Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2016., 19:44   #10041
Mass incarceration in America, explained in 22 maps and charts

U Jameriki više zatvorenika u postocima nego u Kini, Iranu, Sjevernoj Koreji...e sad, netko zlonamjeran bi mogao pitati kakvo je to savršeno kapitalističko i demokratsko društvo u koje cijeli svijet ima ambiciju emigrirati kada generira regrutira toliko kriminalaca...ili svi ti kriminalci baš i nisu kriminalci...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Old 13.03.2016., 19:08   #10042
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Mass incarceration in America, explained in 22 maps and charts

U Jameriki više zatvorenika u postocima nego u Kini, Iranu, Sjevernoj Koreji...e sad, netko zlonamjeran bi mogao pitati kakvo je to savršeno kapitalističko i demokratsko društvo u koje cijeli svijet ima ambiciju emigrirati kada generira regrutira toliko kriminalaca...ili svi ti kriminalci baš i nisu kriminalci...
Bitno je da odu u privatne zatvore, jer i to pospješuje demokratsku ekonomiju. :klap:
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is offline  
Old 13.03.2016., 20:31   #10043
pa koliko se vidi iz prilozenih socijalistickih udjbenika.....broj opada, kao i broj mladih,kao i kriminal uopce ...u cemu je problem ????
sad kad se dekriminilizira marihuana (jedna od 3 najgore droge moguce ) biti ce i puno manje, jer bilo je drzava mislim Kansas gdje kad bi te ulovili sa 10 biljaka(manje vise vlastita proizvodnja ....)dobio bi mandatory 20 godina ili vise....sto je nerazumno ali jebiga , preselči se i sadi negdje drugdje....ignorance of the law is not exuse


vi bi htjeli vise kriminala socijalisticka braco ?
indra2 is offline  
Old 13.03.2016., 20:39   #10044
Tema je došla do tehničkog limita.

Nastavak ovdje:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=930937
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.