Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2009., 20:32   #1001
e ovako...

ja sam se obrezao prije 3 godine i mogu reći da se nije ništa promijenilo što se tiče osjeta i spolnog užitka..bar kod mene
sisinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 10:27   #1002
Quote:
SSDM kaže: Pogledaj post
Osim tih par milimetara koji se odsjeku, na penisu ima jos mnog mnogo koze koja ucestvuje u penetraciji......pa ne govorimo o kastriranju ljudi moji....

Čega par milimetara?! mene kad su sunetili ostalo toliko kože da se mogao napraviti kožni kaput (iz jednog filma btw)
Iskreno ne vidim problema, svakom svoje, samo mi je zanimljivije kako neki muškarci bolje znaju od ovih koji su tek kasnije odstranili kožicu ili žena, odsad mi obrezani od djetinstva i neobrezani nebi više smjeli davati komentare jer je očito da nismo objektivni , nek presude žene, i ovi štu su uklonili kožicu nakon 20+, i eventualno oni muškarci koji igraju za drugi tim (i probali su oboje)
__________________
UPOZORENJE: Lični stavovi mog alter-ega Bashy-a i njegovo shvatanje svijeta ne izražavaju uvijek moje osobno mišljenje, postoji čak mogučnost da su totalno različiti
bashy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 10:33   #1003
Obrezani zu zakon . Mi krscani koji pak nemamo taj obicaj sakacenja penisa poput pripadnika zidovske ili muslimanske vjere, ocito puno propustamo.

Ma molim vas, stvarno ima tu infatilnih izjava i prodavanja magle.
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 14:47   #1004
Ja sam cuo svaku zensku koja je probala obrezanog da joj je puuuno bolji nego neobrezani u svakom smislu
maple leaf rag is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 15:22   #1005
Quote:
maple leaf rag kaže: Pogledaj post
Ja sam cuo svaku zensku koja je probala obrezanog da joj je puuuno bolji nego neobrezani u svakom smislu
to spada pod urbane legende ja bih rekao
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 18:43   #1006
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
to spada pod urbane legende ja bih rekao
I ja bi volo da je to samo urbana legenda ali...
maple leaf rag is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 15:23   #1007
Quote:
SSDM kaže: Pogledaj post
Daj mi jedan dobar i valjan razlog zasto bih to uradila?

Ljudi vade krajnike preventive radi. U zadnje vrijeme se vodi i polemika oko toga kako bi i slijepo crijevo trebalo otfikariti odmah po rodjenju da nam ne bi smetalo...ne kontam sta je drugacije sa tom kozicom??? Mislim da je ipak u pitanju negiranje zbog religijskih ubjedjenja....ali i u starom zavjetu sam nasla jedan pasos u kojem se nalaze muskarcima da se obrezuju, ako mi ne bude mrsko sutra cu ga citirati.
ako je tebi glavni argument ljepota penisa nakon obrezivanja onda je i vise nego dovoljan razlog otkaceni izgled tvoje obrezane pipice
mislim, jel vidis, tebi je to lijepo, meni je lijepa tvoja ak je obrezana. jel to posteno za prvu ruku?
ajmo dalje. NIKAD se krajnici ne vade preventivno nego samo ako postoje ucestale upale grla i sinusa (uzima se vise od 5x godisnje). i noga se reze ako je gangrena u pitanju i slicne stvari ali NIKAD se ne rezu ZDRAVI i NORMALNO RAZVIJENI ORgANI ili dijelovi tijela osim u primitivnim drustvima iz primitivnih razloga. religija je pak druga krajnost civilizacije i makar nisam vjernik, ne zelim raspravljati na toj razini iz postovanja ljudi koji vjeruju...(vjerujem i ja al mi ne treba posrednik za boga kao kod "pravih" vjernika)
dakle-i psima se zabranjuje kupiranje usiju i repa a ti tu zagovaras REZANJE tj sakacenje ljudi radi toga da tebi budu ljepsi? ponavljam, ajmo tebe izrezati i osakatiti da ti nama budes ljepsa pa se nisi slozila s tim... zasto?

medicinski indicirane situacije podrzavam. nikako ali nikako ne sakatiti djecu bez potrebe!!!
Or7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 17:14   #1008
Quote:
Or7 kaže: Pogledaj post
ako je tebi glavni argument ljepota penisa nakon obrezivanja onda je i vise nego dovoljan razlog otkaceni izgled tvoje obrezane pipice
mislim, jel vidis, tebi je to lijepo, meni je lijepa tvoja ak je obrezana. jel to posteno za prvu ruku?
ajmo dalje. NIKAD se krajnici ne vade preventivno nego samo ako postoje ucestale upale grla i sinusa (uzima se vise od 5x godisnje). i noga se reze ako je gangrena u pitanju i slicne stvari ali NIKAD se ne rezu ZDRAVI i NORMALNO RAZVIJENI ORgANI ili dijelovi tijela osim u primitivnim drustvima iz primitivnih razloga. religija je pak druga krajnost civilizacije i makar nisam vjernik, ne zelim raspravljati na toj razini iz postovanja ljudi koji vjeruju...(vjerujem i ja al mi ne treba posrednik za boga kao kod "pravih" vjernika)
dakle-i psima se zabranjuje kupiranje usiju i repa a ti tu zagovaras REZANJE tj sakacenje ljudi radi toga da tebi budu ljepsi? ponavljam, ajmo tebe izrezati i osakatiti da ti nama budes ljepsa pa se nisi slozila s tim... zasto?

