Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2017., 13:58   #7681
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Ovisi od kud si... Mi smo salu kaparili godinu i 3 mjeseca ranije i vec tad nam je bila zauzeta sala za vikend koji smo si mi zamislili, tako da smo morali uzeti petak umjesto subote.
Mi smo bili iste datume ali meni su bend i fotografi diktirali datum... sala je bila slobodna a bend i fotografi su bili slobodni samo petak što je nakraju ispala puno bolja opcija
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 08:26   #7682
Quote:
medolinaxx kaže: Pogledaj post
bok svima, evo jedne nove u pripremama. Dakle dragi i ja smo se napokon zaručili i sad razmišljamo o vjenčanju. uglavnom znamo da bi sve to bilo za 2 godine i imamo i neki datum u glavi. kada bi bilo ok da rezerviramo salu, a da ne misle da smo poludili. Jer nekako mi se 2 godine ranije čini previše
Ja sam rez dvije godine prije jer smo htjele točno određeni datum i mjesto. Sad ćemo i fotografa i bend kroz par mjeseci (god i pol prije). Sve ostalo, pozivnice, pokloni, cvijeće, šminka, frizura, vjenčanica i slično ću rješavati pola godine prije i do tad sam mirna. Uz to, mi kupujemo stan pa mi se zbilja neda uz proces kupnje stana, odvjetnika, banaka pa uređivanja stana još npr. slušati bendove i slati upite za bilo što. Ali kažem, nama je malo specifična situacija jer nam nijedan drugi datum i mjesto nisu dolazili u obzir plus sve ovo što nas sada čeka.

Ako ti je svejedno za datum, mjesto ti ne igra baš veliku ulogu nego imaš par sala u vidu i dolazi ti opcija petak bez problema možeš to godinu prije. Kolegica je čak 7 mj prije
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 08:27   #7683
Quote:
medolinaxx kaže: Pogledaj post
bok svima, evo jedne nove u pripremama. Dakle dragi i ja smo se napokon zaručili i sad razmišljamo o vjenčanju. uglavnom znamo da bi sve to bilo za 2 godine i imamo i neki datum u glavi. kada bi bilo ok da rezerviramo salu, a da ne misle da smo poludili. Jer nekako mi se 2 godine ranije čini previše
Mi smo rez dvije godine prije jer smo htjeli točno određeni datum i mjesto. Sad ćemo i fotografa i bend kroz par mjeseci (god i pol prije). Sve ostalo, pozivnice, pokloni, cvijeće, šminka, frizura, vjenčanica i slično ću rješavati pola godine prije i do tad sam mirna. Uz to, mi kupujemo stan kroz par mjeseci pa mi se zbilja neda uz proces kupnje stana, odvjetnika, banaka pa uređivanja stana još npr. slušati bendove i slati upite za bilo što. Ali kažem, nama je malo specifična situacija jer nam nijedan drugi datum i mjesto nisu dolazili u obzir plus sve ovo što nas sada čeka.

Ako ti je svejedno za datum, mjesto ti ne igra baš veliku ulogu nego imaš par sala u vidu i dolazi ti opcija petak bez problema možeš to godinu prije. Kolegica je organizirala sve (samo) 7 mj prije i sve je imala na vrhunskom niovu ali je bio petak Ali bend, sala i fotograf u top 3 koji se uvijek spominju. I da, imaj na umu da cijene svega rastu pa ono. Nekad ako si za nešto siguran nije loše kapariti već sada i vezati se ugovorom na ove uvjete
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 01:07   #7684
Jel ima neko nekakvo iskustvo s pušenjen u Kristalu?
Naime zaručnica i ja imamo svatove tamo idući mjesec i poprilično smo sigurno da smo u dvoje svatova tamo pušili.
Zanima me ako je netko bio tamo ili vjenčao se kad se moglo pušiti kako ste to dogovorili s njima?
Critt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 15:10   #7685
Pozdrav svima!

Ova tema nam je pomogla naci pocetak u cijeloj organizaciji.
Stoga nas jos zanimaju cure Maja i Jelena Artis ...

Jeste li bili zadovoljni s njima? I zanima nas okvirna cijena, da znamo planirati hvala!
lady_fiona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 15:59   #7686
Ja sam prezadovoljna fotkama! Meni je uvjet za fotografe bio da su nenametljivi i da hvataju trenutke, znaci spontane i prirodne fotke... Cure iz Artisa su prekrasne, toliko drage, strpljive i simpaticne. Mi smo uzeli samo fotke, bez videa (one video ni ne rade, ali ti preporuce decke s kojima cesto rade), cijena je 7.700kn i po meni vrijede svih novaca. Placate ih tek po isporuci svih materijala.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 09:30   #7687
Zna li netko nekoga tko svira/pjeva na crkvenim vjenčanjima na području Osijeka? Tražim ili sastav ili dvoje, ili jednog za pjevanje te nekoga tko svira gitaru, violinu ili flautu. Bilo kakva informacija bi mi bila više nego korisna.
Kyax is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 09:45   #7688
Quote:
Kyax kaže: Pogledaj post
Zna li netko nekoga tko svira/pjeva na crkvenim vjenčanjima na području Osijeka? Tražim ili sastav ili dvoje, ili jednog za pjevanje te nekoga tko svira gitaru, violinu ili flautu. Bilo kakva informacija bi mi bila više nego korisna.


