Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2010., 20:11   #3681
Thumbs down

osobno neznan žensku vidila san njen intervju u red carpetu djeluje mi simpatičnou faci mi je čak i slatka iako je debela morala bi smrsavit kojih desetak kila
blonde18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 01:41   #3682
Quote:
dawn990 kaže: Pogledaj post
netko je prikeljio na trash fejspuk i cura me fakat podsjetila na maju
http://img20.imageshack.us/i/5117118...514132449.jpg/

sam joj kvarc fali

e ovo je prava jeftinača
KoFFin_KaT is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 17:45   #3683
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
kurvetina napirlitana nebi je ni štapom takla
Na osnovu čega je ona kurva? Na osnovu toga sto ima dečka već više o 2 godine? Cura je fkt ok....A kakva si ti? Ti nikad nisi ni s kim? Ili nikako dečka nisi ni imala?
__________________
Svi za Vahida, e e Vaha, Vaha, e e Halihodžiću, baš si majstor, dala te Afrika,
Svi za Vahida, e e Vaha, Vaha, e e Halihodžiću, baš si majstor, dala te Afrika.
matija mmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 17:55   #3684
Smatram da nije uredu govoriti o nekome nešto,pogotovo ono ružno ako ga ne znaš..
Ok,cura se zna odjenuti neprimjereno svojim godinama,al takvih ima na tisuće pa se ne piše i ne govori o njima,cura je mala neke malo čudne izjave al svi na to tak reagiraju jer joj je maMa glumica pa je s time i ona pod povećalom..
Ima dečka ili ne, bila kurva ili ne... ko smo mi da sudimo???? za nas se ne zna jer nismo javne osobe.. a vjerujem da bi se svakome od nas moglo svašta reći..

novine su pune takvih stvari jer ljude to zanima,zanima ih tuđi život... da i ja to pročitam,al nemam namjeru pljuvat po nekome radi neznam čega...


meni se i ne sviđa njen stil al vodim se za onim ŽIVI I PUSTI DRUGE DA ŽIVE Svatko bi više trebal gledati sebe a manje druge, u najmanju ruku, drugi su nam ogledalo,pa kad nas nešto tak jako smeta,to je samo odraz nas samih u drugima

(al da nas takvi ljudi ponekad razvesele nekim svojim izjavama,pojavom, to stoji)

Zadnje uređivanje Trnoviti maslačak : 24.02.2011. at 18:08.
Trnoviti maslačak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 20:55   #3685
Quote:
trnovit maslača kaže: Pogledaj post
Smatram da nije uredu govoriti o nekome nešto,pogotovo ono ružno ako ga ne znaš..
Ok,cura se zna odjenuti neprimjereno svojim godinama,al takvih ima na tisuće pa se ne piše i ne govori o njima,cura je mala neke malo čudne izjave al svi na to tak reagiraju jer joj je maMa glumica pa je s time i ona pod povećalom..
Ima dečka ili ne, bila kurva ili ne... ko smo mi da sudimo???? za nas se ne zna jer nismo javne osobe.. a vjerujem da bi se svakome od nas moglo svašta reći..

novine su pune takvih stvari jer ljude to zanima,zanima ih tuđi život... da i ja to pročitam,al nemam namjeru pljuvat po nekome radi neznam čega...


meni se i ne sviđa njen stil al vodim se za onim ŽIVI I PUSTI DRUGE DA ŽIVE Svatko bi više trebal gledati sebe a manje druge, u najmanju ruku, drugi su nam ogledalo,pa kad nas nešto tak jako smeta,to je samo odraz nas samih u drugima

