Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2017., 16:52   #7601
od A-Ž


Evo da se uključim i napišem svoja iskustva.
Svatovi su bili 16.09. sala Zelenkrov. Što se same sale tiče sve pohvale. Full profesionalno odrađeno s njihove strane, bez ikakve primjedbe. Preporučam svima.
QUATRO BEND : znači ljudi moji totalno razočarenje. Jos se i znamo sa jednim od svirača i opet smo da oprostite pojeli govno. Na dogovoru sve super, moze sve od pjesama. Ja napravila popis glazbe, oko pedesetak pjesama, niti jednu nam nisu odsvirali. Ja kao mlada kada sam isla traziti pjesmu također nisu odsvirali. Atmosferu uopće nisu držali. Kao mrtve krave! Hvala Bogu pa su nam gosti bili veseli, inače bi bilo užas. Glas pjevača ispodprosječan, a ozvučenje im je katastrofa. Nikome ne preporučam. Ocijena 1.
CATERING PREHRANA-BUGARIN Sve pohvale. Dodes, imaju menije, odlučiš šta želis, u ponudi također imaju i satore te suncobrane. Nemas brige, ljudi sve pociste kada odu gosti te dodes doma kao da nista nije bilo
FOTOGRAF MARIN FRANOV Pun pogodak što se tiče fotografa. Lik je skroz opušten, nasmijava i nije sve onako ukočeno. Uzeli smo i njegov video i jako smo zadovoljni i sa fotkama i videom.
CVIJEĆE UH LA LA Bilo super, al smo se i izuli za njega
TAMBURAŠI NESANICA Skroz slatki dečki sve se moš s njima dogovoriti, cijena pristupačna.
Ne znam jesam li što zaboravila, ukoliko netko ima kakvih pitanja da mogu pomoći nek slobodno šibne poruku dok je jos sve kolko tolko svježe
Nadam se da sam vam pomogla .
grubibubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 19:51   #7602
Može li preporuka za pozivnice, revere i te detalje?
Cvjećarna za vjenčani buket (kako se kreću cijene?)
Jeste li imali poklone za goste ili samo zahvalnice?
Gdje su mame kupile kostime ili haljine?
Cipele?

Hvala
stares is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 15:13   #7603
Ja necu dijeliti zahvalnice, nego bocice s rakijom
Cvjecarna- Jaka, iduci mjesec idem jos jednom sve dogovoriti s njom

Mene brinu kolaci, ima netko iskustva sa Figarom?
tkdgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 21:30   #7604
Evo da i ja podilim svoje iskustvo. Svatovi su bili 12.08.2016 u Vinkovcima.

Za salu smo odabrali Admiral Exclusive u Mirkovcima. Moram priznati da je odabir bio pun pogodak! Dvorana je prekrasno uredena, ima veliki parking i svi su pohvalili veceru. Vlasnici su jako pristupacni i bili su nam od velike pomoci pri organizaciji. Sama usluga je bila isto tako na nivou. Konobari su bili jako usluzni i veseli. Nikome nista nije falilo i to mi je nekako najbitnije.

- Kolace kao i tortu smo uzeli od sale. Tek sam ih probala sutradan i bili su mi sasvim ok.

- Sala ima i svoju rasvjetlu

- Sam obred se odrzao u velikoj crkvi u centru Vinkovaca. Nazalost je crkva u punoj renovaciji tako da je oltar bio prekriven najlonom i skriven medu skelama.

- Cvice smo uzeli u Cvjetnnom Salonu Valentina - Jaka koji je bio jako profesionalan stim da smo tjedan prije isli narucivati dekoraciju za salu, auta, buket, kitice, itd...

- Prije svete mise smo imali i domjenak u hotelu Admiral u centru Vinkovaca. Odabir hrane na stolovima i samu dekoraciju smo prepustili vlasnicima. Mi smo jedino donili svoj prsut i sir a ostali su se brinuli za serviranje. Ostatak su vakumirali i vratili. U tom hotelu smo smistili i vecinu gostiju koji su dosli iz daleka. Cure na recepciji su bile jako ljubazne i strpljive. Stim da su neki gosti stigli par dana ranije, neki nikako, raspored kreveta se minjao do zadnjeg trena... U tom hotelu je sutradan bio i veliki rucak.

