Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2004., 04:29   #61
i lijepo joj stoji
__________________
ZAP
zuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 04:31   #62
Quote:
zuti kaže:
i lijepo joj stoji
Bogme ako su ono doista njena dječica onda joj stvarno dobro "stoji".
Skorpion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 06:05   #63
Quote:
frčlopir kaže:
nema šta tatica je prava bečka škola jebeni intelektualac
ali mamica ima sise i na toj skidam kapu... pa makar i ustašku
Meni je ipak najbolji komentar u novinama: mama kao da je rođena za ulogu sekretarice Herr Flicka, odnosno sestra Frau Helge!
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 06:53   #64
Quote:
DEPRESIJA kaže:
Nista lose u tome ! Sve dok mi imamo susjede cija djeca izgledaju ovako :


http://www.rcp-brcko.com/mladi%20cetnici/batin-sin.jpg



ILI OVAKO


http://www.rcp-brcko.com/mladi%20cet...-cetnici-1.jpg

NEMA Nam druge nego odgajati djecu kao ona familija iz clanka na iskonu..
koliko ja znam ustase i cetnici su imali isti cilj, dobro odradit posao za gazdu u Berlinu

ne znam jel se tu nesta promjenilo iz povijesti s obzirom da je bila falsificirana od strane retardiranih plemena na balkanu
koko_dakalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 07:01   #65
koji su to glupani...
madmax3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 07:22   #66
Quote:
Skorpion kaže:
Meni se "mamina" uniforma baš sviđa.
Pa mama moze sa ili bez uniforme
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 07:45   #67
Re: Uče djecu ustaštvu?!

Quote:
Barbie kaže:
Pod pokroviteljstvom Hrvatskog sabora jučer je na Bleiburškom
polju u Austriji obilježena 59. godišnjica bleiburškog sukoba i tzv. križnog puta. Pokraj spomenika bleiburškim žrtvama euharistijsko slavlje predvodio je gospićko-senjski biskup msrg. Mile Bogović, a i Vladimir Šeks je bio prisutan.

Ono što je razočaravajuće je da su na svečanost došli ljudi obučeni u ustaške uniforme, a najviše šokira da su neki neodgovorni roditelji doveli i svoju malu djecu obučenu od glave do pete u ustaške "dječje" uniforme. To bi valjda trebalo biti slatko! Djeca u dobi od 2 do 6 godina sa ustaškim kapama na glavi. Koji normalni roditelj bi tako postupio? Ne samo što se otkrivaju stvarne nakane Bleiburg-simpatizera nego se ide korak dalje u perverziji - zlostavljaju se i zlorabe djeca na najneukusniji način.

Predsjedniče Sabora i Vlado, u čijem je interesu takva vaša prezentacija Hrvatskog sabora i Hrvatske u svijetu?
Oni koji su dosli u crnim odijelima se rugaju civilnim zrtvama Bleiburga, a po vlastitim nadzorima "slave" one u ustaskim uniformama. Ovoga danas ne bi bilo da se tada jugoslavizam ukinuo, zlocincima se onda moglo suditi i bila bi to proslost. Isto kao da se sudilo Zeljku Raznatovicu, bio bi ono sto je - sadist, ubica, teski kriminalac - umjesto da je danas za neke heroj.

Sto se djece tice, glup covjek svoju djecu uci gluposti.
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 07:50   #68
Quote:
3_OrganizatorPsihe kaže:
Na slici žena, muž i četvero djece svi su ustaše
a Šeks i biskupi blagoslove
A, Seks smije blagosloviti? Nisam vidjela da je biskup blagoslovio onu obitelj na slici.
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 08:00   #69
Quote:
duvdevan kaže:
upinjete se iz petnih žila,ne bi li izjednačili ustaše i partuzane.

netje motji.

koljači ostaju koljači,i uvijek ćete biti bosi i gladni,dok se ne uljudite,a onda može europa, samo onda će trebat raditi , a ne pljačkati i švercati...
Ovdje se govorilo o sistemu koji je upravo ucio to sto ti govoris ovdje gore. Odmah nesto skaces na partizane.
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 08:31   #70
Re: Uče djecu ustaštvu?!

