Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2015., 01:11   #61
na rubu znanosti - 11.9.01

https://www.youtube.com/watch?v=-nPbLgUvus4
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 12.09.2015., 01:53   #62
Da li je moguce da su preko 110 vatrogasaca koji su bili prisutni za vrijeme tragedije WTC na licu mjesta imali masovnu halucinaciju?

Naime u svojim sluzbenim izvjestajima iza 11.09.2001 izjavili/napisali su (a ima ih nemalo koji su to izjavili na licu mjesta za vrijeme tragedije pred kamerama) da su kobnog dana na licu mjesta culi mnogostruke eksplozije i/ili vidjeli bljeskove eksplozija u WTC 1 i 2.

A mozda to nije bila masovna halucinacija a istina?
A ako je to istina sto bi te eksplozije mogle znaciti?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 12.09.2015., 02:09   #63
ovdje je odgovor za explozije i odgovori za sve ostalo.
detaljno i argumentirano.

Debunking 911 Conspiracy Theories
(911 teorije zavjere)
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Old 12.09.2015., 08:41   #64
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
za ljubitelje teorija zavjera: dana 11. rujna 2015 kran građevinske firme bin laden pao je na džamiju u meki i pobio najmanje 101 hodočasnika......

What goes around comes around . Ima neke simbolike u ovome .

Slažem se sa onima koji bi ove teorije o nekim posebnim tehnikama rušenja zgrada poslali na alternativu . Avioni puni goriva i šaka ludih fanatika su bili sasvim dovoljni da se odradi taj posao Period
Katus is offline  
Old 12.09.2015., 09:27   #65
Quote:
Hrvojeee kaže: Pogledaj post
Lako je mlatiti gluposti bez imalo pokrića ili istraživanja teme.Neki ljudi bi se prije toga informirali, a link s procjenama stručnjaka ili nobelovaca imaš na temi.Ali to očito nije bitno za tvoje mišljenje.
Gledaj Hrvoje...ovo nije prvi puta da se raspravlja o ovoj temi na ovom forumu. Sve te teorije o nekakvim termitima, kontroliranim eksplozijama, pitanje wc 7, pitanja kamera u pentagonu , pitanje dali je u pentagon udario avion ili raketa pa pitanje olupine cetvrtog zrakopolova ...te urotama ovim ili onim su davno raspravaljene i odgovorene.

Ali neki jednostavno ne zele shvatiti ni prihvatiti istinu. I to je uredu...i ne moraju!!....ali kao sto gore rekoh za to podstoji Pdf alternativa, a politiku ipak treba prepustiti malo ozbiljnijim temama, kao npr. stajaznam.....ovogodisnje podbacivanje zetve psenice i njen utjeacaj na buducnost hrvatske.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 12.09.2015., 10:34   #66
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Da li je moguce da su preko 110 vatrogasaca koji su bili prisutni za vrijeme tragedije WTC na licu mjesta imali masovnu halucinaciju?

Naime u svojim sluzbenim izvjestajima iza 11.09.2001 izjavili/napisali su (a ima ih nemalo koji su to izjavili na licu mjesta za vrijeme tragedije pred kamerama) da su kobnog dana na licu mjesta culi mnogostruke eksplozije i/ili vidjeli bljeskove eksplozija u WTC 1 i 2.

A mozda to nije bila masovna halucinacija a istina?
A ako je to istina sto bi te eksplozije mogle znaciti?
navedi di su ih vidili.
mogli su ih samo viditi onda u podrumu, jer ako su bile mnogostruke eksplozije i bljeskovi to se moralo viditi onda na snimkama i to su morali cuti svi oni ljudi koji su bili(iako su bili daleko) tamo. jer ne virujem da se s par kg tnt-a moze srusiti onolika zgrada
oblak prasine is offline  
Old 12.09.2015., 11:45   #67
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
ovdje je odgovor za explozije i odgovori za sve ostalo.
detaljno i argumentirano.

Debunking 911 Conspiracy Theories
(911 teorije zavjere)
Dali su krasno objašnjenje za rijeke vrućeg metala u ruševinama. Reagiralo željezo s vodenom parom.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 12.09.2015., 11:47   #68
Inace te silne eksplozije nisu zabiljezene ni na jednom snimku, sto vizuelno, sto zvukovno... iako je kolaps tornjeva sniman desetinama, ako ne i stotinama kamera.
Raul Gonzalez is offline  
Old 12.09.2015., 12:06   #69
Biti slijep i gluh pokraj zdravih očiju i ušiju... neprocjenjivo

U svakom slučaju, kako je već i rečeno, tema se već dobrano izlizala i zna se da ima i da će uvijek biti onih i onih koji na svaku sliku gledaju drugačije.

Živi bili i ja odoh s ove teme, tako da nema više smisla komentirati niti jedno slovo.

