Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2007., 19:10   #41
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post

a ovdi bi trebala doci sa svojim imenom i prezimenom i naci lepog Nebojsu iz 5.c i pitat ga di si sta ima, jesi se ozenio i zasto me nisi onomad htio...
i jos se divit njegovin slikama u profilu...
jel to?
aha, tak su meni frendice objasnile
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:13   #42
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
a ovdi bi trebala doci sa svojim imenom i prezimenom i naci lepog Nebojsu iz 5.c i pitat ga di si sta ima, jesi se ozenio i zasto me nisi onomad htio...
i jos se divit njegovin slikama u profilu...
jel to?
A možeš si u prijatelje stavit ljude s kojima se i inače družiš pa igrat kviziće, uspoređivat rezultate s prijateljima, poslat im poneki video i tak. Nađe se pokoja simpatična aplikacija pa dođe ko razbibriga.

Služi ti onome čemu ti želiš da ti služi.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:13   #43
Quote:
kissTHEsky kaže: Pogledaj post
moju sliku recimo nemoze nitko osim prijatelja vidjet tako da ne promoviraju se svi
maro srezovic promovira Saloon
ovo sa Saloonom mi je ok i to razumijem...ako ja uletim Maru na fejsbuku i kazem hej Maro ja hocu biti tvoja fejsbuk frendica, onda ce on mene zvati na cvenk u Saloon..
(ocu morat platit upad?)
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:22   #44
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
btw...molim da mi ne spominjete trazenje ljudi koje davno nisam srela jer za to imam dobri, stari google...
pa kako ti preko googla mozes nac svoje stare frendove koji su nepoznati?google pretrazuje internet a ako o tvojim frendovima nis ne pise na internetu tj. ak nisu poznati il nekaj bitno ostvarili nebus ih nasla a prek facea nades sve kaj imaju profil tamo,poznate i nepoznate,bitne i nebitne za ovu drzavu..kuzis
ami-mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:31   #45
...ja sam na dobrom starom myspaceu.... ..mada mi je i to bezveze i neda mi se odgovarati na poruke i mrzim one komentare tipa ''have a nice day'' i sl...mrzimmm...al fakat ima ljudi iz srednje,osnovne,ljudi koje nisam duuugo vidjela,čij broj moba nemam i s kojima se inače ne bi čula ni srela da se nismo tamo našli i zato ipak plus
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:32   #46
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
a ovdi bi trebala doci sa svojim imenom i prezimenom i naci lepog Nebojsu iz 5.c i pitat ga di si sta ima, jesi se ozenio i zasto me nisi onomad htio...
i jos se divit njegovin slikama u profilu...
jel to?


carice. legendo
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:36   #47
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
kuzim iskricu/smokvu...pa cak i forum...
ali u cemu je kvaka sa facebookom?

tamo si logiran sa punim te pravim imenom i prezimenom i stavis si kul slikicu..najljepsu sta imas...
i sta onda?
ma..mene je par njih pozvalo tam,kao..ajde...ali ne dopada mi se.ok je ako imas puno frendova gore,koje inace poznas..pa se zajebavate..ali ako nemas,nije ko myspace da nades tamo..nego nagovaras rulju da se rega i da ti se javi.na facebooku je vise sve privatno..ne mozes nikoga add niti request prema tome jel imate sta zajednicko ili ne..jer ne mozes u niciji profil..to ti je kao da udes u pun tramvaj i onda pitas jel te oceju za frenda..u biti a meni je to bzvz neak..a neam pojma ko je ni kaj je..velim ako imas puno poznatih na facebooku,ok je..ali ako nemas..onda je mrtvilo.meni je myspace bolji jel mozes svaciji profil vidjeti..nekak je lezernije sve,kaj ja znam..ono,ne poznam te ali vidim da volis to i to...i to je to.a tu nema tih sansi.
a neki pak vole facebook vise..zavisno.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:38   #48
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
al fakat ima ljudi iz srednje,osnovne,ljudi koje nisam duuugo vidjela,čij broj moba nemam i s kojima se inače ne bi čula ni srela da se nismo tamo našli i zato ipak plus
meni to nije plus, jer njihov broj s razlogom nemam..
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:38   #49
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
...ja sam na dobrom starom myspaceu.... ..mada mi je i to bezveze i neda mi se odgovarati na poruke i mrzim one komentare tipa ''have a nice day'' i sl...mrzimmm...
ja se ozbiljno približavam momentu kad ću popizdit i bez treptaja pogasit sve jebene profile i passworde i nikove i aplikacije,
prezasićena sam time, tačno osjetim smučenost, odavno se gomila, vješto sam balansirala da se otmem tom dojmu, al ne ide.
lagano me svrab hvata na pomisao gdje sve imam accounte.
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 19:39   #50
Quote:
Pacificgirl kaže: Pogledaj post
Ja sam negdje čitala kako su osnivači Facebooka željeli napraviti stranicu na kojoj će se povezati ljudi koji se već u stvarnom životu poznaju (zato i imaju one opcije How they know each other),za razliku od My spacea,koji je za upoznavanje ljudi,onih koji se ne znaju prije toga....I meni Facebook baš služi svrsi,imam tu sve ljude od osnovne,preko srednje skole,pa sve to ovih trenutnih sa faxa...
to kaj velim..ako imas tak..ok je ako ne..dosada ziva...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 20:12   #51
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
to kaj velim..ako imas tak..ok je ako ne..dosada ziva...
Da,zato mi i jeste dobar,jer bas imam ljudi... Ali nije ni My space loš,sve su to zabavne razbibrige...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 20:23   #52
Facebook ima svrhu da ti pruži iluziju kako imaš puno prijatelja.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 20:27   #53
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Facebook ima svrhu da ti pruži iluziju kako imaš puno prijatelja.
..a forum?
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 20:41   #54
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
..a forum?
Da si zanimljiva osoba i vješta u flertu
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 20:44   #55
meni je super facebook. imam svoj profil sa punim imenom i prezimenom.
ja se dopisujem sa puno rodjaka i prijatelja koji zive u inozemstvu i to mi je super.
svi stavljaju i slike, neki i po 10 albuma.

