Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2012., 07:48   #121
diosa, našli smo fotografa tak da- jedna briga manje!

mi svadbu imamo u Štaglju, ali nemamo puno gostiju tak da se nadam da neće biti prevelika gužva. koliko vi imate gostiju?
kaj se tiče "muke po svatovima" kad ne živiš u KC, vrlo mi je poznato. moj dečko je iz ZG-a, a ja sam se nakon 13 godina vratila u KC i slažem se da u KC fali restorana.
ostala ti je "Crna gora", naravno ako imaš male svatove..tamo je super hrana!
__________________
ajmo (ne) filozofirat ak mogu birat
Talija007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 07:55   #122
OK, sa sam vidjela da ste se odlučili za Zlatana. eto, problem prostora riješen!

Meni su najgori bili prvi koraci (obzirom da moj dečko u KC nikog ne zna, pa su počeci bili moji) ..sad sam malo mirnija
__________________
ajmo (ne) filozofirat ak mogu birat
Talija007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 16:28   #123
Quote:
Talija007 kaže: Pogledaj post
diosa, našli smo fotografa tak da- jedna briga manje!

mi svadbu imamo u Štaglju, ali nemamo puno gostiju tak da se nadam da neće biti prevelika gužva. koliko vi imate gostiju?
kaj se tiče "muke po svatovima" kad ne živiš u KC, vrlo mi je poznato. moj dečko je iz ZG-a, a ja sam se nakon 13 godina vratila u KC i slažem se da u KC fali restorana.
ostala ti je "Crna gora", naravno ako imaš male svatove..tamo je super hrana!
Može meni na PM preporuka za fotografa? Ni ja trenutačno ne živim u Kc i ovo biranje restorana je noćna mora! Dok vidim što se sve nudi u Zg postanem žalosna...
__________________
Zubi su ogledalo čovjeka
Laetitia101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 10:46   #124
Da li su vam kad ste tražili restoran ponudili besplatnu prvu bračnu noć?
rukica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 16:37   #125
Curke, evo me s par odgovora ja sam se udala u 5mj prošle godine pa mi je sve još relativno friško
Amaliju u Ludbregu preporučam od srca. Gospodin Crnković je ljubazan, pristupačan i fleksibilan. Cijena menija ovisi o hrani, mi smo uzeli meni koji ima i janjetinu i teletinu i tri večere i jedan je od skupljih i mislim da je bio 260kn po osobi uključujuči i piće osim bijelog vina.
U najužem izboru nam je bio i Picok ali zbog neljubaznog voditelja smo odustali.
Također preporučam Foto Novak iz Ludbrega koji rade prekrasne fotke i odličan video imaju velik izbor paketa i raspon cijena.
Nama je svirala Puna Luna, bili su stvarno super, možeš s njima unaprijed dogovoriti repertoar tako da kasnije nema iznenađenja
Eto, nadam se da sam nekome pomogla a ako imate još kakvih pitanje možete pitati i tu i privatnom porukom i vrlo rado ću podijeliti svoja iskustva, znam da svaki savjet u takvim situacijama dobro dođe
helas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 21:30   #126
Evo i mene u vas klub. Planiramo vjencanje al posto sam ja s kontinenta trebam se i raspitati za puno stvari.
Trebam informaciju ako znate za normalne fotografe sa normalnim cijenama u Bj i kz jer to mi je najblize te za kav bend. Isto ne mora biti nista razvikano al da ipak znaju npraviti stimung. Hvala cure
maslacak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 08:38   #127
Maslačak

Što se tiče fotografa, mi smo uzeli Fotoman iz Bj. Kad sam vidjela njihove fotke bila sam oduševljena Također, odličan je i foto studio Danica. Cijene su im tu negdje, ali oni su definitivno najbolji. Imaju svoje stranice na fejsu pa pogledaj.