__________________
Tko pita.... saznat će!
Tutan Kamon is offline  
Old 12.09.2015., 12:24   #70
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post

Ali neki jednostavno ne zele shvatiti ni prihvatiti istinu.
a kakva je istina? -mozda bar u par rijeci
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 12.09.2015., 12:27   #71
Quote:
Tutan Kamon kaže: Pogledaj post
Biti slijep i gluh pokraj zdravih očiju i ušiju... neprocjenjivo

U svakom slučaju, kako je već i rečeno, tema se već dobrano izlizala i zna se da ima i da će uvijek biti onih i onih koji na svaku sliku gledaju drugačije.

Živi bili i ja odoh s ove teme, tako da nema više smisla komentirati niti jedno slovo.

Da, baš tako, slijepi I gluhi pored vlastitih očiju I ušiju.

U zvaničnu verziju više niti jedan profesionalac za oblast gradnje I demolicije ne vjeruje.
Ali dočekuje ih medijski zid I ignorancija političara koji se služe metodom kad nešto ignoriram - to ne postoji.

Samo primjer WTC7 je dovoljan da sruši svu tu konstrukciju a da ne spominjemo ostale apsurde I nelogičnosti.

Možda će vrijeme jednom iznijeti istinu na svjetlo dana, ako to mi današnji ikada doživimo.
Ringo10 is offline  
Old 12.09.2015., 12:31   #72
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
a kakva je istina? -mozda bar u par rijeci
Pa istina je da su dva aviona srušila tri zgradurine koje su konstruirane da izdrže udar velikog Boeinga, da niko ne može reći šta je udarilo na Pentagon, da se zgrade ruse na savršeno uredan način, da se čelik misteriozno talio od kancelarijskog požara I slične nemoguće stvari.

Ali eto, vi koji ste čvrsto u uvjerenju da su oni koji vladaju svijetom ili većim dijelom svijeta toliko moralni da ne bi posezali za ovakvim metodima u ostvarenju svojih geostrateških ciljeva, uživajte u svojim zabludama I iluzijama.
Ringo10 is offline  
Old 12.09.2015., 12:42   #73
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
za ljubitelje teorija zavjera: dana 11. rujna 2015 kran građevinske firme bin laden pao je na džamiju u meki i pobio najmanje 101 hodočasnika......
nisam baš siguran da su baš svi bili hodočasnici jer je hadž za par tjedana.
no ajd, simbolika postoji.
Imran is offline  
Old 12.09.2015., 13:29   #74
Quote:
Ringo10 kaže: Pogledaj post
Pa istina je da su dva aviona srušila tri zgradurine koje su konstruirane da izdrže udar velikog Boeinga, da niko ne može reći šta je udarilo na Pentagon, da se zgrade ruse na savršeno uredan način, da se čelik misteriozno talio od kancelarijskog požara I slične nemoguće stvari.

Ali eto, vi koji ste čvrsto u uvjerenju da su oni koji vladaju svijetom ili većim dijelom svijeta toliko moralni da ne bi posezali za ovakvim metodima u ostvarenju svojih geostrateških ciljeva, uživajte u svojim zabludama I iluzijama.
Zgrade rađene s prijelaza šezdesetih na sedamdesete su konstruirane da izdrže udar zrakoplova koji je prvi let imao početkom osamdesetih.

Prokleti Jenkiji, zbilja su mustre. Ovo im je po meni najveća svinjarija nakon lažiranja holokausta i lažiranja svemirskih putovanja
Hrdjavi is offline  
Old 12.09.2015., 13:57   #75
Vidim da na temi 9/11 svake godini oživi mnoštvo likova koji se inače uopće ne pojavljuju na Politici.

Nego, jedno pitanje. Standardno se u slučaju velikih nesreća, požara i sl. u velikim zgradama, a naročito neboderima, odmah isključuje kritične instalacije koje mogu izazvati ili pojačati požar - plin, struja, često i voda (osim tehničke vode za gašenje).

Drugo, visoko naponski trafoi kao mogući izvor ekslozija se ne stavljaju po zrgadama, nego u prizemlju ili podrumu.

Ako su kritične injstalacije isključene, a trafoi bili smješteni u podrumu WTCa, odakle onda eksplozije i bljeskovi po katovima, navodno od strujnih instalacija i trafoa?
ruka-slave is offline  
Old 12.09.2015., 14:59   #76
Boze budala ... pa cijela ljudska povijest ratovanja se TEMELJI na urotama ....

A koliko sluzbena izvijesca iz US koja se ticu "national security" imaju veze s stvarnoscu tj. koliko se laze najbolje je razotkrio Snowden.

Lagati je legalno ako je u nacionalnom interesu ... to je O Z A K O N J E N O ipozeljno ako stiti "nacionalni interes" !

I sad bi svijetska javnost se trebala drzati ko pijan plota njihovih izvjestaja a i sami su donjeli zakone u kojima ne moraju odgovarati za izrecene lazi, ako to spada u domenu nacionalnog interesa. O kome naravno odlucuje sasica "nezavisnih" prosvjetljenih sudaca ... itd itd ...

Naravno da je bio inside job. Povijest nas uci da je !

Meni je totalno glupo i idiotski da nije tako ! Da neki prasinari iz arabije su u stanju da ovako uzdrmaju svijetski imperij No1 !