Vidi s ekipom iz Duhosa. Kod poznanice su svirali i pjevali


Sent from my iPhone using Tapatalk
CroRipke is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 22:24   #7689
Quote:
Critt kaže: Pogledaj post
Jel ima neko nekakvo iskustvo s pušenjen u Kristalu?
Naime zaručnica i ja imamo svatove tamo idući mjesec i poprilično smo sigurno da smo u dvoje svatova tamo pušili.
Zanima me ako je netko bio tamo ili vjenčao se kad se moglo pušiti kako ste to dogovorili s njima?
Prije dvije godine imali smo svatove u Kristalu, a prošle smo godine bili ondje u dvojim svatovima i pušenje je bilo dozvoljeno ispred ulaza u samu svečanu salu, gdje su bili postavljeni i oni visoki "barski" stolovi. Ukoliko se dobro sjećam, Luka nam je prilikom dogovora rekao kako ni pod kojim uvjetima pušenje u samoj dvorani nije dozvoljeno.
Xattillda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 16:33   #7690
Quote:
crven kaže: Pogledaj post
pozdrav svim buducim mladenkama..
kako mi je ova stranica jako puno pomogla da podjelim dojmove sa naseg dana mozda nekom i pomognu..
sminka i frizura vincent studio,svaciceva ulica..frizura sa raspustenom kosom loknice nisu se jos raspale znaci izdrzale su i danasnje slikanje..sminka nije se pomakla cijelu vece..savrsena..fotograf dijamant studio nisu previse poznati ali slikanje jucer od 11 prijepodne i danas nastavak nakon rucka skroz do 6 popodne..znaci decki su slikali kako god zelimo svaka cast na strpljenju i izboru lokacij i pokusajima da nas opuste pred fotoaparatom..sala classic izbor nije mogao biti bolji bar ne za nas..catering kuci takodjer njihov jako ljubazno osoblje i gazda koji je sve i kod kuce i u sali dolazio osobno provjeravat rucak dan posje naravno isto kod njih..imali smo i mala iznenadjenja za goste poslje mise smo pustali golubove, popis gostiju je bio u ledenoj skulpturi, i imali smo vatromet prije darivanja..a cijena je nakraju bila skroz privatljiva cak puno manja nego sto mi ljudi znaju reci da je njima..ali eto ulovili smo jako puno popusta..sretno jos jednom i nadam se da ce nekome pomoci
Znaci dijamant studio iz vukovara je najgori foto studio! Meni su slikali, trazili smo da ih budu trojica i za to naravno vise platili, al reko nema veze bitbo da sve poslikaju! Kad smo nakon 6 mj (iako u ugovoru pise 90-120 dana) dobili slike... nije mi bilo dobro! Nemam sliku kako kitim rodjenu sestru, nema slika kad me bratic izvodi iz kuce, 1 slika na usb di malac nosi prstenje u crkvi, video snimak na jednom djelu su zeznuli i izgleda kao da je sniman vga kamerom... znaci uzas uzas!!! U albumu slike... bolje da i ne spominjem! Vjencani album a oni u njega stavljali slike na kojima ja kao mladenka zmirim??? A na usb ima takva ista slika gdje normalno izgledam! Kao da su namjerno to tako radili.... nemojte ih ni slucajno uzimat!!!! Preskupi su, a uslugu polovicno odrade. Znaci moje najblize nije mogao zapamtit pa da nas malo poslika! Tj slikao je al mi te slike nije dao, valjd mu je falilo mjesta na kartici pa je brisao!! Uzas uzas pozalit cete ako ih uzmete.
Samo da kazem da nismo dobili ni ispriku ni nista od njih! Unistili nam uspomenu na nas dan i naravno da cemo ih sad tuziti jer za 6700 kn ja nemam slike ispred kuce, nemam sliku na kojoj rodjenu sestru kitim!!!!!! Sramota!! Bolje da sam uzela neki najjeftiniji studio i onda me ne bi iznenadile ovakve slike i snimak! Album si sama moram raditi novi jer je ovaj njihov koji predstavljaju kao "weddingbook" nije weddingbook neko obican album u koji se lijepe slike.
Na fejsu su nas blokirali da ne mozemo nikome rec sta su napravili i kako rade! Od 3000 slika mi smo dobili 886 i medju tim slikama ima jedno 30 slika masni od tila, to im se valjd vise svidjelo nego slika gdje ja kitim svoju sestru koja ima downov sindrom! Eto sta reci za takve ljude??
Mirtaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 10:02   #7691
Zasto ste im platili? Ako ste potpisali ugovor i u njemu sve jasno stoji, ja im ne bih samo tako sve platila, ocito je da nisu ispostovali ugovoreno.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 10:06   #7692
Quote:
Critt kaže: Pogledaj post
Jel ima neko nekakvo iskustvo s pušenjen u Kristalu?
Naime zaručnica i ja imamo svatove tamo idući mjesec i poprilično smo sigurno da smo u dvoje svatova tamo pušili.
Zanima me ako je netko bio tamo ili vjenčao se kad se moglo pušiti kako ste to dogovorili s njima?
Ja sam poprilično sigurna da nema pušenja u Kristalu. Ja sam bila u toj sali četiri puta i u svi svatovima je vani bilo pola svatova. On je vani to tako lijepo uredio da čovjek više ni ne poželi ući unutra kad izađe van. Još kada se skupi vani dobra ekipa, pa krene red cuge, red cigare, red smijeha, a iznutra čuješ savršeno glazbu.
Čula sam da se u jednim svatovima moglo pušiti, nakon što je mladenkin otac poludio i rekao da on snosi sve troškove ukoliko dođe do nekog problema.
Kolegica i ja smo u jedima zapalile u 05.00 sati ujutro i konobar je trčećim korakom došao do nas sa tanjurićem u ruci i rekao ugasite brzo i idite van.
Meni je to kod njih jako negativna strana.
Ostalo je sve super.
martoska is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 10:11   #7693
Quote:
Kyax kaže: Pogledaj post
Zna li netko nekoga tko svira/pjeva na crkvenim vjenčanjima na području Osijeka? Tražim ili sastav ili dvoje, ili jednog za pjevanje te nekoga tko svira gitaru, violinu ili flautu. Bilo kakva informacija bi mi bila više nego korisna.
Ženska klapa Allegre Osijek!
Njih je 10 cura. Ispunjavaju svaku želju mladenaca, izgledaju divno jer budu isto obučene, a zvuče kao slavuji i sasvim drugačije nego drugi, onak klapski! Imaš stranicu njihovu na Facebooku, pa si pogledaj.
martoska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 21:00   #7694
Iskoristite popust na vjenčanja u 2017-oj -> https://goo.gl/MGrT6g
ime_pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 16:32   #7695
Quote:
redbutterfly kaže: Pogledaj post
za šminku ti više nego toplo preporučam Adu Ivezić, Anexia Makeup.. pod oba imena ju možeš pronaći na facebook-u. Iznimno topla i ugodna, opuštena osoba koja odlično radi! A i cijena je prihvatljiva.
kolika je otprilike cijena, ako možete reći?

