Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2014., 20:34   #481
Ne smeta ako u postovima ima malo offa. Naglasak je na malo. Isto tako ima offtopic postova koji se stignu pobrisati i prije nego se pročitaju jer modovi baš u taj tren budu ovdje. Svaka tema ima takve postove.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 06:56   #482
bolje da se preimenuje Alternativno liječenje u Alternativna medicina jel se bogme srebrom ne može ništa liječiti
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 06:57   #483
Noetički pristup stvarnosti

kaj znači riječ - noetički?
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 13:01   #484
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Noetički pristup stvarnosti

kaj znači riječ - noetički?
http://lmgtfy.com/?q=noetika

__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 18:05   #485
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 11:27   #486
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Glede boldanog: na forumu bi trebali važiti isti kriteriji na svim pdf-ima pa ako mene mogu na politiki kontinuirano i bez ikakvih sankcija nazivati ruskom teroristicom jer u potpisu imam link za prikupljanja humanitarnoj pomoći za djecu Donbasa onda ne vidim zašto bi ja sankcionirala nekog tko proglašava ubojcom jedača parizera
Ja nisam ni predlagala sankcije - samo primećujem da nagoveštavaš sankcije za opravdano ukazivanje na fanatizam, dok istovremeno ne opominješ kontinuirano spamanje teme off-om koji se tiče svega samo ne teme - a koje (spamanje) uključuje i prozivanja koja sam navela (ubice, zločinci, isl)

Tako da stoji ono da te molim da, kad si već voljna da na temi pridikuješ zbog offa, navedeš poimence buddha-tree, jer ona očito ne kapira da je ona ta koja spamuje, trola, i koja je u offu.

Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Pokušavam samo stvoriti ozračje u kojem se može raspravljati bez histerije i floskula kako s jedne tako i s druge strane i bez skretanja predaleko od teme kako je ona zamišljena. Možda nisam u tom najuspešniija,
Pa nisi uspešna, jer hsietriše i gađa se floskulama samo jedna strana - a ti opominješ drugu ))

Recimo, onaj spoj koji si pomenula ranije : neće niko zbog svog egoizma neargumentirano prozivati nekog za fanatizam - takav spoj na temi nisi imala.

Egoizam (prepotenciju, kao što je lepo primetio Bat Kol) demonstrira buddha-tree, postovi su joj histerični i neargumentovani - a s druge strane, njen fanatizam je činjeničan, kao što je, recimo, šešeljev fanatizam činjeničan. Nema ničeg pogrešnog u tome da se stvari nazovu pravim imenom, ako se etiketa argumentuje.
Opet, ne tražim nikakve sankcije ni za koga, samo izražavam vlastitu blagu iritiranost neosnovanim pridikama usmerenim na pogrešnu stranu.
Dalaj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 08:38   #487
Na pdf-ima alternativa, alternativno liječenje i na rubu znanosti s razlogom ima dva moderatora. Kolega Bat Kol je pripadnik znanstvenog pristupa, a moja malenkost - alternativnog. Pokušavamo održavati ravnotežu između sudionika što ne bi baš bilo moguče da pdf moderiran samo od pripadnika samo jedne opcije (nije bitno koje).

Međutim, ako se ne slažeš, slobodno otvori temu na pdf-u PŽK jer tamo teme čitaju ne samo moderatore već i administratore koje mogu postavljati i razrešavati moderatore.

U međuvrijemenu ja ću nastaviti moderirati u skladu sa svojim pristupom.


BTW zanimljivo kako ljudima smeta prepotencija kod drugih dok svoju ne primječuju.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 05:33   #488
Stara Tema ha ? I nista se nije popravilo I kako bi bilo da moderatori pocnu da pisu I sudjeluju u temama I raspravama? Sta mislite o tome prijedlogu?
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 08:04   #489
Super prijedlog. Ali pisanje je proizvoljno.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 22:36   #490
Meni begemotica da 10 bodova „zbog teksta na stranom jeziku“. Par postova dalje drugi forumaš ima to isto no njega se ne kartonira

Forumaš izvadi temu i postove stare 7 godina i za to ne dobi nikakvi kartoni i još vrijeđa, mene se kartonira.

Pa me zanima neka mi begemotica objasni svoje kriterije moderiranja te pitam nju i ostale ko je crveni supermod za alternativu, pa da pitam i njega za ta 2 slučaja
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 22:41   #491
pišem tu jer pretpostavljam da ona zna da imam parcijalu na PŽK
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 22:52   #492
Ne znaju svi. A mogao si joj poslati i obični PM. Prijavljuj ono što misliš da je neprimjereno, a mi ćemo odreagirati kako mislimo da treba.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 01:09   #493
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Ne znaju svi. A mogao si joj poslati i obični PM. Prijavljuj ono što misliš da je neprimjereno, a mi ćemo odreagirati kako mislimo da treba.
ako si propustio, ona me kartonirala i ja zbog nje bio u banu, a na ban se ne mogu žaliti jer nemam pristup PŽK

i dok sam bio u banu prijavio i postove koji su trebali biti kartonirani + PP koji mi je ona poslala za koji znam da su SVI modovi na kompletnom forumu dobili

tako da ili nek se kartoniraju 2 posta ili neka crveni za alternativu mi odgovori
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 01:18   #494
u pitanju je post 3408 na temi sirova hrana
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 01:40   #495
Tamo ste obojica bili pošteđeni. Krenulo je s patroniziranjem s tvoje strane ("dete drago"), on je kasnije jednako nastavio.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 01:44   #496
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Tamo ste obojica bili pošteđeni. Krenulo je s patroniziranjem s tvoje strane ("dete drago"), on je kasnije jednako nastavio.
Bat u pitanju je post 3408 na koji sam ja odgovorio i završio u banu, a njegov post nije kartoniran, a ja zbog njegovog posta bio u banu. zbog čega post 3408 nije kartoniran?
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 01:45   #497
u tom postu on vadi nekakvi stvari sa PŽK-a stare 7 godina na koje je sad nemam nikakvi uvid jer tamo imam parcijalu. u tim temama pišu ljudi koje više na forumu nema
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 01:52   #498
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Bat u pitanju je post 3408 na koji sam ja odgovorio i završio u banu, a njegov post nije kartoniran, a ja zbog njegovog posta bio u banu. zbog čega post 3408 nije kartoniran?
Jer sadržava odgovor na tvoj prethodni post koji je također onda trebao biti kartoniran.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 01:52   #499
i ja u banu jer vrijeđal forumaše koji 7 godina nema na forumu!

i za to begemotica ne snosi nikakve sankcije! kriste
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 01:53   #500
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Jer sadržava odgovor na tvoj prethodni post koji je također onda trebao biti kartoniran.
kartoniraj sve!!!!
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.