Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2016., 03:30   #1
Čudno/paranormalno iskustvo?

Bok svima.Dakle,imam jedno iskustvo koje ću podijeliti s vama i htio bi čuti vaša mišljenja.Naime moj otac je imao ručni sat koji je naslijedio od svog pokojnog oca.Sat je bio pozlaćeni Longines i bio je star 40-ak godina ali ipak je bio u savršenom stanju sto me je uvijek čudilo.
Jednom prilikom moj otac dolazi doma i pokazuje mi taj sat na ruci sa pukotinom preko cijelog stakla,cak mu je i komadić stakla nedostajao.Pitao sam ga kako mu je uspio puknut,mislio sam da je udario negdje slučajno međutim otac je tvrdio da je siguran 100% da nije nigdje lupio.Nakon toga on je sat skinuo sa ruke i ostavio ga kraj kreveta,kao i uvijek.
Sljedece jutro budimo se,tata gleda na sat kad ono sat kao nov,nema pukotine,cak nije nedostajao komadić stakla.Sat doslovce kao nov.Oboje u nevjerici,ne moram ni govoriti da me jeza prošla.
Sad,ne znam sto da mislim.Nikad nisam imao paranormalna iskustva i ne znam mogu li ovaj događaj nazvati tako,cak niti ne vjerujem previse u 'paranormalno'.
Molim vaša mišljenja!
riand is offline  
Old 04.01.2016., 03:49   #2
Imate psa ili mačku doma? Ili pticu koja nije stalno u kavezu?
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 04.01.2016., 03:58   #3
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Imate psa ili mačku doma? Ili pticu koja nije stalno u kavezu?
Imamo psa kakve to veze ima..
riand is offline  
Old 04.01.2016., 04:00   #4
Quote:
riand kaže: Pogledaj post
Imamo psa kakve to veze ima..
Poznato ti je da su demoni pratitelji vještica dolazili u životinjskom obliku, običan pas sigurno ne bi znao popraviti staklo. Doduše, mogao ga je odnijeti Domaćima, ali oni kod nas već dugo nisu viđeni i bili su specijalizirani za džepne satove po onome što sam čitao.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 04.01.2016., 04:09   #5
neznam stor eci mozda ste krivo vidjeli pa onda pravo,dakle postoji mogucnost i da si ti bio zacaran i vidio da je sat slomljen a nije,ima vise mogucnosti,ali neznam sto reci
m mozda bi najbolje bilo probati da molis"oce nas" i zatrazis Boga da pomogne i kazes us tilu ako je sat proklet neka bude unsiten a ako nije neka ostane,tako nekako
Iknar is offline  
Old 04.01.2016., 04:13   #6
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
neznam stor eci mozda ste krivo vidjeli pa onda pravo,dakle postoji mogucnost i da si ti bio zacaran i vidio da je sat slomljen a nije,ima vise mogucnosti,ali neznam sto reci
m mozda bi najbolje bilo probati da molis"oce nas" i zatrazis Boga da pomogne i kazes us tilu ako je sat proklet neka bude unsiten a ako nije neka ostane,tako nekako
Jeste li tako uništili svoju tipkovnicu?
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 04.01.2016., 04:14   #7
[QUOTE=Iknar;56899753]neznam stor eci mozda ste krivo vidjeli pa onda pravo,dakle postoji mogucnost i da si ti bio zacaran i vidio da je sat slomljen a nije,ima vise mogucnosti,ali neznam sto reci
m mozda bi najbolje bilo probati da molis"oce nas" i zatrazis Boga da pomogne i kazes us tilu ako je sat proklet neka bude unsiten a ako nije neka ostane,tako nekako[/

