Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2013., 14:03   #2021
Otići ću sada pitati nadležne jel avatar OK ili ne, pa ćemo vidjeti.
Nema potrebe za nekim svađama a priori.
Meadow is offline  
Old 24.05.2013., 14:07   #2022
Quote:
HbVelid kaže: Pogledaj post
Imam nekoliko pitanja, molim da mi se precizno odgovori

1. Sta je sa moja dva kartona zbog komentara o homoseksualizmu? da li homoseksualci ostaju svete krave na pdf Religija ili cemo ipak imati pravo iznijeti svoje misljenje o njima, ili ipak samo ja ne mogu iznijeti svoje misljenje a da ne budem kaznjen??

2. Pitanje za BlueBird ili Cika Strileta. Kako moze biti krsenje pravila foruma ako preneses recenicu iz razgovora sa nekim od forumasa a ne radi se o razgovoru putem PM sa foruma? U pravilima pise da je zabranjeno prenijeti sadrzaj PM-a sto se ocigledno odnosi na privatne poruke sa foruma, a ako ja kazem da mi je neko od forumasa nesto rekao u kaficu, preko telefona ili tome slicno kako to onda moze biti krsenje pravila? I kako sam ja uopste mogao znati da se pravilo odnosi i na to kad nije lijepo precizirano i nikad nisam vidio jos da je neko banovan zbog ovoga a vjerujem da ima slicnih primjera

3. Sta kada odredjeni moderatori na ovom forumu podrzavaju fasisticke organizacije, kome ih prijaviti?

4. @Meadow nadam se da si srecna poslije najnovijeg nepravednog bana koji si mi dodijelila.

Svatko ima pravo iznijeti svoje misljenje, bez izrugivanja i omalovazavanja, pa tako i misljenje da “homoseksualnost smatra bolescu“, nismo se svi bas slozili, ali I Strile je pri ovom stavu.

Ovo u svezi kartona, radi odavanja privatnih stvarcica, istina, karton kaze “odavanje privatnih poruka“, ali ti si to tak rekao “rela si mi privatno“, da to upravo tako zvuci, a osim toga, mislim da nije fer iznositi sto ti je neko rekao privatno, i ne samo cisto nako eticki, nego svatko tako moze nalagati i na taj nacin stvoriti netocnu sliku o korisniku.

Podrzavanje fasistickih organizacija, obiljezja, fasizma opcenito, nije dozvoljeno.
Quote:
HbVelid kaže: Pogledaj post
Dobio sam odobrenje od moderatora(ne sa pdf Religija) da mi avatar moze ostati.
Jel mos reci, kojeg moderatora?

Quote:
Ako modovi imaju mehanizme da maknu avatar i ako zaista misle da se avatar mora skloniti onda mi nije veliki problem, necu se svadjati oko avatara.
Ako bi bio tako ljubazan, bila bih presretana, vijori recimo, palestinsku zastavu na avataru, znak podrske, i puno bolji ucinak...cini mi se.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 24.05.2013., 14:12   #2023
Niste samo vas dvoje pri tom stavu, pitao sam jos 5 modova sa raznih podforuma koji su se cudili tim kartonima. I svejedno ce mi kartoni ostati jer eto Ego je tako odlucio? Je li on glavni na forumu? I da, ja nisam rekao da je homoseksualizam bolest nego da su nastrani(prvi karton) i da se psiholoski moze izlijeciti homoseksualizam(drugi karton)

- BlueBird ovdje sam jasno rekao da se ne radi o razgovoru putem foruma, stoga kako svako moze vidjeti ja nisam prekrsio nijedno pravilo a svejedno sam banovan, to zaista nije korektno. Prenio sam samo jednu recenicu iz tog razgovora jer mi je rekla da lazem, inace nebi ni tu recenicu.

-Ne mogu reci o kojim modovima se radi, nije korektno

Zadnje uređivanje HbVelid : 24.05.2013. at 15:00.
HbVelid is offline  
Old 24.05.2013., 14:14   #2024
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Hrvatska je priznala drzavu Izrael ,a objasnjenje tvog avatara se s time kosi.
Pricekat cu odgovor moderatora,ako su ti oni to odobrili,po prvi puta cu se otici zaliti na PZK jer to je ...nemam rijeci.
I ja čekam saznat koji je to moderator odobrio, dapače, vrlo sam radoznala.
A i ne bi mi bilo prvi put da se zbog slične tematike žalim na pžk.
antilles is offline  
Old 24.05.2013., 14:26   #2025
Quote:
HbVelid kaže: Pogledaj post
koji dio mog objasnjenja se kosi sa zakonima ove drzave?
Sta je neistina od navedenog?

