Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2017., 12:58   #61
Quote:
Simo Hayha kaže: Pogledaj post
Ma ok, donio sam odluku. Kvazi totalni ignore. Nema smisla se odreči nekog koji ti nije napravio nešto pre loše, iako te uvrijedio.
Malo ti je povredjena sujeta, jer si umislio i hteo nesto cega nema. Ne verujem da je uvreda, ako ona jednostavno ima drugaciji ukus, po pitanju muskaraca. Meni je najbolji prijatelj mog decka, posle raskida sa njim, nekoliko godina kasnije priznao da je zaljubljen u mene. A meni je bilo zao da povredim tu dragu, simpaticnu nulicu, pa sam isto tako izbegavala odgovor, okrenula na salu i slicno. Medjutim, on je nastavio sledecih godina da gaji osecanja prema meni, sto nisam znala, jer zivimo u dve razlicite drzave. Kada me je pre nekog vremena ponovo kontaktirao, sada sam starija i (pametnija?), pa sam mu rekla ono sto sam mu trebala odmah reci: "Vidi ovako, da sam ikada ista htela od tebe, ti bi to odavno vec znao. Ni sada, posle toliko godina se nista nije promenilo. Nemoj da gajis lazne nade." Na zalost, nije bio u stanju da to razume. Ne znam kako bih mu to jasnije rekla. Tako da smatram da nije lose sto si prekinuo kontakt sa njom, cisto da ti sam nadjes svoj mir. Moras progutati i po neki poraz, to ne znaci da te neko vredja, ako odmah ne skoci u vazduh sa zastavicama i balonima u obliku srca.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 22:52   #62
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
@kikica00
Mislio sam prije prestanka kontakta s njegove strane
Bio mi je rodjendan i dosla sam da se vidimo posto nismo iz istog grada, smjestila sam se kod frendice. Nije se javljao, na poruke je odgovarao s dvije rijeci i to nakon 2-3 sata. Sljedeci dan je samo pitao Kako je bilo?, na sto sam ja pitala i zvala jer mi nije bilo nista jasno, nikad nisam dobila odgovor.

Prije toga,u zadnje primijetila sam da je hladniji i odsutniji a objasnjenje kad sam ga pitala bilo je, da izmisljam, pricam gluposti i sl.

mislim, sto reci...
__________________
Covjeku da bi bio sretan trebaju tri stvari; nekog da voli, nesto da radi i necemu da se nada. M.S.
kikica00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 23:12   #63
Ah, onda je lakše biti siguran u to što se dogodilo . Našao je drugu, bilo mu ti glupo reći a očito nije imao ni muda samo prekinuti pa je odabrao ovaj način. To što je tebe tako još neko vrijeme držao u vezi koja više ne postoji dok se pitaš što i kako očito mu nije bilo toliko bitno.
Ružno ali dešava se, pogotovo u vezama na daljinu. Obično se strana koja prekida udostoji barem poruku poslati (kao da to nije dovoljno jadno samo po sebi), on nije ni to. Jbg, drugi puta više sreće s izborom momka
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 23:27   #64
Odjebi je. Zavlači te dok se ne pojavi netko bolji ili joj se već sviđa netko pa čeka da vidi šta će biti s njim. Ako je taj odjebe onda ćeš joj ti biti dobar.
Annelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 00:31   #65
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Ah, onda je lakše biti siguran u to što se dogodilo . Našao je drugu, bilo mu ti glupo reći a očito nije imao ni muda samo prekinuti pa je odabrao ovaj način. To što je tebe tako još neko vrijeme držao u vezi koja više ne postoji dok se pitaš što i kako očito mu nije bilo toliko bitno.
Ružno ali dešava se, pogotovo u vezama na daljinu. Obično se strana koja prekida udostoji barem poruku poslati (kao da to nije dovoljno jadno samo po sebi), on nije ni to. Jbg, drugi puta više sreće s izborom momka
Da, na taj scenarij sam i ja pomislila. Al svakako, nemam vise zasto pitat ga za bilo kakva objasnjenja.
__________________
Covjeku da bi bio sretan trebaju tri stvari; nekog da voli, nesto da radi i necemu da se nada. M.S.
kikica00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 08:51   #66
Quote:
kikica00 kaže: Pogledaj post
Da, na taj scenarij sam i ja pomislila. Al svakako, nemam vise zasto pitat ga za bilo kakva objasnjenja.
Kikice, srećice, nemaš više ni što razmišljati o tome. Gotovo je. Lik se pokazao takav kakav se pokazao. Njegovo pravo. Tvoje pravo je da ti zbog toga misliš je on seronja (nadam se da to misliš). Move on.
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:17.