Ne znam ako si ozbiljan..uglavnom nas dvojica smo vidjeli razbijeni sat znaci 100% je bio razbijen
riand is offline  
Old 04.01.2016., 04:35   #8
a sada o tim iskustvima neznam sto da kazem,neznam sto je za vas paranormalno,ali mogu ispricati jedan razgovor sa demonom dok je jos bila komunikacija preko MSN tko se sjeca itd,prije spajanja sa Skype

dakle to je istiniza prica,nije muljanje
pricam ja sa mnogima naravno vecina me ismijava da ne duljim sada zasto
i javi se jedan i pricamo u grupi mozda vise,svatko doda svakoga u razgovor,vecina smeca od ljudi koji zajebavaju ,kuzite

te nakon nekoga se netko javi i kaze da netko hoce pricati preko MSN sa mnom,i pitam ja tko je taj i tko je on,a on kaze da demon hoce pricati sa mnom imenom Burzum,a d aje on sluga sotonist neki i da ce preko enkakvog"crnog kruga" to rijesiti id a pricekam,ukratko demon je usao u njega nema pojma sto smo pricali valjda,to je bio demonski sluga,kakav neznam,ne pitajte jer nemam pojma
ipoceo mi rpicati razna sranja istine i lazi,da smo ja i lucifer biti na Atlantidi zajedno vladali i slicna sranja da mi moze pomoci mamio je da sam mocan,to sam znao i prije ali ajde

i ja kakav jesam naravno skrsiti cu ih sve,u stilu potamaniti i sluge i demone i pitaj ja sto radi ili on kaze ne sjecam se tocno,kaze da voli ubijati svecenike,sto ces demon,.on o meni zna ja o njemu skoro nista

i kazem ja njemu da cu ihs ve unistiti ili njega ili druge demone itd,a on meni kaze ,a onda jos nisam imao neke kontrole nad Mocima previse,skoro nista,kaze on meni da akos e umijesam da ce me napasti ubiti i da ce me razapeti u Pentagonu

dakle istinita prica,znam da je provjereno

e sada kasnije sam gledao na netu tko je taj demon i nasao neki dark rock sastav i da je demon ovo ono

iskreno ja bih demona odmah sada za primjer unistio samo jer mi je prijetio,ali ajde sada sam ipak malo blazi,vise bih da osakatio da ne radis ranja itd,da znam kako i mogu i da kuzis sve


dobro nije prvi pricao sam sa mnogima valjda a nisam skuzio,neki su na sam spomen moga imena pobjegli,ovaj prijeti taj je valjda neka faca,mene bas zaboli jedan manje veci ili manji svejedno je broji se kao jedan,to ubuduce


u biti taj bedak nije glavni rpoblem,glavni problem je Lucifer naravno on je najmocniji,mudar je ali prilicno jadan danas,vi mu to nemojte reci za vas je opasno za mene mozda je ali me bas zaboli,jer kada prica sa mnom ne prica sa nizim bicem nego is a visim bicem i Jadnik to zna,volim ga tako zvati zaboli me sto misli

mislim da smo jednom se borili na ancin da me kontrolira,spojili su nam se mozda umovi,a on mi je toliko informacija zlih u Ums tavio da je to bilo jako tesko za izdrzati ako je to bio Jadnika ja mislim da jeste,zamislite sis vake mikrosekunde ,svaka misao skoro mi je bila da ,ma u biti znate i sami zlo,sve sto si mozete nazisliti da se nekoga sredi eliminira itd,ja sam se odupro,kontrolirao privremone ne stalno naravno,da je netko bio pored mene ili puno ljudi mislim da bi svis tradali,od onih koje recimo nevolim,te sam se uspio u krevet sklupcati i u isto vrijeme moliti Boga za pomoc,a dok sam to molio u mislima sam cuio "sve i svasta" dakle zlo svake sekunde,ogroman pritisak,to je moja prva pobjeda mislim na razini Uma,istina on ima vise trenutno ali ajde iza jedne ide druga itd,nakon toga vise nije pokusavao tim pristupom jer je shvatio da sdam se odupro,bar tako mislim