- Za fotografe smo izabrali Studio Dea Dream iz Vukovara. Svatove nismo snimali. Zao mi je samo to sto smo trazili sto jednostavnije slike da mi je sada krivo. Imamo mnogo slika iz sale ali ni jednu sa kumovima, roditeljima ili jednu di sam jedino ja kao mlada. Da nesto mogu prominuti, definitivno bi bilo to sa slikama.

- Sviraci su nam bili Nova Banda iz Dakova koji su svakako za preporuciti. Momci su bili za mikrofonom od darivanja do ujutro 6 sati bez prestanka. Ni jednu pauzu nisu napravili! Gosti su bili odusevljeni. Imaju jako sirok repertoar i a par dana ranije smo im dali spisak pisama koje nisu znali a ipak odlicno izveli. Moja jedina primjerka je bila sto sam sutradan cula da su gosti placali da bi narucivali neke pisme. To mi se definitivno ne svida. Mislim da ako smo vec platili da nam pivaju tu noc, nema potrebe da naplacivaju gostima pojedine pisme!

- Kao dar smo dili zahvalnice i bocice sa domacom rakijom. Bocice sa pletenim sesiricima smo narucivali u Dakovu, ne znam ime trgovine. Neka mala suvenirnica na Korzu.

- Za sminkanje smo kuma i ja isle ko Ivane Sabanovic iz Osjeka. Cura je stvarno super i jako jednostavna! Nisam tila neku pritjeranu sminku nego vise nesto prirodno. Sminka je bila savrsena i izdrala je cili dan i cilu vecer. Sutra dan me je Ivana nazvala da cestita i pita dal je sve bilo uredu. Sitnica ali ostavila je odlican dojam.

- Za frizuru nam je odma preporucila svoju kolegicu Jadranku Velimir s kojom smo manje bile zadovoljne. Cura nas je ubjedjivala da su nam frizure savrsene jer nije imala dovoljno vrimena za popravak. Sav njen pristup mi nije bio bas nesto.

Mislim da bi to bilo to. Za cilu organizaciju smo se dosta oslonili na vlasnike sale Admiral i to nikako ne zalim. Strpljivo su odgovarali na sva nasa pitanja i uzimali u obzir nase preporuke. Ja sam iz Hercegovine a u Slavoniju sam prvi put dosla tjedna prije svatova. Muz je ranije rezerviro salu, crkvu i muziku. Ostalo smo sve dogovorili i organizirali u tih par dana. Tako da smo taj dan bili opusteni i uzivali u trenutcima i gostima.

Nadam se da sam nekome mogla pomoci.
Mausi19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 22:01   #7605
Quote:
Mausi19 kaže: Pogledaj post
Evo da i ja podilim svoje iskustvo. Svatovi su bili 12.08.2016 u Vinkovcima.

Za salu smo odabrali Admiral Exclusive u Mirkovcima. Moram priznati da je odabir bio pun pogodak! Dvorana je prekrasno uredena, ima veliki parking i svi su pohvalili veceru. Vlasnici su jako pristupacni i bili su nam od velike pomoci pri organizaciji. Sama usluga je bila isto tako na nivou. Konobari su bili jako usluzni i veseli. Nikome nista nije falilo i to mi je nekako najbitnije.

- Kolace kao i tortu smo uzeli od sale. Tek sam ih probala sutradan i bili su mi sasvim ok.

- Sala ima i svoju rasvjetlu

- Sam obred se odrzao u velikoj crkvi u centru Vinkovaca. Nazalost je crkva u punoj renovaciji tako da je oltar bio prekriven najlonom i skriven medu skelama.

- Cvice smo uzeli u Cvjetnnom Salonu Valentina - Jaka koji je bio jako profesionalan stim da smo tjedan prije isli narucivati dekoraciju za salu, auta, buket, kitice, itd...