jel ima svoj studio ili dolazi kući? hvala!
malamaca24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 16:35   #7696
pozivnice i reveri Slavonski Brod

jel ima netko preporuku za pozivnice i revere u Slavonskom Brodu?
malamaca24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 08:18   #7697
Foto album 13x18

Pozdrav svima,

Razvili smo slike dim 13x18 cm sa naseg vijencanja u DM-u. U Osijeku bas i nema izbora za foto albume na umetanje slika te dimenzije (ne lijepljenje).

Znate li mozda gdje ih ima za kupit ili narucit na internetu ?

Hvala
KreativnANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:27   #7698
Quote:
malamaca24 kaže: Pogledaj post
jel ima netko preporuku za pozivnice i revere u Slavonskom Brodu?

ja sam pozivnice narucila sa stranice Megatrend, oni su inace iz Brckog, povoljni su a i izbor im je sasvim ok

revere sam radila u salonu vjencanica lilly marlene (tamo sam i vjencanicu uzela ), ako smijem ubaciti i sliku... ako se ne varam 1,30 kn po komadu ali nemoj me drzat za rijec nisam bas vise sigurna

__________________
I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.
lilli7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 19:48   #7699
Quote:
KreativnANA kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Razvili smo slike dim 13x18 cm sa naseg vijencanja u DM-u. U Osijeku bas i nema izbora za foto albume na umetanje slika te dimenzije (ne lijepljenje).

Znate li mozda gdje ih ima za kupit ili narucit na internetu ?

Hvala
Ima u mulleru stvarno velik i dobar izbor foto albuma tako da tamo si pogledajte.
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 14:10   #7700
Quote:
malamaca24 kaže: Pogledaj post
kolika je otprilike cijena, ako možete reći?

jel ima svoj studio ili dolazi kući? hvala!
Valjda ne kasnim jako :P
Cijena je 150 sa trepavicama, mielim 130 bez njih.
Ja sam uvijek isla kod nje kuci
redbutterfly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:55.