nakon nekog vremena ne sjecam se jel bilo prije ili poslije,a bio sam u bolovima fizickim imam neke probleme,ozljede recimo,i grcim se ja u krevetu,boli ovo ono,ai nagnem se i kao u snu ili javi,spavao sam msilim alis am se probudio,ja inace pamtim snove,bio sam it estiran od demona prije dok nisam kuzio
,da nastavim,probudim se u grcu ili sanjam i vidim stol pored kreveta,onako odmah do stranica i vidim nesto kao neznam kako bih objasnio u sito vrijerme je bio i stol ,a mozda sekundu kasnije i nke jace crne noge,materijalizirane,i ja u grcu se primim za te noge,a kao od kamena jako valjda samo sam noge vidio ne zelim ja dati nikome tu satisfakciju,te mislim si Jadnik je hrio da vidi valjda kako ga primam za noge onako ispod kao on je vise ali nije Iknar je vise od Lucifera bio i oduvijec cu i biti,samo sto sam t sada mali covjek sa problemima to ne mijenja,msilim da jer gustao kako se onako grcim nad njegovim nogama

to je bilo kao u par sekundi,mozda 10,minuta najvise,istovremenio gledan it e crne jake noge,ispod koljena kao msilim,ono kao da su od celika,nema mesa kuzite,ali izgleda kao noga,misic,recimo potkoljenica,nije mis e svidjelo,a onda sam pomislim klecati ce Lucifer ispod mene tako i hoce itekako a ako treba i silom,nebu mene zivina tajebavala kako se kaze

imam ja dosta toga za ispricati problem je sto ljudi to ne shvavaju pa kazu ti si ovakav onakav,ali ja to kuzis,ipak vecina ima primitivne Umove i nebi izdrzala Luciferov/Jadnikov napad
sa mnom je situacija drugacija ja nsiam ranjiv kao drugi ljudi moze me napasti kada sam ljut samo,problem je sto sam jako cesto ljut,na mnogo toga, ,mozda najvise na ljudsku glupsot koja jje u ogromnoj kolicini prisutna svuda u pogledu takvih razmisljanja,ima iznimaka ali ovih drugih ima brda i doline bi se reklo

to je vis eonako kao da je Jadnika opet mozda je netko drugio makar kazem mnogi demoni me se boje pa msilim da je Lucifer to jest,Jadnik kako ga Ja zovem prilicno cesto,a ako pizdi neka pizdi ipak je nize od mene oducijek bio
on bi prijesto vise od Boga a nemoze niti na rrazinu gdje sam ja,moze me muciti ali ja sam iznad njega,tako da kako bi se reklo odjeb imas,da bzudem pristojniji,takav sis tvoren nize od mene nemozes to rpiomijeniti zisku,to je bilo pristojno
vi se sa tim zlom nemojte tqko igrati naravno to bib ilo glupo on je mudar i jak i dosta toga ali savrsen nije,za ljdue prejak za mene e vidjeti cemo jos,mogu ja biti slabiji i jaci,rpeferiram jacvi ali sada je situacija komplicirana jako dakle i jedno i drugo,nahjcesce slabiji ipak imam tijelo slabo a on nema
Iknar is offline  
Old 04.01.2016., 04:41   #9
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
a sada o tim iskustvima neznam sto da kazem,neznam sto je za vas paranormalno,ali mogu ispricati jedan razgovor sa demonom dok je jos bila komunikacija preko MSN tko se sjeca itd,prije spajanja sa Skype

dakle to je istiniza prica,nije muljanje
pricam ja sa mnogima naravno vecina me ismijava da ne duljim sada zasto
i javi se jedan i pricamo u grupi mozda vise,svatko doda svakoga u razgovor,vecina smeca od ljudi koji zajebavaju ,kuzite

