Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 19:41   #221
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
A vidi kako je to cool umjesto 'zivim s roditeljima' reci da 'imam cimera starosjedioca'
starosjedioc je macak u ovom slucaju.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 06.10.2017., 20:27   #222
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Pa meni su to totalne gluposti.

I jedan bivši (netko s foruma s kim sam se viđala kraće vrijeme) je imao običaj bacati neke mudre fore i onda cekati hoće li to biti prokomentirano. I to mi je rekao.
Nikad nisam komentirala jer ono... to su bile takve bedastoće da mi se cinilo glupo da uopće ukažem na to da sam skužila da je "pogriješio", rekao nešto "krivo".

Tak da...

Testiraš i onda (možda) ti budeš tak koji ne prođe kod druge osobe. Jbg.
Uistinu možeš izvisiti, kao i kad ne testiraš. Rekao bih da se sumnja u, ili testira, one za koje misliš da nisu za tebe. Zapravo tražiš potvrdu.

I testiram samo jedno - kakva je u svađi. Smatram da ako se dvoje zna svađati da može preživjeti sve prepreke. Složnost puno znači..

Ostalo se sve može dogovoriti...

Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Pusti te usporedbe.
Meni ne bi životinja spavala na krevetu (dok sam u stanu) iz jednog razloga, a to je da zadržim alfa poziciju. :ka va:


Ne kužiš. Taj frajer je testirao kako će se njih dvoje slagati kod odgoja djeteta, očito mu se sviđala, ali ona je pokazala da nije spremna na kompromis.
Moraš joj naći tipa koji je spreman podilaziti za svaku sitnicu. : D

Mogu se kladiti da je mačka prela u trenutcima njihovog ljubavnog zanosa.
Nemam iskustva s mačkama ali psi znaju "mrmljati" kod jebačine.
Dobra opcija kad je fraer brzić. :zu bo:


Ima i u tome nešto.

Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Cijelo post potpisujem, al da ne kvoutam sad baš sve .

O ovoj temi (makar je bilo u kontekstu rušenja zidova) sam pričala sa frendicom neki dan.

I ne mogu, kad vidim kakve se pizdarije pišu po forumu, ne pomisliti da ću zauvijek ostati sama ukoliko ne počnem:
- kalkulirati
- igrati toplo-hladne igrice
- uvesti koji test (možda i pismeni, sa jednim esejskim pitanjem)
- glumiti barem prvih 6 mjeseci da nisam ono što jesam i da jesam ono što nisam
- varati i smatrati varanje normalnim

I lagati.
Po mogućnosti puno i u vezi svega.
Na žalost je tako. Osobno već dugo nikome ne vjerujem.


Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Pa nikada nisam ni spominjao manipulaciju niti da to radim, zašto bi? Test je možda zvučao kao gruba riječ i vidim da su svi pomislili na ne znam ni ja što ali kako da to drugačije nazovem??
Uostalom kao da je bitno bilo govno ili se pas posrao.
Ma svi testiraju, sasvim logično je to raditi, samo netko testira kreirajuci situacije, a netko razgovara o temama od interesa. Kod drugog i pristojnijeg dijela je problem povjerenje. Kako znati da ti ne mulja? A kad saznaš da ti je muljala možete već biti u braku s dvoje djece.
mužjak is offline  
Old 06.10.2017., 21:13   #223
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne seri.

I repeat, ne seri.

Jebote, šta si i ti počeo na forumu muljati?
Odlučim niš više ne pisati i onda me vučeš za jezik.
Kaj hoćeš ti? Kaj bi muljal. Kaj je bilo je bilo! Idemo dalje. Normalno da nije lako krenuti dalje. ALi ide se. Zamalo buš ti još koji put završila s nekim u Domu!
Joshua is offline  
Old 06.10.2017., 21:13   #224
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Osim ako nemas jako plašljivu macku koja ima neki ptsp. Nisu sve macke iste :mu dri:

Kad smo decko i ja kretali, njegova macka nije htjela biti ni u istoj sobi sa mnom. Cim bi me vidjela... crta, bjezi!
Pa onda postupno navikavanje, tek nakon nekog vremena je pocela dolaziti u sobu kad sam tamo, pa onda prvo k njemu, pa sam ju mogla podragati mrvicu po glavi, pa je tek onda pocela dolaziti i leci na krevet, ali bez da ju se dira, pa onda se malo primirila i dopustila da ju se pogladi, i to je trajalo skoro godinu dana, a danas jedva ceka da se sjednem na krevet da se ona moze uvaliti u krilo.

A inace me zivotinje vole :ne zn a:
Konkurencija si. Mačke su užasno posesivne i svojeglave i treba im vremena da prihvate novost u životu.

