Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2017., 08:23   #1541
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Pa da, zato sam i rekao da to nema veze sa onime što ona opisuje


Tako nešto, po meni, opet nema veze sa Saturnom. Eventualno sa Jupiterom, Uranom, Neptunom....ali nikako sa Saturnom

kad su meni pripisali seks skandal (dakle koji je izmišljen bio),imala sam tranzit Urana i Neptuna na natalni Merkur u 7. polju. Saturn je mila majka bio,nigdje aspektiran tada,kao ni Jupiter.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 08:30   #1542
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post

kad su meni pripisali seks skandal (dakle koji je izmišljen bio),imala sam tranzit Urana i Neptuna na natalni Merkur u 7. polju. Saturn je mila majka bio,nigdje aspektiran tada,kao ni Jupiter.
Ti samim polozajem Merkura 7 imas elemente necega o cemu se prica javno. Neptun I Uran nemaju veze s tim, kao ni traznit Saturna. To su suvise spore plznete I njihov tranzit traje godinama, tj decenijama, sto bi znacilo.da ces biti skandalozna pola zivota.
Uopsteno, sam tranzit ne znaci nista bez potencijala u natalu, ne moze napraviti nesto cega nema.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 09:26   #1543
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ti samim polozajem Merkura 7 imas elemente necega o cemu se prica javno. Neptun I Uran nemaju veze s tim, kao ni traznit Saturna. To su suvise spore plznete I njihov tranzit traje godinama, tj decenijama, sto bi znacilo.da ces biti skandalozna pola zivota.
Uopsteno, sam tranzit ne znaci nista bez potencijala u natalu, ne moze napraviti nesto cega nema.
Te skandalozne priče su i trajale preko 10tak godina...nije to bio kratkotrajni trač.Ipak mi je Merkur u 7. polju vladar 12 i 3 polja.Mada u 7. polju sve izađe na vidjelo.U 3. polju mi je Pluton.Ništa kod mene nije kratkoročno.Midpoint mi je na Neptunu.Non stop neke izmišljene priče,s tendencijom u skandale(ono kad te netko u žargonu "da na glas" i kažu >"ona ti jer ovakva, onakva",a što nema veze s istinom),sve to ja nekako uspijem sanirati,ali tako bogme pola svog života radim.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 10:05   #1544
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Te skandalozne priče su i trajale preko 10tak godina...nije to bio kratkotrajni trač.Ipak mi je Merkur u 7. polju vladar 12 i 3 polja.Mada u 7. polju sve izađe na vidjelo.U 3. polju mi je Pluton.Ništa kod mene nije kratkoročno.Midpoint mi je na Neptunu.Non stop neke izmišljene priče,s tendencijom u skandale(ono kad te netko u žargonu "da na glas" i kažu >"ona ti jer ovakva, onakva",a što nema veze s istinom),sve to ja nekako uspijem sanirati,ali tako bogme pola svog života radim.
Tako je i meni sa merkurom u 10-oj,sve je javno, ili se izmišlja ili kao da me imaju svi na piku i prate svaki moj korak, to u pubertetu nisam mogla ni kontrolirati ni sanirati, ne znam do kojeg je tranzita bilo, moguće pluton opozicija merkur, natalno uran op.me, zato sam se nakon šamaranja povukla i pazim na svaku riječ upućenu bilo prijatelju, poznaniku, susjedu, ljudi vole oblikovati i rastezati značenja rečenice da ih mogu utrpati u skandaloznu priču.

Neptun mi je dobar, trenutno na dsc-u kvadrira sunce i mc ali sve je pod kontrolorom.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 10:08   #1545
Meni merkur u 12. u jarcu, retrogradan, spaljen - ja i da napravim pravi seks skandal, ne bi nitko primjetio
(ako je samo do merkura)
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 10:16   #1546
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Meni merkur u 12. u jarcu, retrogradan, spaljen - ja i da napravim pravi seks skandal, ne bi nitko primjetio
(ako je samo do merkura)
hahahah Blago ti se, možeš raditi što god hoćeš kao Pale sam na svijetu.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 10:17   #1547
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Tako je i meni sa merkurom u 10-oj,sve je javno, ili se izmišlja ili kao da me imaju svi na piku i prate svaki moj korak, to u pubertetu nisam mogla ni kontrolirati ni sanirati, ne znam do kojeg je tranzita bilo, moguće pluton opozicija merkur, natalno uran op.me, zato sam se nakon šamaranja povukla i pazim na svaku riječ upućenu bilo prijatelju, poznaniku, susjedu, ljudi vole oblikovati i rastezati značenja rečenice da ih mogu utrpati u skandaloznu priču.

