Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2014., 22:08   #81
A tvoji stavovi oko islama samo govore koliko si jos mlad i nadobudan.kladim se da i ti spadas u onu kategoriju rođenih krajem 80ih ili ranih 90ih.
nikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 22:08   #82
Quote:
nikolica kaže: Pogledaj post
Netocno.kao sto postoji umjerenija i radikalnija desnica/lijevica tako i unutar islamista postoje razne grane i pokreti.neki umjereniji,drugi radikalniji.trenutno ne postoji nista radikalnije od isila.
što je sa al nusrom, dječaka u alepu živog mrcvarili, rezali i onda smjestili nekoliko metaka u glavu jer se usudio reći "ne dam ti ni da allah dođe". toliko o light verzijama.
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 22:25   #83
Tko normalan tvrdi da su decki iz nusre umjereni?neki ovdje stvari prate povrsno i totalno pogresno su pohvatali konce.nusra je sluzbeni ogranak quide u siriji.oni nisu nista bolji od isila.sada kada je zapad udario po isilu oni su presli preko svoje tastine i ponovno se ujedinili s isilom u borbi protiv zapada.izmedu njih doista nema nikakve.razlike.stavovi su im identicni.
nikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 22:31   #84
a što sa FSA

Quote:
"However, relations between local Sunni rebels and the remaining Christian civilians in the town broke down catastrophically over the following months. Rebels came to suspect the Christians of harbouring pro-government loyalties, but may have also wanted to seize the property of Christian families. Beginning with the wealthier families, rebels began targeting Yakubiyah's Christians for persecution. In a November 2013 interview, a Christian from the village who fled to the Turkish town of Midyat said that Yakubiyah was virtually empty of Christians now after six were beheaded and at least 20 kidnapped. She also made clear that those responsible were not jihadists, stating: "Al-Nusra didn't come to our village; the people who came were from villages close by, and they were Free Syrian Army."
nigdje light verzije
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 22:33   #85
Quote:
nikolica kaže: Pogledaj post
Tko normalan tvrdi da su decki iz nusre umjereni?neki ovdje stvari prate povrsno i totalno pogresno su pohvatali konce.nusra je sluzbeni ogranak quide u siriji.oni nisu nista bolji od isila.sada kada je zapad udario po isilu oni su presli preko svoje tastine i ponovno se ujedinili s isilom u borbi protiv zapada.izmedu njih doista nema nikakve.razlike.stavovi su im identicni.
ne postoji takvo nešto u siriji kao što su "umjereni rebeli" ali eto ti pričaš o light verzijama islamista, pa reko da vidimo kakve su te druge verzije, njihovo istinsko lice
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 22:45   #86
Previse si djetinjast/a.vec je odavno receno da fsa nisu jedna vojska/milicija/sta vec.radi se o desetak raznih milicija.neke su strogo sekularne.dok su druge povezane s islamistima.to sta je netko negdje u nekom selu pobio par krscana ne znaci apsolutno nista.savom su plutali leševi srba pa to ne.dovodi u pitanje tko je bio tko u ratu.tako i tamo.na svim stranama imas pojedince koji ce zasrati i napraviti glupost.izuzetak su jedino decki iz nusre i isila.oni uopce ne skrivaju da im je cilj etnicko ciscenje svih koje smatraju nepodobnima.
nikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 22:56   #87
Quote:
nikolica kaže: Pogledaj post
Previse si djetinjast/a.vec je odavno receno da fsa nisu jedna vojska/milicija/sta vec.radi se o desetak raznih milicija.neke su strogo sekularne.dok su druge povezane s islamistima.to sta je netko negdje u nekom selu pobio par krscana ne znaci apsolutno nista.savom su plutali leševi srba pa to ne.dovodi u pitanje tko je bio tko u ratu.tako i tamo.na svim stranama imas pojedince koji ce zasrati i napraviti glupost.izuzetak su jedino decki iz nusre i isila.oni uopce ne skrivaju da im je cilj etnicko ciscenje svih koje smatraju nepodobnima.
mogli bi se sad prepucavati tko je zapravo djetinjast ali ne želim. ja sam ti fino dao informacije. uživaj
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 23:03   #88
A ja sam ti lijepo odgovorio i to argumentirano.to sta si pejstala vidio sam vec ranije.ne znaci apsolutno nista.
nikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 23:06   #89
Quote:
nikolica kaže: Pogledaj post
A ja sam ti lijepo odgovorio i to argumentirano.to sta si pejstala vidio sam vec ranije.ne znaci apsolutno nista.
nastavi sliniti imaš mala neuronska bebice