te nakon nekoga se netko javi i kaze da netko hoce pricati preko MSN sa mnom,i pitam ja tko je taj i tko je on,a on kaze da demon hoce pricati sa mnom imenom Burzum,a d aje on sluga sotonist neki i da ce preko enkakvog"crnog kruga" to rijesiti id a pricekam,ukratko demon je usao u njega nema pojma sto smo pricali valjda,to je bio demonski sluga,kakav neznam,ne pitajte jer nemam pojma
ipoceo mi rpicati razna sranja istine i lazi,da smo ja i lucifer biti na Atlantidi zajedno vladali i slicna sranja da mi moze pomoci mamio je da sam mocan,to sam znao i prije ali ajde

i ja kakav jesam naravno skrsiti cu ih sve,u stilu potamaniti i sluge i demone i pitaj ja sto radi ili on kaze ne sjecam se tocno,kaze da voli ubijati svecenike,sto ces demon,.on o meni zna ja o njemu skoro nista

i kazem ja njemu da cu ihs ve unistiti ili njega ili druge demone itd,a on meni kaze ,a onda jos nisam imao neke kontrole nad Mocima previse,skoro nista,kaze on meni da akos e umijesam da ce me napasti ubiti i da ce me razapeti u Pentagonu

dakle istinita prica,znam da je provjereno

e sada kasnije sam gledao na netu tko je taj demon i nasao neki dark rock sastav i da je demon ovo ono

iskreno ja bih demona odmah sada za primjer unistio samo jer mi je prijetio,ali ajde sada sam ipak malo blazi,vise bih da osakatio da ne radis ranja itd,da znam kako i mogu i da kuzis sve


dobro nije prvi pricao sam sa mnogima valjda a nisam skuzio,neki su na sam spomen moga imena pobjegli,ovaj prijeti taj je valjda neka faca,mene bas zaboli jedan manje veci ili manji svejedno je broji se kao jedan,to ubuduce


u biti taj bedak nije glavni rpoblem,glavni problem je Lucifer naravno on je najmocniji,mudar je ali prilicno jadan danas,vi mu to nemojte reci za vas je opasno za mene mozda je ali me bas zaboli,jer kada prica sa mnom ne prica sa nizim bicem nego is a visim bicem i Jadnik to zna,volim ga tako zvati zaboli me sto misli

mislim da smo jednom se borili na ancin da me kontrolira,spojili su nam se mozda umovi,a on mi je toliko informacija zlih u Ums tavio da je to bilo jako tesko za izdrzati ako je to bio Jadnika ja mislim da jeste,zamislite sis vake mikrosekunde ,svaka misao skoro mi je bila da ,ma u biti znate i sami zlo,sve sto si mozete nazisliti da se nekoga sredi eliminira itd,ja sam se odupro,kontrolirao privremone ne stalno naravno,da je netko bio pored mene ili puno ljudi mislim da bi svis tradali,od onih koje recimo nevolim,te sam se uspio u krevet sklupcati i u isto vrijeme moliti Boga za pomoc,a dok sam to molio u mislima sam cuio "sve i svasta" dakle zlo svake sekunde,ogroman pritisak,to je moja prva pobjeda mislim na razini Uma,istina on ima vise trenutno ali ajde iza jedne ide druga itd,nakon toga vise nije pokusavao tim pristupom jer je shvatio da sdam se odupro,bar tako mislim

nakon nekog vremena ne sjecam se jel bilo prije ili poslije,a bio sam u bolovima fizickim imam neke probleme,ozljede recimo,i grcim se ja u krevetu,boli ovo ono,ai nagnem se i kao u snu ili javi,spavao sam msilim alis am se probudio,ja inace pamtim snove,bio sam it estiran od demona prije dok nisam kuzio
,da nastavim,probudim se u grcu ili sanjam i vidim stol pored kreveta,onako odmah do stranica i vidim nesto kao neznam kako bih objasnio u sito vrijerme je bio i stol ,a mozda sekundu kasnije i nke jace crne noge,materijalizirane,i ja u grcu se primim za te noge,a kao od kamena jako valjda samo sam noge vidio ne zelim ja dati nikome tu satisfakciju,te mislim si Jadnik je hrio da vidi valjda kako ga primam za noge onako ispod kao on je vise ali nije Iknar je vise od Lucifera bio i oduvijec cu i biti,samo sto sam t sada mali covjek sa problemima to ne mijenja,msilim da jer gustao kako se onako grcim nad njegovim nogama

