Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2013., 10:57   #81
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Da mi je znati zašto....mogli su glasati i za neki kandelaber na ulici

Doduše OK...nitko od njih nema težinu.
Meni je u stvari žao jer bi mi Bero bio najpoželjnija opcija, ali prazno brate ko stožer HDZ-a nakon proglašenja rezultata 2011
Stvari su jednostavne.

Mene zapravo vise zanima jedna stvar. Zasto Maras i Mrsic nisu dobili ni u svojim organizacijama. Ni tamo zajedno nemaju koliko Bernardic ukupno.
Ima se tu sto za zamisliti.
unknown99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 10:59   #82
Vjerojatno sada Milanović grunta na koji način da što prije eliminira centar pobune.

Da li da pokuša preko svojih još malobrojnih i sve slabijih ljudi nešto smjestiti Bernardiću, ili napraviti novi skandal i jednostavno ga pomesti.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 11:00   #83
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Stavi se u njegovu kožu.

Kratkoročno.
Drži na nišanu i puškometu vrh SDPa, Vladu i prije svega Milanovića.
Maksimalno bunkeriraj ZG utvrdu, i okruži se bespogovornim, bezbojnim, odanim i čvrstim timom.
(Prepisani Bandić).

Dugoročno.
Povezuj se sa drugim hrvatskim podružnicama koji su protiv Milanovića i jačaj taj blok kontre Milanoviću u cilju njegovog svrgavanja.

Mislim da su mu veće šanse u rušenju Milanovića nego osvajanju vlasti u Zagrebu.
Ne vjerujem da je to potrebno. Kad tad ce se Milanovic srusiti kao kula od karata. Nije bas da je potrebna neka posebna intervencija. Mene zanima da li je moguce da jednog dana Bernardic bude sef stranke pa mozda i premijer?
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 11:01   #84
Quote:
unknown99 kaže: Pogledaj post
Stvari su jednostavne.

Mene zapravo vise zanima jedna stvar. Zasto Maras i Mrsic nisu dobili ni u svojim organizacijama. Ni tamo zajedno nemaju koliko Bernardic ukupno.
Ima se tu sto za zamisliti.
Ja Marasa ne mogu zamisliti kao nekog lidera gradske organizacije, Mrsić je simpa, ali ni on nije za neke nove pobjede, nije nešto novo, probitačno...možda i oni tako to vide.
Bero bi ponavljam trebao biti mlad, lud i idemo po pobjedu...ali ja to u njemu ne vidim...osim toga nije tamo od jučer i potpuno je neprepoznatljiv biračima...ne ulijeva povjerenje

Uostalom politika kao i sve ostalo kuburi s dobrim kadrovima...
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 11:01   #85
partija jasno pokazuje da ju ne zanima osoba koja je u zivotu ipak nesto konkretno radila (mirando) i da je bolji izbor za rukovodstvo mladi 's faksa u stranku' lik koji je ponosan na svoju struku ali u istoj ne radi. sretno im, svima.
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 11:07   #86
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Ja Marasa ne mogu zamisliti kao nekog lidera gradske organizacije, Mrsić je simpa, ali ni on nije za neke nove pobjede, nije nešto novo, probitačno...možda i oni tako to vide.
Bero bi ponavljam trebao biti mlad, lud i idemo po pobjedu...ali ja to u njemu ne vidim...osim toga nije tamo od jučer i potpuno je neprepoznatljiv biračima...ne ulijeva povjerenje

Uostalom politika kao i sve ostalo kuburi s dobrim kadrovima...
Kopije odredenih poruka, kampanja, nacina, ljudi nisu prihvatili.
I za poraz na izborima sto su protukandidati isticali sto se vidjelo iz novina, clanovi ocigledno nisu prihvatili, jer su obojica podrzala smjenu kandidata gradonacelnika, sto se pokazao kao los potez. Ta karta im nije upalila.

Pa nije sad ovo partijanje jedva punoljetnih
unknown99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 11:33   #87
Quote:
ćumez kaže: Pogledaj post
... meni se čini da će kuma milana on i još neki smjestiti iza rešetaka.
bero je rasni krvoločni pitbul.
zagrize i trga !
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 11:41   #88
Zna li netko nekoga jačega u SDPu kojem Bandić nije smjestio "poslić" ?
Poslić uglavnom odradi žena, tast, sestra ili kum.

Čuo sam da je Bandić jako očinski raspoložen po tom pitanju.
Ako mu se svidiš, dobiš posao, ako mu smetaš, i opet dobiješ posao.
A kada zagrzeš mamac, rep ti je u Bandićevoj ladici.
Cijeli SDP je u ladici Bandiću.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 11:53   #89
Jedva čekam objavu da je Rajko Ostojić smjenjen.
Koje će biti obrazloženje.
Znamo što su režimski mediji pisali o njemu prije pola godine, a znamo što je i Milanović pričao o istoj temi.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 12:02   #90
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Vjerojatno sada Milanović grunta na koji način da što prije eliminira centar pobune.

Da li da pokuša preko svojih još malobrojnih i sve slabijih ljudi nešto smjestiti Bernardiću, ili napraviti novi skandal i jednostavno ga pomesti.
Plasiraju se proičice da se Miki planira vratiti u stranku.Ja pročitala.
sestana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 12:03   #91
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Sada nije samo "Dragi Bero", već i "Hrabri Bero"..
daj nekome vlast i vidjet ćeš kakav je zaista.
pa vidjet ćemo...
ćumez is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 12:04   #92
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
Katastrofalno krivi potez Milanovića. Toliko glup da prosto ne mogu shvatiti.
Da ga je pustio na sučeljavanje sa Bandićem na gradskim izborima, Bero bi izgubio i to bi bio kraj i smjena.
Ovako ga je on izvukao iz gubitničke kampanje, i od njega napravio heroja malih SDPovaca, sada jačeg nego ikada.