1. Izrael okupirao Palestinu
2. Izrael je nastao na teritoriji Palestine?

Ako modovi imaju mehanizme da maknu avatar i ako zaista misle da se avatar mora skloniti onda mi nije veliki problem, necu se svadjati oko avatara.
Sačekaj molim te, kako možeš reći da su Židovi okupirali Palestinu, zar nisu arapi okupirali palestinu prije 1400 godina, i tek tada postali faktor u tom području.
Židovska uprava je nastala na području Palestine ali mnogo davno, hiljade i hiljade godina.
Istina je da moderna židovska država u ostvarivanju svojih ciljeva se koristi aparthejdom sprama arapa koji žive na području modernog Izraela. Ali isto tako su i židovi bili protjerivani s tog područja prije 2000 godina, a tek s dolaskom kalifata na ta područja počinje i povrataka židova na svoju zemlju, ali mnogo brže napreduje doseljavanje arapa koji i preuzimaju primat, tek se osnivanjem moderne židovske države Izrael stvari vračaju na staro, ali metodama nedopustivim u današnje vrijeme.
Ali ako ćemo s povijesnog stajališta gledati tko ima pravo na Palestinu arapi ili židovi, onda imaju židovim bez sumnje.
__________________
ja ba ... i?
Malevar is offline  
Old 24.05.2013., 14:42   #2026
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
I ja čekam saznat koji je to moderator odobrio, dapače, vrlo sam radoznala.
A i ne bi mi bilo prvi put da se zbog slične tematike žalim na pžk.
Mislim da nema potrebe da se sada nešto nagađa i polemizira bez razloga.
Pitala sam na dva mjesta primjerena ovoj problematici, i to je to.
Kad saznamo što je s avatarom, nešto će se i napraviti. Ili ne, ako je avatar regularan.

A i Strile je ponovno mod kod nas, ujedno i bivši mod Politike, ujedno i admin. Tako da, polako, i sve će se riješiti.
Meadow is offline  
Old 24.05.2013., 16:03   #2027
evo ja cu uprijeti prstom

https://www.forum.hr/showthread.php?p...4#post45196964

vrijedanje forumasa i prozivanje,najsmjesnije je da vidim da je meadow editirala post a reason tj.razlog je popravak quotea

ovdje zelite hbvelidu nakacit jos jedan ban sram vas bilo a ne gledate kad neko vrijeda forumasa.
kakva pristranost !
citiram :

"Poli se šerbetom i zapali nakon ovakve izjave gdje je crno bijelo i gdje je noć dan ne treba ti ništa više za ostvarenje vlastite sreće

Opa....i magare nauči na batine pa ne zna za drugo.

Vi nama batine prikazujete kao slobodu umjetničkog tipa
Potemiknova sela lijepo gore!"
__________________
Gates of Morpheus are like a twin to my guidance
kriv is offline  
Old 24.05.2013., 16:10   #2028
Prestani me optuživati.

Nemam ništa za reći, sve je vidljivo i na našoj radnoj temi, a i inače.
Toliko.
Meadow is offline  
Old 24.05.2013., 16:13   #2029
Quote:
kriv kaže: Pogledaj post

"Poli se šerbetom i zapali nakon ovakve izjave gdje je crno bijelo i gdje je noć dan ne treba ti ništa više za ostvarenje vlastite sreće

Opa....i magare nauči na batine pa ne zna za drugo.

Vi nama batine prikazujete kao slobodu umjetničkog tipa
Potemiknova sela lijepo gore!"
I tebi je to vrijeđanje....?
Vjeruj mogu daleko bolje od ovoga ali imam uključenu autocenzuru.

Evo, što sam ja dobila :

naravno, pa dosadna si više, čovječe... od tih 27k postova ako imaš 5 korisnih dobro je, svi ostali su najobičnije svađanje i prepucavanje koje nikada (bar ja nisam vidio) sankcionirano nije. lakrdije. svakom loncu poklopac, al da ti bar poklopiš, ti provokativno produljuješ tu neukusnu raspravu, cijedeći iz nje svaku kap zadovoljstva koje sjeda na mjesto nečega čega ti očigledno fali u životu.


A što mi fali, očigledno pisac nije imao muda reć na što je mislio....