Što se tiče benda, preporučam Šlipere ili Peticu. Šliperi ti imaju svoju web stranicu s kalendarom, tako da odmah možeš pogledati kad su zauzeti.
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 10:28   #128
Evo da malo ponovno dignem temu, mene zanimaju iskustva sa cvjećarkama na potezu Kc-Bj, to mi je još jedina otvorena stavka!
Hilarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 10:36   #129
Kaj se fotografa tiče, uzeli smo Foto e-motion iz Koprivnice, fotografije su mu odlične. Bili smo kod većine forografa iz okolice-Kc,Bj,Kž, ali odluka je ipak pala na njega.
Hilarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 19:42   #130
Quote:
Hilarija kaže: Pogledaj post
Evo da malo ponovno dignem temu, mene zanimaju iskustva sa cvjećarkama na potezu Kc-Bj, to mi je još jedina otvorena stavka!
Ja sam čula da je navodno jedna cvjećarka iz Kotoribe odlična. Nemam nikakvih iskustva s njom, ali mislila sam otići do nje uskoro da vidim...
__________________
Zubi su ogledalo čovjeka
Laetitia101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 20:53   #131
Čekam onda izvještaj iz Kotoribe, ja budem skočila slijedeći tjedan do jedne iz Pitomače.

Kaj se Kc tiče, dvije moje prijateljice nemaju dobrih iskustava sa dvije različite cvjećarne, pa sam konkretno za Kc skeptična.

Čula sam da je i Svijet mašte, mislim iz Starigrada, ok.

Još dva mjeseca do dana D, valjda budem uspjela nekaj izabrati,
ne znam ni sama.
Hilarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 17:26   #132
Imam pitanje vezano uz kolače.
Obilazimo slastičarne u Bjelovaru i do sada je kod Zagorca najjeftinije ali za razliku od npr. Delicija iz ždralova oni skoro nemaju nikakvih narudžbi niti su bukirani za neka vjenčanja. Da li su se toliko pogoršali pa ljudi ne idu više njima ili nešto drugo?
Thrawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 22:00   #133
Quote:
WildRedDy kaže: Pogledaj post
Pozz svima!

Najnovije informacije ako nekoga zanima - (Područje djelovanja: Podravina)
Upisujte u google, ne znam da li smijem dijeliti linkove...

1. Foto + video 3.500 kn - Foto Vinko (Virovitica)
2. Vjenčanica: 3000 kn, iznajmljena ali ima i za 1800 - Senka (Đurđevac)
3. Kolači - 5600 kn - 65 kn/kg suhi, kocke 3 kn, torta (po mojoj želji, 4 kata, ukrasi + slatko vrhnje) 1300 kn - Slatki San (Pitomača)
4. Cvijeće - 3800 kn - Svijet Mašte (Koprivnica)
5. Sala - 270 kn po osobi - Močilska klet (bivši Zlatan)
6. Band - Vertigo - 10 000 kn

Svadba je 27.10.

Planiramo oko 15o ljudi (pa i više) = preko 10 000 e ukupno O_O...

Ne znam el sam još nešto zaboravila...
__________________
Wedding
WildRedDy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 22:02   #134
Quote:
rukica kaže: Pogledaj post
Da li su vam kad ste tražili restoran ponudili besplatnu prvu bračnu noć?
Nama u Zlatanu da
__________________
Wedding
WildRedDy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 00:35   #135
Quote:
diosa kaže: Pogledaj post
Postoji nešto slično!

Postoje restorani koji pripadaju među 100 najboljih restorana Hrvatske. To su "Podravska klet" i "Štagelj" u Koprivnici, odnosno u Starigradu Koprivnica, malo izvan grada. Nalaze se na PRC-u (Podravski rekreacijski centar) i meni osobno to je najljepši dio u Podravini za slaganje svadbe, ali ovisi koliko veliku svadbu planiraš imati. Ja sam rezervirala Štagelj, ali unutra stane 120 ljudi. Okolina je prelijepa pa može vjenčanje biti i vani u šatoru - što, čujem, mnogi prakticiraju.
U samom gradu Koprivnici je pivnica "Kraluš", ali ni u nju ne stane više ljudi. Ona je iz istog vlasništva kao i Podravska klet i Štagelj, pa je to slično.

Ne znam koji dio Podravine te zanima. Ima blizu Pitomače u mjestu Otrovanec restoran "Zlatni klas", gdje imaš pravu seosku atmosferu: konjušnice, jahanje konja, kočije i sl. Vrlo zanimljiv ambijent za slikanje. Tamo stane puno više ljudi, ali meni je to daleko pa sam odustala, iako mi se sviđa. Oni imaju i web stranicu, pa pogledaj.

