Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2012., 10:47   #21
Quote:
blue wind777 kaže: Pogledaj post
Ono što ja tražim je eventualno pokoji savjet (naravno, starce ničim nemogu promijenit) te kakvo bi ste vi stajalište kao pojedinac uzeli da ste u sličnoj situaciji na našoj strani kao i na strani staraca.
po mom mišljenju stajalište i tvojih i njenih roditelja o vašoj vezi je legitimno.
njeni su više zainteresirani za njen ljubavni život pa tako i tebe, tvoji zasad baš nisu zainteresirani. to ne znači da će to zauvijek biti tako, možda im se sad činiš premlad za ozbiljnu vezu, pa je ne shvaćaju ozbiljno. netko je već napisao, mnogi roditelji se ne vole upoznavati sa svakom djevojkom/svakim dečkom njihovog djeteta, posebno zato jer ne znaju jel to njihov konačni odabir, a može se dogoditi da im se jako svidi i onda zapravo i roditelj pati nakon prekida. a u slučaju nove veze s nekim tko mu se baš i ne svidi, može i žaliti za ovim prošlim odabirom, pa to i reći naglas djetetu, što i nije baš konstruktivno.
nekako mi se čini da su vaši roditelji odabrali krajnosti, ja osobno kao roditelj bih bila negdje između. ja bih voljela upoznati djevojke mojih sinova, ako je to neka dulja i ozbiljnija veza i ako, naravno, oni to žele. ako bi oni to htjeli, ja bih se s njima i družila, tipa na kavi, ručku i sl. a sad baš da bih ih zvala budućim snahama i sebe budućom svekrvom, ne bih, meni je to previše. ne samo zbog mene, nego i zbog njih (sinova i djevojaka), jer bi to impliciralo budući brak, odnosno da ja to očekujem od njih.
da sam u tvojoj koži, prihvatila bih stajalište tvojih roditelja i ne bih ni na čemu inzistirala.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:37.