Usto zanimljivo je ali sam primjetila da kad se ne sviđam sugovorniku odmah NAPADAJU moj broj postova pa ću administrativno tražiti da mi ih izbrišu jer sam ZBOG NJIH UGROŽENA kao da mi je boja kože, spol ili nac. priopadnost.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Old 24.05.2013., 16:15   #2030
ovo je nevjerovatno,evo sad vidim da je isti moderator koji je uredjivao upis u 11 ujutro nije kartonirao isti,i sad nakon moje prijave ide kartonirat post sa najmanjim kartonom trolanje a gdje korisnik ide na grubo vrijedanje prema meni,malisute dobije 500 za isti govor mrznje a damruth koji meni napise da se polijem benzinom i zapalim dobije 35 za trolanje,kako divno

usporedba muslimanskih zena sa magarcima i teska mrzilacka uvreda meni nikako nije trolanje

iz aviona se vidi da ovdje nesto nije u redu,ali samo date sankcionirajte velida za avatar a vidim da ste i deniza banali

moj post u vezi aishinog posta je obrisan a u njemu sam odgovorio moderatoru blue bird,ja jos ocekujem suvisao i dobar razog zasto bi topic o aishi ostao u onakvoj formi,mislim da imamo pravo na odgovor a ne na negaciju mrznje koju propagira taj topic

zahtjevam objektivnu temu ili zatvaranje topica uopce
__________________
Gates of Morpheus are like a twin to my guidance
kriv is offline  
Old 24.05.2013., 16:32   #2031
Quote:
kriv kaže: Pogledaj post
a damruth koji meni napise da se polijem benzinom i zapalim dobije 35 za trolanje,kako divno
Ako već kmečiš - kmeči POŠTENO jer nije benzin već šerbet, pa ne laži.



Quote:
usporedba muslimanskih zena sa magarcima i teska mrzilacka uvreda meni nikako nije trolanje
Nije stvar žena već naviknutosti na batine a najbolja metafora za to su magarci.

Sad se okomi i na Potemkinova sela pa da dobijemo kompletnu sliku "vrijeđanja".
__________________
Čarolija... Svratište

Zadnje uređivanje Meadow : 24.05.2013. at 16:55. Reason: quote
Nemruth Dagi is offline  
Received Infraction
Old 24.05.2013., 16:39   #2032
Quote:
kriv kaže: Pogledaj post
ovo je nevjerovatno,evo sad vidim da je isti moderator koji je uredjivao upis u 11 ujutro nije kartonirao isti,i sad nakon moje prijave ide kartonirat post sa najmanjim kartonom trolanje
Netočno, ja sam kartonirala par minuta prije nego si ti uopće pisao ovaj post na Knjizi, a i vidljivo je da sam pitala drugo mišljenje za post još jutros i zato ga nisam ranije kartonirala.

A ako admin bude smatrao da je karton mali, slobodno neka ga poveća.

To je to za sada.

Nemruth,
pliz popravi svoj quote.
Meadow is offline  
Old 24.05.2013., 16:47   #2033
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Netočno, ja sam kartonirala par minuta prije nego si ti uopće pisao ovaj post na Knjizi, a i vidljivo je da sam pitala drugo mišljenje za post još jutros i zato ga nisam ranije kartonirala.

A ako admin bude smatrao da je karton mali, slobodno neka ga poveća.

To je to za sada.

Nemruth,
pliz popravi svoj quote.
meadow,ovo ovdje nije prijava,ja sam prijavio na trokutic prije 16,znaci prije tvog kartoniranja i ti to znas a i vidljivo vam je da sam takav post prijavio
admin mora reagirat da prizna da li je vrijedalacki post vrijedanje ili trola?
ti zaist mislis da nitko drugi osim mene i tebe ovo ne cita? pa ljudi ovo citaju i gledaju sta se radi

damruthu bi odgovorio,ja sam mislio da je serbet benzin,jer cime bi se drugo zapalio,neznam sta je to serbet
sto se tice tvog samog posta meni mislim da ti nije bio potreban jer te nigdje nisam prozvao ili uvrijedio,u nedostatku argumenata pribjegla si najnizem obliku komunikacije ,ja se ne volim svadjati i volio bi da ovo ostane iza nas,dakako vise ne vidim kako mozemo komunicirat jer ne zelim jos uvreda na moj racun ali ti zelim svako dobro u zivotu
__________________
Gates of Morpheus are like a twin to my guidance
kriv is offline  
Old 24.05.2013., 16:49   #2034
I znaci meni ipak nepravedni kartoni ostaju iako svaki forumas ovdje moze vidjeti da su kartoni nepravedni?
HbVelid is offline  
Old 24.05.2013., 16:49   #2035
Quote:
kriv kaže: Pogledaj post
damruthu bi odgovorio,ja sam mislio da je serbet benzin,jer cime bi se drugo zapalio,neznam sta je to serbet

jehemu sve, to je slatka voda...

