Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2004., 20:23   #1
Uče djecu ustaštvu?!

Pod pokroviteljstvom Hrvatskog sabora jučer je na Bleiburškom
polju u Austriji obilježena 59. godišnjica bleiburškog sukoba i tzv. križnog puta. Pokraj spomenika bleiburškim žrtvama euharistijsko slavlje predvodio je gospićko-senjski biskup msrg. Mile Bogović, a i Vladimir Šeks je bio prisutan.

Ono što je razočaravajuće je da su na svečanost došli ljudi obučeni u ustaške uniforme, a najviše šokira da su neki neodgovorni roditelji doveli i svoju malu djecu obučenu od glave do pete u ustaške "dječje" uniforme. To bi valjda trebalo biti slatko! Djeca u dobi od 2 do 6 godina sa ustaškim kapama na glavi. Koji normalni roditelj bi tako postupio? Ne samo što se otkrivaju stvarne nakane Bleiburg-simpatizera nego se ide korak dalje u perverziji - zlostavljaju se i zlorabe djeca na najneukusniji način.

Predsjedniče Sabora i Vlado, u čijem je interesu takva vaša prezentacija Hrvatskog sabora i Hrvatske u svijetu?
Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 20:26   #2
Vidio sam neko je bio polinkao sliku takve 'sretne obitelji'. Predivno, ma prekrasno.... koje su to budale i primitivčine... strašno...
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 20:41   #3
Quote:
GnothiSeauton kaže:
Vidio sam neko je bio polinkao sliku takve 'sretne obitelji'. Predivno, ma prekrasno.... koje su to budale i primitivčine... strašno...
Na slici žena, muž i četvero djece svi su ustaše
a Šeks i biskupi blagoslove
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 20:43   #4
A je*iga... u kumrovcu su klinci partizani, a ovdje ustaška mladež
M@rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 20:59   #5
upinjete se iz petnih žila,ne bi li izjednačili ustaše i partuzane.

netje motji.

koljači ostaju koljači,i uvijek ćete biti bosi i gladni,dok se ne uljudite,a onda može europa, samo onda će trebat raditi , a ne pljačkati i švercati...
duvdevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 21:05   #6
Quote:
M@rio kaže:
A je*iga... u kumrovcu su klinci partizani, a ovdje ustaška mladež
Nisu partizani nego pioniri. Želiš reći da su pioniri zagovarali
rasne zakone i koncentracijske logore kao ustaše?
Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 21:11   #7
Quote:
Barbie kaže:
Nisu partizani nego pioniri. Želiš reći da su pioniri zagovarali
rasne zakone i koncentracijske logore kao ustaše?
Nisu pioniri al su oni koji su ih izmislili svoje neistomišljenike slali u po zatvorima ili na goli otok ak nisi imao sreće,jebga nije sve crno bijelo
gnom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 21:24   #8
Re: Uče djecu ustaštvu?!

Quote:
Barbie kaže:
Pod pokroviteljstvom Hrvatskog sabora jučer je na Bleiburškom
polju u Austriji obilježena 59. godišnjica bleiburškog sukoba i tzv. križnog puta. Pokraj spomenika bleiburškim žrtvama euharistijsko slavlje predvodio je gospićko-senjski biskup msrg. Mile Bogović, a i Vladimir Šeks je bio prisutan.

Ono što je razočaravajuće je da su na svečanost došli ljudi obučeni u ustaške uniforme, a najviše šokira da su neki neodgovorni roditelji doveli i svoju malu djecu obučenu od glave do pete u ustaške "dječje" uniforme. To bi valjda trebalo biti slatko! Djeca u dobi od 2 do 6 godina sa ustaškim kapama na glavi. Koji normalni roditelj bi tako postupio? Ne samo što se otkrivaju stvarne nakane Bleiburg-simpatizera nego se ide korak dalje u perverziji - zlostavljaju se i zlorabe djeca na najneukusniji način.

Predsjedniče Sabora i Vlado, u čijem je interesu takva vaša prezentacija Hrvatskog sabora i Hrvatske u svijetu?
Umjesto da budeš ponosna na Bleiburg i patnju svih Hrvata, i
svu krv što su prolili za Domovinu ti ih klevećeš ovako mrtve
Djeca imaju pravo doznati gdje su komunistički zločinci
poklali preko 100.000 Hrvata! I ja bih svojoj djeci sašila odjelca.
Dragica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 21:43   #9
Re: Re: Uče djecu ustaštvu?!

Quote:
Dragica kaže:
Umjesto da budeš ponosna na Bleiburg i patnju svih Hrvata, i
svu krv što su prolili za Domovinu ti ih klevećeš ovako mrtve
Djeca imaju pravo doznati gdje su komunistički zločinci
poklali preko 100.000 Hrvata! I ja bih svojoj djeci sašila odjelca.
A i ti ga sereš ,tko još može biti ponosan na nečiju patnju a to o navlačenju raznoraznih uniformi na klince je stvarno jadno,stoga ne prtljaj bezveze
gnom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 21:44   #10
Re: Re: Uče djecu ustaštvu?!

Quote:
Dragica kaže:
Umjesto da budeš ponosna na Bleiburg...
'Ajmo, da vidimo tko je ovdje ponosan na Bleiburg! Ha?

Tebi bi zaista bolje bilo da sijes odjelca, a ne da pises gluposti po forumu.