ne želim zbog trola popiti ban
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 23:27   #90
Ti si ta koja je ovim postom zatrolala.ja sam maksimalno ozbiljno i argumrntirano odgovorio.ti si ta koja se nasla na tankom ledu jer si nedovoljno informirana i upoznata sa zbivanjima.mislila si poentirati sa starim c/p tekstom.na kraju si se uvukla jos dublje u blato.sto je rezultiralo time da radis izlaznu strategiju jer kao sto rekoh poznavanje materije i nije ti bas jaca strana.
nikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 23:48   #91
Kako izgleda taj light islam?

Tamo ti samo glavu malo zarežu a kod heavy islama ti je do kraja odrežu?
__________________
.
quadzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 23:55   #92
Quote:
quadzilla kaže: Pogledaj post
Kako izgleda taj light islam?

Tamo ti samo glavu malo zarežu a kod heavy islama ti je do kraja odrežu?
Pitaj krscane iz sirije.mozes i isilovce posto se i njima rezuckaju glave.zapravo,mislim da rezuckanje nije povezano s politickim programima.ali lijepo od tebe sto si navratio i zelio ispasti duhovit.
nikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 00:08   #93
Pa ti si prvi spomenuo bedastoću zvanu light islam. Znači kako takav smjer ili linija ili varijanta islama izgleda?

Kako se ponašaju prema drugim vjerama, narodima itd?


ISILovci zaslužuju da se giljotina opet uvede i jednog po jednog na nju. To nisu ljudi pa zato ne mogu imati niti ljudski tretman.
__________________
.
quadzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 00:13   #94
Ne mozes stavljati znak jednakosti izmedu npr. erdogana i salafista ili vehabija.svi su oni islamisti ali postoje razlike.nije to nikakva bedastoca.
nikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 01:25   #95
Quote:
quadzilla kaže: Pogledaj post
Pa ti si prvi spomenuo bedastoću zvanu light islam. Znači kako takav smjer ili linija ili varijanta islama izgleda?
.
Ma to je valjda sufizam koji prakticiraju sekularni Indijci iz muslimanskih obitelji na jugu Indije.

Light islam moze opstati samo gdje je islam veeeelika manjina (na jugu Indije je manje od 10 % muslimana, uz 75 % hindusa i 15 % krscana).
Tapatapatawko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 10:19   #96
izgeda da su neki light u glavi
PalestinskaDjec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 10:30   #97
Quote:
PalestinskaDjec kaže: Pogledaj post
izgeda da su neki light u glavi
A izgleda da su i neki light na testaturi...

Ili možda smatraš da ćeš vrijeđanjem kolega forumaša doprinijeti argumentiranoj raspravi?
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 10:50   #98
Quote:
nikolica kaže: Pogledaj post
Ne mozes stavljati znak jednakosti izmedu npr. erdogana i salafista ili vehabija.svi su oni islamisti ali postoje razlike.nije to nikakva bedastoca.
Islamski front je light? Ili FSA?
__________________
.
quadzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 11:15   #99
Quote:
PalestinskaDjec kaže: Pogledaj post
izgeda da su neki light u glavi
Uzmes drugi nick pa krenes s uvredama.bolje se vrati s orginalnim nickom.osim ako nisi opet u banu.ja sam primjerom naveo razlike.ti to slobodno ospori ako mozes.
nikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 12:17   #100
Quote:
quadzilla kaže: Pogledaj post
Kako izgleda taj light islam?

Tamo ti samo glavu malo zarežu a kod heavy islama ti je do kraja odrežu?
Postoji samo islam,cilj je isti iako im se metode možda malo razlikuju...
Jarg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.