Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2016., 05:12   #21
sto mislis jesam li bar malo naljutio demone,hahah?
Iknar is offline  
Old 04.01.2016., 05:15   #22
Nesretniče, samo zato što su poražena vojska i dalje su VOJSKA, bolje vladati u paklu nego služiti u raju.

To hoće li se tebi javiti Burzum ili Bafomet ili Moloh isključivo odlučuje Vrhovni, kad oni progovore to je on progovorio i nemaju drugu moć osim one koje dolazi kroz Njega, isto kao i onaj Gore tri put raspeti ali četvrti put ne.

Tako da bolje si u pamet, zoveš ga Jadnikom a njegov Mač čeka svačiju dušu jednom kad dole bude gore i noć dan.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 04.01.2016., 05:16   #23
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
nezanima me taj idiot mene zanima tko je on,u hijerarhiji,kakve moci ima slabosti i mane itd
za mene je on samo zivina nista vise

ako imas informacije reci,smao ja neznam jel cu ti vjerovati nikada ne znas,kuzis
dakle za mene je Burzum pickin dim ,pa ako imam problema sa Luciferom onda mi taj moze izgledati kao manji problem samo ne i veci


ali kazem zanima me sa cime raspolaze itd
mislim da drugi demoni imaju azbranu da pricaju samnom jer bih im mogaor eci mozda nesto sto se Luciferu/Jadniku nebi sviđalo,jer kada bi neki skuzili da ih je zeznuo i lagao bilo bi domino efekta,osim ako vole da ih Jadnik laze,tko zna mozda su neki i priglupi i zaboli ih ako ih laze,a mozda nisu,ja to neznam,ja znam da su čpoput psolusnjaka sto Jadnik prdne ti valjda izvrse ili budu kaznjeni,kuzis
ionako sam ja iznad svih njih a oni tom znaju,problem je i da me neki zele kontaktirati da se boje i mene i njega,kuzis

neznam skoro nsita o hiejrarhiji njihovoj,mocima itd,ali neke sam mislim oznacioa kada vrati m neke moci onda ce bi biti kako to ljudi kazu"snitch ili slicno",drukeri kuzis a ja cu ih zastiti ako tohocu,hahha,vidjeti cemo,to jos nemogu skuziti koji itd
Čitam tvoje postove,dijagnoza je jasna ko dan..nadi dobrog psihijatra prijatelju i ozdravi brzo!
riand is offline  
Received Warning
Old 04.01.2016., 05:16   #24
pozdrav idem pajkiti,tko zna mozda nesto novo saznam,vaznoje zanti i dobre i lsoe stvari o sovjim protivnicima,sto msilis jel ce netko drukati tog Burzuma i druge,ja msilim da hoce,pitanje je samo vremena,ipak moja zastita ako je u frci bnesto vrijedi,kuzis


a ti isto mozes reci sto zans o Burzumu itd,pod uvjetom da znas,smijes i hoses,kako bi se reklo "imati muda"
ili mi prijete valjda ili bjeze,,,ima li neki demon druker
Iknar is offline  
Old 04.01.2016., 05:18   #25
Quote:
riand kaže: Pogledaj post
Čitam tvoje postove,dijagnoza je jasna ko dan..nadi dobrog psihijatra prijatelju i ozdravi brzo!
daleko je moj Um razvijeniji od ljudskih psihijatara,makar te shvacam,sto msilis a opet ti neshvacas,da si ti samo covjek,nize bice
zvuci vulgarno ali istinito jer su demoni/anđeli iznad ljudi,zisku,ljudi su nize,oces ili neces to rpihvatiti to ti je tako
a ako si u bedu psojeti ZOo i shvatiti ces da su ljudi iznad zivotinja,kao sto su anvedeni iznad ljudi,a Bog na Vrhu,kuzis
Iknar is offline  
Old 04.01.2016., 05:19   #26
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
pozdrav idem pajkiti,tko zna mozda nesto novo saznam,vaznoje zanti i dobre i lsoe stvari o sovjim protivnicima,sto msilis jel ce netko drukati tog Burzuma i druge,ja msilim da hoce,pitanje je samo vremena,ipak moja zastita ako je u frci bnesto vrijedi,kuzis


a ti isto mozes reci sto zans o Burzumu itd,pod uvjetom da znas,smijes i hoses,kako bi se reklo "imati muda"
ili mi prijete valjda ili bjeze,,,ima li neki demon druker
Drugo nije fer kad ti njih naljutiš tebe boli kua jer si s Atlantide a nahebe pošten narod. Evo ovaj sat što su popravili misliš da će na tome stati.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 04.01.2016., 05:24   #27
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Nesretniče, samo zato što su poražena vojska i dalje su VOJSKA, bolje vladati u paklu nego služiti u raju.

To hoće li se tebi javiti Burzum ili Bafomet ili Moloh isključivo odlučuje Vrhovni, kad oni progovore to je on progovorio i nemaju drugu moć osim one koje dolazi kroz Njega, isto kao i onaj Gore tri put raspeti ali četvrti put ne.

