Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2004., 11:03   #61
Quote:
Whatever kaže:
Pametno rečeno. Ja u svom stažu na ovom forumu nisam pročitao ni jednog diskutanta da se izrijekom i iskreno zalagao za Jugoslaviju (osim u zajebanciji), ali bogme iskrenih i pravih pobornika NDH se uvijek dalo naći.
Oh, da? Pa ti onda ne cinis svoj posao. Odnosno ne citas sto ljudi pisu po ovom forumu.

Za NDH kao NDH se nitko nikada nije zalagao, osim sto je u nekoliko navrata bilo receno kako je NDH ipak bila ostvarenje hrvatskog sna o samostalnoj drzavi.

Docim za Smrdoslavijom uredno cvili ekipa u sastavu Feniks, koji je doduse zbriso s foruma jer mu je identitet puko, pa se cova pobojao da njegove 'umotvorine' ne naskode stranci koje je clan pa i vise od toga, OrangeC koji je velicao Jugu kao drzavu koja je domoljube 'obuzdavala' pendrekom, pa Miroslav koji je nosao jugoslavensku zastavu, pa PBE koja je nosala jugoslavensku zastavu. Naravno, sve je to zajebancija, ali NDH-ovci su ozbiljni. Jelde, Kajgod, Hrvatino?
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 11:06   #62
Quote:
Whatever kaže:
Pametno rečeno. Ja u svom stažu na ovom forumu nisam pročitao ni jednog diskutanta da se izrijekom i iskreno zalagao za Jugoslaviju (osim u zajebanciji)
Nemoj tako druze Whateveru. Tito-Partija-Omladina-Akcija!!!!!

A ti druze Roko bolje muc. Sumnjiv si ti meni. Znamo mi dobro cija je ono izreka "rugala se sova sjenici"
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 11:13   #63
Quote:
BladeRunner kaže:
Nemoj tako druze Whateveru. Tito-Partija-Omladina-Akcija!!!!!

A ti druze Roko bolje muc. Sumnjiv si ti meni. Znamo mi dobro cija je ono izreka "rugala se sova sjenici"
cija?
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 11:18   #64
Quote:
Roko kaže:
cija?
Ja sam cuo "rugala se sova senici"
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 11:28   #65
Ah, da ne zaboravim. Ovaj puta se ne zafrkavam.

Po mom misljenju je drug Fico gnjida, ali je sitno-pizdunski odavati bilo ciji identitet, pa i njegov.
Za Feniksov identitet se znalo vec dulje vrijeme, pa ga nismo izlajali. Moglo je to i dalje ostati izvan ociju javnosti.
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 11:47   #66
Quote:
desna ruka kaže:
Gle, većina vas bolećivo gleda na razdoblje NDH. Što ste onda? Rijetki su oni "s druge strane" koji bolećivo gledaju na bivšu Jugu, osim ako to ne rade iz zajebancije.
Ja sam već par puta na forumu napisao za Pavelića da je bio zločinac, no to te ipak nije sprečavalo da me nazivaš ustašom.
ŠaljemDVDIzLondona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 11:48   #67
Quote:
Phil Lynott kaže:
Oh, da? Pa ti onda ne cinis svoj posao. Odnosno ne citas sto ljudi pisu po ovom forumu.

Za NDH kao NDH se nitko nikada nije zalagao, osim sto je u nekoliko navrata bilo receno kako je NDH ipak bila ostvarenje hrvatskog sna o samostalnoj drzavi.

Docim za Smrdoslavijom uredno cvili ekipa u sastavu Feniks, koji je doduse zbriso s foruma jer mu je identitet puko, pa se cova pobojao da njegove 'umotvorine' ne naskode stranci koje je clan pa i vise od toga, OrangeC koji je velicao Jugu kao drzavu koja je domoljube 'obuzdavala' pendrekom, pa Miroslav koji je nosao jugoslavensku zastavu, pa PBE koja je nosala jugoslavensku zastavu. Naravno, sve je to zajebancija, ali NDH-ovci su ozbiljni. Jelde, Kajgod, Hrvatino?
Da.

I još kaže meni Anderlon da zastava koju nose PBE i Miroslav nije zastava pod kojom je izvšena bilo kakva agresija na Hrvatsku.
ŠaljemDVDIzLondona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 11:53   #68
Quote:
BladeRunner kaže:
Ah, da ne zaboravim. Ovaj puta se ne zafrkavam.

