Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2004., 18:37   #41
Quote:
rambi kaže:
Zasto ne? Ja bih bas angazirala nekoga tko nije Srbin... u slucaju da ga ulove.
Pa to mu ne bi mnogo pomoglo. Ali sigurno ne bi angazirala nekoga u koga nemas povjerenja i koji bi prvom prilikom svjedocio protiv tebe.
Quote:
rambi kaže:
Kako nema? Pa Arapi su najbolji agenti za neke operacije.
Mozda, ali sigurno ne za one protiv interesa Arapa. Osim ako nisu potpuno odnarodjeni a takvi onda sigurno ne bi svjedocili protiv Zidova. Imas li mozda primjer koji bi pokazao nekog muslimana, agenata MOSAD-a koji svjedoci protiv Izrela i iznosi tajne planove MOSAD-a? Ako nadjes castim te.
Quote:
rambi kaže:
Pa dao si antisemitsku izjavu... bas kao i svojevremeno Pelagic.... samo, ne sjecam se da sam ikada i jedan narod nazvala genocidnim...
Naravno. dao sam izjavu oko koje ne treba puno mozgati da bi se vidjelo da je tipicna antisemitska izjava (najtipicnija koju sam mogao smisliti) i cilj je i bio da se ta izjava kao takva protumaci. Tvoje izjave ipak nisu tipicne i otvorene, mada ne treba puno razmisljati da se izvuce isti zakljucak.
Evo ti primjer:
- napisala si da sam pripadnik nebeskog naroda (ubermensch?), drzavljanin prve judenfrei drzave, sljedbenik Vase Pelagica (antisemitski ideolog, nesto hao srpski Hitler) a onda da smo mi (valjda Srbi) naplatili sve (sta?) Zidovima uspostavljajuci judenfrei drzavu, dakle kroz genocid.... ako se iz ovoga ne izvlaci da su Srbi genocidni, onda ne znam iz cega se izvlaci. Mogla si to napisati i otvoreno, ne znam zasto ne zelis reci ono sto stvarno mislis (necu traziti od moderatora da te brisu).
Uzgred optuzila si i Shadyja koji je musliman da laze zato sto se javlja iz Srbije bez da si i pokusala osporiti njegove argumente (u koje ne ulazim). I to je jos jedan dokaz tvoje netolerantnosti.
Napominjem, ne smeta mi (niti me je briga) za tvoj stav o Srbima, mada bih vise volio kada bi ga iznosila otvoreno bez uvijanja, a ne da se to mora iz tebe izvuci provokacijama.

Zadnje uređivanje Alister : 14.06.2004. at 19:12.
Alister is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 12:43   #42
Quote:
Alister kaže:
Pa to mu ne bi mnogo pomoglo. Ali sigurno ne bi angazirala nekoga u koga nemas povjerenja i koji bi prvom prilikom svjedocio protiv tebe.
Ne, vec one u koje imam povjerenja... bez obzira na nacionalnost

Quote:
Alister kaže:
Mozda, ali sigurno ne za one protiv interesa Arapa.
Definiraj sto su to arapski interesi.

Quote:
Alister kaže:
Osim ako nisu potpuno odnarodjeni a takvi onda sigurno ne bi svjedocili protiv Zidova.
Aha... znaci, pojedinci ne postoje prvo kao pojedinci, vec pripadnici odredjenog naroda... Sto to znaci odnarodjeni? U Izraelu postoje izraelski Arapi, Druzi, Beduini... koji se osjecaju Izraelcima... Izraelci nisu samo Zidovi... isto tako, postoje i Palesestinci, koji ne vide da je u interesu palestinskog naroda slijediti profi-terorista iz Tunisa i njegovu kliku... ili muslimanske fundamentaliste... a uvijek ima i onih, koji to rade za novce...

Quote:
Alister kaže:
Imas li mozda primjer koji bi pokazao nekog muslimana, agenata MOSAD-a koji svjedoci protiv Izrela i iznosi tajne planove MOSAD-a? Ako nadjes castim te.
A valjda Mossad bolje bira

Quote:
Alister kaže:
Naravno. dao sam izjavu oko koje ne treba puno mozgati da bi se vidjelo da je tipicna antisemitska izjava (najtipicnija koju sam mogao smisliti) i cilj je i bio da se ta izjava kao takva protumaci.
Hmmm ... nisam samo ja procijenila da je ista antisemitska, vec i moderatori... uzalud ti trud Alister...

Quote:
Alister kaže:
- napisala si da sam pripadnik nebeskog naroda (ubermensch?), drzavljanin prve judenfrei drzave, sljedbenik Vase Pelagica (antisemitski ideolog, nesto hao srpski Hitler) a onda da smo mi (valjda Srbi) naplatili sve (sta?) Zidovima uspostavljajuci judenfrei drzavu, dakle kroz genocid....
Nebeski narod... to sam nasla u srpskoj literaturi (i to u onakvoj, koja zastupa iste mitove, kao ti)... a reci mi gdje sam te to nazvala ubermenschom (opet insinuiras i konstruiras ).. i ne, iz toga ne izlazi da je srpski narod genocidan - isto je bilo upuceno tebi, a ne vjerujem u genocidnost, ili odabranost bilo kojeg naroda... jer ne generaliziram.

Quote:
Alister kaže:
Uzgred optuzila si i Shadyja koji je musliman da laze zato sto se javlja iz Srbije bez da si i pokusala osporiti njegove argumente (u koje ne ulazim). I to je jos jedan dokaz tvoje netolerantnosti.
Ne ... za shvatiti sto sam i zasto rekla Shadyju, potrebno je pratiti nasu diskusiju po drugim topicima ... to isi apsolutno krivo shvatio... ali kako ga sad nema na forumu, nije fer da ga spominjem, kad se ne moze braniti...