Lovačkih kuća imaš svuda: ima u Đurđevcu na Peskima (Đurđevački peski) nešto, ne mogu se sjetiti kako se zove. Lovačku kuću imaš i u Novigradu Podravskom i sl. mjestima - ali ne bih ti to preporučila. Radije ovakve restorančiće.
Ni sam ne vjerujem da pisem bas na ovoj temi, jer inace sam iz Slavonskog Broda, cura mi je iz Berlina, a zenimo se u Koprivnici.

"Stagelj" je nas izbor, bit ce nas 50-ak, i to mi se cini optimanlnim izborom mjesta.

Jos nemamo bend (dj) i fotografa. Cura mi gleda po youtubeu Aquarius, Mladi, i slicno, men je to sve isto, i najradje bi sam pustao glazbu, ali sumnjam da bi to svi svatovi izdrzali.

Ako ovo procitas, volio bih cuti tvoja iskustva iz "Stagelja" i tko ti je bio fotograf te bend...

Mozda neki DJ iz Koprivnice ili Bjelovara i okolice, koji bi pustao sve osim teske cajke, a znao i animirat ljude na ples?!

Inace, skoro nitko od svatova nije iz Koprivnice, tako da kontamo uzeti i sobe za one koji popiju malo vise, a to su skoro svi...

"Suncano selo" mi izgleda super za nas, blizu obitelj, a ostali mogu u "Podravinu" ili negdje blizu centra Koprivnice... Ako imas kakvu preporuku za jeftine sobe samo za prenocit...
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 21:15   #136
Unhappy

Pozdrav!ja sam friška na forumu,a bome i friška udavača Zanimaju me prijedlozi za fotografa/snimatelja za Kc.Da imam puno love,nebi bilo problema,Avik bi bio prvi i kedini izbor,ali obzirom da tome nije tako,htjela bi nekog povoljnog,a da je kreativan i maštovit.Također me zanima dal je etko radio tortu u Slatkim delicijama i ako je dal mogu ja odnjet tamo sliku torte kakvu želim pa da oni to tak i naprave?iiiiiii,dal ima u Svadbenoj bajci materijala za izradu revera,konkretno,perli i leptira, i satenski traka,ako ko možda zna?
Puuno hvala unaprijed
Mariposa1506 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 10:35   #137
Fotografi Foto Milan, Priority foto, foto e-motion.
Možda bi stvari za izradu revera bilo najbolje naručiti preko e-bay-a. Gledala sam cijene u dtp shopu i umjetne ružice su stvarno preskupe, za to se ne isplati trošiti vrijeme. Ok jedino ako hoćeš orginalne i ako nije bitno koliko će svadba koštati. Ali je u današnje vrijeme, sve preskupo.U Nikolini je trenutno akcija revera.
rukica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 11:40   #138
Nudim kupon za salon vjenčanica Senka Đurševac, 30 % popust iz knjige Koprivničko- križevački kraj.
macorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 10:54   #139
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
Ni sam ne vjerujem da pisem bas na ovoj temi, jer inace sam iz Slavonskog Broda, cura mi je iz Berlina, a zenimo se u Koprivnici.

"Stagelj" je nas izbor, bit ce nas 50-ak, i to mi se cini optimanlnim izborom mjesta.

Jos nemamo bend (dj) i fotografa. Cura mi gleda po youtubeu Aquarius, Mladi, i slicno, men je to sve isto, i najradje bi sam pustao glazbu, ali sumnjam da bi to svi svatovi izdrzali.

Ako ovo procitas, volio bih cuti tvoja iskustva iz "Stagelja" i tko ti je bio fotograf te bend...

Mozda neki DJ iz Koprivnice ili Bjelovara i okolice, koji bi pustao sve osim teske cajke, a znao i animirat ljude na ples?!

Inace, skoro nitko od svatova nije iz Koprivnice, tako da kontamo uzeti i sobe za one koji popiju malo vise, a to su skoro svi...

"Suncano selo" mi izgleda super za nas, blizu obitelj, a ostali mogu u "Podravinu" ili negdje blizu centra Koprivnice... Ako imas kakvu preporuku za jeftine sobe samo za prenocit...
Molim te isprazni sandučić, odgovor ću poslati na private.
__________________
Svakoga dana Bog nam daje, kao što nam daje i sunce, jedan trenutak u kojem je moguće promijeniti sve što nas unesrećuje. To je magičan trenutak!
diosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 13:12   #140
Ispraznjeno, unaprijed hvala na poruci.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:29.