Volio bih da me životinje ne vole, previše mi to otežava kad se moram sa svakom mačkom ili psom, pa čak i papigom prvo izmaziti. Otežava mi jer nakon toga moram prati ruke zbog alergije. Zečevi me jedino ne gnjave. Oni su zakon.


Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Mačka je problem:m ad:

Te životinje su toliko sebične i licemjerne da ti nikad neće dopustiti muškarca u krevetu. Na tvom mjestu ja bih se prvo riješila mačketine i nabavila pesonju
Pesonje su divni detektori bullshita...vjeruj mi:t op:
Nije ni daleko od istine.

Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Najveća razlika između vlasnika pasa i vlasnika mačaka je u tome što vlasnici mačaka nemaju ama baš ništa protiv pasa, dok vlasnici pasa (i zagriženi ljubitelji života ) vrlo rado bubnu glupost poput "ili ja ili mačka".

Da mi netko tak pristupi nabavila bi mačku makar ju u tom trenutku i ne imala.
Vidiš, nisam to primijetio. Mozda zato sto se druzim i okružen sam ljudima koji vole sve zivotinje.
Najdraži su mi jezevi kad dodji u nocni posjet na terasu.

Voljeti samo jednu vrstu zivotinje znaci da ne volis zivotinje.
mužjak is offline  
Old 06.10.2017., 21:55   #225
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kaj hoćeš ti? Kaj bi muljal. Kaj je bilo je bilo! Idemo dalje. Normalno da nije lako krenuti dalje. ALi ide se. Zamalo buš ti još koji put završila s nekim u Domu!
Ma ja uvijek krenem dalje. Dosadi brate više.

Kakvom Domu? Božemeprosti, ne smijem reć prve asocijacije, budem dobila karton.
ex anais is offline  
Old 06.10.2017., 22:23   #226
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Mačka je problem

Te životinje su toliko sebične i licemjerne da ti nikad neće dopustiti muškarca u krevetu. Na tvom mjestu ja bih se prvo riješila mačketine i nabavila pesonju
Pesonje su divni detektori bullshita...vjeruj mi
Da
I psa uvek mozes izvesti u setnju, otici sa njim bilo gde I imati dobro drustvo. Uz to, zenskice sa psom na povocu uvek deliju otmeno I sexi. A gde ces sa mackom? Pas oseti kada je tebi potreban I dodje da te utesi a macka dodje onda kada si ti njoj potreban.

Da ne pricam kako su pravi izvor pozitivne energije a negativnu naprosto apsorbuju I da, osete potencijalnog zlotvora na kilometar.
Ja bih imala copor da imam uslova, ovako imam samo jednog.
MiSterium is offline  
Old 06.10.2017., 22:36   #227
Počinjem i ja s godinama uviđati prednosti pseće bezuvjetne ljubavi.
Mačke su hladne mazne kurve koje ti daju toplo-hladni tretman. Moj mačak je najmazniji na svijetu i onda me iz čista mira opandrči po nosu ili skoči mi na glavu. Doduše, on ima dosta psećeg, prati me u wc, nikad me ne ignorira skoro. Nekad mi to ide i na živce, pogotovo kad dođeš s posla i hoćeš malo mira, pogotovo ljeti, a krznetina se nasadi ti na rame, glavu, mazi se, prede.
Ali ja sam po prirodi toplo-hladna živina, trebam svoj prostor, a opet, privlače me (nažalost) i takvi tipovi. Mislim da je poveznica voljenja mačaka i tipova koji te zajebavaju u zdrav mozak vrlo velika.

Nabavit ću ja psa.
ex anais is offline  
Old 06.10.2017., 22:53   #228
Moguce.
E onda mozda trebas promeniti tu poveznicu, nabavi ti onda neku veliku, plodnu psinu, mozda po feng shuiju ostvari neku simboliku.

Ja volim I macke ali ne leze mi tako kao pas.

Ali kad razmisljam makar simbolicno, ima nesto u tome, macka te vuce I zatvara u kucu, a pas te vuce I tera napolje.
MiSterium is offline  
Old 06.10.2017., 22:56   #229
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Moguce.
E onda mozda trebas promeniti tu poveznicu, nabavi ti onda neku veliku, plodnu psinu, mozda po feng shuiju ostvari neku simboliku.

Ja volim I macke ali ne leze mi tako kao pas.

Ali kad razmisljam makar simbolicno, ima nesto u tome, macka te vuce I zatvara u kucu, a pas te vuce I tera napolje.
Ja sam introvert. San mi je bio imati mačku koja mi leži u krilu dok čitam. Dobila sam hiperaktivno čudovište.

