Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2009., 10:07   #1061
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Zato što je samo trošak posredovanja FedEx-a bio oko 300 kn. Preostali, manji dio računa je carina i porez. Prije toga je faksirala punomoć FedEx-u i time prihvatila njihove usluge. O tome je već puno puta pisalo.

Izbjegavajte Fedex, jer vam ne gine carina i troškovi njihove usluge kao špeditera.
Ovo je definitivno korisna informacija
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 10:26   #1062
tocno.. ako ide preko fedexa, dhl i slicnim 99% da vam ne gine carina... a i njihobe usluge spedicije placate... posta je zakon je da je malo spora ali
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 15:23   #1063
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Zato što je samo trošak posredovanja FedEx-a bio oko 300 kn. Preostali, manji dio računa je carina i porez. Prije toga je faksirala punomoć FedEx-u i time prihvatila njihove usluge. O tome je već puno puta pisalo.

Izbjegavajte Fedex, jer vam ne gine carina i troškovi njihove usluge kao špeditera.
fedex tvrdi da oni ne uzimaju ništa za svoje usluge..plaćam samo carinu..evo račun od carine, vrijednost robe je 786kn.

bankovna garancija 5kn
troškovi carinskog skladištenja 110kn
manipulativni trošak 100kn

na ove stavke posebno su obračunali pdv ( ) od 47kn pa to dođe skupa 262kn

idemo dalje:

carinske pristrojbe 110kn
pdv 197kn
ukupno 307kn

sveukupno 569kn

ma lopovi jebeni..koji manipulativni troškovi ,koje skladištenje????
zašto je uopće roba ocarinjena u zg kad ima carina u st,zašto je uopće roba ostavljena u fedexu zg kad ima fedex u st????? ja sam platila shipping od new yorka do splita i nikakvi faksevi ni kopiranje ičega se ne spominje..

sramota!!! 570kn carine za robu od 780kn..nikad više taj fedex.nikad.

inače,radi se o abercrombie&fitch..naručila sam do sada 3 puta i nikad mi nije naplatilo carinu,sve preko fedexa naravno..tek sad vidim koliko sam imala sriće..gamad.

pošta
maestra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 15:34   #1064
zato je bolje ici preko poste... onda onih 260 kuna nebi bilo... Paket dodje na postu, tamo te ceka dok ne doneses racun i platis samo onih 300 kuna...

A&F salje fedexom? Dobro da nisam narucio stvari onda. Ja sam inace narucivao preko lika koji je radio u A&F ducanu... Ja mu dam link s majicom koju zelim, napisem velicinu i on uzme na poslu, meni zapakira i posalje.. Na 3 polo majice platio 20 dolara postarine i nikakve carine... i tako vise puta Morat cu mu se opet javit.. Samo me visoki dolar zeza
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 20:49   #1065
nešto sam oškicnula na ebayu i frajer kaže da šalje kod nas ali DHL.
kak to funkcionira?
šta se plaća poštarina kad to dođe?
i da l se svaka pošiljka poslana DHL carini?
to još nisam isprobala, pa stvarno ne kužim...
tambal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 22:52   #1066
mene zanima jedna druga stvar:

našla sam na netu cipele koje bi kupila, ali dostavljaju samo u USA....imam frendicu u new yorku koja bi mi to onda kupila i poslala privatnim paketom avionom za zg....što moram platiti u tom slučaju, jel se uopće što plaća kad mi ona šalje paket (osim poštarine koju će ona u NY platiti)

nikada nisam ništa kupovala prek neta pa ne znam ni kak to funkcionira ni ovo što me sad zanima

tnx na odg...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 17:42   #1067
Stigle su nove pošiljke i svim sam zadovoljan,čak i brojeve pogodio

Ali,dopizdio mi je online shopping,dostupnost svega klikom i rasprodaje te sam makao sve iz bookmarksa i naredne mjesece ne želim posjećivati nikakve siteove s odjećom ili obućom,...prečesto kupujem,gomilam neke extra košulje,traperice,tenisice,a to se jednostavno nema gdje sve iznositiu biti cijele dane samo želim biti u trenirci i nositi stare,podrapane majice..
Koliko god kupovao,najčešće sam u iste dvije majice,uvijek bi u istoj košulji van,uvijek izaberem iste tenisice..ono što najskluplje platim(osim kožne jakne) uopće ne nosim...
Tako da se nadam da me nećete dugo vidjeti niti na ovoj temi,niti 'hoću ovo' jer shopping online ide u stand by mode na neodređeno
Mislim da ću više poklanjati i kupovati drugima..više veseli,ali opet ne online
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 21:27   #1068
eto na i ti, ja vise ne kupujem nista odjece ne samo na netu nego nikako, za lito cu samo kupit 1-2 japanke, mozda koje kratke hlace i to je to, ovi online shopping je fakin bolest
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 22:31   #1069
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
eto na i ti, ja vise ne kupujem nista odjece ne samo na netu nego nikako, za lito cu samo kupit 1-2 japanke, mozda koje kratke hlace i to je to, ovi online shopping je fakin bolest
a pričaj mi..ja sam zbog jebenog online shoppinga morala dignit 2000eura kredita da se izvučem iz svih minusa..

