Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2014., 11:39   #7321
Quote:
p.s.t kaže: Pogledaj post
neznam mozda je do mene ..al ja nikad ne bi napisala tako nesto stovise razmisljam da sve sama napravim !
Sigurno nije do tebe, jer da si bila jaaaakooooo dosadna i ispitivala ju kojekakve banalne stvari i na kraju se odlucila za nekog drugog, ona prema tebi MORA biti u najmanju ruku pristojna Pa naravno da moras pitat sve

Ja sam otisla u jednu cvjecarnicu, doduse nisam bila najavljena, nego onak u prolazu i zena je bila u granicama pristojnosti, ali apsolutno nezainteresirana. Tri puta sam pitala da mi kaze bar nekakvu okvirnu cijenu (jer ja nemam pojma ni blizu o tome) i nisam dobila nikakav odgovor
U drugoj cvjecarnici me zena odusevila, bila sam tamo skoro sat vremena i presla je samnom sve, s tim da ja nisam znala ni koje boje ni nist Na kraju smo zajedno dosle i do boje vjencanja I jos je zvala veleprodaju da pita da li se u 9. mjesecu mogu nabaviti amarilisi, za koje su mi u prvoj rekli da nema sanse.
Sutradan me nazvala da mi kaze ponudu i da mogu nabaviti amarilise
Naravno da sam se odlucila za tu drugu
Z_maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 11:43   #7322
da sam barem bila dosadna ,poslala jedan mail sa slikom di pitam jel moze tako nesto..naravno da se svaka od nas predomisli 100 puta oko neke stvari ali to je i nase pravo ,mi dajemo novac za to !
p.s.t is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 11:54   #7323
Quote:
p.s.t kaže: Pogledaj post
da sam barem bila dosadna ,poslala jedan mail sa slikom di pitam jel moze tako nesto..naravno da se svaka od nas predomisli 100 puta oko neke stvari ali to je i nase pravo ,mi dajemo novac za to !
Samo kazem i da jesi da je to tvoje pravo. Stvarno se nadam da ces imati srece s iducom
Z_maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 12:00   #7324
jao meni..neznam jel jos netko ima takvih situacija kao j ? pa jel vidis da dobra komunikacija cuda cini ,i ja to najbolje znam
p.s.t is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 13:57   #7325
idemo u sub na svadbu ,njegov bratic se zeni..da li je glupo da dragi ide u trapericama ali finim ,lijepim
p.s.t is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 14:14   #7326
kod mene na svadbi je masa ljudi bila u trapericama. nek ide u onome u čemu se osjeća ugodno.
osim ako ti nemaš neku toaletu za crveni tepih

što će obući i obuti uz traperice?
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 14:20   #7327
Moj dragi uvjek ide u trapericama, tamno plave neizblijedene i neizderane, gore kosulja i dolje one neke fore sto nisu ni cipele ni patike


Sent from my iPhone using Tapatalk
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 14:26   #7328
ma gore kosulja i cipele dolje ..mozda ona crna uska skroz kravata mislim meni on 100 puta bolje izggleda u trapericama ,i lijepe su tamnije
p.s.t is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 14:30   #7329
Quote:
Z_maja kaže: Pogledaj post
Sutradan me nazvala da mi kaze ponudu i da mogu nabaviti amarilise
Naravno da sam se odlucila za tu drugu
Kod kojih si uzela?
Ja sam se mailovima za sada dopisivala oko boja/vrste cvijeća i jedni su mi favoriti zbog pristojnosti i detalja kojima su mi se trudili odgovarati, ostali bi mi napisali da se dođem osobno dogovoriti, što još nisam imala vremena.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 15:42   #7330
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Kod kojih si uzela?
Ja sam se mailovima za sada dopisivala oko boja/vrste cvijeća i jedni su mi favoriti zbog pristojnosti i detalja kojima su mi se trudili odgovarati, ostali bi mi napisali da se dođem osobno dogovoriti, što još nisam imala vremena.
Mozaik Stvarno sam se odusevila, zena je super, super.
I nemoj dugo cekati jer ja sam mislila kao ma to cu dva, tri mjeseca ranije i onda sam otisla sada jer sam na nagradnoj igri na sajmu dobila buket i ukrasavanje auta Na kraju mi zena kaze da za moj datum vec imaju jedne, ali uzimaju maksimalno dvoje za isti datum. Isla sam u jos jednu pitati, cisto da mogu usporediti cijene, ali kao sto sam napisala, tamo nista nisam saznala
A nakon razgovora s gospodjom u Mozaiku, vise mi nije palo na pamet ici dalje
Z_maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 17:32   #7331
https://www.google.hr/search?q=drzac...D0%3B480%3B640

