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 23:30   #865
Tekina pećnica. Hidroliza. Sve preporuke.
Dobra mi je bila i jedna iz Electroluxa, ali me neopisivo živcirao ventilator koji je bio pomaknut više u lijevo.
__________________
Difficile est longum subito deponere amorem. Ideo fide, sed cui, vide.
totallyconfused is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 08:30   #866
Kupujem sve ugradbene aparate za kuhinju mislila san uzet Gorenje Simplicity
sve napu perilicu rernu i plocu e sada me zanima dali netko ima iskustva sa tim apatatima ili je bolje da uzmem neku drugu marku hvala.
leica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 10:01   #867
Bosch, Siemens ili Miele? Ili nešto četvrto? Do 1000€. Obavezne teleskopske vodilice i piroliza. O pari se još nisam odlučio, ali znam da to podiže cijenu.
Ako netko ima iskustva i preporuke neka mi pomogne
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 11:21   #868
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
Bosch, Siemens ili Miele? Ili nešto četvrto? Do 1000€. Obavezne teleskopske vodilice i piroliza. O pari se još nisam odlučio, ali znam da to podiže cijenu.
Ako netko ima iskustva i preporuke neka mi pomogne
Sa Boshom i Mile nećeš pogriješiti,e sada citiram tj. copy paste-am malog Grizzlya sa Perilica posuđa:

Miele ima glavni problem - after sales...
Zatreba li ipak neki rez. dio, onda ste "nahrdali", kako vele u Zagorju jer su cijene paprene.

Ostalo je sve "sjedi, 5 "!

Znači,ako se kod Mile-a ne dogodi nikakav kvar ,što je vrlo moguće da neće,napravili ste kupnju za Bogove za slijedećih min 10 g. a ako se dogodi ,onda ste nagrebusili.
Dok je Bosh također kvalitetan,jeftiniji,a i dijelovi su financijski dostupniji..
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 19:07   #869
Jel ima netko OVU pećnicu ili netko tko se kuži da mi ju prokomentira?

Ful sam se napalila na nju. Moja stara je nenadano vrisnula pa ne mogu sad izdvojit hrpu love za novu, a ova mi se čini dosta dobra za 2600kn za koliko sam ju našla u Emmezzeti. Na nekim drugim mjestima je i preko 3K. Netko mi je rekao da nema šanse da ona ima pravu pirolizu za te novce i A razred. Ne kužim zašto bi napisali da ima ako nema. Šta postoji prava i ne prava piroliza?

Pomagajte jer sam već jednom nogom u dućanu, a ne bi se htjela zeznut.
*Mustra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 12:19   #870
Ne postoji ne prava piroliza..
Ova ju ima, barem prema opisu.
Za moj pojam solidna pećnica.
bruce80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 15:41   #871
Beko

Ima li netko iskustva sa Beko pećnicama? Zanima me ovaj set:

http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...EKO-BSM22321X/

Totalni sam laik po tom pitanju tako da su svi savjeti i prijedlozi dobrodošli
anitram1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 17:52   #872
Quote:
anitram1505 kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva sa Beko pećnicama? Zanima me ovaj set:

http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...EKO-BSM22321X/

Totalni sam laik po tom pitanju tako da su svi savjeti i prijedlozi dobrodošli
imam Beko pećnicu i to vulgaris
mehanički gumbi, nema digitalnog zaslona, najbolje je uzeti mehaničku

ovo mi je 4. pećnica, najjeftinija od svih i definitvno najbolja od svih do sad.
valjda sam se dobro namjerila

za konkretnu iz seta ne znam, vjerujem da je bar takva kao moja
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 21:05   #873
Ja renoviran kuhinju, raditi ćemo novu. Moram isto uzeti neke aparate...ploču za kuhanje 3plin+1struja (jer imam plinsku bocu) , pećnicu i napu...isto razmišljam o Beku ili Gorenje, ali ima dosta pritužbi za gorenje da se dosta kvari...pa isto ni sama neznam sto cu.
ines_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 19:48   #874
Quote:
ines_hr kaže: Pogledaj post
Gorenje, ali ima dosta pritužbi za gorenje da se dosta kvari...
veći problem od toga je taj što je teško do dijelova. ili nikako
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 11:30   #875
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
veći problem od toga je taj što je teško do dijelova. ili nikako
Kod nas u Istri je Gorenje servis jako dobro organiziran.I sveki i mama i ja smo imale kvarove kako u garanciji tako i van nje i nikada nije bio problem za dijelove.Možda zato što je Istra 2. po redu ,nakon Zagreba u Hr. po prodaji Gorenje uređaja pa su se dobro organizirali.Baš sam prekjučer razgovarala sa serviserom koji mi je došo popraviti perilicu za suđe i kaže da je postotak kvarenja Gorenje uređaja na istoj razini sa ostalim markama u tom rangu. Kaže da mu prijatelj servisira Bosch i još nešto i da je to sve isto...E sad,da li je ili nije....
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 12:17   #876
gorenje se jako, jako pokvarilo. oni više ni ne znaju koja tvornica im je radila dijelove za koji tip stroja, manje više sve im rade kinezi.
možda ovo što vi imate je starijeg datuma pa se to još povlači s europskog skladišta, iz milana.
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 16:07   #877
Jel možda netko ima ovu pećnicu? Nigdje u online uputama nemogu naći kako se uključuje piroliza.
Nismo je još kupili a htjeli bi da pećnica ima pirolizu, pa ako netko zna molio bih pomoć da se ne zaletimo:-)

https://www.jeftinije.hr/Proizvod/36...nica-hbg633nw1

Gledamo i ovu i ona ima u uputama kako se uključuje piroliza, ali nam je problem boja koja bi trebala biti bijela

https://www.jeftinije.hr/Proizvod/25...ica-hba74r252e

Unaprijed hvala na pomoći.
vlatx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 16:53   #878
Mi smo isto htjeli bijelu bosch pecnicu sa pirolizom ali nismo je mogli dobit. Na kraju smo uzeli crnu koja je ima.
bruce80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 22:13   #879
Ova hbg je super. U uputama nema nigdje točno navedeno da se koristi piroliza već se koristi za čišćenje 4d ventilacija na maksimalnoj temperaturi. To mi je malo neobično jer je u pitanju serija 8 dok serija 6 ima točno navedeno da ima postavku za uključivanje pirolize (jedino im je mana što nema bijelih ). Zato sam se nadao da mi netko iz prve ruke kaže svoja iskustva.
vlatx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 23:32   #880
Quote:
vlatx kaže: Pogledaj post
Ova hbg je super. U uputama nema nigdje točno navedeno da se koristi piroliza već se koristi za čišćenje 4d ventilacija na maksimalnoj temperaturi. To mi je malo neobično jer je u pitanju serija 8 dok serija 6 ima točno navedeno da ima postavku za uključivanje pirolize (jedino im je mana što nema bijelih ). Zato sam se nadao da mi netko iz prve ruke kaže svoja iskustva.
evo pirolitičke, ali je skuplja od one što si stavio/la link

http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...SCH-HBG675BW1/

edit: tu vidim da imaju bijelu kakvu tražiš http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...SCH-HBG675BW1/
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.