Znaci ni Vietcong ni Sjevernokorejci u direknim konfrontacijama nekoliko dekada prije ... ni da prismrde americkim obalama ... Ili da im naprave kakav rusvaj u dvoristu ..
A Japanci su prmptno po pocetku WW2 stjerani u rezervate da im nebi sto palo na pamet ...

A toboze prasinar, sin kucnog prijatelja od Busha iz Arabije im pomutio planove ...

To je toliko jasno obrazlozeno u publikacijama medijima i slicno da samo jos budalama nije jasno tko je tko, i tko sta i za koga radi I kako se sve odvijalo i desilo i zasto ...
Dabome cisto pijana posla .. case closed jelte ...

U americi ne mozes imat racun za vodu veci od 100$ ili kupit gnjojiva za iste pare a da ti FBI ne pokuca na vrata ... A ne otimat avione a da se toboze nezna i ne moze djelovat ...

Prije pola godine u Genovi je zaustavljen kontejnerski brod s lazno deklariranim teretom koji je isao iz Kanade za Arabiju.
Tenkovi transporteri umjesto jabuka ...
O tome preko google-a mozete naci dvije crtice ...

Stavise brod ne da nije konfisciran nego je nastavio put ... navodno na poziv iz US ambasade Talijanima da ne cackaju mecku ...

I sad bi mi morali vjerovat sluzbenom dokumentu u kojem pise da su oni izvezli stajaznam jabuke u Arabiju dok Karbinjer koji je prijavio Tenkove je ... teoreticar zavjere jelte ...
Jer boze moje papiri ne lazu !žBTW cinimise da je Karbinjer dobio otkaz promptno ....

Eto toliko o istinama i stvarnostima koje nas okruzuju !
__________________
to exist is to resist 外人
O_D_E_Z is offline  
Old 12.09.2015., 16:34   #77
Pa cjeli PDF Politika je na rubu zananosti .. tj na rubu pameti !

Ocete reci da je politika egzaktna i znanstveno dokazana disciplina

Ja znam da vi magistri politickih zananosti si volite tepati .. al stanite malo ... sta je previse previse je .
__________________
to exist is to resist 外人
O_D_E_Z is offline  
Old 12.09.2015., 16:46   #78
Quote:
Hrdjavi kaže: Pogledaj post
Zgrade rađene s prijelaza šezdesetih na sedamdesete su konstruirane da izdrže udar zrakoplova koji je prvi let imao početkom osamdesetih.

Prokleti Jenkiji, zbilja su mustre. Ovo im je po meni najveća svinjarija nakon lažiranja holokausta i lažiranja svemirskih putovanja
A i one bombe na Hirosimu i Nagasaki .. stace napakovali im teoreticari zavjere ...
Tinfoil ekpa ono ... jos malo pa ce im doc glave , sve to triba pod kljuc u Guantanamo ... Koji je BTW opet neka vrst teorije zavjere .. jer to je ustvari kada se "realno" sagleda hotel sa 5 zvijezdica !
__________________
to exist is to resist 外人
O_D_E_Z is offline  
Old 12.09.2015., 17:02   #79
Quote:
Raul Gonzalez kaže: Pogledaj post
Inace te silne eksplozije nisu zabiljezene ni na jednom snimku, sto vizuelno, sto zvukovno... iako je kolaps tornjeva sniman desetinama, ako ne i stotinama kamera.
Kako nisu evo:

https://www.youtube.com/watch?v=Pjmktbt-F_Qž
https://www.youtube.com/watch?v=yli-if4F0DY

A pa da ti ocekujes ono pravi big bang u stilu Chuck Norris filmova .. a jbg nista ...

Zanimljivo da nema nigdje ciste snimke kako avion udara u pentagon .. nego neke low fraimrate ...
Inace Pentagon je zna se jedna od najmanje motrenih gradjevina na svijetu.

Sve ima i sve se zna .. samo nije za javnost. Deny policy. Inace bio bi im los PR ...
To vam je ono .. kad zena zna da je muz vara ...sumnja .. nisu cista posla .. al ono da joj se to plasira crno na bijelo preko TV-a .. ko zna kako bi to podnjela ...
Tako i vecina americke javnosti .. ne vole da cackaju mecku .. cini ih ranjivim ko naciju.
Priznavanje potpune istine bio bi za vecinu osobni poraz. Sto je za mene brainwash samo takav.. I u tome im se divim kako su ih izdisciplinirali.
__________________
to exist is to resist 外人
O_D_E_Z is offline  
Old 12.09.2015., 17:49   #80
Quote:
Raul Gonzalez kaže: Pogledaj post
Znamo.
Teroristi oteli avione i zakucali ih u zgrade. Pozar nastao zapaljenjem avionskog goriva je dovoljno oslabio strukturu zgrade i ona je popustila.
Sve je objasnjeno i potvrdjeno. Samo treba citati a ne se prepustati teorijama zavjere na kojima ljudi zaradjuju ogroman novac.
Eto ti dokumentarac đe je objašnjeno da se čelične šipke nisu mogle tako otopiti. A da udar aviona i požar to nisu mogli da proizvedu...
fiksa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:20.