- Prije svete mise smo imali i domjenak u hotelu Admiral u centru Vinkovaca. Odabir hrane na stolovima i samu dekoraciju smo prepustili vlasnicima. Mi smo jedino donili svoj prsut i sir a ostali su se brinuli za serviranje. Ostatak su vakumirali i vratili. U tom hotelu smo smistili i vecinu gostiju koji su dosli iz daleka. Cure na recepciji su bile jako ljubazne i strpljive. Stim da su neki gosti stigli par dana ranije, neki nikako, raspored kreveta se minjao do zadnjeg trena... U tom hotelu je sutradan bio i veliki rucak.

- Za fotografe smo izabrali Studio Dea Dream iz Vukovara. Svatove nismo snimali. Zao mi je samo to sto smo trazili sto jednostavnije slike da mi je sada krivo. Imamo mnogo slika iz sale ali ni jednu sa kumovima, roditeljima ili jednu di sam jedino ja kao mlada. Da nesto mogu prominuti, definitivno bi bilo to sa slikama.

- Sviraci su nam bili Nova Banda iz Dakova koji su svakako za preporuciti. Momci su bili za mikrofonom od darivanja do ujutro 6 sati bez prestanka. Ni jednu pauzu nisu napravili! Gosti su bili odusevljeni. Imaju jako sirok repertoar i a par dana ranije smo im dali spisak pisama koje nisu znali a ipak odlicno izveli. Moja jedina primjerka je bila sto sam sutradan cula da su gosti placali da bi narucivali neke pisme. To mi se definitivno ne svida. Mislim da ako smo vec platili da nam pivaju tu noc, nema potrebe da naplacivaju gostima pojedine pisme!

- Kao dar smo dili zahvalnice i bocice sa domacom rakijom. Bocice sa pletenim sesiricima smo narucivali u Dakovu, ne znam ime trgovine. Neka mala suvenirnica na Korzu.

- Za sminkanje smo kuma i ja isle ko Ivane Sabanovic iz Osjeka. Cura je stvarno super i jako jednostavna! Nisam tila neku pritjeranu sminku nego vise nesto prirodno. Sminka je bila savrsena i izdrala je cili dan i cilu vecer. Sutra dan me je Ivana nazvala da cestita i pita dal je sve bilo uredu. Sitnica ali ostavila je odlican dojam.

- Za frizuru nam je odma preporucila svoju kolegicu Jadranku Velimir s kojom smo manje bile zadovoljne. Cura nas je ubjedjivala da su nam frizure savrsene jer nije imala dovoljno vrimena za popravak. Sav njen pristup mi nije bio bas nesto.

Mislim da bi to bilo to. Za cilu organizaciju smo se dosta oslonili na vlasnike sale Admiral i to nikako ne zalim. Strpljivo su odgovarali na sva nasa pitanja i uzimali u obzir nase preporuke. Ja sam iz Hercegovine a u Slavoniju sam prvi put dosla tjedna prije svatova. Muz je ranije rezerviro salu, crkvu i muziku. Ostalo smo sve dogovorili i organizirali u tih par dana. Tako da smo taj dan bili opusteni i uzivali u trenutcima i gostima.

Nadam se da sam nekome mogla pomoci.
Bas lijepo da je netko zadovoljan sa salom u mirkovcima!!!

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
katarinazg11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 01:04   #7606
jel ima netko preporuku za snimatelje do 3000 kn? ili snimanje i fotografiranje do 8000, 9000, a da slike liče na nešto? hvala
vannesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 08:23   #7607
Quote:
vannesa kaže: Pogledaj post
jel ima netko preporuku za snimatelje do 3000 kn? ili snimanje i fotografiranje do 8000, 9000, a da slike liče na nešto? hvala
PiM. Paket snimanje i fotografiranje 8300. Meni su super!
Bubi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 08:27   #7608
Quote:
vannesa kaže: Pogledaj post
jel ima netko preporuku za snimatelje do 3000 kn? ili snimanje i fotografiranje do 8000, 9000, a da slike liče na nešto? hvala
TeiTo prekrasno radi i uklapa se u tu cijenu.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 16:19   #7609
Quote:
stares kaže: Pogledaj post
Može li preporuka za pozivnice, revere i te detalje?
Cvjećarna za vjenčani buket (kako se kreću cijene?)
Jeste li imali poklone za goste ili samo zahvalnice?
Gdje su mame kupile kostime ili haljine?
Cipele?