Neptun mi je dobar, trenutno na dsc-u kvadrira sunce i mc ali sve je pod kontrolorom.
ima nešto i s Plutonom u takvim pričama
dobro si me podsjetila ,pogledala sam tranzite još jednom u fazi mog najvećeg izmišljenog skandala, tranzitni Pluton mi je konjugirao natalni Mars u 5. polju.Ja sam svojim djelom i kapacitetima pridonijela stvaranju skandala. A šta ćeš.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 10:34   #1548
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
ima nešto i s Plutonom u takvim pričama
dobro si me podsjetila ,pogledala sam tranzite još jednom u fazi mog najvećeg izmišljenog skandala, tranzitni Pluton mi je konjugirao natalni Mars u 5. polju.Ja sam svojim djelom i kapacitetima pridonijela stvaranju skandala. A šta ćeš.
Pluton ogladni čim čuje za mogućnost prljavog seks skandala, izvije se i odgmiže da se nahrani, koga briga hoće tko usput nastradat', al samo jednom se živi
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 13:16   #1549
Meni je Merkur vladar VII I X u XII I ima 60VE u II.
Najvise volim kad deluje tako sto cuti, radi I zaradjuje pare.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 18:18   #1550
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Sto se ovog drugog dela tice, SA je majstor skandala, perverzija I necistog, JU tezi da da moralnu cistocu I legitimitet. Kada je SA ukljucen tu je neki skandal, a ako je I ME onda je to javno, o tome se prica itd...
Ja odmah vidim kad neko ima Saturna u padu ili izgonu . Saturn nema veze sa skandalima, skandali su domena Lava, perverzije se vezuju za Škorpiju, "nečisto" u moralnom smislu ne znam šta bi značilo jer ne radim za crkvu. Jupiter, recimo, daje i širenje bolesti. Da ne pominjem kako je religija (crkva), koja je u domenu Strelca i Jupitera, već tradicionalno skrovište pedofila koji su zaštićeni od zakona (povlašćeni, Ju) i osoba sa poremećajima ličnosti i raznim drugim mentalnim bolestima. Svet nije crno-beo
kockastonatufne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 18:38   #1551
Quote:
kockastonatufne kaže: Pogledaj post
Ja odmah vidim kad neko ima Saturna u padu ili izgonu . Saturn nema veze sa skandalima, skandali su domena Lava, perverzije se vezuju za Škorpiju, "nečisto" u moralnom smislu ne znam šta bi značilo jer ne radim za crkvu. Jupiter, recimo, daje i širenje bolesti. Da ne pominjem kako je religija (crkva), koja je u domenu Strelca i Jupitera, već tradicionalno skrovište pedofila koji su zaštićeni od zakona (povlašćeni, Ju) i osoba sa poremećajima ličnosti i raznim drugim mentalnim bolestima. Svet nije crno-beo
Pa i nije bas tako.

To sto ti pises bilo bi crno-belo, jer bi onda sve Skorpije bile perverzne ( a realno nisu, Jarac je sto puta perverzniji znak od Skorpije, kao i svi pozudni, zverski znaci: Lav, Ovan, Jarac, Bik, i plus Ribe zbog Venere ).
Lav je teatralan, on voli scenu i publiku a u znaku Lava je recimo pad Saturna.
Jupiter je u znaku Jarca u padu itd...Tako da to sto pises za Lava ili Strelca opet ima veze sa Saturnom.

Sve sto si navela ima veze sa losim polozajem Saturna koji degenerise planete i njihov polozaj.
To ne znaci da je svaki Saturn uvek skandal majstor, ali u sustini on je taj koji zaprlja, zamuti odnos, donosi necistoce i sve ostalo sto nam pravi problem.