to je bilo kao u par sekundi,mozda 10,minuta najvise,istovremenio gledan it e crne jake noge,ispod koljena kao msilim,ono kao da su od celika,nema mesa kuzite,ali izgleda kao noga,misic,recimo potkoljenica,nije mis e svidjelo,a onda sam pomislim klecati ce Lucifer ispod mene tako i hoce itekako a ako treba i silom,nebu mene zivina tajebavala kako se kaze

imam ja dosta toga za ispricati problem je sto ljudi to ne shvavaju pa kazu ti si ovakav onakav,ali ja to kuzis,ipak vecina ima primitivne Umove i nebi izdrzala Luciferov/Jadnikov napad
sa mnom je situacija drugacija ja nsiam ranjiv kao drugi ljudi moze me napasti kada sam ljut samo,problem je sto sam jako cesto ljut,na mnogo toga, ,mozda najvise na ljudsku glupsot koja jje u ogromnoj kolicini prisutna svuda u pogledu takvih razmisljanja,ima iznimaka ali ovih drugih ima brda i doline bi se reklo

to je vis eonako kao da je Jadnika opet mozda je netko drugio makar kazem mnogi demoni me se boje pa msilim da je Lucifer to jest,Jadnik kako ga Ja zovem prilicno cesto,a ako pizdi neka pizdi ipak je nize od mene oducijek bio
on bi prijesto vise od Boga a nemoze niti na rrazinu gdje sam ja,moze me muciti ali ja sam iznad njega,tako da kako bi se reklo odjeb imas,da bzudem pristojniji,takav sis tvoren nize od mene nemozes to rpiomijeniti zisku,to je bilo pristojno
vi se sa tim zlom nemojte tqko igrati naravno to bib ilo glupo on je mudar i jak i dosta toga ali savrsen nije,za ljdue prejak za mene e vidjeti cemo jos,mogu ja biti slabiji i jaci,rpeferiram jacvi ali sada je situacija komplicirana jako dakle i jedno i drugo,nahjcesce slabiji ipak imam tijelo slabo a on nema

Au brate pa ti stvarno nemaš život
riand is offline  
Old 04.01.2016., 04:48   #10
mslimd a bi o tim sikustvima mogao knjige napisati,,naravno bile bi sa gramatickim greskama da se ljudi malo muce citati,hehe

neke i snovi blijede sjecanje neki jace neki slabije,alis e sjecam
jednoms am bio testiran danima,mozda mjesecima kroz san,kao za herkula samo na drugaciji nacin testiran od zla a ne od dobra

ali to i nije toliko bitno moje pogreske kada sam bio jako ljut do Bozje pomoci pa opet malo bijesan pa manje itos e mijenja cesto
vazno je kakav cu biti ubuduce,jer moje Moci rastu a Lucifer je ionako na MAX,ja mogu napredovati
uratko mogao bi puno toga napricati


i da imam jedan problem ssada,nikada neznas kada si opsjednut,ukratko Lucifer/Jadnik je uvijek u blizini,problem su mi psi,a jedan sotonist kaze da psi na mene reze,a ljudi moji to vam je kao u onom filmu"terminator" ono znajus tvarno rezati,u isto vrijeme bi me napali i u isto vrijeme me se boje,a ja sam jos smrtan i ozlijeđen recimo,kuda ces gore,a i enmm moci nad kukcima da pse naucim pameti kao i njene vlasnike,a volio bih pogotovo vlasnike koji psutaju pse bez brnjice
ukratko jedan sotonist kaze da psi sojecaju prisustvo Lucifera,a sada je to mozda sto sam bio opsjednut,dakle djelomicno nije imao mozda punu kontrolu ali je imao,ja sam bios vjestanali nisam znao,nsiam bio zarobljen kakos e kaze kao neki,ono ljut si i imas slabu kontrolu recimo