Tako da bolje si u pamet, zoveš ga Jadnikom a njegov Mač čeka svačiju dušu jednom kad dole bude gore i noć dan.
slusaj "bedak" mozda ti nije jasno ja nsiam od ljudi porijeklom kuzis,pitaj Jadnika d ati objasni psoto vidim da si mozda jedan od njih i to onaj među nizima
ja cu Lucifera zvati Jadnik jer to je i zaboli me,on je za mene nize bice oduvijek bio i biti ce bez obzira jel sam privremenio covjek ili ne,zisku
ja sam Iknar "bedak" a Jadnik je ispred mene
ne potcjenjujem ja njega kuzis,mudar je ima znanja,ali je i Jadnik u isto vrijeme

i ne brinis e pioznat sam po sili,moram biti umjjereniji vidim da sam te naljutis
ajde pisi koje Moci ima Burzum i ne seri meni kao ljudima ovdje ja sam nesto drugo u isto vrijeme
nekada i vladar Zemlje u proslosti,sada je to Lucifer/Jadnik,but znas kaj" I AM BACK"
nego daj mi reci jesi li gledao LOTR ,povratak Kralja,moze me se nekako i sa time povezati posto sam u doba Atlantisa bio VLADAR i to apsolutni ako se ne racuna Stvoritelj
znas dobro me opisuje par rijeci " Bog i batina",jako dobro
Iknar is offline  
Old 04.01.2016., 05:27   #28
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Drugo nije fer kad ti njih naljutiš tebe boli kua jer si s Atlantide a nahebe pošten narod. Evo ovaj sat što su popravili misliš da će na tome stati.
nije toliko vazno,ako iams muda reci informacije o demonima a mozda i os ebi reci a ako ne ostani pickin dim kakos e narodskui kaze,shvacam i tvoje bojanje,ali ne brini se ja kada jednom unistim stvorenje,nece se vise trebati bojati,ali otom potom,imam ja i milost,ako to zasluzis
daj informacije pa cu razmisliti ako ences magla,ne trpim idiote ,niti demone koji se boje reci cime raspolazu radi straha,kuzis

inace ja teb zamisljam kao maloga od paluube vise,mali pocisti ovo,najteze poslove dobijas jer si nemocan u odnosu na druge,,jadno

Zadnje uređivanje Iknar : 04.01.2016. at 05:29. Reason: izmjena
Iknar is offline  
Old 04.01.2016., 05:30   #29
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
nije toliko vazno,ako iams muda reci informacije o demonima a mozda i os ebi reci a ako ne ostani pickin dim kakos e narodskui kaze,shvacam i tvoje bojanje,ali ne brini se ja kada jednom unistim stvorenje,nece se vise trebati bojati,ali otom potom,imam ja i milost,ako to zasluzis
daj informacije pa cu razmisliti ako ences magla,ne trpim idiote ,niti demone koji se boje reci cime raspolazu radi dtraha,kuzis
Ako tebi nije toliko važno šta mi radimo ljudima onda si isti kao i mi, samo se drukčije zoveš. Ja sam bio tamo kad su došli Crni brodovi, poslušaj malo Time of the Last Persecution od Billa Faya, a vidim da si i ti pa bi trebao znati bolje.

Po danu nemam moći ali bit ću žedan patnje noćas ajd bok
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 04.01.2016., 05:31   #30
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Drugo nije fer kad ti njih naljutiš tebe boli kua jer si s Atlantide a nahebe pošten narod. Evo ovaj sat što su popravili misliš da će na tome stati.
nisam ja sa Atlantide,ja sam bio Vladar,Bog i batina,to je bila samo pomoc ljudima itd da ne duljim

pitaj Jadnika od kdua sam ja,zisku

a sada gasim kompic,mozda na kratko mozda duze,imam probleme sa snom dosta,između mnogih,ali imaju i demoni sada,hahha
kuzis me,"ne spavaju lako" kada sam ja na ZEmlji
shvatio si vjerujem,a mozuda i nisi
Iknar is offline  
Old 04.01.2016., 05:36   #31
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Ako tebi nije toliko važno šta mi radimo ljudima onda si isti kao i mi, samo se drukčije zoveš. Ja sam bio tamo kad su došli Crni brodovi, poslušaj malo Time of the Last Persecution od Billa Faya, a vidim da si i ti pa bi trebao znati bolje.