Merkur je glas pa kada je on upetljan onda se o tome sazna, prica, tu su tracevi itd...

Sad sam se setila Severine, gde bolji primer od nje.
Nisam sigurna za podznak, navodno je Lav ali ima spekulacija da je ASC Devica.

MA0VE ( u Blizancima - domicil Merkura ) u konjunkciji sa Saturnom u Blizancima, i 60 Merkur u Ovnu.
Jupiter u Jarcu.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 16:51   #1552
Da li Uranov tranzit kroz 11. polje može dovesti do prekida dugogodišnjeg prijateljstva?
Uz to je i Plutonov tranzit kroz 7.polje pa on isto donosi promene u vezama s drugim ljudima, javnosti i općenito partnerstvima?

Upravo to mi se dogodilo pa me zanima da li su to neki od pokazatelja? S tim da već neko vrijeme saznajem tko su neki ljudi oko mene pa se tako čistim od toksičnosti oko sebe......
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 18:21   #1553
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Da li Uranov tranzit kroz 11. polje može dovesti do prekida dugogodišnjeg prijateljstva?
Meni je to donio Plutonov tranzit kroz iz 11. koji mi je trajao do nedavno. I to ne jednog nego skoro svih. Ali ne svađe i drame, nego jednostavno prekid kontakata. A i ovi koji nisu prekinuti mi više nisu baš nešto posebno...

EDIT: ali Uran bi se trebao lijepo osjećat u 11. i donijeti nove poznanike, druženja i ljude koji imaju iste interese kao ti. A ne prekidati stare jer on voli kontakte s puno ljudi. Doduše, ne neke duboke, nego više na razini poznanika i suradnika. Možda ti je ipak to prijateljstvo bilo predstavljeno 7. kućom pa je do plutona.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 18:36   #1554
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Da li Uranov tranzit kroz 11. polje može dovesti do prekida dugogodišnjeg prijateljstva?
Uz to je i Plutonov tranzit kroz 7.polje pa on isto donosi promene u vezama s drugim ljudima, javnosti i općenito partnerstvima?

Upravo to mi se dogodilo pa me zanima da li su to neki od pokazatelja? S tim da već neko vrijeme saznajem tko su neki ljudi oko mene pa se tako čistim od toksičnosti oko sebe......
Meni je taj položaj bio u solaru za ovu godinu i to u opoziciji sa Venerom i donio mi je prekide prijateljstava, ali i dosta novih poznanstava (koji se, istina, nisu baš održali). E da, donio mi je prekid sudjelovanja u jednoj udruzi.

Onako općenito, mogli bi ti se proširiti krugovi prijateljstava, gubici nepotrebnih obzirom na Plutona, mogla bi ti, sama postati onako "Uranovski" distancirana u odnosima, ako kužiš što mislim

