Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2013., 20:12   #1
MPO- DA ili NE

Evo, cekam 25.01. da dobijem mengu i da nazovem doktora, jelte 1dc bi tad trebao biti
Sve sam nalaze rijesila, svi su ok, ok samo su malo hormoni sj... al eto oni ce to tamo rijesiti. E da, moram jos samo skupit onu dokumentaciju za tetu na 4? katu.
Ali ja se sad osjecam jako cudno, neka euforija pomijesana sa strahom. Jedva cekam da krenemo, al jako se bojim kako ce hormoni na mene utjecat, hoce li mi jajnici poludjeti ( nisam PCOS tako da je taj strah neopravdan), hocu li izdrzati punkciju, da li to uspjeti, sta ako ne uspije od prve, hocu li se ja znati nositi s tim? Koliko puta cu morati ici. I jbt sta ako uspije, pa kak bum ja usporila pa ja jurim 100 na sat, hocu li znati biti trudna i uzivat ili cu se samo bedirat i sj si cijelu trudnocu.... i tak ja mogu do sudnjeg dana nabrajati

kako ste se osjecale prije nego ste prvi put krenule na MPO?
agio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 21:16   #2
kada smo saznali da će nam mpo uopće trebati je za mene bilo prvi put da sam uopće pomislila da postoji mogućnost da i ja postanem majka...
naravno da sam bila pod stresom i da sam bila tužna kada prvi put nije uspjelo,ali taj neuspjeh me tjerao dalje i nakon drugog pokušaja dok sam čekala betu već sam razmišljala kako ću na treći postupak...nije mi trebao jer je beta bila pozitivna...
ono što sam željela reći da treba dobro posložiti prioritete u glavi i znati što želiš ali i znati što se sve može dogoditi-neuspjeh,komplikacije,bol...
meni nije bilo bitno ništa samo da dođem do cilja...i sada kada moje dijete polako raste i napreduje u meni mišljenja sam da me ništa ne bi spriječilo da sve moram ponoviti i tisuću puta za ovaj osjećaj koji sada osjećam...


želim ti sreću i puno uspjeha,naravno da što prije osjetiš ono što ja osjećam,jer vjeruj mi nema boljeg...
aprill04 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.