evo opet sam naručila grudnjak i mudante..moram polako..ništa više ovaj misec.ništta.
il partigiano is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 23:05   #1070
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
eto na i ti, ja vise ne kupujem nista odjece ne samo na netu nego nikako, za lito cu samo kupit 1-2 japanke, mozda koje kratke hlace i to je to, ovi online shopping je fakin bolest
totalno!!! ja sam na odvikavanju od online šopinga!!
Mogli bi svi zajedno, moramo smisliti mantru...
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 06:12   #1071
Quote:
mala angie kaže: Pogledaj post
totalno!!! ja sam na odvikavanju od online šopinga!!
Mogli bi svi zajedno, moramo smisliti mantru...

i ja se pridružujem, mislim odvikavanju...
jednostavno mi dosadilo navlačiti stvari...
pomalo me hvata tuga jer ne hodam po RL dućanima...
moja opsesija su torbe i cipele, a i nakit...ma sve!
nešto u zadnje vrijeme stalno gunđam da nemam što obući...a to je rezultat pretrpanog ormara ...
od danas sam završila sa tim online šopingom,
dobro ne od danas, već kad mi dođu hugo boss cipke...
e, onda sam stvarno završila...
tambal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 08:15   #1072
I aj isto sam pretjerala!
Čekam da mi dođe još jedna narudžba od Tommy-a i 2 od VS
i onda dosta
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 08:16   #1073
Quote:
tambal kaže: Pogledaj post
i ja se pridružujem, mislim odvikavanju...
jednostavno mi dosadilo navlačiti stvari...
pomalo me hvata tuga jer ne hodam po RL dućanima...
moja opsesija su torbe i cipele, a i nakit...ma sve!
nešto u zadnje vrijeme stalno gunđam da nemam što obući...a to je rezultat pretrpanog ormara ...
od danas sam završila sa tim online šopingom,
dobro ne od danas, već kad mi dođu hugo boss cipke...
e, onda sam stvarno završila...
Gdje si uzela te HB cipke?
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 09:45   #1074
ma sta vam nije on-line shopping ista stvar kao i real shopping? ja sam umjerena u oba pa me ta ideja odvikavanja ;sorry; ne zanima
__________________
bolje biti pijan nego star
luccy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 10:18   #1075
oni vjerovatno nisu umjereni ni u rl
meni je više problem u rl dok ako je online shopping prije razmislim dobro
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 12:28   #1076
ja sam lijepo imala limit koji sam si odredila, i ta prislina disciplina je sasvim dobro funkcionirala dok se nije pojavila Girly
__________________
--------------------------------
Peek-a-Boo! is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 12:29   #1077
hahaha sry
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 13:07   #1078
Zadnja narudžba s yooxa mi je bila 400E+,a samo dvoje traperice unutra. Predzadnja, tjedan i pol prije zadnje, 300E+,kratka majica,majica i košulja...Još je bila jedna prije 3 tjedna,samo remen..ostale su bile u razmacima od mjesec dana i svaka po 200E ili manje..u međuvremenu se našlo preko 20 stvari u bookmarksu s tenedencijom da se svaki dan doda nešto novo..došlo je do faze da se kupuje što češće i s većim ciframa,a to financijski više ne mogu pratit ni približno,još se bliži ljeto i treba štedjet za neke provode i putovanja..
Frend je rekao da nisam normalan,platit 400E+ dvoje traperice,a imam ih preko 10 u ormaru potpuno novih i da nikako nije normalno moje uvjeravanja da sam dobro prošao jer su im retail cijene 430 i 470 eura,pa sam zapravo uštedio 430 E tj..rekao sam da je to isto kao da sam kupio jedne,a druge dobio gratis
Najgore od svega što ove GV couture traperice nemam pojma kada ću i gdje nositi