Opet, obzirom na Pl mogli bi se pojaviti i neki intenzivni Plutonovi ljudi u tvom životu, koji će transformativno djelovati na tebe...
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 23:23   #1555
Hvala vam na odgovorima.
Istina da se prekinuo kontakt odnosno ja sam ga prekinula, također sam se kod drugih nekako distancirala ali nema baš nekih novih poznanstava barem ne trenutno ali ima vremena, ne?
Također stupila sam u vezu s osobom koja mi je bila prijatelj.. velike i duboke promjene u odnosima s ljudima oko mene svakako, vjerujem onda da su zaslužni i tranziti Urana i Plutona
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 12:20   #1556
Postoji li još netko ovdje tko može reći da ga Saturn "vrijeđa" kroz polje kojim tranzitira?
npr. mene trenutno vrijeđa kroz financije, tranzitira drugim poljem... Vrijeđa me na način što sam zbog stjecaja oklnosti za svoj posao plaćena manje nego drugi... Iskustva?
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:09   #1557
Quote:
Fubuki kaže: Pogledaj post
Postoji li još netko ovdje tko može reći da ga Saturn "vrijeđa" kroz polje kojim tranzitira?
npr. mene trenutno vrijeđa kroz financije, tranzitira drugim poljem... Vrijeđa me na način što sam zbog stjecaja oklnosti za svoj posao plaćena manje nego drugi... Iskustva?
Oh, da. Kroz 10. polje i nikako da više otprdi od tamo. Od super posla gdje radiš najnovije stvari u tom području, kreativnog, koji omogućuje veliku slobodu, prešla na puno lošiji, totalno beznačajan, rutinski i nikakav. I onda uspjela na tom lošijem poslu dobit otkaz! Jer se naravno nisam "umrežila" (kako mi je rekla šefica) s tim zatupljenim kolegicama. I stalno mi neke prilike dolaze da se opet vratim na taj stari posao i slične projekte, ali nikako da se ništa realizira, imam osjećaj da su mi sva vrata zatvorena. U nekoliko tih situacija sam i ja sama sebe dolaze dobro zeznula (previše pričala i pogrešne stvari), ne sjećam se da sam ikad prije bila sklona takvim greškama. Tako da trenutno dolaze mi prilike na temelju prethodnog rada i truda, a ja samo gledam kako se sve što sam gradila ruši i još i sama tome doprinosim, nemoćna da bilo što promijenim. Eto, neko moje iskustvo tr. saturna u 10.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 18:57   #1558
Moje iskustvo saturna u tranzitu 10-im poljem: dobivanje novog posla tako da sam od starog koji je bio na određeno prešla na ovoj koji je na neodređeno vrijeme, plaća puno bolja nego na prošlom (najveća do sad ikad), nadređena osoba- šef, prvi put u životu muško, totalna suprotnost od svega što sam imala u šefovima, do sada su to bile žene s težim poremećajima;uglavnom stroge, hitlerovska disciplina tako da je ovo nešto sasvim novo.
Dakle, objektivno, ovo je najbolji posao koji sam do sada imala, međutim ovdje uopće nisam sretna jer mi je ovo najgore okruženje što se tiče društva, baš nemam nikog svog za popit kavu, a to sam uvijek imala tako da sam ja ovdje najdepresivnija ikad i gledam kako ću se premjestit negdje dalje.
Doduše, ne znam koliko moje stanje ima i veze s tranzitom samog saturna 10-im poljem, mene saturn stišće već zadnje 2, 3 godine na sve strane s obzirom da mi je većina planeta u djevici, a asdendentom ribe i mjesecom u blizancima pa je jasno u kakvom je odnosu saturn iz strijelca na sve njih (počevši od kvadrata na SaMe, opozicijom na Mo, kvadratom na Ve i Asc i kvadratom na Ma koji je još aktualan). Čak se i čudim da sam pod takvim tranzitima imala volje za išta. Srećom na suncu u lavu. Ušla sam u njega nezaposlena pa sam našla i prvi posao, završila specijalistički studij koji sam započela,bila nezadovoljna tim poslom pa sam ubrzo dobila i ovaj sadašnji, počela sam se baviti i fizičkom aktivnošću, iako za sve što radi osjećam da odrađujem i doživljavam kao dužnost. Tu osjećam saturnove ruke.
No, pomalo osjećam da se pojavljuju neke naznake sunca pa skupljam energiju i planove za daljnje traženje boljeg posla, a kako me saturn totalno opustošio za neke ljubavne, a kamoli seksualne porive, pomalo mi se vraća i želja za time.
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 10:43   #1559
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo saturna u tranzitu 10-im poljem: dobivanje novog posla tako da sam od starog koji je bio na određeno prešla na ovoj koji je na neodređeno vrijeme, plaća puno bolja nego na prošlom (najveća do sad ikad), nadređena osoba- šef, prvi put u životu muško, totalna suprotnost od svega što sam imala u šefovima, do sada su to bile žene s težim poremećajima;uglavnom stroge, hitlerovska disciplina tako da je ovo nešto sasvim novo.
Dakle, objektivno, ovo je najbolji posao koji sam do sada imala, međutim ovdje uopće nisam sretna jer mi je ovo najgore okruženje što se tiče društva, baš nemam nikog svog za popit kavu, a to sam uvijek imala tako da sam ja ovdje najdepresivnija ikad i gledam kako ću se premjestit negdje dalje.
Doduše, ne znam koliko moje stanje ima i veze s tranzitom samog saturna 10-im poljem, mene saturn stišće već zadnje 2, 3 godine na sve strane s obzirom da mi je većina planeta u djevici, a asdendentom ribe i mjesecom u blizancima pa je jasno u kakvom je odnosu saturn iz strijelca na sve njih (počevši od kvadrata na SaMe, opozicijom na Mo, kvadratom na Ve i Asc i kvadratom na Ma koji je još aktualan). Čak se i čudim da sam pod takvim tranzitima imala volje za išta. Srećom na suncu u lavu. Ušla sam u njega nezaposlena pa sam našla i prvi posao, završila specijalistički studij koji sam započela,bila nezadovoljna tim poslom pa sam ubrzo dobila i ovaj sadašnji, počela sam se baviti i fizičkom aktivnošću, iako za sve što radi osjećam da odrađujem i doživljavam kao dužnost. Tu osjećam saturnove ruke.
No, pomalo osjećam da se pojavljuju neke naznake sunca pa skupljam energiju i planove za daljnje traženje boljeg posla, a kako me saturn totalno opustošio za neke ljubavne, a kamoli seksualne porive, pomalo mi se vraća i želja za time.
Bravo za tebe!
To je klasican opis, skoro skolski tranzita SA kroz 10.
A ne zaboravi da je 10 u kvadratu sa ASC a tebi jos uglovi promenljivi i kvadrira ti planete u njima, uz opoziciju ka MO.
SA cesto donosi uspehe na pocetku ali uz dosta muke ili se kasnije ispostavi da to nije bas ono sto smo ocekivali.
Ako moze da se zna, kada se desio taj posao?