Po danu nemam moći ali bit ću žedan patnje noćas ajd bok
ja ne pripadam anđeioskoj hijerarhiji,dakle niti anđelima niti palim anđelima,kuzis

ajde usro sam se,znas cesto doem na WC i iskrcam se onako dobro
nego sto se bojis reci mi informacije o BUrzumu,ensto mi govori da bi dobio po njonji,ajde znam da se bojite,ali bas toliko kao ti,ali shvacam te,hehe

i ja se nekada samog see znam bojati i to sa razlogom,hahhah
pricas sto i kako ali mozues poceti od Burzuma on mi je prijetio dok su drugi bjezali,mora biti faca a opet pickica jer se bojao reci koje moci ima itd,bolje reci poluistine je govorio
a akos e on bojao a ti si manji od broda,pa jedva da si camcic maleni-kaic,onda se ne cudim tebi
kuuzim ja sto je vojska,samo mi nije jasno sto se bojite
ne brinis e za mene ja mogu uzvratiti udarac,a ljudi sto reci treba ih educirati id a ima pametnijih i glupljih demona jel tako

ajde ti mene educiraj spod uvjetom da se ne bojis Jadnika ili mozda onoga drugaga kojeg sam naveo,cistacu palube
Iknar is offline  
Old 04.01.2016., 05:38   #32
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Ako tebi nije toliko važno šta mi radimo ljudima onda si isti kao i mi, samo se drukčije zoveš. Ja sam bio tamo kad su došli Crni brodovi, poslušaj malo Time of the Last Persecution od Billa Faya, a vidim da si i ti pa bi trebao znati bolje.

Po danu nemam moći ali bit ću žedan patnje noćas ajd bok
ja sam ti prilicno zbrkan sada kuzis,moras mi crzati kao svakom covjeku,sa razlikom da ja mogu shvatiti,kuzis

dakle pojednostavi malo,pozdtravi mi Jadnika i moram recid a jadnik ima neke slabe vojnike,preplasene da kazu cime raspolazu,ali sto ces kakav zapovjednik takva vojska,zisku
Iknar is offline  
Old 04.01.2016., 05:43   #33
uzivajte dokle mozete,Iknar kaze na kraju Kraj i pocisti kuglicu,kuzite

do onda radite sto mozete ili bolje receno sto vam je dopusteno,ali ne zauvijek pozdravic

i pozdravi mi jadnika,nekada sam valjda cesto pricali o taktikama a sada me Muci,ali dolazi i mojih 5 minuta kako ljudi kazu,hehhehe
daj pitaj Jadnika zasto drugima,kako ti kazes VOJSCI nije rekao da se imaju sanse vratiti,zasto ih je lagao da se nemogu vratiti pa i dan danas dok to govorim,mogucnost postoji,naravno kada vrijeme istekne gotovoooooooooo
PS nemoj igrati domino,efekat moze biti koban
Iknar is offline  
Old 04.01.2016., 16:20   #34
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
ne niakda nisam probao niti cigaretu niti alkohol,ja samo nisdam ako ti ,ja sam Iknar,jednom vladar Atlantisa i jos dosta toga sto ti jako tesko mozes probaviti,skoro nemoguce

ali da zvuciludo to kuzim,za shvatiti ti trebaju neka predznanja recimo to tako,vjera u Boga itd
Nisi, nisi, ti si Hopt, nisi nikad bio Atlant. Atlante ti tražiš kako bi ih porazio, preuzeo znanje i sakrio se od Stvoritelja koji dolazi dotući rasu Hopta. Ali kraj je blizu, strah raste, nervoza se osjeća...
Davno si još prokazan,još u doba dok smo se s Muanima borili. Skriven pokušavaš dječicu tu zavesti, navesti ih da ti govore.

monty-zg is offline  
Old 04.01.2016., 23:25   #35
Za "shizofreničare" i umobolnicu se ide, znaš...

Što se tiče teme, postoji i jednostavniji način da ljude makneš, ako ti ne paše. Recimo zamoliš. Iako bi se o njoj dalo raspravljati.
A što se tiče onog "Hopta" (ne kužim da nisi shvatio kako se radi o debeloj zafrkanciji vezano za njegove "teze"), da se i mi svi maknemo došao bi ti opet on tu, jednostavno je tako. I sve druge teme je zaskočio.
Live long and prosper.
monty-zg is offline  
Old 05.01.2016., 02:58   #36
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Za "shizofreničare" i umobolnicu se ide, znaš...

Što se tiče teme, postoji i jednostavniji način da ljude makneš, ako ti ne paše. Recimo zamoliš. Iako bi se o njoj dalo raspravljati.
A što se tiče onog "Hopta" (ne kužim da nisi shvatio kako se radi o debeloj zafrkanciji vezano za njegove "teze"), da se i mi svi maknemo došao bi ti opet on tu, jednostavno je tako. I sve druge teme je zaskočio.
Live long and prosper.
Ma sve znam..ne mozes njih zamolit nema smisla samo hocu konkretan odgovor na ono sto sam napisao
riand is offline  
Old 05.01.2016., 14:03   #37
Ako je sat preko noći ostavljen blizu riže vrlo je moguće da su preko noći došli Kinezi i popravili sat, znalo je se dešavat, doduše obično s mobitelima ali zašto ne i sat.
SinnFein is offline  
Old 05.01.2016., 14:39   #38
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.