te mi ej taj rekao da psi to osjecaju i da me se boje,onda je drobio da sam i ja los a nisam itd,ali je frka ici van a ono veliki vucjak pocne na tebe rezati,a znate kako je vecina ljudi priglupa pa kazu nece moj pesek nsita, a nije niti na lancu niti ima brnjicu,frka do jaja kako bi se reklo
nevolim bas pse ne radi toga nego jer ljudi ih pustajus vuda i mogu djeca i sve generacije stradati,naravno da me vlasnikov pas napadne taj bi zavrsio na traumi ili vjecnim .lovistima,psoto stvarno nevolim te ljude/neljude koji pustaju pse među ljude i govore"nece nsita" i cak znaju reci rijec-ON,kao da je pas na razini covjeka,mislims tvarno,ja bi te ljdue 10 udaraca bicem ili dao ljudima cije je dijete ugrizeno,a ond abi jos gore prosli mislim

ukratko imam takvih prica,I)stinitih dosta neke sam i zaboravio bilo je svega,jer makar sada imam bolju kontrolu,shvacam ja tko is to mene i zasto progoni,ukratko Lucifer se mene boji,prijetnja sam mu,ja sam covjek sada,bojims e svega i svacega ali u isto vrijeme i ne bas,frka je biti slalb recimo a svi ljudi su jako slabi,kuzite slabo smrtno tijelo itd
dakle imam ja dosta jso toga ucitio pogotovo o kontroli i musdrosti makar sam mislim prilicno naporedovao,ali kazem,tko misli da je sve naucio je budala,kada prestanes biti ucenik psotanes budala,to kako sam primijetio mnogim ljudima se događaa da to uopce ne shvate,imaju neku diplomu i mozak na pasu a ne kuze itd

ma ima dosta toga ne sjecams e bas svega najbolje,blagor eceno,ovos to sam rekao je istina bar po mom sjecanju,nesto je mozda malo iskrivljeno ali skoro pa zanemarivo,kazem ne sjecam se svih rijeci itd
Iknar is offline  
Old 04.01.2016., 04:53   #11
Quote:
riand kaže: Pogledaj post
Au brate pa ti stvarno nemaš život
u sito vrijeme si i u rpavu i nisi ovisi kako gledas
moj zivot je drugacciji od tvoga,ja sam u sito vrijeme i covjek i nesto drugo recimo to tako,ja tek ucim jos biti covjek,Nog mi je dopustio da to shvatim jer sam htio shvatiti ljuhde kuzis,makar vjerojatno neces shvatiti

a to sto pamtim neke stvari i jaci sam od ljudi an enkim podrucjima i kao covjek to ne mijenja cinjenicu da sam sito smrtan i sa svim problemima kao i drugi

pravilnije bi bilo reci ja zivim u isto vrijeme i na zemlji i na nekim drugim mjestima,bolje receno imam pristup takvog razmisljanja jer sam na nekim mejstima bio gdje ljudi nemogu,dakle ja kao JA,mislim moci ce ako budu dobri,a tuc e moci jedino rpeko Isusa Krista ti kojis e zele spasiti ostalo,bolje receno mnogi idu na velika vrata,dakle rpema Paklu,,sto je jako tuzna cinjenica i samo pokazuje koliko je Lucuife/Jadnik mudar i koliko je ljudi zeznuo,ja sam ipak druga biljka startija od njega takod a se izrazim
Iknar is offline  
Old 04.01.2016., 04:54   #12
na mene isto psi reže, a kad sam na bicu me znaju naganjat pa ih zakucam nogom u vugla
Brutalis is offline  
Old 04.01.2016., 04:55   #13
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Jeste li tako uništili svoju tipkovnicu?
ma ne,moje gramaticke pogreske prisiljavaju tebe da citas text i u isto vrijeme koristis mozak slagajuci rijeci,kuzis ja te tjeram da mislis ako hcoes procitati tekst,to je svjesno tjeranje ljudi da koriste mozak,zisku

