Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2017., 15:16   #41
Ma otisla sam kod opceg gyna zicati bolovanje barem. Pa mi je dao bolovanje ali i uputnicu za bolnicu. Neckala sam se jer realno nemaju mi kaj prevec raditi osim gledat jel trbuh raste ili ne.

I mozda bi bilo bolje da sam ostala doma. Nisu bas bili sretni s mojim pojavljivanjem jer prakticki svaka zena udje u hiperstimulaciju, nisam trebala ici opcem gynu jer oni nis ne znaju o ivf pa bezveze salju u bolnice...al ok kao primit ce me. I sad me eto cubim tu mjerim sve kaj ulazi i izlazi iz mene i brojim koliko puta ce se otresti na mene. Nakon treceg puta bum trazila da me otpuste na zahtjev jer mi se neda trpiti njihovo podbacivanje i okretanje ocima.
Al ajd bar cu dobiti krvnu sliku i malo bolovanja dok se malo ne ispusem.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 16:57   #42
Zao mi je sto u klinici imas takav tretman. Vrlo neprofesionalno sa njihove strane.
A u kojoj si bolnici?
U svakom slucaju zelim ti sto brzi oporavak.
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 15:28   #43
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
Ma otisla sam kod opceg gyna zicati bolovanje barem. Pa mi je dao bolovanje ali i uputnicu za bolnicu. Neckala sam se jer realno nemaju mi kaj prevec raditi osim gledat jel trbuh raste ili ne.

I mozda bi bilo bolje da sam ostala doma. Nisu bas bili sretni s mojim pojavljivanjem jer prakticki svaka zena udje u hiperstimulaciju, nisam trebala ici opcem gynu jer oni nis ne znaju o ivf pa bezveze salju u bolnice...al ok kao primit ce me. I sad me eto cubim tu mjerim sve kaj ulazi i izlazi iz mene i brojim koliko puta ce se otresti na mene. Nakon treceg puta bum trazila da me otpuste na zahtjev jer mi se neda trpiti njihovo podbacivanje i okretanje ocima.
Al ajd bar cu dobiti krvnu sliku i malo bolovanja dok se malo ne ispusem.
kako si? Jel prošlo bar malo?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.