Šerbet m. (mn. šerbeti)
Sladak napitak.
Zašećerena voda s limunom i začinima.
Slatki voćni sok.
__________________
Čarolija... Svratište

Zadnje uređivanje Meadow : 24.05.2013. at 16:53. Reason: quote
Nemruth Dagi is offline  
Old 24.05.2013., 16:52   #2036
Quote:
HbVelid kaže: Pogledaj post
Dobio sam odobrenje od moderatora(ne sa pdf Religija) da mi avatar moze ostati. On nije odraz mrznje prema jevrejima nego odraz jedne vrste protesta zbog okupacije Palestine. Vidimo da je ruka obojena u bojama palestinske zastave sto ustvari simbolise da je Izrael u biti Palestina i da Palestina nije u Izraelu nego je Izrael u Palestini. Simbolika!
Mogu li ja stavit avatar koji će simbolizirat da je Bosna u biti Hrvatska? S rukom obojanom u šahovnicu koja drobi zastavu Federacije BiH? Simbolika
__________________
Let not weakness live in your veins. Cherished workers, drown it inside you. Rise up from your deathbed and sally forth, more perfect for the struggle.
Guns of Brixton is offline  
Old 24.05.2013., 16:52   #2037
HBV,
za to moraš pričekati admina da se finalno oglasi.


Kriv,
ti si postao upit 16:03, a ja sam kartonirala 16:01, kad sam isto i napisala na radnoj temi.
I da, neka ljudi gledaju i čitaju, nemam problema s time. Također nemam problema javno quotati svoje postove s radne teme ukoliko bude potrebe.


Istekla su ti prava na repliku. Sve daljnje polemike brišem.
Meadow is offline  
Old 24.05.2013., 16:57   #2038
Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
Mogu li ja stavit avatar koji će simbolizirat da je Bosna u biti Hrvatska? S rukom obojanom u šahovnicu koja drobi zastavu Federacije BiH? Simbolika
Ne mozes jer povijesno Bosna nikad nije bila dio Hrvatske, osim nekih gradova koji su bili u sastavu Hrvatske, ali isto tako su i neki dijelovi Hrvatske bili u sastavu Bosne, kao npr,. Dalmacija, itd itd.

U mom primjeru, svi znamo da je Palestina postojala kao nezavisna drzava a onda je dosao Izrael i uz pomoc Amerike, Britanije i cijele evrope stvorio jevrejsku drzavu na palestinskom teroritoriju. Tako da moja simbolika pokazuje upravo to: Izrael je napravljen na palestinskoj zemlji.
Nemojmo mjesati babe i žabe.
HbVelid is offline  
Old 24.05.2013., 17:09   #2039
Quote:
HbVelid kaže: Pogledaj post
Ne mozes jer povijesno Bosna nikad nije bila dio Hrvatske, osim nekih gradova koji su bili u sastavu Hrvatske, ali isto tako su i neki dijelovi Hrvatske bili u sastavu Bosne, kao npr,. Dalmacija, itd itd.

U mom primjeru, svi znamo da je Palestina postojala kao nezavisna drzava a onda je dosao Izrael i uz pomoc Amerike, Britanije i cijele evrope stvorio jevrejsku drzavu na palestinskom teroritoriju. Tako da moja simbolika pokazuje upravo to: Izrael je napravljen na palestinskoj zemlji.
Nemojmo mjesati babe i žabe.

Palestina nikad nije postojala kao nezavisna drzava, ovo je totalna laz.
__________________
Let not weakness live in your veins. Cherished workers, drown it inside you. Rise up from your deathbed and sally forth, more perfect for the struggle.
Guns of Brixton is offline  
Old 24.05.2013., 17:19   #2040
Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
Palestina nikad nije postojala kao nezavisna drzava, ovo je totalna laz.
Tocno tako.
Postojao je tzv "mandat Palestina",a ne drzava Palestina i to nikako nije isto kako bi neki zeljeli da bude.
bubi mir is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.