Moram nešto promijeniti. Dosadi isti obrazac. Igra mačke i miša i sl. pizdarije. Mačke su jednostavno kronično not into you. Ne možeš se vezati uz takvu živinu ako si iole zdrav. Meh.
ex anais is offline  
Old 06.10.2017., 22:59   #230
Ma ako si nabaviš psa uz mačku, bit će belaja po kući.
Inače, pasi su okej i za introverte- jer tko kaže da se moraš družiti sa ostalim vlasnicima pasa vani.
Nabaviš psa i šećeš sama po parku oko kuće. Naravno, treba odabrati psa-neke pasmine su mirne, neke živahnije.
Tomislav B is offline  
Old 06.10.2017., 23:00   #231
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Ma ako si nabaviš psa uz mačku, bit će belaja po kući.
Inače, pasi su okej i za introverte- jer tko kaže da se moraš družiti sa ostalim vlasnicima pasa vani.
Nabaviš psa i šećeš sama po parku oko kuće. Naravno, treba odabrati psa-neke pasmine su mirne, neke živahnije.
Istina, ta kombinacija bi me pokopala. A i sigurno ne bih pronašla nekog normalnog psa.
ex anais is offline  
Old 06.10.2017., 23:10   #232
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Da
I psa uvek mozes izvesti u setnju, otici sa njim bilo gde I imati dobro drustvo. Uz to, zenskice sa psom na povocu uvek deliju otmeno I sexi. A gde ces sa mackom? Pas oseti kada je tebi potreban I dodje da te utesi a macka dodje onda kada si ti njoj potreban.

Da ne pricam kako su pravi izvor pozitivne energije a negativnu naprosto apsorbuju I da, osete potencijalnog zlotvora na kilometar.
Ja bih imala copor da imam uslova, ovako imam samo jednog.
Kao fan pasa i macaka, moram primijetiti da ljudi ovdje ili ne znaju sa mackama ili njih macke ne vole ali macke itekako vole i razveseljuju svoje vlasnike.

Jest, doduse, macka nije za cuvara ili security system protiv provalnika.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 06.10.2017., 23:13   #233
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Ma ako si nabaviš psa uz mačku, bit će belaja po kući.
Inače, pasi su okej i za introverte- jer tko kaže da se moraš družiti sa ostalim vlasnicima pasa vani.
Nabaviš psa i šećeš sama po parku oko kuće. Naravno, treba odabrati psa-neke pasmine su mirne, neke živahnije.
Pa ne mora da znaci.
Malo stene navikne na macku i mogu da spavaju zajedno, nije to nista cudno.
A bas psi i jesu super izbor i za introverte , u stvari najbolji jer uvek mozes izaci napolje sa svojim psom a da nikada nisi usamljena i pri tome, ne moras uopste biti u drustvu drugih ljudi.
Mada bi bilo pozeljno
MiSterium is offline  
Old 06.10.2017., 23:13   #234
Ma žensku mačku treba imati! Mene je moja tolko obožavala da je to bila milina. Naravno i psi su mrak ali previše su oni ljubomorni. Mačke boli briga kada im diraš vlasnice. Psi se znaju naljutit!
Joshua is offline  
Old 06.10.2017., 23:16   #235
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Kao fan pasa i macaka, moram primijetiti da ljudi ovdje ili ne znaju sa mackama ili njih macke ne vole ali macke itekako vole i razveseljuju svoje vlasnike.

Jest, doduse, macka nije za cuvara ili security system protiv provalnika.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ja sam fan i jednih i drugih ali ipak radije biram pseto
Nije stvar u razveseljavanju vec sa mackom ne mozes nigde, osim ako nisi neki uber fancy tip sa mackom u setnji parkom na povocu.
MiSterium is offline  
Old 06.10.2017., 23:49   #236
Ma, najbolje kad vlasnice nemaju nista.
Macke se previse linjaju, a I neki psi.
Stvarno mi nije sexy vidit zensku, obuucena u crni kaput ili nesto tamno, a odjeca puna macjih/psecih dlaka.
jamesbond is offline  
Old 06.10.2017., 23:50   #237
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ma, najbolje kad vlasnice nemaju nista.
Macke se previse linjaju, a I neki psi.
Stvarno mi nije sexy vidit zensku, obuucena u crni kaput ili nesto tamno, a odjeca puna macjih/psecih dlaka.
Razočarao si me, Bonde.
ex anais is offline  
Old 06.10.2017., 23:58   #238
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Razočarao si me, Bonde.
Avatar.
MiSterium is offline  
Old 07.10.2017., 00:04   #239
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Avatar.
Nije moja zasluga. Je, lijep je.
ex anais is offline  
Old 07.10.2017., 00:11   #240
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Nije moja zasluga. Je, lijep je.
Ides! Ovaj ti je pun pogodak!
MiSterium is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:59.