A suština Milanovićevog diktatorskog poteza je da nije ništa htio riskirati.
Hahahahaha kaj si zaboravio da se Bandić s nikim ne suočeljava.Mislim sa Josipovićem nije htio.
sestana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 12:19   #93
Quote:
sestana kaže: Pogledaj post
Hahahahaha kaj si zaboravio da se Bandić s nikim ne suočeljava.Mislim sa Josipovićem nije htio.
On se ne sučeljava preko mikrofona.
Ali su portali u vrijeme predsjedničke kampanje objavljivali da Josipović ne živi sa ženom nego ljubavnicom.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 12:57   #94
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Da mi je znati zašto....mogli su glasati i za neki kandelaber na ulici

Doduše OK...nitko od njih nema težinu.
Meni je u stvari žao jer bi mi Bero bio najpoželjnija opcija, ali prazno brate ko stožer HDZ-a nakon proglašenja rezultata 2011
katarina, ovo je bilo još jedno u nizu glasovanja PROTI, a ne ZA.
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 13:17   #95
Dakle, da pokušam rezimirat jer mi ništ nije jasno. Nisam plavuša, al sam glupa ko qu....
Bero je bezbojni Bandićev potrčko koji nema nit karizme, nit pameti, nit je išta radio drugo u životu nego je služio partiji.
U izborima u gradu Zagrebu pomete onu dvojicu pametnih i nadasve predivnih kandidata i to 2/3 većinom.
Nakon toga SDP bojna se kolektivno plače jer je on glup i nesposoban.

Zaključak: Šteta što se Linić nije kandidirao. Onda bi svi bili sretni. Jer SDP je očito samo i jedino u Rijeci pravovjeran. On jedini postoji. Ostalo su sve smetala bez pravog revolucionarnog žara.
__________________
There are three kinds of men: The ones that learn by reading. The few who learn by observation. The rest of them have to pee on the electric fence.-- Will Rogers
I think human consciousness is a tragic misstep in evolution...Rust Cohle
Cicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 13:27   #96
A to je tako, kad ne pobijedi necija opcija, onda treba dok se strasti smire

Bernardic ima svojih nedostataka, i gresaka, no pomesti na izborima 2 ministra nesto jasno pokazuje.
I nije sve svedeno na Ibler vs Praska.
unknown99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 13:36   #97
Quote:
Cicka kaže: Pogledaj post
Dakle, da pokušam rezimirat jer mi ništ nije jasno. Nisam plavuša, al sam glupa ko qu....
Bero je bezbojni Bandićev potrčko koji nema nit karizme, nit pameti, nit je išta radio drugo u životu nego je služio partiji.
U izborima u gradu Zagrebu pomete onu dvojicu pametnih i nadasve predivnih kandidata i to 2/3 većinom.
Nakon toga SDP bojna se kolektivno plače jer je on glup i nesposoban.

Zaključak: Šteta što se Linić nije kandidirao. Onda bi svi bili sretni. Jer SDP je očito samo i jedino u Rijeci pravovjeran. On jedini postoji. Ostalo su sve smetala bez pravog revolucionarnog žara.
Kratko i jasno: Milanović, nema podršku u Hrvatskoj, a izgleda, još i manje u svojoj stranci.
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 13:41   #98
Quote:
unknown99 kaže: Pogledaj post
A to je tako, kad ne pobijedi necija opcija, onda treba dok se strasti smire

Bernardic ima svojih nedostataka, i gresaka, no pomesti na izborima 2 ministra nesto jasno pokazuje.
I nije sve svedeno na Ibler vs Praska.
definitivno pokazuje ono kaj vidi cijela zemlja - dva ministra i ostatak vlade su najpametniji kad su doma na svom kaucu i jedu kokice. to vidi i sama stranka, ma koliko se neki trudili i lomili objasnjavajuci kako nema razdora u sdp (tu mislim na milanovica i ova tri kandidata).
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 13:53   #99
Ova pobijeda Bernardića je svojevrsni fenomen. Rijetko se vidi.

Pazi.
Sa jedne strane u gradskoj podružnici je kandidat "gradski mali", netom prije smjenjen od PREDSJEDNIKA STRANKE I PREMIJERA DRŽAVE.

Sa druge strane su kandidati ne jedan, nego dva AKTUALNA MINISTRA AKTUALNE VLADE.

I podružnica glasovima običnih malih ljudi, sa 62% podrške podrži svog malog i odjebe VLADU, MINISTRE I PREMIJERA.
Ne, nije ni šala ni zajebancija.

To je rezultat glasovanja NAJVEĆE I NAJJAČE PODRUŽNICE STRANKE na vlasti u ovoj zemlji.

Ne pamtim u životu ovako signifikantnog i simptomatičnog glasovanja kao ovog.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 13:55   #100
Quote:
Ber kaže: Pogledaj post
To je rezultat glasovanja NAJVEĆE I NAJJAČE PODRUŽNICE STRANKE na vlasti u ovoj zemlji.

Ne pamtim u životu ovako signifikantnog i simptomatičnog glasovanja kao ovog.
Čekaj, kaj nisi rekao da u SDP-u nema demokratskih izbora?
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.