(al da nas takvi ljudi ponekad razvesele nekim svojim izjavama,pojavom, to stoji)
slažem se u svemu....o toj curi mogu reći da je samo najnoramnlija za svoje godine
__________________
Svi za Vahida, e e Vaha, Vaha, e e Halihodžiću, baš si majstor, dala te Afrika,
Svi za Vahida, e e Vaha, Vaha, e e Halihodžiću, baš si majstor, dala te Afrika.
matija mmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 22:35   #3686
Neznam ju i neću suditi,nije ok.. Svi imamo mane, i da mi imamo poznate roditelje i mi bi bili promatrani.... Ima cura koje rade piz****** pa niko ne piše o njima..
Žalosno čim se ljudi bave.... I da je to sve kaj ste napisali,svi imamo SVOJA 24 Sata i neznam kog vraga svi želite biti u tuđih 24 sata ....
Trnoviti maslačak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 23:59   #3687
It's been a while

http://www.index.hr/xmag/clanak/maja...gi/573560.aspx
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 01:13   #3688
Quote:
Trnoviti maslačak kaže: Pogledaj post
Smatram da nije uredu govoriti o nekome nešto,pogotovo ono ružno ako ga ne znaš..
Ok,cura se zna odjenuti neprimjereno svojim godinama,al takvih ima na tisuće pa se ne piše i ne govori o njima,cura je mala neke malo čudne izjave al svi na to tak reagiraju jer joj je maMa glumica pa je s time i ona pod povećalom..
Ima dečka ili ne, bila kurva ili ne... ko smo mi da sudimo???? za nas se ne zna jer nismo javne osobe.. a vjerujem da bi se svakome od nas moglo svašta reći..

novine su pune takvih stvari jer ljude to zanima,zanima ih tuđi život... da i ja to pročitam,al nemam namjeru pljuvat po nekome radi neznam čega...


meni se i ne sviđa njen stil al vodim se za onim ŽIVI I PUSTI DRUGE DA ŽIVE Svatko bi više trebal gledati sebe a manje druge, u najmanju ruku, drugi su nam ogledalo,pa kad nas nešto tak jako smeta,to je samo odraz nas samih u drugima

(al da nas takvi ljudi ponekad razvesele nekim svojim izjavama,pojavom, to stoji)
Slažem se. A ja ne znam što je toliko strašno niti čudno kod te cure. Pa takvih djevojaka ima mnogo(po izgledu, kakva je osobno, ja to ne mogu znati). Pa dok sam išla u srednju bilo je ženski koje su dolazile u školu ubijene od alkohola i skoro u grudnjacima umjesto majica. Kako se tek obuku onda kad idu van?Da ne spominjem malolj.trudnoće i sl.. Ali opet to je njihov izbor i njihova stvar..Tako da mi je glupo što se ovu toliko razapinje, kao da je ne znam što neki vrh nemorala ili što... Ali smiješni su mi novinari koji pišu o njoj koja se ne bavi javnim poslom, nego je kćer od Mie B. i stavljaju na naslovnicu dramatični naslov da je prekinula vezu, o Bože.
gold_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 19:45   #3689
šta je ta još uvijek aktualna?
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 19:58   #3690
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
Nikad ne bi rekla da je to ona na slici! U svakom slučaju, izgleda bolje! Nema maminiih bundi
__________________
I spend all my time finding new ways to waste it.
diorella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 23:05   #3691
jučer sam gledala slike po fejsu od frenda, i ima sliku s njom.
bezveze je, bila je slađa prije koju godinu, sad izgleda ko da joj je barem 35, ne sviđa mi se nikako.
baš se udebljala, otkad to?
__________________
u svakom slučaju te volim....
Kim.Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 15:13   #3692
ja sam ju vidila jucer vani. pa sam se sjetila da ima tema. mala izgleda super, ima ju, taman je. ni predebela ni premrsava. ali istina djeluje ozbiljnije nego sta godina ima. definitivno nije bila neukusno ili prekratko obucena. s obzirom sta sve pisu ovdje o njoj iznenadila sam ugodno.
Bellefleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 00:45   #3693
Ne poznajem ju osobno pa ne mogu suditi kakva je osoba, ali ovo što vidim
po novinama je da sjednem i plačem... A oni koji pišu da je najnormalnija
za svoje godine su na teškim drogama.
isabella01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 14:30   #3694
LANA RADELJAK, kći pokojne glumice Ene Begović i poduzetnika Josipa Radeljaka, živi život daleko od očiju javnosti, no ovog tjedan došla je pružiti podršku Maji Leni Lopatny, koja je postala magistrica novinarstva.


http://www.index.hr/black/clanak/maj...ha/951906.aspx
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.