Po mom misljenju je drug Fico gnjida, ali je sitno-pizdunski odavati bilo ciji identitet, pa i njegov.
Za Feniksov identitet se znalo vec dulje vrijeme, pa ga nismo izlajali. Moglo je to i dalje ostati izvan ociju javnosti.
Slazem se da je njegov identitet (ime i prezime) trebalo sacuvati van ociju javnosti.

Medjutim, javnost ima pravo znati da je navedeni gospodin clan (i vise od toga) izvjesne stranke koja u svom naslovu nosi ime 'Hrvatska' i koja ima ambicije vladati Hrvatskom. Biraci imaju pravo znati koga biraju, pogotovo kada taj netko ima stavove poput onih koje ima drug Feniks.

Ulaskom u politiku (javnu sluzbu) covjek gubi dio privatnosti, a njegovi stavovi nisu vise stavovi jednog Blade Runnera ili Phila Lynotta nego to postaju stavovi sa malo jacom tezinom.

Toga je Feniks svjestan. Zato nam je prestao siriti svoju 'istinu'. Bas me zanima da li je na slican nacin govorio na konvencijama svoje stranke. To bi zasigurno motiviralo mladje ljude da pristupe u vecem broju toj 'hrvatskoj' stranci.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 12:54   #69
Quote:
Phil Lynott kaže:
Oh, da? Pa ti onda ne cinis svoj posao. Odnosno ne citas sto ljudi pisu po ovom forumu.

Za NDH kao NDH se nitko nikada nije zalagao, osim sto je u nekoliko navrata bilo receno kako je NDH ipak bila ostvarenje hrvatskog sna o samostalnoj drzavi.
Onda mi Phile ne čitamo isti forum. Imaš diskutante kojima je 90% postova naricanje za Poglavnikom i isticanje humanosti "radnog logora" Jasenovca.

Quote:
Phil Lynott kaže:

Docim za Smrdoslavijom uredno cvili ekipa u sastavu Feniks, koji je doduse zbriso s foruma jer mu je identitet puko, pa se cova pobojao da njegove 'umotvorine' ne naskode stranci koje je clan pa i vise od toga, OrangeC koji je velicao Jugu kao drzavu koja je domoljube 'obuzdavala' pendrekom, pa Miroslav koji je nosao jugoslavensku zastavu, pa PBE koja je nosala jugoslavensku zastavu. Naravno, sve je to zajebancija, ali NDH-ovci su ozbiljni. Jelde, Kajgod, Hrvatino?
Feniksu je identitet puko jer je netko na desnom krilu imao previše vremena da se bavi takvim glupostima.
A svi ti koje spominješ, bez obzira na zastave i stavove, sumnjam da bi ikad podržali stvaranje neke nove Jugoslavije.

Mislim da su Jugu davno svi pokopali osim desničara koji je stalno dozivaju u raspravama kao krunski "argument" i etiketu kad nemaju šta pametnije reć.
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 13:05   #70
Quote:
Whatever kaže:
Onda mi Phile ne čitamo isti forum. Imaš diskutante kojima je 90% postova naricanje za Poglavnikom i isticanje humanosti "radnog logora" Jasenovca.
Kao na primjer tko?




Quote:
Whatever kaže:
Feniksu je identitet puko jer je netko na desnom krilu imao previše vremena da se bavi takvim glupostima.
A svi ti koje spominješ, bez obzira na zastave i stavove, sumnjam da bi ikad podržali stvaranje neke nove Jugoslavije.
A oni gore bi redom pozdravili stavljanje Srba u logore, jelde?

Za razliku od ovih koji se samo zajebavaju.

Quote:
Whatever kaže:
Mislim da su Jugu davno svi pokopali osim desničara koji je stalno dozivaju u raspravama kao krunski "argument" i etiketu kad nemaju šta pametnije reć.
Pokopali jesmo, ali neki jos gorke suze liju. Dok se takvim zombijima ne pozabijaju glogovi kolci u srce, biti ce potrebe za argumentiranom raspravom o Smrdoslaviji.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 13:20   #71
Quote:
Phil Lynott kaže:
Kao na primjer tko?
Znaš ti dobro. Neću sad pisat imena jer mi se ne da s tim osobama ulazit u rasprave. Ali prolistaj malo Politiku pa ćeš vidit tko otvara topice o misama za Poglavnika i slično...


Quote:
Phil Lynott kaže:

A oni gore bi redom pozdravili stavljanje Srba u logore, jelde?