Hvala


Jooj mi smo pozivnice našli preko fejsa, neka tvrtka iz Zagreba, poslali su nam poštom. Jednostavne, a nisu skupe. Ima sad na fejsu puno tih stranica pa treba pronjuškati
Revere nismo imali, samo za užu familiju, a to nam je radila cvjećarka. Buket nam je išao u cijenu cvjećarke tako da isto ne znam koliko smo to platili. Uglavnom svo cvijeće, znaci dvije kuće, sala , crkva , auto, buket i reveri 7000 kn.
Imali smo zahvalnice i kao male bocice u obliku brodića, naletili slučajno na njih u Pevecu, bila neka akcija, 4 kn komad.
Za haljine nemam pojma, mislim da je mama kupila u nekoj žnj trgovini, ona je vise jednostavan tip tako da je i haljina bila jednostavna, s obzirom da je morala biti u njoj cijeli dan. Cipele smo uzele u Portanovoj kod nas u Osijeku.
grubibubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 10:51   #7610
Pozdrav cure, ima li netko preporuku za dobre kolače i torte?
Svadba je 20.5. pa smo sad već napeti što to nismo riješili.
Bila sam na sajmu vjenčanja u Osijeku i nisu mi se nešto dojmili ponuđeni kolači. Kolači iz Biopan pekarnice iz Tenje mi dolaze u obzir, ali ako ima još netko nekakav prijedlog dobrih kolača koji bi se mogli probati da ne uzimam odmah prve koji mi se sviđaju. Čula sam da su kolači iz gospođe Jasne iz Cerne dobri ali ih nismo mogli probati još. Svake primjedbe i preporuke su dobro došle. Hvala
Jreluschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 11:22   #7611
Quote:
grubibubi kaže: Pogledaj post
Jooj mi smo pozivnice našli preko fejsa, neka tvrtka iz Zagreba, poslali su nam poštom. Jednostavne, a nisu skupe. Ima sad na fejsu puno tih stranica pa treba pronjuškati
Revere nismo imali, samo za užu familiju, a to nam je radila cvjećarka. Buket nam je išao u cijenu cvjećarke tako da isto ne znam koliko smo to platili. Uglavnom svo cvijeće, znaci dvije kuće, sala , crkva , auto, buket i reveri 7000 kn.
Imali smo zahvalnice i kao male bocice u obliku brodića, naletili slučajno na njih u Pevecu, bila neka akcija, 4 kn komad.
Za haljine nemam pojma, mislim da je mama kupila u nekoj žnj trgovini, ona je vise jednostavan tip tako da je i haljina bila jednostavna, s obzirom da je morala biti u njoj cijeli dan. Cipele smo uzele u Portanovoj kod nas u Osijeku.
Vidim cvijece sala,crkva i sve nabrojano skoro 1000€.Mi smo u Vukovaru u sali meni platili 220kn u koji nam je sve bilo ukljuceno posto imaju svoje ukrase i svoju cvjecarku koja nam je za 1500kn sredila dodatno i crkvu i prijam u restoranu i kucu..sve predivno(vintage).Rasvjetu smo dobili od sale za 1500kn al je sve bilo ukljuceno od dima,baloncica....prezadovoljni.Kolaci i torta nam je bila ukljucena u cijeni menija i bili su prefini.Sve u svemu..10+
Hranu smo sljedeci dan nosili kuci posto nismo pravili tamo rucak..ljepo spakirano samo puno previse je ostalo tako da smi podijelili rodbini

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
katarinazg11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 13:13   #7612
Quote:
Jreluschka kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure, ima li netko preporuku za dobre kolače i torte?
Svadba je 20.5. pa smo sad već napeti što to nismo riješili.
Bila sam na sajmu vjenčanja u Osijeku i nisu mi se nešto dojmili ponuđeni kolači. Kolači iz Biopan pekarnice iz Tenje mi dolaze u obzir, ali ako ima još netko nekakav prijedlog dobrih kolača koji bi se mogli probati da ne uzimam odmah prve koji mi se sviđaju. Čula sam da su kolači iz gospođe Jasne iz Cerne dobri ali ih nismo mogli probati još. Svake primjedbe i preporuke su dobro došle. Hvala