a to sto je vecina logirana pod svojim imenom i prezimenom je upravo zbog ovog sto je kisst gore objasnila
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 20:45   #56
ah taj facebook...super stvar!
samo oprez, lako se navuč
Nephele Melia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 20:50   #57
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
a ovdi bi trebala doci sa svojim imenom i prezimenom i naci lepog Nebojsu iz 5.c i pitat ga di si sta ima, jesi se ozenio i zasto me nisi onomad htio...
i jos se divit njegovin slikama u profilu...
jel to?
ajme pokidala sam se od smjeha
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 20:52   #58
izuzmimo slike osoba u koje ste bijesno zaljubljeni ili onih s kojima biste samo besramno bludnicili...

ali da li sa zanimanjem gledate slike svojih prijatelja?
pogotovo onih sa 10 albuma?
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 20:56   #59
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
...

ali da li sa zanimanjem gledate slike svojih prijatelja?
pogotovo onih sa 10 albuma?
imam ja jednu ludu koja ima ni vise ni manje nego 35 albuma. a u svakom albumu od 20- 100 slika
pa ti gledaj ako te zanima

ja gledam samo one slike na kojima su mi naj frendice, ili na kojima sam ja s njima. i eventualno od nekih rodjaka koji zive u aus i usa da vidim kako izgledaju jer ih nisam 10 godina vidila
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 21:17   #60
ja sam se dugo opirala (zvali su me frendovi jos kad se pocelo s tim facebookom, ja konstantno odbijala, a sad mi neki ne odgovaraju na moje requeste......nadam se da necu morat' intervenirat' raznoraznim isprikama or something.), i onda sam se nekidan konacno logirala i to sasvim slucajno.

jos nisam ni sliku stavila...i sad pi*de...a jbg...tu mi je ovih par slika sto imam na kompu ful gadno , digitalac nemam, a onih par lijepih mi je doma, a i da ih imam ovdje ne mogu ih uploadat' jerbo mi je crk'o skener - cijeli svemir se urotio protiv toga da budem na facebooku.

sad sam rijesila nekolicinu onih debilnih nepreciznih testova za highschool kids koje je radio netko kome engleski pravopis bas i nije jaca strana... dzizs ... al' dobro, jos jedna u nizu isprika da ne radim nesta pametnije.

al' fora mi je sto mogu recimo vidjeti slike ili fejvorit mjuzu i stuff od ljudi koji su mi jako dragi, a ne vidimo se cesto jer smo si daleko niti su isti na forumu ili msn-u. sto se tice (prave) komunikacije, writing on the wall, virtualnih poklona i kratkih poruka tipa ''sta ima kod tebe''...''jooooj pa evo super, kak' si mi ti''... to mi na facebooku bas i nije fora, najdrazi su mi klasicni telefonski poziv ili e-mail jer sam unatoc ovisnosti o forumu i nenad*ebivoj zafrkanciji i slaganju s nekima od ljudi ovdje ipak onaj tip koji bas i ne njeguje pretjerano brojna povrsna poznanstva nego voli manji broj cvrstih prijateljstava.

ne znam...ima facebook dobrih strana...iako ne mnogo.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.