Quote:
Alister kaže:
Napominjem, ne smeta mi (niti me je briga) za tvoj stav o Srbima, mada bih vise volio kada bi ga iznosila otvoreno bez uvijanja, a ne da se to mora iz tebe izvuci provokacijama.
Koji stav?
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 15:48   #43
Quote:
rambi kaže:
Ne, vec one u koje imam povjerenja... bez obzira na nacionalnost
Da, a KOS je birao one u koje nije imao povjerenje...bez obzira na nacionalnost
Quote:
rambi kaže:
Definiraj sto su to arapski interesi.
Ne znam, ali znam da nisu isti kao izraelski. (inace ta regija me ne zanima i ne pratim je osim kad dogadjanja imaju globalni utjecaj)
Quote:
rambi kaže:
Aha... znaci, pojedinci ne postoje prvo kao pojedinci, vec pripadnici odredjenog naroda...
Rambi....znamo se, ovo ti ne prolazi....i ja vise nemam cetiri godine pa da ti progutam tu pricu.
Quote:
rambi kaže:
Sto to znaci odnarodjeni?
Kako ne znas sto znaci biti odnarodjen? To je kada netko tko je rodjen kao Zidov ode u Iran ili USA svejedno, a onda trazi da se Izrael sravni sa zemljom danonocnim bombardiranjem (na primjer). Mozda ti imas prikladniji naziv za takve?
Quote:
rambi kaže:
A valjda Mossad bolje bira
Da, da. Srbi ne samo da su genocidni, nego ne znaju ni spijune izabrati....
Quote:
rambi kaže:
Hmmm ... nisam samo ja procijenila da je ista antisemitska, vec i moderatori... uzalud ti trud Alister...
Pa mozda su to procjenili zato sto je bilo ocito.
Quote:
rambi kaže:
Nebeski narod... to sam nasla u srpskoj literaturi (i to u onakvoj, koja zastupa iste mitove, kao ti)... a reci mi gdje sam te to nazvala ubermenschom (opet insinuiras i konstruiras )
Ubermensch i pripadnk "Nebeskog naroda" je isto. Nemoj glumiti.
A sad i sama konstruiras....ukoliko ne nadjes gdje sam ja zastupao mitove iz literature o "Nebeskom narodu" PRIJAVIT CU TE MODERATORIMA .
Osim toga ti o Srbima NE ZNAS NISTA osim ono sto si cula na dnevniku HTV-a 90-tih. Zato nemoj lagati da si bilo sta srpsko procitala (sama si se izblamirala par puta na tu temu).
Quote:
rambi kaže:
.... i ne, iz toga ne izlazi da je srpski narod genocidan - isto je bilo upuceno tebi, a ne vjerujem u genocidnost, ili odabranost bilo kojeg naroda... jer ne generaliziram.
Nemoj sada vrdati. Vise puta si dokazala da generaliziras i nisam ja jedini koji je to primjetio (par citata sam ti do sada dao). I dalje mi nije jasno zasto ne kazes otvoreno sto mislis o Srbima (svi su se u to do sada vec mogli uvjeriti). Ako mislis da postoji i jedna budala koja to nije vidjela, varas se. Bila si kao "planinski potocic".
Quote:
rambi kaže:
Ne ... za shvatiti sto sam i zasto rekla Shadyju, potrebno je pratiti nasu diskusiju po drugim topicima ... to isi apsolutno krivo shvatio... ali kako ga sad nema na forumu, nije fer da ga spominjem, kad se ne moze braniti...
Opet vrdas. Bila si isprovocirana i tvoje mrznja je bila brza od tvoje pameti pa ti je izletjelo. Inace se vrlo dobro kontroliras mada sumnjam da si nekoga uvjerila kako nisi sovinist. (osim toga nisam te ja proglasio "snajkom")

Citat je vrlo jasan:
Quote:
rambi kaže Shadyju (koji je Bosnjak iz Srbije):
Da, a buduci da ti zivis u Srbiji, onda si, valjda, objektivan. ... ti si, zapravo, antisemit, a to je do sad, valjda, jasno citavom forumu.
Alister is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 16:43   #44
Quote:
Alister kaže:
Da, a KOS je birao one u koje nije imao povjerenje...bez obzira na nacionalnost
Boli me briga... ali znam tko je zbombao Opcinu i groblje...

Quote:
Alister kaže:
Ne znam, ali znam da nisu isti kao izraelski. (inace ta regija me ne zanima i ne pratim je osim kad dogadjanja imaju globalni utjecaj)
Onda ne blabla...

Quote:
Alister kaže:
Rambi....znamo se, ovo ti ne prolazi....i ja vise nemam cetiri godine pa da ti progutam tu pricu.
Ja sam objasnila... moguce je vidjeti iz mojih postova na forumu... a inat uvrijedjenog djeteta me ne zanima...

Quote:
Alister kaže:
Kako ne znas sto znaci biti odnarodjen? To je kada netko tko je rodjen kao Zidov ode u Iran ili USA svejedno, a onda trazi da se Izrael sravni sa zemljom danonocnim bombardiranjem (na primjer). Mozda ti imas prikladniji naziv za takve?
Vidim da ti Bliski istok nije tema...

Quote:
Alister kaže:
Da, da. Srbi ne samo da su genocidni, nego ne znaju ni spijune izabrati....
... kaze uvrijedjeni djecak kome je netko razbio omiljenu igracku

Quote:
Alister kaže:
Pa mozda su to procjenili zato sto je bilo ocito.
Samo se ti pravdaj .

Quote:
Alister kaže:
Ubermensch i pripadnk "Nebeskog naroda" je isto. Nemoj glumiti.
Nije.

Quote:
Alister kaže:
A sad i sama konstruiras....ukoliko ne nadjes gdje sam ja zastupao mitove iz literature o "Nebeskom narodu" PRIJAVIT CU TE MODERATORIMA .
Uputit cu ih na tvoje odbijanje argumenata da Srbi nisu bili (zajedo s Dancima, Nizozemcima i Bugarima) nista posebno u odnosu na provodjene holokausta... kako nam se to prodaje vec par desetljeca...