Za razliku od ovih koji se samo zajebavaju.
Ne bi pozdravili slanje Srba u logore, ali ni ne vide neko veliko zlo u tome što je nekad tako bilo. Nisi li i ti sam rekao da je Jasenovac reakcija na srpski ekspanzionizam?


Quote:
Phil Lynott kaže:

Pokopali jesmo, ali neki jos gorke suze liju. Dok se takvim zombijima ne pozabijaju glogovi kolci u srce, biti ce potrebe za argumentiranom raspravom o Smrdoslaviji.
Isti ovaj odgovor možeš okrenut i Smrdoslaviju zamijenit s NDH. Zombija ima na obje strane spektra
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 13:34   #72
Quote:
Whatever kaže:
Znaš ti dobro. Neću sad pisat imena jer mi se ne da s tim osobama ulazit u rasprave. Ali prolistaj malo Politiku pa ćeš vidit tko otvara topice o misama za Poglavnika i slično...
Ne znam ja nista. Evo ti reci. Koji su to diskutanti koji velicaju NDH!

Topic o misi za Poglavnika je jedna jedina tema, nisam je pratio i nemam pojma tko je tamo velicao NDH. Cini mi se da su tamo pojedini orjunasi pljuvali po crkvi u svojoj ignoranciji nemajuci pojma sto to misa zapravo je.


Quote:
Whatever kaže:
Ne bi pozdravili slanje Srba u logore, ali ni ne vide neko veliko zlo u tome što je nekad tako bilo. Nisi li i ti sam rekao da je Jasenovac reakcija na srpski ekspanzionizam?
Ako netko ima dovoljno mozga sagledati uzrok nekom povijesnom dogadjaju, to ne znaci da taj netko u tom dogadjaju vidi nesto dobro.

S druge strane svojedobno je na politici bio (i ziv osto) jedan diskutant koji je velicao postignuca sa Bleiburga govorreci kako bi bio potreban jos jedan Bleiburg da pocisti njegove istomisljenike, drug Funat je to bio, a niti drug Pomorancic nikada nije u Bleiburgu vidio nista lose.

Logika ti je suplja ko svajcarski sir.

Quote:
Whatever kaže:
Isti ovaj odgovor možeš okrenut i Smrdoslaviju zamijenit s NDH. Zombija ima na obje strane spektra
A jel? To nije ono sto si maloprije tvrdio. Maloprije si tvrdio da se Jugovici samo dobro zajebaju, a sad su pak zombiji.

Cesto menjas plocu doture. Ne valja ti to. Manje generaliziraj pa ti se to nece dogadjati.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 13:41   #73
Quote:
Phil Lynott kaže:


Topic o misi za Poglavnika je jedna jedina tema, nisam je pratio i nemam pojma tko je tamo velicao NDH. Cini mi se da su tamo pojedini orjunasi pljuvali po crkvi u svojoj ignoranciji nemajuci pojma sto to misa zapravo je.
Evo opet ti... "Pojedini orjunaši"... I kako sad očekuješ da se zaboravi Juga i orjuna kad svakog svog neistomišljenika prozoveš orjunašem? Ako je netko ateist, ne zna što je misa i boli ga k**** za vjeru i Crkvu, ne znači da je orjunaš.



Quote:
Phil Lynott kaže:

A jel? To nije ono sto si maloprije tvrdio. Maloprije si tvrdio da se Jugovici samo dobro zajebaju, a sad su pak zombiji.

Cesto menjas plocu doture. Ne valja ti to. Manje generaliziraj pa ti se to nece dogadjati.
Pod zombijima nisam mislio na forumaše "jugoviće" nego na ishlapjele partizane i ustaše koji žive u prošlosti.

Osim toga, I'm large, I contain multitudes
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 13:43   #74
Quote:
Phil Lynott kaže:
S druge strane svojedobno je na politici bio (i ziv osto) jedan diskutant koji je velicao postignuca sa Bleiburga govorreci kako bi bio potreban jos jedan Bleiburg da pocisti njegove istomisljenike, drug Funat je to bio, a niti drug Pomorancic nikada nije u Bleiburgu vidio nista lose.
Drug Pomorančić je čak smislio vrhunski podjeb na tu temu.