Babina Greda je na dobrom glasu za kolace, mislim da se obrt zove Eva ili tako nesto.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 13:43   #7613
Quote:
Jreluschka kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure, ima li netko preporuku za dobre kolače i torte?
Svadba je 20.5. pa smo sad već napeti što to nismo riješili.
Bila sam na sajmu vjenčanja u Osijeku i nisu mi se nešto dojmili ponuđeni kolači. Kolači iz Biopan pekarnice iz Tenje mi dolaze u obzir, ali ako ima još netko nekakav prijedlog dobrih kolača koji bi se mogli probati da ne uzimam odmah prve koji mi se sviđaju. Čula sam da su kolači iz gospođe Jasne iz Cerne dobri ali ih nismo mogli probati još. Svake primjedbe i preporuke su dobro došle. Hvala
Mi smo uzeli u Kolacicu u Osijeku.
Bubi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 14:19   #7614
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Babina Greda je na dobrom glasu za kolace, mislim da se obrt zove Eva ili tako nesto.
Probala sam njihove kolače na sajmu i nisu mi nešto bili. Išla sam na sajam s mamom i žena pravi kolače cijeli život i baš je ljubitelj slatkog tako da joj vjerujem kad mi kaže da nisu neki. A ni meni osobno nisu bili. Lijepo izgledaju al to je to.
Jreluschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 14:42   #7615
Osobno nisam ni probala ni vidjela, ali znam da obicno njih svi preporucuju.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 16:00   #7616
Quote:
Jreluschka kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure, ima li netko preporuku za dobre kolače i torte?
Svadba je 20.5. pa smo sad već napeti što to nismo riješili.
Bila sam na sajmu vjenčanja u Osijeku i nisu mi se nešto dojmili ponuđeni kolači. Kolači iz Biopan pekarnice iz Tenje mi dolaze u obzir, ali ako ima još netko nekakav prijedlog dobrih kolača koji bi se mogli probati da ne uzimam odmah prve koji mi se sviđaju. Čula sam da su kolači iz gospođe Jasne iz Cerne dobri ali ih nismo mogli probati još. Svake primjedbe i preporuke su dobro došle. Hvala
Ja sam cula sve pohvale za kolace Gita u Osijeku, pa evo, mozda mozes i tamo provjeriti
melpomena22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 00:56   #7617
Probaj 'Slatkicu', imaju slastičarnicu u Đakovu. Za njihove kolače ti nitko ne može reći da nisu dobri. Ja sam ih imao i kod sebe u svatovima.

Poslano sa mog Redmi 3X koristeći Tapatalk
dpavic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 10:30   #7618
Drage cure,

ima li koja iskustva za salonom Infinity tim i La Fee iz Vinkovaca? U potrazi sam za šminkom i frizurom za veliki dan pa bi mi svaka pomoć dobro došla. U obzir dolaze Vinkovci i okolica, a bilo bi super kada bi šminku i frizuru radila jedna osoba. Puno hvala!
CatherineS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 20:04   #7619
Cure, jel imate neku preporuku za dnevnu pratnju? Stvarno se ne razumijem u tamburaše, a ne bih htjela neku grupu pripitih mamlaza koja će se derat "izađi maaala, izađi maaala".
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 20:47   #7620
Smile

Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Cure, jel imate neku preporuku za dnevnu pratnju? Stvarno se ne razumijem u tamburaše, a ne bih htjela neku grupu pripitih mamlaza koja će se derat "izađi maaala, izađi maaala".
Mi smo uzeli "'Čuvari noći " , dečki su iz Narda i odlični su možeš ih na fejsu nać . Svirali su šogorici i pratnju i sutradan na ručku moje preporuke , mladi dečki i pjevaju ko slavuji
lila-frajla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.