Quote:
Alister kaže:
Osim toga ti o Srbima NE ZNAS NISTA osim ono sto si cula na dnevniku HTV-a 90-tih. Zato nemoj lagati da si bilo sta srpsko procitala (sama si se izblamirala par puta na tu temu).
Whatever

Quote:
Alister kaže:
Nemoj sada vrdati. Vise puta si dokazala da generaliziras i nisam ja jedini koji je to primjetio (par citata sam ti do sada dao). I dalje mi nije jasno zasto ne kazes otvoreno sto mislis o Srbima (svi su se u to do sada vec mogli uvjeriti). Ako mislis da postoji i jedna budala koja to nije vidjela, varas se. Bila si kao "planinski potocic".
Ne projiciraj svoju paranoju u druge.

Quote:
Alister kaže:
Citat je vrlo jasan:
.... ne vaditi iz konteksta... Shady je musliman u Srbiji koji danonocno prica o cetnickim tiradama... (pa onda to projicira na Bliski istok) u tom kontekstu sam to napisala... a jos bih ti preporucila da, ako zelis donositi sudove, prethodno procitas moje i Shadyjeve diskusije...
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 16:44   #45
Quote:
Alister kaže:
Ubermensch i pripadnk "Nebeskog naroda" je isto. Nemoj glumiti.
Nije.
Quote:
Alister kaže:
Osim toga ti o Srbima NE ZNAS NISTA osim ono sto si cula na dnevniku HTV-a 90-tih. Zato nemoj lagati da si bilo sta srpsko procitala (sama si se izblamirala par puta na tu temu).
Nije istina.
Quote:
Alister kaže:
Nemoj sada vrdati. Vise puta si dokazala da generaliziras i nisam ja jedini koji je to primjetio (par citata sam ti do sada dao). I dalje mi nije jasno zasto ne kazes otvoreno sto mislis o Srbima (svi su se u to do sada vec mogli uvjeriti). Ako mislis da postoji i jedna budala koja to nije vidjela, varas se. Bila si kao "planinski potocic".
Ne. [QUOTE]Alister kaže:
[B]Opet vrdas. Bila si isprovocirana i tvoje mrznja je bila brza od tvoje pameti pa ti je izletjelo. Inace se vrlo dobro kontroliras mada sumnjam da si nekoga uvjerila kako nisi sovinist.
Quote:
Alister kaže:
(osim toga nisam te ja proglasio "snajkom")
Ja sam glasao za Rambi Ocigledno ne kuzis logiku LK.
Quote:
Alister kaže:
Citat je vrlo jasan:
Ti ocigledno nisi bas pratio, Shady se hvalio time da mu je tetka predala porodicu pazarskih zidova njemcima, pisao tirade o civutima i slicno. On se moze takmicit sa ILom. I ovaj citat si izvadio iz konteksta.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 17:21   #46
Quote:
rambi kaže:
Boli me briga... ali znam tko je zbombao Opcinu i groblje...
I ja znam.
Quote:
rambi kaže:
Onda ne blabla...
Tvrdis da su politicki interesi Arapa i Izraelaca isti?
Quote:
rambi kaže:
Ja sam objasnila... moguce je vidjeti iz mojih postova na forumu... a inat uvrijedjenog djeteta me ne zanima...
A na osnovu cega mislis da sam izvukao zakljucke? Nemam telepatske sposobnosti da citam sto ti je u glavi.
Quote:
rambi kaže:
Vidim da ti Bliski istok nije tema...
Nije i to sam i rekao.
Quote:
rambi kaže:
... kaze uvrijedjeni djecak kome je netko razbio omiljenu igracku
Cudno kako si ti jedina na forumu koja voli razbijati igracke.
Quote:
rambi kaže:
Samo se ti pravdaj .
Ne znam koliko puta sam ti do sada rekao: Nije me briga sto ti mislis o meni jer te kao osobu ne cijenim ni najmanje. (nadam se da ti je sada jasno)
Quote:
rambi kaže:
Nije.
Naravno da jeste u kontekstu u kome si ga ti upotrijebila (judenfrei stadt).
Quote:
rambi kaže:
Uputit cu ih na tvoje odbijanje argumenata da Srbi nisu bili (zajedo s Dancima, Nizozemcima i Bugarima) nista posebno u odnosu na provodjene holokausta... kako nam se to prodaje vec par desetljeca...
Onda ce ti to biti malo teze dokazati jer JA sam taj koji je tvrdio da NISU bili nista posebno (ni gori, ni bolji). Ti si tvrdila da su bili GORI. Ponovo vrdas.
Quote:
rambi kaže:
.... ne vaditi iz konteksta... Shady je musliman u Srbiji koji danonocno prica o cetnickim tiradama... (pa onda to projicira na Bliski istok) u tom kontekstu sam to napisala... a jos bih ti preporucila da, ako zelis donositi sudove, prethodno procitas moje i Shadyjeve diskusije...
To je vasa stvar u koju se ne mijesam, a tvoj citati je bio jasan. Samo se ti pravdaj .
Alister is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 17:27   #47
Quote:
Alister kaže:
Tvrdis da su politicki interesi Arapa i Izraelaca isti?
Tvrdim da su odnosi malo kompleksniji od toga kako ih ti vidis.

Quote:
Alister kaže:
A na osnovu cega mislis da sam izvukao zakljucke?
ne znam... a ni ne zanima me

Quote:
Alister kaže:
Cudno kako si ti jedina na forumu koja voli razbijati igracke.
Druge ti je samo lakse diskreditirati

Quote:
Alister kaže:
Ne znam koliko puta sam ti do sada rekao: Nije me briga sto ti mislis o meni jer te kao osobu ne cijenim ni najmanje. (nadam se da ti je sada jasno)
Objasnjavam za druge... zasto mala svadjalica nikako da se zaustavi (ni ne sumnjam da ce toga biti jos... samo daj, ako te to veseli... samo, to nece promijeniti cinjenice)

Quote:
Alister kaže:
Naravno da jeste u kontekstu u kome si ga ti upotrijebila (judenfrei stadt).
Ne.