"Cheeseburger - Hamburger - Bleiburger"

Ali, to je samo zajebancija, jel'da druže What?
ŠaljemDVDIzLondona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 13:57   #75
Quote:
ŠaljemDVDIzLondona kaže:
Drug Pomorančić je čak smislio vrhunski podjeb na tu temu.

"Cheeseburger - Hamburger - Bleiburger"

Ali, to je samo zajebancija, jel'da druže What?
Hellooooooou? Jugoslavija, anyone?
Rekao sam da ne postoji pravo zalaganje za Jugoslaviju i da je to uglavnom zajebancija. A sad bi vi sve pod to gurali.

Čak i ako je netko kreten, ne mora biti Jugoslaven Ali kako bi vi ljude etiketirali kad bi napokon pustili tu jadnu Jugu da počiva, jelda?
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 14:07   #76
Quote:
Whatever kaže:
Hellooooooou? Jugoslavija, anyone?
Rekao sam da ne postoji pravo zalaganje za Jugoslaviju i da je to uglavnom zajebancija. A sad bi vi sve pod to gurali.

Čak i ako je netko kreten, ne mora biti Jugoslaven Ali kako bi vi ljude etiketirali kad bi napokon pustili tu jadnu Jugu da počiva, jelda?
Pa, i u vezi toga su ti navedeni argumenti, ali ih ignoriraš.

Pustiti "jadnu" Jugu da počiva? Ok. Ona će počivati za vijeke vjekova, to je svakome jasno. Niti se ovdje itko boji neke nove Jugoslavije, a najmanje mi desničari. Jerbo je Hrvata koji ju žele otprilike isto toliko kao i recimo pedofila.
Druga stvar, to što ćemo malo zajebavati one koji se ne mogu pomiriti s činjenicom da je Hrvatska samostalna država, pa i dan danas kmeče zbog starih privilegija u kojima su uživali u Jugoslaviji i bivšem sistemu. Meni su osobno baš simpa. Svaki put kad počnu kmečati uljepšaju mi dan.
ŠaljemDVDIzLondona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 14:16   #77
Quote:
Whatever kaže:
Evo opet ti... "Pojedini orjunaši"... I kako sad očekuješ da se zaboravi Juga i orjuna kad svakog svog neistomišljenika prozoveš orjunašem? Ako je netko ateist, ne zna što je misa i boli ga k**** za vjeru i Crkvu, ne znači da je orjunaš.
Ma naravno, pa čak i kad mi yebe isusa na božić, ne znači da je orjunaš...
Tifoz41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 14:43   #78
Quote:
Roko kaže:
je ali onaj tko kaze ista protiv NDH je cetnik ili u najmanju ruku komunjara ili orjunas
Opa, javlja se Roko. Točno dvanaest dana od svoje 'novogodišnje' umotvorine....(koju nije komentirao već, ko zadnji šupak zašutio pa misli da se zaboravilo...al nije)
Dakle, bilo je to ovako:
14.01.04.
ali i što se može očekivati od čovjeka koji generala Gotovinu naziva šupkom (kažem ja...)
Roko: a gdje sam ja to njega nazvao supkom?? Izvrces rijeci sto je normalno za manipulante kao sto si ti.
pa onda:
https://www.forum.hr/showthread.php?...5246#post255246
Ili za one kojima se ne da traziti:
Roko, 28.03.2002. 15.15
citat:
.........Trebao bi se i onaj supak od Gotovine predati a ne da pisu bosanci da su on i Legija prijatelji jos iz Legije stranaca i da se zajedno skrivaju.......
Ahab is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 14:58   #79
supak sam rekao u smislu da se trenutno skriva i ne zeli se predati pa je kukavica. Ali ti i dalje manipuliraj i izvrci stvari. I nisam zasutio nego sa tipovima kao ti uopce ne zelim komunicirati.postoji za to opcija ignore
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 15:04   #80
Quote:
Roko kaže:
je ali onaj tko kaze ista protiv NDH je cetnik ili u najmanju ruku komunjara ili orjunas.
Glupost. Ja sam već nekoliko puta u raspravama rekao da je Pavelić zločinac, ali me još nikad nitko zbog toga nije nazvao četnikom, orjunašinom ili komunjarom. Evo još jednom:

PAVELIĆ JE ZLOČINAC!

E, sad ćeš vidit dragi moj Roko kako će se naredati oni koji će me proglasiti komunjarom ili četnikom. Šmrc, a moje Pajde će me izbaciti iz DK. Šmrc, šmrc....
ŠaljemDVDIzLondona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:05.