Quote:
Barbie kaže:
...Ono što je razočaravajuće je da su na svečanost došli ljudi obučeni u ustaške uniforme, a najviše šokira da su neki neodgovorni roditelji doveli i svoju malu djecu obučenu od glave do pete u ustaške "dječje" uniforme. To bi valjda trebalo biti slatko! Djeca u dobi od 2 do 6 godina sa ustaškim kapama na glavi. Koji normalni roditelj bi tako postupio? Ne samo što se otkrivaju stvarne nakane Bleiburg-simpatizera nego se ide korak dalje u perverziji - zlostavljaju se i zlorabe djeca na najneukusniji način.
...
Istina, to mi se ne sviđa, slažem se s tobom. Bilo je gnjusno gotovo ko one slike iz Kumrovca s onim malim muslićem pionirom i starim partizanima s petokrakama na glavi. Sve su to vampiri, ljudi iz prošlosti, ne djeca ne go oni koji ih odijevaju.
__________________
Ovdje bi trebalo stajati potpis. Cenzura ga je izbrisala iako nikome nije smetao. S njime je konacno otisla i legendarna brankica, slava joj.
Tommy Gun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 08:44   #71
Quote:
DEPRESIJA kaže:





Zamolio bih , komuniste, pacifiste, mundijaliste, pedere
Ono "pederi" dodao si zbog dojmljivosti.

Istina, da se na ovim prostorima svakih 20 - 30 godina dogodi neki veliki ili mali rat i krvoproliće, nove migracije (zbjegovi) a time i mržnje među ljudima.
Uvijek netko nekoga oslobađa. Osloboditelj je automatski i svjestan rodoljub. Jedni ne odu, već drugi dođu.

Kako je jadna jedna Češka ili Slovačka. Ove države uopće nemaju osloboditelje i sve što ide uz to.
__________________
La vraie musique est entre les notes.
W.A Mozart
Otton is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 09:21   #72
Quote:
koko_dakalo kaže:
koliko ja znam ustase i cetnici su imali isti cilj, dobro odradit posao za gazdu u Berlinu
Pa ne baš! Ustaše su ostali uz Njemačku!
Četnici su vojska kralja Aleksandra, puštali su bradu i rekli da ce je obrijat kad se on vrati, u medjuvremenu prešli su na stranu Hitlera, kako se rat približavao kraju veci dio ih je obrijao glave i prešao u partizane, tako da se moze reci da su i sami četnici u partizanskim uniformama klali Hrvate na Bleiburgu.
Slučaj Hebranga samo govori u prilog tome, isto kao i nedopuštanje da u Zagreb prvo uđu hrvatski partizani, vec su morali čekat srbe. Jednostavno Tito je dao pobit hrpu Hrvata, a Englezi i Ameri su mu to dozvolili gledajuci u njemu potencijalnog saveznika!
Što se tice malih klinaca obucenih kao ustaše, ja sam protiv toga, ali sam i protiv oblacenja klinaca u crvene marame i petokrake.
No ako cu ikad morati klinca ubuci u neku uniformu to sigurno nece biti ona s crvenom maramom!!
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 09:32   #73
Quote:
panced kaže:
Pa ne baš! Ustaše su ostali uz Njemačku!
Četnici su vojska kralja Aleksandra,(...)
Malo je vise komplicirano od toga. Nedicevi cetnici su imali svoju kvislinsku vladu - koja je tada bila u Srbiji -, suradivali su s Njemcima. Drugi cetnici (srpski i crnogorski, bilo je i slovenskih ako se ne varam) su suradivali s Njemcima, pa i prelazili itd.

Ne znam tocno kako je sve islo za vrijeme ustaskog rezima, ali Vokic i Lorkovic su htjeli smaknuti Pavelica, pa je Pavelic dao njih smaknuti.
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 09:37   #74
Re: Re: Uče djecu ustaštvu?!

