Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2011., 18:42   #241
Lijepa mi je ta Crouchova Abbey, ali mislim da je obična sponza
Simpa je on i sve, ali nekako sumnjam da bi bila s njim da nije poznati nogometaš...još mu je oprostila i par prevara, on (ovakav) nju (ovakvu) da vara, pa pobogu

A što mi je lijepa i fina Đokovićeva djevojka, krasno neko bićence
http://www.youtube.com/watch?v=0mmbNxiHxlg

I ona ofucana opajdara Bekvalac se nečemu nada pored ovakve cure
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 23:19   #242
Ma nego sta je drugo. Da on nema toliku lovu, vodao bi pored sebe neku smlatu ako bi ga i takva htjela

Jelena je prelijepa djevojka, pravo mi je osvjezenje u moru manekenki, starleta ili cega vec. Pogotovo je gotivim sto cura ima svoj pravac, skoluje se, radi, u medijima je skoro pa i nema. A to za Bekvalac...pametnije bi joj bilo da je drzala vrapca u ruci nego sto je golubove na granama ganjala

Inace, slucajno naletjeh na info da se Fernando Gago ozenio i to teniserkom Giselom Dulko. Nisam imala pojma da su uopste u vezi.

Ovu sliku stvarno moram ovdje postaviti
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 00:52   #243
..ma meni se Abbey ne cini kao obicna sponzorusa..jer sam gledala neke intervjue i emisiju koju vodi..i potpuno je normalna..
al s druge strane jakoo ali bas jakoo malo cura danas nisu sponze..
i sto je najgore one koje najvise tako izgledaju kao te manekenkice koje su s nogometasima i nisu sponzoruse..

ali ekipa da vas pitam..jedna mini anketica..
koja vam je lijepsa i simpaticnija..onako na prvi pogled..

sara carbonero







ili Eva Gonzalez





__________________
"When everything is over, when the worst has happened, there's still one thing left in Pandora's Box: HOPE.."//TVD Chicks - Bookworms..XD
Ri_306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 13:30   #244
Eva, bez ikakve dileme

Tu Carbonaru ne mogu očima vidit i uopće mi nije toliko lijepa (ima mi nešto grezo i muškobanjasto u faci ), a da ne govorim tek u usporedbi s Evom koja je...nemam riječi koliko mi je ta cura savršeno i prirodno lijepa , ljepša i od Casillasa
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 19:14   #245
Pukla ljubav Shakire i Piquea?
http://www.24sata.hr/show/shakira-os...evojkom-237492
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 01:31   #246
Jao, pa zasto je ova tema zamrla ???? Zar vise nitko ne prati traceve sa sportskih terena...dakle, surfam bespucima interneta i divim se vjecnoj ljepoti Eve Gonzalez i dodjem na temu gdje joj se divim

Nego tracevi...slabije pratim zuti tisak u posljednje vrijeme i nista vise ne znam, osim da je Rooney dobio 3.dijete i da sad imaju inicijale KKK
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:28.