medicinski indicirane situacije podrzavam. nikako ali nikako ne sakatiti djecu bez potrebe!!!
Nije to "sakacenje" u doslovnom smislu rijeci. O sakacenju mogu pricati male djevojcice kojima rezu klitorise, ok?
Neki se upravo PREVENTIVNO obrezuju da bi smanjili mogucnost infekcija i sl. Gledaj, dugo sam bila u vezi s obrezanim i pricali smo dosta o tome. Stoga, ako ne poznajes temu dovoljno, radije nemoj ovako kategoricki nastupati.
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 21:47   #1009
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Nije to "sakacenje" u doslovnom smislu rijeci. O sakacenju mogu pricati male djevojcice kojima rezu klitorise, ok?
Neki se upravo PREVENTIVNO obrezuju da bi smanjili mogucnost infekcija i sl. Gledaj, dugo sam bila u vezi s obrezanim i pricali smo dosta o tome. Stoga, ako ne poznajes temu dovoljno, radije nemoj ovako kategoricki nastupati.
nema preventive u kirurgiji. ljecnicki je cilj sto manje invanzivnim metodama izbjeci, prevenirati ili izljeciti. tom logikom bi mogli male i velike stidne usne na djevojkama rezat jer se i tu nakupi dosta sranja jel tako? inace, u 19st ti je u americi pocela kampanja masovnog obrezivanja u svrhu smanjivanja mastrubacije... opet lazni moral, crkva i slicne stvari...
to kaj ti je tip prodaval sprehe
PREVENCIJA!! kakva jebena prevencija? ljudi perite se i zivite u skladu s prirodom a ne u skladu sa zatucanim razmisljanjima doktora iz 19og stoljeca.
muslici i zidovi su pak druga prica...dobro da nisam medju njima
Or7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 22:23   #1010
Quote:
Or7 kaže: Pogledaj post
nema preventive u kirurgiji. ljecnicki je cilj sto manje invanzivnim metodama izbjeci, prevenirati ili izljeciti. tom logikom bi mogli male i velike stidne usne na djevojkama rezat jer se i tu nakupi dosta sranja jel tako? inace, u 19st ti je u americi pocela kampanja masovnog obrezivanja u svrhu smanjivanja mastrubacije... opet lazni moral, crkva i slicne stvari...
to kaj ti je tip prodaval sprehe
PREVENCIJA!! kakva jebena prevencija? ljudi perite se i zivite u skladu s prirodom a ne u skladu sa zatucanim razmisljanjima doktora iz 19og stoljeca.
muslici i zidovi su pak druga prica...dobro da nisam medju njima
o sunce ti, jel si ikada možda čuo što je fimoza? Jel ti možeš zamisliti da ti se kurac digne, a koža puca zbog stanjenja? Jel tebi jasno da to toliko boli da možeš u nesvjest past?
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 12:57   #1011
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
o sunce ti, jel si ikada možda čuo što je fimoza? Jel ti možeš zamisliti da ti se kurac digne, a koža puca zbog stanjenja? Jel tebi jasno da to toliko boli da možeš u nesvjest past?
ako i kada do toga dode, onda se rijesi... ne vidim cemu 'preventivno' TO sredjivati?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 13:57   #1012
Ne kužim ja to stajalište bolje spriječiti nego liječiti zbog nekakvih firmoza za koji prosječni neobrezani muškarac nikad čuo, zbog higijene (bože dragi naučite se prati, nije to toliko teško) i sličnih stvari.
Onda nadalje, argument žena da bolje izgleda i gadi im se neobrezani - odrastite. Sa obrezanim masturbacija odjednom postaje nekakva znanost sa lubrikantima, posebnim tehnikama, glupostima. Fora da se kao nešto dulje traje u sexu ne vjerujem, ako netko ima iskustva, postoje fore kako dulje trajati, nakaziti dio tijela nije vrijedno toga.

Daj već jednom shvatite da ta kožica postoji s nekakvim vražjim razlogom. Održava glavić vlažnim, štiti ga od odjeće, skriva malo "izlaz", viđao sam i neke druge stvari samo se sad ne mogu sjetiti. Smatram da je kriminalno to raditi dječici koja ne mogu odlučiti hoće li ili neće takav invazivni zahvat na njihovom tijelu. Kad bude imao 15+ godina, onda nek se odluči hoće li izvoditi takvo što ili ne.

Ako postoji neki medicinski razlog ili problem gdje obrezivanje pomaže, naravno, onda se mora napraviti što se mora napraviti.