gdje ima ovoga za kupiti?
p.s.t is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 17:44   #7332
ebay?
malileptirić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 18:36   #7333
Quote:
Z_maja kaže: Pogledaj post
Mozaik Stvarno sam se odusevila, zena je super, super.
I nemoj dugo cekati jer ja sam mislila kao ma to cu dva, tri mjeseca ranije i onda sam otisla sada jer sam na nagradnoj igri na sajmu dobila buket i ukrasavanje auta Na kraju mi zena kaze da za moj datum vec imaju jedne, ali uzimaju maksimalno dvoje za isti datum. Isla sam u jos jednu pitati, cisto da mogu usporediti cijene, ali kao sto sam napisala, tamo nista nisam saznala
A nakon razgovora s gospodjom u Mozaiku, vise mi nije palo na pamet ici dalje
Uf , hvala na savjetu, također se radi o Mozaiku i mislila sam da o njima pričaš. Nadam se da nisam zakasnila, u ponedjeljak trčim tamo.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 18:41   #7334
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Uf , hvala na savjetu, također se radi o Mozaiku i mislila sam da o njima pričaš. Nadam se da nisam zakasnila, u ponedjeljak trčim tamo.
Bolje odi sto prije
Z_maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 22:27   #7335
Quote:
-donna- kaže: Pogledaj post
mi smo matorci
meni će biti 27 i pol a njemu 2 više
ali smo i dalje nesituirani
To je prosječna dob, a ja bih rekla da je i ispod prosjeka
divacroatia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 23:34   #7336
Quote:
Z_maja kaže: Pogledaj post
Mozaik Stvarno sam se odusevila, zena je super, super.
I nemoj dugo cekati jer ja sam mislila kao ma to cu dva, tri mjeseca ranije i onda sam otisla sada jer sam na nagradnoj igri na sajmu dobila buket i ukrasavanje auta Na kraju mi zena kaze da za moj datum vec imaju jedne, ali uzimaju maksimalno dvoje za isti datum. Isla sam u jos jednu pitati, cisto da mogu usporediti cijene, ali kao sto sam napisala, tamo nista nisam saznala
A nakon razgovora s gospodjom u Mozaiku, vise mi nije palo na pamet ici dalje
I mi smo se odlučili za Mozaik, gospođa je tako ljubazna i strpljiva i fenomenalno radi. Dalje nismo ni tražili jer smo htjeli samo njih.
Bila sam u siječnju kod nje i sve dogovorila, a svatovi su u 9.mj. jer mi je isto rekla da uzimaju max dvoje svatova.
Lautitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 00:08   #7337
Quote:
Lautitia kaže: Pogledaj post
I mi smo se odlučili za Mozaik, gospođa je tako ljubazna i strpljiva i fenomenalno radi. Dalje nismo ni tražili jer smo htjeli samo njih.
Bila sam u siječnju kod nje i sve dogovorila, a svatovi su u 9.mj. jer mi je isto rekla da uzimaju max dvoje svatova.
Onda smo mozda i za isti datum u 9. mj
Z_maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 10:44   #7338
Neki dan sam naišla na ovaj vjenčani planer i čini mi se da je odličan, nisam primjetila da nešto fali u njemu Ima 77 stranica, pa ako nekome može pomoći... E da i besplatan je
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 11:05   #7339
ja sam skinila neki na iphone, "vjenačanje", na hrvatskom je, besplatan, skroz je ok po pitanju popisa zadataka, mogu se brisati oni koje ne trebam, dodavati novi, voditi popisi gostiju, raspored po stolovima, upisivati kome sam dala pozivnicu, tko je potvrdio i sl, pa ću imati dobru statistiku
baš sam ugodno iznenađena
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 11:35   #7340
Joj, mogu mislit kako je to super i praktično Ipak za ove iz srednjeg vijeka , koje nemaju pametni telefon i ove papirine su super
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.