Obicno SA donosi desavanja u vreme kada je u svojim stanicama, sprema se da zastane i krene retro ili jos bolje, kada je u drugoj i krece direktno.
Takodje u vreme kada izlazi iz zraka SO, sto je prosle godine bio novembar kada je bila konjunkcija sa SO. Nakon te konjunkcije SA je bio izuzetno snazan i plodan.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 13:27   #1560
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Bravo za tebe!
To je klasican opis, skoro skolski tranzita SA kroz 10.
A ne zaboravi da je 10 u kvadratu sa ASC a tebi jos uglovi promenljivi i kvadrira ti planete u njima, uz opoziciju ka MO.
SA cesto donosi uspehe na pocetku ali uz dosta muke ili se kasnije ispostavi da to nije bas ono sto smo ocekivali.
Ako moze da se zna, kada se desio taj posao?
hvala, hvala! ;-)

s tim da sam ja čim sam dobila taj posao prije ovog već 'vidjela' kako će saturn u svom dodiru sa MC donijeti dugo željeni stalni posao. mnogi su mi tog saturna tumačili negativno, kao prepreke, ja ga nisam tako vidjela. baš sam osjećala da mi za stalan posao u instituciji koju sam davno zapikirala (za koju se smatra da se ne može upasti bez veze)treba saturn doći na MC.
da, može, naravno. samo ne znam koji podaci su ti potrebni? ne znam da li gledati kada je bio natječaj, kada su mi javili da sam primljena ili kada sam počela raditi?
natječaj je bio 15.11.2016, 06.12. su mi javili da sam primljena, tada je saturn bio na neptunu (vladaru podznaka) i radio kvadrat na natalnu veneru u 6. kući, jupiter kvadrat jupiter (mc je u strijelcu) a 15.02. 2017. sam počela raditi. tada je saturn bio na istom stupnju kao moj MC. , dakle egzaktna konjukcija.

nadam se da će mi nadolazeći tranziti donijeti premještaj odavde i neke bolje poslovne prilike s obzirom da u sljedećoj godini imam osim ovog šetanja saturna 10. poljem trigon saturna na natalnu SaMe konj u 6. polju, trigon urana na MC, trigon Urana na MeSa konj., jupiter kvadrat sunce (vladar 6.) pa potom trigon jupiter (vladar MC-a), a onda za jedno 2 godine taman kaad saturn bude izlazio iz 10. tu stiže jupiter.
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:19.