Quote:
Dragica kaže:
Umjesto da budeš ponosna na Bleiburg i patnju svih Hrvata, i
svu krv što su prolili za Domovinu ti ih klevećeš ovako mrtve
Djeca imaju pravo doznati gdje su komunistički zločinci
poklali preko 100.000 Hrvata! I ja bih svojoj djeci sašila odjelca.
U tvom rimokatolickom selu izgleda nije bilo skole...ne klevece ona krv onih koji su ju prolili za domovinu, nego klevece one morone sto su svoju djecu obukli kao male slatke koljace. Naravno da djeca imaju pravo znati gdje su partizani pobili Hrvate (a medju njima i cetnike)...ali ih usto uciti ustaskom folkoloru (rasni zakoni, mrznja svih koji nisu "saveznici" ili hrvati)...pa ti sivaj svojoj fasistickoj porodici odjecu...ko nema u glavi ima u rukama i iglama.
 
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 09:44   #75
Quote:
revolution kaže:
i kaj da ti sad velim?

nesto zbog ceg bi Pallas i ekipa odmah ukljucili vacuum cleanere??

necu.





takav olos nije zasluzio truda ni pogleda...

vi, prezivjeli, od cijele jedne pobijene generacije...tjah ...tjah
Nije ona kriva sto ima samo jednu sivu celiju pa ne moze nista shvatiti osim sto su njezini nepismeni roditelji uspjeli nacrtat.
 
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 09:49   #76
Re: Uče djecu ustaštvu?!

Quote:
Barbie kaže:
Pod pokroviteljstvom Hrvatskog sabora jučer je na Bleiburškom
polju u Austriji obilježena 59. godišnjica bleiburškog sukoba i tzv. križnog puta. Pokraj spomenika bleiburškim žrtvama euharistijsko slavlje predvodio je gospićko-senjski biskup msrg. Mile Bogović, a i Vladimir Šeks je bio prisutan.

Ono što je razočaravajuće je da su na svečanost došli ljudi obučeni u ustaške uniforme, a najviše šokira da su neki neodgovorni roditelji doveli i svoju malu djecu obučenu od glave do pete u ustaške "dječje" uniforme. To bi valjda trebalo biti slatko! Djeca u dobi od 2 do 6 godina sa ustaškim kapama na glavi. Koji normalni roditelj bi tako postupio? Ne samo što se otkrivaju stvarne nakane Bleiburg-simpatizera nego se ide korak dalje u perverziji - zlostavljaju se i zlorabe djeca na najneukusniji način.

Predsjedniče Sabora i Vlado, u čijem je interesu takva vaša prezentacija Hrvatskog sabora i Hrvatske u svijetu?

barbie, gdje ti zivis zadnjih 15 godina?!

pa, u ovoj drzavi je sruseno vise od 200 spomenika i razno raznih spomen-obiljezja nob, u citankama citas friziranu povijest, na tv-u slusas ljigave U-revizioniste i nostalgicare...
i onda se cudis djeci na bleiburgu ruku pod ruku sa gerijatrijom u crnom...

u bleiburgu je pocinjen zlocin. da je bilo mrvu mozga u partizanskim egzekutorima, trebali su pustiti civile, organizirati pravedna sudjenja i nikad na nob ne bi pala ovakva ljaga... ovako je bleiburg bio puka odmazda.
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 09:57   #77
Tema je zapravo trebala biti ukljucena pod 'Bleiburg'. Nazalost, nakupilo se previse chata.

Zasad ide u LK.
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 13:40   #78
Re: Re: Uče djecu ustaštvu?!

Quote:
soylent kaže:


pa, u ovoj drzavi je sruseno vise od 200 spomenika i razno raznih spomen-obiljezja nob
točno i treba porušiti ostatak isto... stavljali su spomenik kako se koji lokalni sileđija posro... nagrđuju ovu lijepu zemlju
__________________
I'm not rude, you're just insignificant
frčlopir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 13:58   #79
Quote:
Barbie kaže:
Nisu partizani nego pioniri. Želiš reći da su pioniri zagovarali
rasne zakone i koncentracijske logore kao ustaše?

Blonde and yet so stupid...
Tifoz41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 15:22   #80
Quote:
NakurnjakOdStridera kaže:
Nije ona kriva sto ima samo jednu sivu celiju pa ne moze nista shvatiti osim sto su njezini nepismeni roditelji uspjeli nacrtat.

Evo cetnickog govnara dosao branit svoju cetnikusu..
Njegovi roditelji su gedje, odgojili ga da mrzhi sve koji misle drugacije nego on.
Dalma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.