inace to je jako mali dio bilo je toga puno previse za tvoj Um bi se reklo po tvojem nacinu odgovaranja to shvacam
Iknar is offline  
Old 04.01.2016., 04:56   #14
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
u sito vrijeme si i u rpavu i nisi ovisi kako gledas
moj zivot je drugacciji od tvoga,ja sam u sito vrijeme i covjek i nesto drugo recimo to tako,ja tek ucim jos biti covjek,Nog mi je dopustio da to shvatim jer sam htio shvatiti ljuhde kuzis,makar vjerojatno neces shvatiti

a to sto pamtim neke stvari i jaci sam od ljudi an enkim podrucjima i kao covjek to ne mijenja cinjenicu da sam sito smrtan i sa svim problemima kao i drugi

pravilnije bi bilo reci ja zivim u isto vrijeme i na zemlji i na nekim drugim mjestima,bolje receno imam pristup takvog razmisljanja jer sam na nekim mejstima bio gdje ljudi nemogu,dakle ja kao JA,mislim moci ce ako budu dobri,a tuc e moci jedino rpeko Isusa Krista ti kojis e zele spasiti ostalo,bolje receno mnogi idu na velika vrata,dakle rpema Paklu,,sto je jako tuzna cinjenica i samo pokazuje koliko je Lucuife/Jadnik mudar i koliko je ljudi zeznuo,ja sam ipak druga biljka startija od njega takod a se izrazim
djeluješ ko neki fanatik ili si na nekim drogama
Brutalis is offline  
Old 04.01.2016., 05:03   #15
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
na mene isto psi reže, a kad sam na bicu me znaju naganjat pa ih zakucam nogom u vugla
nisi shvatio,na mene reze kao da bi do smrti svoje napadali,ne obicno rezanje nego rezanje za napad,kao kako da ti to bojasnim,napadnu,pa ih pogledam pa se uplase,pa skrenem pogled pa opet ,tako bar pudlice i manji pekinezeri,za vece niti ne zelim saznati

jednoj curi u pekari sam rekao da pas rezi na mene,veliki vuicjak onako ogroman,a ona kaze ON itd,ja njoj kakav on,on je zivotinja,i kao nece nsita,a ja joj kazem ako me taj vucjek napadne da ce zavrsiti u traumi,jer bi ju stvarnor aturio da me vlasnikov pas napadne,pod uvjetom da bih mogao

inace bolje se osjecam kada jekisa i imam kisobran i to sa limenim vrhom,ti su najbolji,bar mislim

inace skoro svi ljudi se ne pridrzavaju zakona o pima,sto je uzas,a pogotovo kao jos psi neki reze na tebe,inace da takvog udaris noguom u glavu taj bi ti nogu otkinuo,jel ti znas kako izgleda veliki vucjak ili neki mejsanac slicni,nemas previse sanse ako te prvi ugrize,a ja sam rpiluicno jak i vidok,ali svejedno ako te copi za jaja nemozes nesto napraviti,kuzis

po meni je najbolje ako nekoga napadne pas,da se vlasnika odmah kazni i to drasticno,a onda mu nece pasti na pamet da psuta pse među ljude bez brnjice i lanca i slicnoga,a da ne govorim da u zivotu msilim nisam vidio da netko za psom cisti govna

kada cu iamti moc na d kukcima,vjeruj mi bice toliko uboda rpema psima i njenim vlasnicima da nece moci svi uci u bolnicu,za sada to Moc nemam,lai joj se veselim jer onda nece nekaznjenio psutati spe na djecu,bebe,nisam ejdnom vidio pusti idiot psa pord ljudi koji secu bebu,u sekundi ju zakolje,ali nitko tim zvijerima nemoze stati na kraj izgleda osim mene,ali mi trebaju Moci