Quote:
Alister kaže:
Onda ce ti to biti malo teze dokazati jer JA sam taj koji je tvrdio da NISU bili nista posebno (ni gori, ni bolji). Ti si tvrdila da su bili GORI. Ponovo vrdas.
Svakako

Quote:
Alister kaže:
To je vasa stvar u koju se ne mijesam, a tvoj citati je bio jasan. Samo se ti pravdaj .
Objasnjavam drugima, koji nisu citali citavu raspravu tvoje izvlacenje citata iz konteksta
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 17:36   #48
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Nije.
Jeste. U kontekstu u kome ga je ona upotrijebila optuzujuci srpski narod za holokaust (judenfrei stadt koji su Srbi proglasili, kako je rekla).
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Nije istina.
Jeste. Ne znam zasto je branis, sama je maloprije priznala.
Da ne bi bilo zabune, ne smatram za njenu manu to sto nista ne zna o srpskoj kulturi i povijesti (izuzev antisemitizma u Srbiji).
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Ne.
Da. Vise puta je pisala o Srbima optuzujuci ih kolektivno za antisemitizam i holokaust (problem je sto ona, a izgleda i ti, to primjecujete jedino kad netko upotrijebi isto na vasem narodu - vidi primjer moje antisemitske izjave koja je u rangu Rambijevih izjava o Srbima).
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Ja sam glasao za Rambi Ocigledno ne kuzis logiku LK.
Kuzim. Pitanje je da li ti kuzis. Luda kuca nije bas tako "luda" kao sto izgleda. Mnoge stvari kojima nije mjesto na glavnom forumu se u njoj rasciste i pokazu.
Quote:
UmpaUmpa kaže:

Ti ocigledno nisi bas pratio, Shady se hvalio time da mu je tetka predala porodicu pazarskih zidova njemcima, pisao tirade o civutima i slicno. On se moze takmicit sa ILom. I ovaj citat si izvadio iz konteksta.
To sam vec rekao Rambi. Njihov sukob je izmedju njih, a njen citat je jasan i nedvosmislen (i bez konteksta).
Alister is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 17:53   #49
Quote:
To sam vec rekao Rambi. Njihov sukob je izmedju njih, a njen citat je jasan i nedvosmislen (i bez konteksta).
Grijesis. Ja bio na threadu kad se diskusija razvijala.

Osim toga, moras znati da je ljubav Rambi i Shadyja LEGENDARNA.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 18:02   #50
Quote:
rambi kaže:
Druge ti je samo lakse diskreditirati
Mislis?
Cini mi se da se cesto staljas u njihovu obranu. To je lijepo od tebe.
Quote:
rambi kaže:
Objasnjavam za druge... zasto mala svadjalica nikako da se zaustavi (ni ne sumnjam da ce toga biti jos... samo daj, ako te to veseli... samo, to nece promijeniti cinjenice)
Ohoho. I te kako ce biti. Tek se zagrijavam.
Quote:
rambi kaže:
Ne.
Da. Opet se izvlacis (dvije tocke su dovoljne da se povuce pravac, a ti si ih obije dala)...mada, tko zna na koju "geometriju" si ti mislila....
Quote:
rambi kaže:
Svakako
Ponovo se izvlacis a to smo vec jednom rascistili. Pogledaj kako je "sukob" poceo.
Quote:
rambi kaže:
Objasnjavam drugima, koji nisu citali citavu raspravu tvoje izvlacenje citata iz konteksta
Pusti ti druge neka sami procitaju. Zeznula si se i sad se ne vrijedi koprcati. Samo "tones" dublje.
Alister is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 18:02   #51
Na prepucavanja bez kraja i konca razbjesnjelog djecacica, kojem se razbila najdraza igracka, necu se vise osvrtati... medjutim, zaboravila sam reci da nije samo Umpa glasovao za mene kao ustasku snajku

Edit: ipak sam otisla do onog topica odakle je Alister zaboravio izvaditi npr. ovo:
Quote:
Alister kaže:
A gdje ja to kritiziram tvog voljenog Sharona..."boli" me znas koja stvar za Sharona i njegovu politiku...
...nego kad vec "gnojis" po svom obicaju po Srbima, mogla bi se sjetiti i svojih "zlocinaca" prema kojima su Srbi mala djeca.
Onda je slijedio jedan Shadyjev post, kojeg le Alister takodjer zaboravio (a odgovor je na onaj Alisterov, kojeg su modovi izbrisali):
Quote:
Shady kaže:
Hekla ona, hekla... do nekog novog busa!

A što se tiče isprike... vjeruj, Srbi su med i mlijeko! Prije će se čak i oni ispričati za bilo koju svoju grešku.

A interesantno je i uočLjivo kako ista ova heklačica u ovom topicu, samo malo iznad, hvali Papu što je priznao zlodjela KC iz prošlosti i ispričao se u ime svih katolika (što uključuje i ispriku Židovima, ne).

Na koji sam ja onda odgovorila s onim postom koji je Alister izvukao iz konteksta... slucajno, naravno.

Pocetak jos jednog Alisterovog bljuvanja po meni nalazi se ovdje ... za sve koji se imaju zelje i volje uvjeriti sami...

Sad sam ponovno vidjela i ono nebeskog naroda u kontekstu - a predlazem i drugima, negdje je pri pocetku pljucanja na mene, koja sam, je li, nevazna Alisteru... zato i ne zna stati (znam, znam... drugima je lakse prikrpati epitet ustase... shvacam ja te frustracije ) ....




Edit 2: (osvrt na nastavak svadjanja ispod mog posta): argumente sam iznijela, ali me je isto tako mama ucila da, ako diram u nesto, to jos jace smrdi... a none pak da pametniji popusta...

...a u Mujo/Haso vicevima ima i dobar stos na koji ovaj drugi pada Mujo, evo da nisi skocio kroz prozor... ali ja na to ne padam... arumenata, naprotiv, imas do sad koliko hoces - sto je najvaznije, imas i strucnih knjiga o toj tematici... ako i dalje zelis zivjeti svoj mit - be my guest... ali se ostavi istresanja svojih frustracija na meni.