Tako da zahvaljujem svima i dajem potporu svima koji odustaju od online shoppinga.
Ja obilazeći RL dućane nikad ne nađem ni jednu stvar na koju bi potrošio novac i onda budem sretan jer ništa ne trošim...haha...online bi mi bilo malo i 500E dnevno jer je sve dostupno,ali zato pa-pa online shopping,jednom u pola godine update garderoba i to je to..vidjet ćemo kako će proć prva kriza...haha..
lijek je sto vise vremena provodit vani i bavit se raznoraznim aktivnostima,da od umora uopće ne stignem niti se spojit na net ..
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 13:39   #1079
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Zadnja narudžba s yooxa mi je bila 400E+,a samo dvoje traperice unutra. Predzadnja, tjedan i pol prije zadnje, 300E+,kratka majica,majica i košulja...Još je bila jedna prije 3 tjedna,samo remen..ostale su bile u razmacima od mjesec dana i svaka po 200E ili manje..u međuvremenu se našlo preko 20 stvari u bookmarksu s tenedencijom da se svaki dan doda nešto novo..došlo je do faze da se kupuje što češće i s većim ciframa,a to financijski više ne mogu pratit ni približno,još se bliži ljeto i treba štedjet za neke provode i putovanja..
Frend je rekao da nisam normalan,platit 400E+ dvoje traperice,a imam ih preko 10 u ormaru potpuno novih i da nikako nije normalno moje uvjeravanja da sam dobro prošao jer su im retail cijene 430 i 470 eura,pa sam zapravo uštedio 430 E tj..rekao sam da je to isto kao da sam kupio jedne,a druge dobio gratis
Najgore od svega što ove GV couture traperice nemam pojma kada ću i gdje nositi

Tako da zahvaljujem svima i dajem potporu svima koji odustaju od online shoppinga.
Ja obilazeći RL dućane nikad ne nađem ni jednu stvar na koju bi potrošio novac i onda budem sretan jer ništa ne trošim...haha...online bi mi bilo malo i 500E dnevno jer je sve dostupno,ali zato pa-pa online shopping,jednom u pola godine update garderoba i to je to..vidjet ćemo kako će proć prva kriza...haha..
lijek je sto vise vremena provodit vani i bavit se raznoraznim aktivnostima,da od umora uopće ne stignem niti se spojit na net ..
STVARNO SI BIO LUD S TIM ŠOPINGIRANJEM...si ti Todoric jr?
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 13:54   #1080
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Zadnja narudžba s yooxa mi je bila 400E+,a samo dvoje traperice unutra. Predzadnja, tjedan i pol prije zadnje, 300E+,kratka majica,majica i košulja...Još je bila jedna prije 3 tjedna,samo remen..ostale su bile u razmacima od mjesec dana i svaka po 200E ili manje..u međuvremenu se našlo preko 20 stvari u bookmarksu s tenedencijom da se svaki dan doda nešto novo..došlo je do faze da se kupuje što češće i s većim ciframa,a to financijski više ne mogu pratit ni približno,još se bliži ljeto i treba štedjet za neke provode i putovanja..
Frend je rekao da nisam normalan,platit 400E+ dvoje traperice,a imam ih preko 10 u ormaru potpuno novih i da nikako nije normalno moje uvjeravanja da sam dobro prošao jer su im retail cijene 430 i 470 eura,pa sam zapravo uštedio 430 E tj..rekao sam da je to isto kao da sam kupio jedne,a druge dobio gratis
Najgore od svega što ove GV couture traperice nemam pojma kada ću i gdje nositi

Tako da zahvaljujem svima i dajem potporu svima koji odustaju od online shoppinga.
Ja obilazeći RL dućane nikad ne nađem ni jednu stvar na koju bi potrošio novac i onda budem sretan jer ništa ne trošim...haha...online bi mi bilo malo i 500E dnevno jer je sve dostupno,ali zato pa-pa online shopping,jednom u pola godine update garderoba i to je to..vidjet ćemo kako će proć prva kriza...haha..
lijek je sto vise vremena provodit vani i bavit se raznoraznim aktivnostima,da od umora uopće ne stignem niti se spojit na net ..
viruj ja san jos gori, samo ne zbrajan jer bi me slag otrefio, kupio san 9 pari cipela pove zime

meni uopce nije kriza i uopce mi ne pada na pamet nikakva kupovina robe, ducane mrzin obilazit u RL tako da tu nema straha osim kad su snizenja u Laboutique, to sta kazes triba se bavit necin pametnin i zaboravis na sve gluposti odma, ja san nasa curu i poceo svirat opet, a pocinje i sezona ronjenja i bavljenja sportckin aktivnostima, ali opet problen, sada si pikiram si bas od xxxx€
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:20.