Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2007., 10:34   #1
Dječja prikolica za bicikl

lp,

vidio sam u gradu prikolicu za bicikl - super za voziti manju djecu ovako malo na izlazak i setnju ... medjutim trazim po webu i ne mogu nista slicno naci ...

iza se prikopca na bicikl i moze se onako podesavati kao i kolica na primjer, da dijete sjedi, lezi ...

zanima me ako netko zna gdje bi se dalo nabaviti kod nas, u austriji, sloveniji nema veze...

mozda neki link ...

puno hvala na odgovorima...
__________________
---
3kolone
3kolone is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 10:38   #2
čini mi se da sam tu prikolicu vidjela u turbo limaču na žitnjaku
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 01:10   #3
citala sam bas nedavno da je to jedan od proizvoda za dijecu koji bi trebalo zabranit
djete sjedi na tvrdoj povrsini i treska se satima
...i meni se cinilo zanimljivo ak kad sam procitala odustala sam
indy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 17:35   #4
ma nisu tako losa, ova koja sam vidio su super sredjena zato mislim da mozda i nisu kod nas kupljena ... ali nisam mogao zensku na ulici zaskociti i pitati gdje ih je nabavila... a sad poslije ne uspijevam vise nigdje naci ili vidjeti ... ako netko zna ... please...
__________________
---
3kolone
3kolone is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 21:51   #5
Quote:
indy kaže: Pogledaj post
citala sam bas nedavno da je to jedan od proizvoda za dijecu koji bi trebalo zabranit
djete sjedi na tvrdoj povrsini i treska se satima
...i meni se cinilo zanimljivo ak kad sam procitala odustala sam
a kud to itko danas kod nas putuje s djetetom na biciklu SATIMA ??? malo ljuljanja i treskanja nikom ne škodi - na kraju krajeva ti koja nikad nisi sjela u siček u autu i ne možeš suditi koju dozu treskanja beba popije u autu


- mene više smeta to što je ta prikolica iza leđa i što se nemožeš (ja se ne bi mogla) opustiti i voziti , a da stalno ne pogledavaš iza sebe i jel ti dijete skupa s prikolicom još uvijek tu
__________________
Normal human, skilled in art of stage magic and illusion; skilled in genuine magic
ja i bash ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 22:23   #6
[QUOTE=ja i bash ja;11717298
- mene više smeta to što je ta prikolica iza leđa i što se nemožeš (ja se ne bi mogla) opustiti i voziti , a da stalno ne pogledavaš iza sebe i jel ti dijete skupa s prikolicom još uvijek tu [/QUOTE]

Koliko sam vidio na Tabisima prokolica ima remenčiće za privezati dijete ala auto sjedalica.
Nažalost ne mogu ti pomoći gdje de može kupiti
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 06:15   #7
http://www.bicycletrailers.com/For-C...dex.cat?sNav=0
Evo vam sto i jedan model, tu se masovno klinci u tome voze ali uglavnom po biciklistickim stazama, ja ih ne bi vozila po cesti. Sjedalo nije tvrdo i ima remenje da se klinac zaveze, kad su mali mozes ga ubacit i u onoj prvoj sjedalici, ima za jedno i dvoje djece. Ima puno zraka , moze se prekriti za kisu ili snijeg, ima super kotace i moze se furat ko kolica. Nemre se bas puno spustit sic pa klinci uglavnom mogu samo sjedit. Ima modela na koje mozes stavit skije i spustat se ili ic na skijasko trcanje( to kod mene tu dost njih radi). Eto ali ne znam di se moze u evropi kupiti.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 11:03   #8
hvala na linku bas to trazim e sad idem gnjavit u turbolimač i po sličnim dućanima ...
__________________
---
3kolone
3kolone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 12:30   #9
http://www.winther-cykler.dk/360_grader/dolphin_360.php

(mozes okretati sliku)

vecina ljudi u DK nema auto i ima djecu, tako da su klici stalno na sjedalicama bicikla ili u prikolicama- od onih drvenih koje lice na kasete za krumprire (obicno s prednje strane bicikla) do ovakvih.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 17:46   #10
hvala vam svima na linkovima ... sad jos moram to pronaci tu negdje kod nas ... meni je problem sto zena i ja imamo blizance pa mi je onda ovako zgodnije u setnju nego da moram juriti na dvije strane od jednom :-)
__________________
---
3kolone
3kolone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 23:10   #11
Joj ja sam to vidla u zadru negdje u nekom ducanu sa bebi opremom al ubij me ak znam sad di!A to su masovno imali turisti kod nas na moru i to bi kacili na bicikl a i ovak su vozali ko kolica i bez bicikla i bas je zgodno ko ima blizance jer mogu dvoje stat unutra!Super je to bas!
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 16:17   #12
jel ima netko i kakva su iskustva?

__________________
...
MAX-factor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 18:49   #13
probala voziti, ali kako imamo samo jedno,dobra nam je i sjedalica. ne preporuča se za djecu mlađu od 3, barem su meni tako rekli. zeznuto je voziti po neravnom i preko rizola, poskakuje.

imali su u metrou u zagrebu, srednja kvaliteta, oko 500 kn na akciji.
agibagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 23:48   #14
ja sam neki dan vidjela ima ih turbo limać na žitnjaku ali nisam gledala cjenu...
__________________
zauvjek s moje ljeve strane...tri mušketira !!!
franči is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 01:12   #15
Vidjela neki dan u izlogu trgovine biciklima i opreme u Vlaškoj preko puta Petrove crkve.
Crno-žuta boja.
__________________
alboom and mia 1 & mia 2 :)
swanmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 01:23   #16
Ovdje turisti vozaju male bebe u tom na biciklu
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 15:16   #17
mogu se vozit i male bebe od roddjenja, ali naravno, ne svi modeli, ima brdo razlicitih modela i dodataka
__________________
...
MAX-factor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 16:41   #18
čuo sam od frenda da ima to u Grazu u Saizbergu za kupiti, koštaju 200 eura
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 18:59   #19
u kojem dućanu?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 21:55   #20
ima u savskoj (križanje savske i jukićeve) dućan sa biciklima i opremom i tamo to košta oko 1000kn....
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.