Pa-pa ...
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 18:06   #52
Quote:
rambi kaže:
Na prepucavanja bez kraja i konca razbjesnjelog djecacica, kojem se razbila najdraza igracka, necu se vise osvrtati...
Naravno, kada nemas niti jednog argumenta.
Quote:
rambi kaže:
medjutim, zaboravila sam reci da nije samo Umpa glasovao za mene kao ustasku snajku
Znam, glasovala si i sama.
Alister is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 21:07   #53
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Nema neke sluzbene uloge, ali staljin je skoro naredio svoj holokaust u rusiji pred smrt (smrt ga pretekla u tome), ruski partizani su cesto sami ubijali zidove, itd...
Nisam znao za ova dva podatka....nesto jesam citao o Staljinovoj opresiji spram Zidova, al je to bilo u kontekstu sukoba sa Lavom Trockim (pravim imenom Leon Bronstein).

Sta se tice partizana, vjerojatno se vecinom radi o ukrajinskim partizanima. Iako, nije mi jasna uloga Ukrajinske Ustanicke Armije (UPA), koja se navodno borila i protiv Nijemaca i protiv sovjetske armije, stitila Zidove (barem tako oni tvrde).

http://hometown.aol.com/shukhevych/

Zapravo sam tek relativno nedavno natrapao na njeno postojanje. Ili je to tek jedna od fora tipa "ustase su bili najveci antifasisti"
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 00:00   #54
Kao sto rekoh, javljam se kad proucim citav slucaj.

Dakle, ono sto je summa summarum, na tom threadu gdje su se Alister i Rambi "poklali" - ocito je, paradoksalno - da NISU IMALI DOBAR DAN U RL-u.

CITAVA RASPRAVA JE POCELA RELATIVNO BENIGNO: clashpoint - isprka srpske MANJINE, obzirom da je MANJINA se pobunila protiv svoje maticne drzave. Da ili ne za TAKVU ispriku (jer smo svi suglasni da se DRZAVA SRBIJA trebala ispricati)?

Alistar krece s tezom da koji ***** isprika kad je itako SAMO FORMALNA, u stilu zasto isprika kad je nitko NE MISLI?

Grijesi u jednom: SLUZBENA DRZAVNICKA ISPRIKA nije ni namijenjena da NETKO PATI. Drugim rijecima, kad su Zidovi od Nijemaca trazili da se ispricaju za WWII (sto su ovi i ucinili), nis ocekivali opce plakanje po kavanama, prestanak sexa po kucama na 24 sata, teatralno plakanje pred sinagogama i ispuhivanje noseva o rabinove mantije, pranje ulica suzama i ostale elemente vrlo zabavne scene. Dapace, da se to dogodilo, mislim da bi ih sami Zidovi vrlo blijedo gledali...

NO ONO STO JE PROBLEM JE STO JE CITAVA RECENICA DO CEGA JE DOSLO - IZBRISANA OD MODERATORA! A koliko se ja sjecam, cini mi se da je Wall po obicaju prosrao neku glupost sa teatralnim predznakom, a Rambi je vratila smilicem (rekla mi je da se uopce vise ne zeli uzrujavati na IZJAVNE recenice, nego da ce postati smajlice DOK TA OSOBA NE ARGUMENTIRA SVOJ STAV).

Alister je zlobno prokomentirao (Ah, opet heklas...nego kad...) - i tu pocinje ono...

Alister je SLUCAJNO ILI NAMJERNO - ovo znam jer sam djelo citao - upotrijebio RIJECI KOJE JE VASA PELAGIC upotrijebio na pocetku svog ANTISEMITSKOG djela "Vjerozakonsko ucenje Talmuda - ogledalo CIVUTSKOG postenja"

I naravno, Alister je napisao ovo: nego kad cete se vi ispricat za vasa zlodjela (koliko su Zidovi ljudi kroz povijest unesrecili, sto materijalno, sto pshihicki, sto politicki, sto fizicki)...
Pri tome NIJE napisao STO je pod ovim mislio.

I tu je ispuvao: recimo, ORANGE je napisao da je Izrael FASISTICKA drzava, ali je imao kakve-takve argumente, i zato NIJE PRIJAVLJEN, a Alistar je to izbacio kao IZJAVNU recenicu, dakle FACTUM recenicu i zato je rambi poludila.

Ono sto Alister nije ili jest znao je da smo upravo par dana prije toga imali ZESTOK sukob na religiji UPRAVO OKO TOGA - naime, Vasa Pelagic je na religiji omiljeni argument da se izvuce ako se pojavi I.L ili pak muslimani imaju problem sa Zidovima ili je novamama opet dobila mengu i napala ISLAM.
Ono sto je problematicno je da sam SAMO JA 3 puta se osvrtao na te "argumente" - od toga jednom na Malenog na Politici - i svejedno se to dalje potura!

Ostatak je jasan: rambi pomahnita, nazove Alistera pripadnikom Judenfrei naroda - dakle ne ide SMIRIVATI situaciju, nego vraca.

Alistar pomahnita, "...nego kad vec "gnojis" po svom obicaju po Srbima, mogla bi se sjetiti i svojih "zlocinaca" prema kojima su Srbi mala djeca." i onda vidi Rambin post i vraca sa: "Ovo ti nije trebalo...sad mi je jasno da je STG ipak bio u pravu...ti si Zidovka isto kao sto sam ja Japanac.

Znas ti vrlo dobro tko je uspostavio Judenfrei drzavu i ko je u toj drzavi bio na vlasti i kako se ta drzava tada zvala...nepotrebno se pravis glupljom nego sto jesi.

BTW...ako tebi ne smeta sto se sa Zidovima desavalo u IIsv.ratu kad s takvom lakocom pljujes po njihovim zrtvama, meni to jos manje smeta..."

Dobija povratnu od drugog forumasa (Spot Perdite) da je STVARNO Beograd bio - po Nedicu - prvi juddenfrei grad, i prociscava svoju tezu da su Srbi samo IZVRSAVALI NAREDJENJA.

Rambi poludi na njega jer Alister nigdje ne spominje onu antisemitsku izlozbu - koju je Nediceva vlada organizirala da bolje i dublje poljubi dupe Nijemcima - niti, sto vjerujem da ne zna, jer to JAKO malo ljudi na ovom forumu zna, da su za KVOTE koje je i sam spomenuo (Zivot 100 Srba za 1 Nijemca) - popunjavali ZIDOVIMA. Drugim rijecima, kad bi netko iz pokreta otpora ubio Nijemca, Nediceva policija bi im predala i dobar komad Zidova pod Srba.

Ovo je mozda savrsen trenutak da obajsnim jednu stvar: MNOGIM forumasima NIJE JASNO kako je sve to IZGLEDALO u RL - ne mogu si tu sliku zamisliti. No, 20-tih do 40-tih smo mi Zidovi STVARNO bili tretirani kao NIZA VRSTA. Za ilustraciju - pokusajte se sjetiti ovog kad sljedeci put sjedite u nekom Bircu i vidite da netko nasilno tjera neku Romkinju ili Roma - nacin, rijeci, sve... i kako ljudi okolo gledaju.
Tako je to bilo u to doba sa Zidovima. A JOS UVIJEK je s Romima.


No, Rambi se tu ne zaustavlja, ona nastavlja upravo mu pokazujuci one dijelove iz Vase Pelagica, i uredno mu nabija na nos da ga je prijavila.

To razbjesni Alistera koji vec ide sa "Mozes se ti zaliti koliko hoces...ti si jedan od najgorih sovinista na ovom forumu i ako je neko do sada trebao biti zabranjen onda si to ti...bolje procitaj kolike lazi pises o drugim narodima (muslimanima, Plaestincima, Srbima)....

Od onoga sto sam napisao ti nemas ni jedan kontra argument....
za financijsko i politicko zlostavljanje Europskih naroda kao i za fizicko zlostavljanje Palestinaca postoje stotine knjiga i dokumenata koje to zorno predstavljaju. Bolje se "mani corava posla".

Rambi odgovara sa strikanjem.

Upada Shady koji vec odavno ima pik na Rambi (kao pravi musliman i zidovka, nekad su se voljeli, danas se krve - Shady ne propusta NI JEDNU kritiku uputiti IKOME bez da spomene rambi ) i kaze da su Srbi "med i mlijeko".
Na sto ga rambi presjece da sta on kenja, on zivi u Srbiji - logicno je da kaze da su Srbi med i mlijeko, kad (i ovo forum ne zna a TREBAO BI ZNATI da ovo pravilno interpretira) I SAM SHADY IMA PROBLEMA U SRBIJI OBZIROM NA PRIPADNOST.

I naravno, spocitava rambi u kontekstu DVOLICNOST, u stilu da "sto sere, rambi podrzava ispriku kad se radi o ZIDOVIMA, ali ne podrzava ispriku kad se radi o nekim drugima - tj. kad bi se Zidovi trebali ispricati".

Shady NAMJERNO tako tonira post nadajuci se da ce Rambi naljutiti - oni ovu igru igraju vec JAKO DUGO vremena, a UPRAVO TU JE I ESKALIRALO: Rambi ga je optuzila da je Antisemit (obzirom da je imao par incidenata na Religiji: primjerice, pogresno je interpretirao HARAN, napisao je neke gluposti koje se podmecu knjizi o Ruth, POGRESNO je interpretirao stihove o sisanju zenskih zarobljenika na nulericu - takodjer u TORI, i slicno, te je nekoliko puta rekao prakticki da Zidovi imaju dugu tradiciju destruktivnosti i zla - da ne kazem da je koristio EKSKLUZIVNO Antisemitsku literaturu, primjerice Hoffmana ili Garaudyja ili pak Saida).
Notta Benne, ja ne mislim da je Shady antisemit, ja mislim da on NE ZNA puno o onom sto je tamo napisao - kao sto ja ne znam puno o Kur'anu. Shady iako osjecam da nije los covjek je jako podlozan propagandi - a vjerujte da bih bio i ja da se ne bavim ovim cime se bavim.

Citavo vrijeme zapravo, clash point je u tome trebaju li se Zidovi ispricati za nesto ili ne: Rambi to vidi kroz holokaust, inkviziciju, Torquemadu, predkrizarsku sjecu Zidova (to kladim se niste znali), Ukrajinski masakr i slicno,
A Alister vrlo vjerojatno misli na lihvu i Palestince.

O ISPRICI cu napisati nesto jednom drugom prilikom, NAROCITO o Lihvi. TO STVARNO zasluzuje jedan BITAN topic, problem je sto je pola povijest, pa ne znam gdje da to smjestim... TICE se politike, a zapravo je povijest.

Alister naravno ne kuzi citav kontekst - i ubacuje se sa izjavom da Rambi tegira Shadyja kao antisemitu RADI IZRAELA - a Rambi to radi IZ CIJELE SVOJE PERSPEKTIVE SHADYJA.

Shady uzvraca da je Rambi fasist - meni je nekoliko puta na PM-u rekao da se kune da nije antisemit, da on pizdi jedino i samo zbog Izraelskih i Muslimanskih ekstremista.
No, RAmbi i njega kad su zajedno NE MOZES smiriti.

ZATIM SHADY DAJE THUMB UP ALISTERU i odobrava njegovu recenicu.

Onda ide ono sto mozete samo vidjeti ako PAZLJIVO promotrite postove u tom trenutku: RAMBI vidjevsi ovo odobravanje POISTOVJECUJE stavove Alistera i Shadyja u jedno - znaci, ako SHADY koristi antisemitsku literaturu Hoffmana, Saida i kompaniju, ODOBRAVA ALISTARU koji koristi terminologiju VASE PELAGICA - ergo OBOJCA su iz istog brda tkani i ISTO RAZMISLJAJU. ERGO, ANTISEMITI SU.

Dokaz za to mozete naci na njenom SLJEDECEM postu, na strani
6, negde u sredini...

Shady naravno poludi na to i pozove se na svoju izjavu u Priznajete li drzavu Izrael. Rambi ga podsjeca da je CITIRAO GARAUDYJA.

(Za sve one koji ne znaju, Garaudy je konvertit na Islam, Zidov, koji - iako je poceo sa nekim kritikama cionizma - sto ide dalje, sve vise pada u revizionizam, dakle u NEGACIJU HOLOKAUSTA; Shady na zalost ne kuzi sve te finese kod njega...)

Onda Alister pocinje kuziti - mozda posve instinktivno - da je pretjerao (mada je moje misljenje da Alister vec dugo nije bas odusevljen s Rambi ) i ide smirivati situaciju (dokaz da ne kuzi sukob izmedju Shadyja i Rambi je upravo ona recenica... "Zatim si Shadyja optuzila da laze zato jer je iz Srbije (?!? kakav je tek ovo rasizam)"), ali vec je sve gotovo.

Ja se ubacujem da se vratimo na temu. Moram priznati da sam i ja na tom threadu osjetio da je Alisteru los dan jer su cak i njegovi postovi prema meni bili puni elektriciteta. Nakon toga se Alister i ja kacimo oko Judenfrei drzave i Milosevica...

Sad vidite kako jedna prilicno normalna tema moze otici u *****, kad se svi skupa zainate...

Ne znam je li ova gore dijagnoza tocna, mozebiti da i grijesim...
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 00:41   #55
Quote:
Samedi
tu je ispuvao: recimo, ORANGE je napisao da je Izrael FASISTICKA drzava, ali je imao kakve-takve argumente, i zato NIJE PRIJAVLJEN, a Alistar je to izbacio kao IZJAVNU recenicu, dakle FACTUM recenicu i zato je rambi poludila.
Ispravka netocnoga navoda. Ja sam nekoliko, mislim,, desetaka puta naveo da izraelska drzavna politika ima neke elemente fasizma, tj da Izrael ima neke elemente fasisticke drzave ( elemente sam i pobrojao, ne navodeci da li se nuzno svaki od njih odnosi na Izrael). Komparirao sam izraelsku politiku sa politikom Mussolinijeve Italije u Dalmaciji i Istri. Nisam nijednom izrijekom rekao da je Izrael fasisticka drzava. (drugdje sam naveo zasto nema tipicne fasisticke drzave, ako uzmemo npr ekspanzionizam kao obavezni element)

Ajde, mozda mi se od dvajs trijest navoda, u brzini desilo jednom ili dvaput da kazem tako nesto. Nije bilo namjerno.

U onom obecanom odgovoru sam to razjasnio, al mi se sad zaista ne da kopat kroz par stotina mojih postova da bih to dokazao....

Naprotiv, Barone, ti jesi rekao da sam ja rekao da je Izrael fasisticka drzava, ako me pamcenje sluzi, jedno cetiri do pet puta.

Zamjena identiteta?
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 00:45   #56
Interesantno, Samedi, upravo sam kuznijo da si ti u svom zadnjem replay zapravo radio slijedece - citat 1, citat 2, citat 3,citat citat 4, odgovor - pa se onda da lako skuziti di su stvari posle ukrivo.

Hehe, od koga li si to pokupijo, bas se pitam ..
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 15:14   #57
Quote:
Baron Samedi kaže:
....
Ne znam je li ova gore dijagnoza tocna, mozebiti da i grijesim...
Cini mi se da je tvoja dijagnoza prilicno OK. Vidim da si se potrudio tako da sam obavezan dati odgovor barem sto se tice onoga sto nije vidljivo na povrsini.

Ako si ikada citao bilo koju moju diskusiju sa ljudima koji se sami proglasavaju desnicarima i nacionalistima, primjetio si da je ton diskusije uvijek umjeren i da vrlo rijetko dolazi do konfilkta (eventualno moze biti poneki nizak udarac i to je uglavnom to)
Pitanje je zasto bas takav sukob sa Rambi?
Za razliku od deklariranih nacionalista, Rambi se deklarira kao humanist, objektivni posmatrac/istrazivac i osoba koja ne generalizira. Ja sam odavno primjetio da to bas nije tako barem kada su u pitanju Srbi (za ostale narode ne znam). Zahvaljujuci njenoj spretnosti, ona je svoje antisrpske stavove branila "rusenjem mitova o Srbima" i slicnim frazama. E sad to joj moze upaliti kod vecine srpskih mitomana koji se zalete sa "mitologijom" pa "ispuse" na pocetku diskusije. Kod mene to ne prolazi jer ja mitove znam i koristim ih jedino kada napadam Srbe (inace to ne radim na hrvatskom forumu jer ovdje ima dovoljno sposobnih Hrvata koji to rade vrlo efikasno).
Dakle sto je bilo potrebno da bi Rambi otvoreno iznijela svoje stavove. Naravno, odgovor je provokacija (ne ponosim se bas time, ali bilo je nuzno).
Vasa Pelagic je "upotrijebljen sa predumisljajem" bas kao sto si ti primjetio. Prva njena reakcija je mozda bila malo jaca nego sto sam ocekivao (judenfrei i nebeski narod) ali ona reakcija koju sam ja ocekivao a koju si ti propustio primjetiti je kada kaze, mislim da je otprilike islo ovako: "sve ste vi to nama vratili kada ste uspostavili prvu judenfrei drzavu".
To je po meni dovoljan dokaz da:
1. generalizira (odgovornost pripisuje cijelom narodu)
2. zloupotrebljava povijest (glavnu odgovornost za holokaust u Srbiji pripisuje srpskom narodu) - ovo je posebno strasno bas zato sto je povjesnicar
3. koristi se istim optuzbama kojima su se protiv Zidova koristili nacisti - ovo je posebno strasno bas zato sto je Zidovka

Dakle osim ovoga ja zaista sa njom nemam nikakvih otvorenih pitanja niti je mrzim. Priznajem da sam nekoliko puta koristio neprimjerne i niske udarce, ali ni ona nije ostala duzna.

I samo da zakljucim. Drago mi je sto je ovaj sukob zavrsio u ludoj kuci, jer tu mu je i mjesto. I samo da napomenem da ja forum "Politika" ne dozivljavam ozbiljno i ne smatram da je to mjesto gdje treba nekome nesto pokazati, objasniti ili nauciti ga. Za mene je to samo mjesto za zabavu i kada bi netko zabranio "svadje" ja najvjerovatnije ne bih ni dolazio (ako nesto mrzim to su usiljene ljubazne politicke diskusije bez iskri i atmosfere).



....na nekoliko tvojih stavova cu se osvrnuti u narednom postu....
Alister is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 15:30   #58
Quote:
Baron Samedi kaže:
....JAKO malo ljudi na ovom forumu zna, da su za KVOTE koje je i sam spomenuo (Zivot 100 Srba za 1 Nijemca) - popunjavali ZIDOVIMA. Drugim rijecima, kad bi netko iz pokreta otpora ubio Nijemca, Nediceva policija bi im predala i dobar komad Zidova pod Srba.
Priznajem ovo nisam znao. Znao sam da su kvote popunjavane Romima. Pitanje za tebe je koliko je ovo moglo imati maha ako se zna da je Srbija proglasena "ociscenom" od Zidova na samom pocetku rata a da su se masovne egzekucije uglavnom desavale kasnije?
Quote:
Baron Samedi kaže:
Ovo je mozda savrsen trenutak da obajsnim jednu stvar: MNOGIM forumasima NIJE JASNO kako je sve to IZGLEDALO u RL - ne mogu si tu sliku zamisliti. No, 20-tih do 40-tih smo mi Zidovi STVARNO bili tretirani kao NIZA VRSTA. Za ilustraciju - pokusajte se sjetiti ovog kad sljedeci put sjedite u nekom Bircu i vidite da netko nasilno tjera neku Romkinju ili Roma - nacin, rijeci, sve... i kako ljudi okolo gledaju.
Tako je to bilo u to doba sa Zidovima. A JOS UVIJEK je s Romima.
Ovo ne sporim i dokazi o neprilicnom i sramnom ponasanju prema Zidovima se mogu naci svuda po Europi.
Ono sto me konkretno zanima u svjetlu toga je kako tumacis da je medju uglednim ljudima u Srbiji i u Hrvatskoj bilo mnogo Zidova. Znam da su neki od njih bili utjecajni industrijalci (vlasnik najvece srpske pivare), advokati, lijecnici, bibliotekari, znanstvenici...za Rome znamo da jos dan danas nemaju takvih ljudi a ja mislim da nisu ni glupi ni nesposobni.
Alister is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 16:15   #59
Quote:
Priznajem ovo nisam znao. Znao sam da su kvote popunjavane Romima. Pitanje za tebe je koliko je ovo moglo imati maha ako se zna da je Srbija proglasena "ociscenom" od Zidova na samom pocetku rata a da su se masovne egzekucije uglavnom desavale kasnije?
Pa, ne bas... To ti je pocelo jos 1941, a Nediceva poslanica ti je iz ljeta 1942.

No, on je rekao za BEOGRAD da je prvi Juddenfrei grad, a ne za SRBIJU kao Juddenfrei drzavu...

Quote:
Ono sto me konkretno zanima u svjetlu toga je kako tumacis da je medju uglednim ljudima u Srbiji i u Hrvatskoj bilo mnogo Zidova. Znam da su neki od njih bili utjecajni industrijalci (vlasnik najvece srpske pivare), advokati, lijecnici, bibliotekari, znanstvenici...za Rome znamo da jos dan danas nemaju takvih ljudi a ja mislim da nisu ni glupi ni nesposobni.
Zato sto su to sto su tad Zidovi imali su stjecali STOLJECIMA. Ako nisi znao, 60% danasnjih financijskih instrumenata - medju njima MJENICU i CEK - izmislili su Zidovi. Primjerice - CEK i MJENICA su izmisljeni zbog VLADARA koji su bili vrlo "trigger happy" kad je trebalo izrezati nekog Zidova KOJEM SU DUGOVALI PARE. Na ovaj nacin, ti si se mogao osigurati. Ako si imao napismeno da je nesto tvoje, onda si kod drugog Zidova mogao to UNOVCITI ili RAZMIJENITI. Ili jos bolje - tu mjenicu das nekom NJEMACKOM vladaru, a novac ti drzi FRANCUSKI zidov. Onda ga ne mozes izrezati: jer ce poludit francuski kralj sto mu koljes bankara... Pa si pare nekako morao vracati...

Jos jedan lijepi primjer: svi ste culi za Rothschilde, koje optuzuju da su najvece zlo ikad stvoreno (da su stvorili tzv. Illuminate i slicno). Ono sto se ne zna je da su Rothschildi bili jaki SAMO 15 GODINA! Prije toga su bili prosjecni, i nakon toga su bili prosjecni! Banka Rothschild prakticki pada u zaborav nakon sto umiru 5 sinova M. Rotschilda koji su bili direktori filijala u Zurichu, Napulju, Parizu, Frankfurtu i jos negdje gdje se sad ne sjecam.

Drugim rijecima, STVAR JE U PERCEPCIJI i dugoSTOLJETNOM radu.
Za detalje odi na Religiju i pronadji post "Marx, Isus, Mojsije i Freud - 4 najvaznije licnosti u povijesti bili su Zidovi" Tamo sam ti detaljno opisao i korijene Zidovske "moci" i uzroke antisemitizma.

A sto se Rambi tice - JAKO grijesis. Ali ti ne smijem pisati detalje jer je to krsenje privatnosti.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 16:16   #60
Quote:
OrangeC2 kaže:
Interesantno, Samedi, upravo sam kuznijo da si ti u svom zadnjem replay zapravo radio slijedece - citat 1, citat 2, citat 3,citat citat 4, odgovor - pa se onda da lako skuziti di su stvari posle ukrivo.

Hehe, od koga li si to pokupijo, bas se pitam ..
Procitaj pocetak: pise ti da AKO HOCES TAKO IGRATI, ja cu tako igrati. Vazi.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:11.