pogoddi tko ce biti jedan od prvih pacijenata ako psuti psa bez brnjice i povodca.PS ajmo delat,hahha
Iknar is offline  
Old 04.01.2016., 05:03   #16
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
djeluješ ko neki fanatik ili si na nekim drogama
Sve navedeno plus teži oblik shizofrenije..
riand is offline  
Old 04.01.2016., 05:05   #17
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
ma ne,moje gramaticke pogreske prisiljavaju tebe da citas text i u isto vrijeme koristis mozak slagajuci rijeci,kuzis ja te tjeram da mislis ako hcoes procitati tekst,to je svjesno tjeranje ljudi da koriste mozak,zisku

inace to je jako mali dio bilo je toga puno previse za tvoj Um bi se reklo po tvojem nacinu odgovaranja to shvacam
Predlažem da poslušaš ovaj album 93 puta kako bi drugi put bio spremniji kad se Burzum javi. Ali nećini griješku da slušaš unatrag jer je to samo propaganda žute štampe.

https://www.youtube.com/watch?v=CFC9TXzd8Zc
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 04.01.2016., 05:05   #18
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
djeluješ ko neki fanatik ili si na nekim drogama
ne niakda nisam probao niti cigaretu niti alkohol,ja samo nisdam ako ti ,ja sam Iknar,jednom vladar Atlantisa i jos dosta toga sto ti jako tesko mozes probaviti,skoro nemoguce

ali da zvuciludo to kuzim,za shvatiti ti trebaju neka predznanja recimo to tako,vjera u Boga itd
Iknar is offline  
Old 04.01.2016., 05:07   #19
Ali skrenuli smo s teme, mislim da bi na psu korisnika koji je otvorio teme trebalo potražiti Biljeg, ako ga ima onda će i on prestati da se pretvara i početi lijepo da hoda na dvije noge i priča i puši cigare (ali samo najjeftinije im ja kupujem).

Ako nema, totalno su Domaći.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 04.01.2016., 05:11   #20
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Predlažem da poslušaš ovaj album 93 puta kako bi drugi put bio spremniji kad se Burzum javi. Ali nećini griješku da slušaš unatrag jer je to samo propaganda žute štampe.

https://www.youtube.com/watch?v=CFC9TXzd8Zc
nezanima me taj idiot mene zanima tko je on,u hijerarhiji,kakve moci ima slabosti i mane itd
za mene je on samo zivina nista vise

ako imas informacije reci,smao ja neznam jel cu ti vjerovati nikada ne znas,kuzis
dakle za mene je Burzum pickin dim ,pa ako imam problema sa Luciferom onda mi taj moze izgledati kao manji problem samo ne i veci


ali kazem zanima me sa cime raspolaze itd
mislim da drugi demoni imaju azbranu da pricaju samnom jer bih im mogaor eci mozda nesto sto se Luciferu/Jadniku nebi sviđalo,jer kada bi neki skuzili da ih je zeznuo i lagao bilo bi domino efekta,osim ako vole da ih Jadnik laze,tko zna mozda su neki i priglupi i zaboli ih ako ih laze,a mozda nisu,ja to neznam,ja znam da su čpoput psolusnjaka sto Jadnik prdne ti valjda izvrse ili budu kaznjeni,kuzis
ionako sam ja iznad svih njih a oni tom znaju,problem je i da me neki zele kontaktirati da se boje i mene i njega,kuzis

neznam skoro nsita o hiejrarhiji njihovoj,mocima itd,ali neke sam mislim oznacioa kada vrati m neke moci onda ce bi biti kako to ljudi kazu"snitch ili slicno",drukeri kuzis a ja cu ih zastiti ako tohocu,hahha,vidjeti cemo,to jos nemogu skuziti koji itd
Iknar is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:08.