A Dr. Tudjman bi ono bio ziv kao i pokojni Susak, je li? Tako bi ti htjela da on bude ziv...
__________________
There's a big difference between propaganda and education: Education consists of giving someone all the information necessary for them to make up their own mind about something. Propaganda consists of making up somebody's mind for them and then giving them only the information that backs your conclusion.
Necronomicon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 22:03   #11
Nista lose u tome ! Sve dok mi imamo susjede cija djeca izgledaju ovako :


http://www.rcp-brcko.com/mladi%20cetnici/batin-sin.jpg



ILI OVAKO


http://www.rcp-brcko.com/mladi%20cet...-cetnici-1.jpg

NEMA Nam druge nego odgajati djecu kao ona familija iz clanka na iskonu..
DEPRESIJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 22:11   #12
Quote:
DEPRESIJA kaže:
Nista lose u tome ! Sve dok mi imamo susjede cija djeca izgledaju ovako :


http://www.rcp-brcko.com/mladi%20cetnici/batin-sin.jpg



ILI OVAKO


http://www.rcp-brcko.com/mladi%20cet...-cetnici-1.jpg

NEMA Nam druge nego odgajati djecu kao ona familija iz clanka na iskonu..

da , kao po zakonu o spojenim posudama


svasta
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 22:12   #13
Bogami, ti sto siju odjelca, vidim, imaju pune ruke posla.

Kupite najnovije pantalone "Mali cetnik" - ili kapicu "Mamin ustasa!"



Ako niste zadovoljni - vracamo novce!
__________________
There's a big difference between propaganda and education: Education consists of giving someone all the information necessary for them to make up their own mind about something. Propaganda consists of making up somebody's mind for them and then giving them only the information that backs your conclusion.
Necronomicon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 22:13   #14
Uvijek su dječicu u nešto uniformno oblačili ili kolektivno učlanjivali u nešto, pa i danas.
No, djeca u ustaškim odorama, to je krajnje neukusno i uvredljivo, pogotovu u nazočnosti predsjednika Hrvatskog sabora, biskupa i ne samo njih.
__________________
La vraie musique est entre les notes.
W.A Mozart
Otton is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 22:34   #15
Quote:
DEPRESIJA kaže:
Nista lose u tome ! Sve dok mi imamo susjede cija djeca izgledaju ovako :


http://www.rcp-brcko.com/mladi%20cetnici/batin-sin.jpg



ILI OVAKO


http://www.rcp-brcko.com/mladi%20cet...-cetnici-1.jpg

NEMA Nam druge nego odgajati djecu kao ona familija iz clanka na iskonu..
a,kad bi svi četnici skočili kroz prozor,jel' bi i ti ...:asshole:
duvdevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 22:38   #16
Da, e... bas sam primijetio kako su lijepo okrecili zid iza malog na ovoj drugoj slici.
__________________
There's a big difference between propaganda and education: Education consists of giving someone all the information necessary for them to make up their own mind about something. Propaganda consists of making up somebody's mind for them and then giving them only the information that backs your conclusion.
Necronomicon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 22:50   #17
Exclamation Od izvora dva putica .

Quote:
Dragica kaže:
Umjesto da budeš ponosna na Bleiburg i patnju svih Hrvata, i
svu krv što su prolili za Domovinu ti ih klevećeš ovako mrtve
Djeca imaju pravo doznati gdje su komunistički zločinci
poklali preko 100.000 Hrvata! I ja bih svojoj djeci sašila odjelca.
Ja patim zbog nevinih zrtava Bleiburga a Boga mi sam i ponosan na sve one Hrvate koji su u to doba vec pakovali kufere , gacama, civilnim i vojnim odijelima, teniskim reketima i slavonskmi kulenom , za Beograd i raspitivali se hoce li im zapasti neka napustena kuca na Dedinju ili samo stancic od 120 m2 u Zdanovoj .
svastikuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 22:52   #18
Cinjenica je da u mojoj Banja Luci nema vise Hrvata( osim nekoliko staraca) a svi smo protjerani kamom, a tako je bilo i u Posavni i u Vukovaru i u Krajini... srecom imali smo priliku da ocistimo neka podrucja no izgleda ne kako treba posto se nesoj opet naseljava i kad tad opet ce doci do balvan revolucija, i tada bolje da budemo spremni da ne bi opet bilo da drze 30% Hrvatske a mi ni trepnuli nismo!


I cinjenica da se samom silom moze sve to osloboditi.

Zamolio bih , komuniste, pacifiste, mundijaliste, pedere, i ostali nesoj da se ne javljaju jer oni i tako i tako nit su se kad borili za Hrvatsku i Hrvate niti ce se boriti i zato nemaju pravo ,glasa.
DEPRESIJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 22:54   #19
Quote:
DEPRESIJA kaže:
posto se nesoj opet naseljava .


iz koje kanalizacije izgmizavate???????????????????????????????????
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2004., 23:00   #20
Quote:
Zamolio bih , komuniste, pacifiste, mundijaliste, pedere, i ostali nesoj da se ne javljaju jer oni i tako i tako nit su se kad borili za Hrvatsku i Hrvate niti ce se boriti i zato nemaju pravo ,glasa.

fala bogu da ima tastaturu.
zamisli mu rukopis!
duvdevan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.