Ne znam ni sam zašto sam ovo sad sve napisao, vidim da se već vode rasprave na preko 21 stranica (setting od 40 postova po stranici) i samo će se utopiti u more anti-obrezivanja protiv pro-obrezivanja.

Ljudi moji, samo vi svoje kurce režite, napravite usput i trepanaciju, možda i dođete pameti onda. I da, još ću jednom reći, ostavite se djece molim vas, hvala! Umjesto rezanja, podučite ih kako viditi ispravnu higijenu tijela.
xeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 16:15   #1013
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ako i kada do toga dode, onda se rijesi... ne vidim cemu 'preventivno' TO sredjivati?
upravo tako. nekima ovdje treba kurbla ocito
Or7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 16:20   #1014
samo jedna opaska na ovo sve
do sada se ni jedna nije zalila na moj obrezani
koja ne vjeruje
neka proba
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 20:00   #1015
Quote:
brennner kaže: Pogledaj post
ponavljam kako kome drago, ali meni je jako drago da mi penis nije 25% invalid!
Od kad je obrezani 25% invalid?
Blaženo neznanje ... ja sam sa obrezanim na početku imao problema sa preuranjenim... tijeli se navikne , neš ti problema.
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 09:34   #1016
Quote:
Or7 kaže: Pogledaj post
to kaj ti je tip prodaval sprehe
Sunce drago, vidim da tebi treba dodatno pojasniti neke stvari. Ne kazem ja da oni koji nisu obrezani ne mogu normalno zivjeti i da ce umrijeti strasnom smrcu od invazije mikroba, gljivica, infekcija i sl. Zisku?

Vlastita ginekologinja mi je potvrdila da obrezani jednostavno imaju znatno manju mogucnost da pokupe nekaj od tih blagodati nakon sto sam ja osobno bila "kontaminirana" da nisam ni znala, a on je ostao cist.
(obzirom da smo dugo bili zajedno, a ja na pilulama, nismo koristili kondom)
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 04:54   #1017
Obrezati ili ne obrezati, pitanje je sad....

Šalu na stranu, stvarno imam dilemu što učinit... Za razliku od ostalih članova foruma kojima je obrezivanje bilo neophodno, kod mene je to prije svega pitanje odluke jer je problem ipak nešto drugačije prirode. Naime, niti imam problem s fimozom niti s prekratkim frenulumom, drugim rječima prepucij (iliti kožicu ) bez ikakvih problema mogu prevuć preko glavića penisa. Problem je u tome da (čini mi se) imam predugu kožicu.... E sad na prvi dojam će se nekome možda i učinit kako se sprdam s ljudima koji stvarno imaju problema, ali odmah ću reći kako mi to nije namjera pa ću pokušati detaljnije objasniti zbog čega proizlazi moja zabrinutost.... Dakle, kao što sam već spomenuo radi se o tome da imam predug prepucij... Zašto to mislim; zato što ga čak i u erekciji opet mogu navuć preko glavića penisa (ne znam da li je i kod drugih tako) tako da slobodno mogu reći kako ga imam i viška... E sad problem nastaje u trenutku navlačenja kondoma koje je pomalo otežano (ali dobro da se preživit) i pogotovo prilikom odnosa, tj. pokreta naprijed-nazad gdje se pri izvlačenju kondom zajedno s tim tzv. viškom počne navlačit preko glavića.... Problem i nije neki, ali se zbog toga ne mogu opustit jer stalno imam feeling kako će mi kondom spasti

Pitanje je dakle, što mi je činiti; podvrći se obrezivanju (ideja mi baš i nije simpatična) ili ne. Da li možda postoji nešto poput djelomičnog obrezivanja kojim bi se rješio samo toga viška, a ne cijele kožice?

Unaprijed hvala svima na savjetima...
Don Zhuan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 10:34   #1018
Quote:
Don Zhuan kaže: Pogledaj post
...
Pitanje je dakle, što mi je činiti; podvrći se obrezivanju (ideja mi baš i nije simpatična) ili ne. Da li možda postoji nešto poput djelomičnog obrezivanja kojim bi se rješio samo toga viška, a ne cijele kožice?

Unaprijed hvala svima na savjetima...
Po opisu bih rekao da ima kamara momaka sa sličnom kožicom tj. nije ništa neobično.

Jesi siguran da stavljaš kondom na pravilan način?

http://ask.metafilter.com/17530/How-...l-with-condoms
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 13:29   #1019
Misliš kako problem nije u "višku", nego u nepravilnom stavljanju kondoma... Ne znam, mislim da sam dosad sve radio kako treba jer mi se još nije dogodilo da je zbog nepravilnog stavljanja pukao i sl.
Don Zhuan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 13:32   #1020
Quote:
Don Zhuan kaže: Pogledaj post
Misliš kako problem nije u "višku", nego u nepravilnom stavljanju kondoma... Ne znam, mislim da sam dosad sve radio kako treba jer mi se još nije dogodilo da je zbog nepravilnog stavljanja pukao i sl.
Pogledaj link što sam stavio, neobrezani dečki moraju na poseban način navući kondom.
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger